Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ludzie z tego działu POWSTAŃCIE


selweron

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 877
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

 

Siódmy odcinek Orange.. jak oni mogą coś takiego robić. Z jednej strony można się uśmiać, jest zabawnie, komedia super, a z drugiej strony smutne i depresyjne coś. 10/10 imo.

Czy to nie ty przypadkiem pisałeś coś w stylu "anime jeszcze się nie skończyło, a ty już oceniasz"?

 

Może i pisałem, ale co ma piernik do wiatraka skoro znam zakończenie? xD

 

@TheMadMan9512

 

Rozumiem, że cały wywód można otagować #HistoriaMojegoŻycia #TrueStory i #pdk ?

Historia życia armoro 

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano (edytowane)

 

 

Siódmy odcinek Orange.. jak oni mogą coś takiego robić. Z jednej strony można się uśmiać, jest zabawnie, komedia super, a z drugiej strony smutne i depresyjne coś. 10/10 imo.

Czy to nie ty przypadkiem pisałeś coś w stylu "anime jeszcze się nie skończyło, a ty już oceniasz"?

 

Może i pisałem, ale co ma piernik do wiatraka skoro znam zakończenie? xD

 

@TheMadMan9512

 

Rozumiem, że cały wywód można otagować #HistoriaMojegoŻycia #TrueStory i #pdk ?

Historia życia armoro 

 

Zakończenie zakończeniem, ale nie tylko to się liczy do oceny... Ja za samą kreskę odejmę 2.

Gdybym oceniał tak jak ty, to połowa moich ocen na malu to byłby ok. 8-10

Edytowane przez LordLoginus
Opublikowano

 

Zakończenie zakończeniem, ale nie tylko to się liczy do oceny... Ja za samą kreskę odejmę 2.

 

Gdybym oceniał tak jak ty, to połowa moich ocen na malu to byłby ok. 8-10

 

W tym przypadku zakończenie bierze główne skrzypce, bo seria jest cholernie krótka.

Tylko szkoda, że nawet nie wiesz jakimi kryteriami oceniam chińskie bajki.  

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

 

 

Zakończenie zakończeniem, ale nie tylko to się liczy do oceny... Ja za samą kreskę odejmę 2.

 

Gdybym oceniał tak jak ty, to połowa moich ocen na malu to byłby ok. 8-10

 

W tym przypadku zakończenie bierze główne skrzypce, bo seria jest cholernie krótka.

Tylko szkoda, że nawet nie wiesz jakimi kryteriami oceniam chińskie bajki.  

 

Póki nie powiesz, to rzeczywiście, nie mam pojęcia.

Opublikowano

 

 

 

Zakończenie zakończeniem, ale nie tylko to się liczy do oceny... Ja za samą kreskę odejmę 2.

 

Gdybym oceniał tak jak ty, to połowa moich ocen na malu to byłby ok. 8-10

 

W tym przypadku zakończenie bierze główne skrzypce, bo seria jest cholernie krótka.

Tylko szkoda, że nawet nie wiesz jakimi kryteriami oceniam chińskie bajki.  

 

Póki nie powiesz, to rzeczywiście, nie mam pojęcia.

 

Więc daruj sobie komentarze typu "Gdybym oceniał tak jak ty, to połowa moich ocen na malu to byłby ok. 8-10".

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

 

 

 

 

Zakończenie zakończeniem, ale nie tylko to się liczy do oceny... Ja za samą kreskę odejmę 2.

 

Gdybym oceniał tak jak ty, to połowa moich ocen na malu to byłby ok. 8-10

 

W tym przypadku zakończenie bierze główne skrzypce, bo seria jest cholernie krótka.

Tylko szkoda, że nawet nie wiesz jakimi kryteriami oceniam chińskie bajki.  

 

Póki nie powiesz, to rzeczywiście, nie mam pojęcia.

 

Więc daruj sobie komentarze typu "Gdybym oceniał tak jak ty, to połowa moich ocen na malu to byłby ok. 8-10".

 

Przecież sam napisałeś, że dajesz 10 bo wiesz jak się skończy...

Opublikowano (edytowane)

Ktoś zna jakąś dobrą stronę, która sprzedaje tanie książki? #cebula

I nie jest to allegro?

 

Byłem w księgarni, ale nie mieli tego, czego szukam :/

Edytowane przez indywidualistaA

gfgdf

 

Opublikowano

Ktoś zna jakąś dobrą stronę, która sprzedaje tanie książki? #cebula

I nie jest to allegro?

 

Byłem w księgarni, ale nie mieli tego, czego szukam :/

olx?

 

 

"Samogwałt to przyjemność, sam gwałt to już kara"

 

Opublikowano

 

Ktoś zna jakąś dobrą stronę, która sprzedaje tanie książki? #cebula

I nie jest to allegro?

 

Byłem w księgarni, ale nie mieli tego, czego szukam :/

olx?

 

Niestety nie...

 

ok, znalazłem coś... czytam.pl

gfgdf

 

Opublikowano

Zacząłem oglądać New Game i muszę powiedzieć, że nie jest złe. Pasuje mi do tego co szukałem, czyli slice of life, kariera. Jednak jest to bardzo okrojona wersja tego czego szukałem, czyli czegoś w stylu Bakuman'a, no ale co się dziwić Bakuman miał o wiele więcej odcinków.

TuByłaSygnatura.png

Opublikowano

Zacząłem oglądać New Game i muszę powiedzieć, że nie jest złe. Pasuje mi do tego co szukałem, czyli slice of life, kariera. Jednak jest to bardzo okrojona wersja tego czego szukałem, czyli czegoś w stylu Bakuman'a, no ale co się dziwić Bakuman miał o wiele więcej odcinków.

Shirobako spróbuj 

gfgdf

 

Arcymistrz
Opublikowano

Warto brać się za steins gate?

Tak wolno rozwijającej się akcji dawno nie dane mi było doświadczyć. Jeśli jesteś też fanem filmów/seriali/anime sci-fi i trochę tego na koncie obejrzanego masz, to możesz w pewnej części domyślić się, na 2-3 odcinki przed końcem, zakończenia. Ale polecam, żeby nie było xpp #antyhejt

Opublikowano

@1373230489-U611928.pngselweron

Kurde z ciekawości przejrzałem 1 rozdział tego Love Parametr i mnie zaciekawiło. Biere się za resztę! (i nie dlatego, że jest dużo cycków xD)

To drugie jeszcze lepsze bo o succubach i innych tego typu :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...