Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ludzie z tego działu POWSTAŃCIE


selweron

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

@LordLoginus

Drugi @1373230489-U611928.pngselweron się robisz? Nie czytasz co się dzieje, a potem posty dodajesz? xD

 

Anime znalezione, a raczej to nie anime tylko teledysk do piosenki. Patrz moje posty wyżej.

Czytałem i widziałem, że znalezione, ale chciałem napisać dlaczego nie może być to Sankarea i Gangsta

Edytowane przez LordLoginus
  • Odpowiedzi 877
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

 

@LordLoginus

Drugi @1373230489-U611928.pngselweron się robisz? Nie czytasz co się dzieje, a potem posty dodajesz? xD

 

Anime znalezione, a raczej to nie anime tylko teledysk do piosenki. Patrz moje posty wyżej.

Wyjmij ten kij z dupy, prosze.

 

Nie mogę :( Za głęboko siedzi...

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano (edytowane)

@Zeciarz 

 

Na pewno przeczytam :D Krwawo jest?

 

Tak btw. wychodzi właśnie film http://www.filmweb.pl/film/Nerve-2016-738700 - jak dla mnie takie właśnie Dead tube :D Oby był lepszy niż ten skład samobójców  - give my money back ;__;

 

Wgl co się odjebało xD Chciałem przejść  Mirror's Edge Catalyst, ale po zobaczeniu tych jebanych wymagań, postanowiłem pograć w pierwsze części Harry'ego Potter'a xD

 

 

LIrOWeO.png

Edytowane przez indywidualistaA

gfgdf

 

Opublikowano

@indywidualistaA ME:C ma strasznie zawyżone wymagania.

Krwawo jakoś mocno nie jest, ale niesmacznie xD

 

Dajcie jakiś krótki bajkodramat na wieczór

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

@indywidualistaA ME:C ma strasznie zawyżone wymagania.

Krwawo jakoś mocno nie jest, ale niesmacznie xD

 

Dajcie jakiś krótki bajkodramat na wieczór

Boku no Pico

Dojdzie czy nie dojdzie, dramatyczna chwila.

TuByłaSygnatura.png

Opublikowano (edytowane)

Czy to nie dziwne, że animezone i anime-odcinki w tym samym czasie padły? xD

Znaczy wiem, że codziennie mają jakieś ddosy obie strony, ale teraz padły tak, że padły, wgl nie odpalają i to obie w tym samym czasie...

 

A mi tu dwa odcinki do końca zostały, a na innych stronach z anime mam linki wygaśnięte. T_T

 

 

Tak btw. Toaru Hikuushi e no Koiuta polecam to anime z całego serca <3

Edytowane przez LordLoginus
Opublikowano

Czy to nie dziwne, że animezone i anime-odcinki w tym samym czasie padły? xD

Znaczy wiem, że codziennie mają jakieś ddosy obie strony, ale teraz padły tak, że padły, wgl nie odpalają i to obie w tym samym czasie...

 

A mi tu dwa odcinki do końca zostały, a na innych stronach z anime mam linki wygaśnięte. T_T

 

 

Tak btw. Toaru Hikuushi e no Koiuta polecam to anime z całego serca <3

Często tak mają, bo są przeciążenia... na chwilę obecną działa.

Toaru Hikuushi e no Koiuta - kojarzę nazwę, bo cholerstwo mi zawsze wyskakiwało (za czasów starego diff-anime jak nawet MALA nie miałem) jako szukałem Toaru Majutsu no index (w sumie jakby nie diff to bym nigdy nie obejrzał)

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano

 

Czy to nie dziwne, że animezone i anime-odcinki w tym samym czasie padły? xD

Znaczy wiem, że codziennie mają jakieś ddosy obie strony, ale teraz padły tak, że padły, wgl nie odpalają i to obie w tym samym czasie...

 

A mi tu dwa odcinki do końca zostały, a na innych stronach z anime mam linki wygaśnięte. T_T

 

 

Tak btw. Toaru Hikuushi e no Koiuta polecam to anime z całego serca <3

Często tak mają, bo są przeciążenia... na chwilę obecną działa.

Toaru Hikuushi e no Koiuta - kojarzę nazwę, bo cholerstwo mi zawsze wyskakiwało (za czasów starego diff-anime jak nawet MALA nie miałem) jako szukałem Toaru Majutsu no index (w sumie jakby nie diff to bym nigdy nie obejrzał)

 

 

No tak już działa, ale czy animezone i anime-odcinki nie są jakoś powiązane? No wiesz, obie strony wywaliło praktycznie w tym samym momencie.

Opublikowano

@LordLoginus

Raczej nie są powiązane (marnotrawstwo środków by to było). Weź po uwagę, że mamy lato, wakacje, a wczoraj był piątek. W taki czas jest niemożliwością aby wbić się  na jakiegoś średniego online (czy to z anime czy ze zwykłymi filmami). Teraz weźmy sytuację. Pada przykładowo anime-odcinki, no to wszyscy z AO (albo większość, bo są jeszcze jakieś alternatywy) chcąc kontynuować seans leci na animezone i go najzwyczajniej również przeciąża.

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano

Yo, takie pytanie: Macie do polecenia jakąś ciekawą mangę, którą można zakupić w Polsce (preferuję mangarden)?

Na chwilę obecną nie biorę pod uwagę/uzupełnię kolekcję później:

 

>Blame

>Tomie

 

Kiedy 5 tom Green Blood  T_T ?

 

Onlajny coś są w tyle, jeśli chodzi o upload odcinków  <.<

gfgdf

 

Opublikowano

Yo, takie pytanie: Macie do polecenia jakąś ciekawą mangę, którą można zakupić w Polsce (preferuję mangarden)?

Na chwilę obecną nie biorę pod uwagę/uzupełnię kolekcję później:

 

>Blame

>Tomie

 

Kiedy 5 tom Green Blood  T_T ?

 

Onlajny coś są w tyle, jeśli chodzi o upload odcinków  <.<

Z czego avatarek?

Jest coś wartego uwagi z tego sezonu? Byle nie szkolne nowelki.

 

Error 504 Ray ID: 2d3728ee114d2b1b • 2016-08-16 19:06:48 UTC

 

Gateway time-out

 

Opublikowano

 

Yo, takie pytanie: Macie do polecenia jakąś ciekawą mangę, którą można zakupić w Polsce (preferuję mangarden)?

Na chwilę obecną nie biorę pod uwagę/uzupełnię kolekcję później:

 

>Blame

>Tomie

 

Kiedy 5 tom Green Blood  T_T ?

 

Onlajny coś są w tyle, jeśli chodzi o upload odcinków  <.<

Z czego avatarek?

Jest coś wartego uwagi z tego sezonu? Byle nie szkolne nowelki.

 

Avatar z Va 11 hall a cyberpunk bartender action

 

Danganronpa

Nejimaki Seirei Senki:

Shokugeki no Souma

 

Mi coś ciężko podchodzi ten sezon...

gfgdf

 

Opublikowano

Danganronpa coś mi podejść nie może (future arc), mimo że pierwszy sezon obejrzałem w dwie noce tak mnie wciągnął, nowe postaci są takie.. dziwne :s

 

Error 504 Ray ID: 2d3728ee114d2b1b • 2016-08-16 19:06:48 UTC

 

Gateway time-out

 

Opublikowano

@1373230489-U611928.pngVereX.

Ale o Anime czy o karciance? Wychodzę z założenia, że nie ma co się zbytnio ocenami sugerować, ale aktualnie anime ma poniżej 6 na Malu i w okolicach 2 na Anidb - także coś musi być na rzeczy.

Zaś o karciance nic ci nie powiem

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano (edytowane)

Zna ktoś jakąś strone podobną do animesub.info, tylko, że z angielskimi subami?

 

Szukam pewnym napisów, z racji, że nie ma ich też po polsku, to sam sobie muszę przetłumaczyć (ew. obejrzeć z angielskimi xD)

Edytowane przez LordLoginus
Opublikowano

Zna ktoś jakąś strone podobną do animesub.info, tylko, że z angielskimi subami?

 

Szukam pewnym napisów, z racji, że nie ma ich też po polsku, to sam sobie muszę przetłumaczyć (ew. obejrzeć z angielskimi xD)

 

nyaa.se

s2c77Oa.png

Opublikowano

 

Zna ktoś jakąś strone podobną do animesub.info, tylko, że z angielskimi subami?

 

Szukam pewnym napisów, z racji, że nie ma ich też po polsku, to sam sobie muszę przetłumaczyć (ew. obejrzeć z angielskimi xD)

 

nyaa.se

 

 

Gdzie tam niby znajdę suby? Są tylko odcinki xD

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...