Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ludzie z tego działu POWSTAŃCIE


selweron

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 877
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zna ktoś jakąś strone podobną do animesub.info, tylko, że z angielskimi subami?

 

Szukam pewnym napisów, z racji, że nie ma ich też po polsku, to sam sobie muszę przetłumaczyć (ew. obejrzeć z angielskimi xD)

Np. 

To jest ukryta treść, proszę

Na ANSI był większy spis.

Opublikowano

bo eng grupy nie wrzucają samych napisów, a jedynie softy.

 

 

ale możesz luknąć animetosho.org jak są softy to da się same napisy pobrać

 

DpaMDBu.jpg?1

 

 

@LordLoginus

Arigato

 

 

 

 

Tak btw. wie ktoś ile mniej więcej można czekać na Kimi no Na wa. pl w hd?

Opublikowano

 

Tak btw. wie ktoś ile mniej więcej można czekać na Kimi no Na wa. pl w hd?

 

Wszystko zależy jak sobie poradzi względem oglądalności w japońskich kinach. Jednak trzeba liczyć około 3 miesięcy od premiery.

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano

 

 

Tak btw. wie ktoś ile mniej więcej można czekać na Kimi no Na wa. pl w hd?

 

Wszystko zależy jak sobie poradzi względem oglądalności w japońskich kinach. Jednak trzeba liczyć około 3 miesięcy od premiery.
Dokładnie, te 3 miechy na bank będzie trzeba przeczekać. Mimo wszystko, ja nie nastawiałbym się zbyt optymistycznie na ten tytuł... W końcu to Kyoto animation...

 

Lepsze te 3 miesiące niż na przykład takie nigdy ;__;

gfgdf

 

Opublikowano (edytowane)

Warto obejrzeć Aldoha.zero ?

 

 

Edit : Dobra już wiem ,że warto :)

Edytowane przez Etaus
Opublikowano

Yo, takie pytanie: Macie do polecenia jakąś ciekawą mangę, którą można zakupić w Polsce (preferuję mangarden)?

 

 

Zacząć  kolekcjonować Spice and wolf po obejrzeniu serii?

 

Na razie odkładam na bok:

 

>Blame

>Tomie

@ref

gfgdf

 

Opublikowano (edytowane)

Ktoś oglądał Kara no Kyoukai 5: Mujun Rasen??

Bo mam pytanie, czy tylko ja jestem tak zryty, że nie zrozumiałem połowy tego, co obejrzałem?

Dlaczego to w gatunkach nie ma psychologiczny? xD

Edytowane przez LordLoginus
Opublikowano (edytowane)

Ktoś oglądał Kara no Kyoukai 5: Mujun Rasen??

Bo mam pytanie, czy tylko ja jestem tak zryty, że nie zrozumiałem połowy tego, co obejrzałem?

Dlaczego to w gatunkach nie ma psychologiczny? xD

Spoko, też nie ogarniam tej części xD gdzieś mialem zapisane objaśnienie, jak znajdę to dam...

 

Pikachu złapany!

Edytowane przez indywidualistaA

gfgdf

 

Opublikowano (edytowane)

Łatttttttttttgtggttttttt deeeeeeeeee fasasaaassaak?

 

NIECH SPOCZYWA W POKOJU [*]

 

Ktoś coś, jakieś info?

 

Może przyjedziemy się do Niemiec i mu wpier...? Złożymy wizytę?

Edytowane przez indywidualistaA

gfgdf

 

Opublikowano

To jest ewidentny atak na moją listę znajomych na MPC, chcą mnie pozbyć znajomych.

Rip [*], dlatego dział Anime jest ostoją, gdzie można na luzie dyskutować, poza tym działem to strach coś pisać.

TuByłaSygnatura.png

Opublikowano

@indywidualistaA

http://www.mpcforum.pl/topic/1568867-74-tygodnik-mpcforum-zmiany-w-kadrze-moderatorskiej/ - patola pełną gębą.

 

@TheMadMan9512

My mamy w miarę wolną amerykankę, bo tutaj  "miłościwie panujący" @arko pieczę sprawuje, także... mogę spać spokojnie i oglądać hentajce.

 

btw. @1373230489-U611928.pngVereX. - jakby Ci kiedyś przyszło do głowy mnie do znajomych dodawać, mówię od razu - daruj sobie xD

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano (edytowane)

@1361622928-U485574.pngZaciesz

Zaparzę naszą ulubioną kawę i wszystko nam opowiesz xD

Jakbym sam cokolwiek o tym wiedział xD

 

Mahouka fajne anime, bohater kosi wszystko. Ale spodziewałem się czegoś innego.

Edytowane przez Zaciesz

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngZaciesz

Mi się średnio podobało no i ten syndrom starszego brata - strasznie słabo...

btw. obejrzałem 2 odcinki Akagami no Shirayuki - taki w miarę spokojniejszy tytuł po tych wszystkich shounenech. Pytanie czy to się będzie jakoś rozwijać w sensie mogę na jakieś plot-twisty liczyć czy będzie sztampowo?

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano (edytowane)

@1361622928-U485574.pngZaciesz

 

J****y powrócił z martwych!

 

@1361622928-U485574.pngZaciesz @<span itemprop='name'>1373230489-U611928.pngPitbull_

Mi Mahouka zajebiscie się podobała i chyba właśnie z powodu tego kompleksu xD ale nie tylko, głównie OST i kreska

 

Shirayuki - jeśli chodzi o jakieś WIELKIE plot-twisty to nie. Jednak sama seria bardzo przyjemna w odbiorze.

Edytowane przez indywidualistaA

gfgdf

 

Opublikowano

Z innej beczki, co sądzicie o kawiarni w Chinach inspirowana grą Ragnarok? Odwiedzilibyście? Chcielibyście taką lub podobną w Polsce, a może jest? Ja bym z chęcią wybrała się, chociażby dla sprawdzenia klimatu, może zakupienia maskotki :p

Opublikowano (edytowane)

@1361622928-U485574.pngZaciesz

Mi się średnio podobało no i ten syndrom starszego brata - strasznie słabo...

btw. obejrzałem 2 odcinki Akagami no Shirayuki - taki w miarę spokojniejszy tytuł po tych wszystkich shounenech. Pytanie czy to się będzie jakoś rozwijać w sensie mogę na jakieś plot-twisty liczyć czy będzie sztampowo?

Nie będzie jakichś specjalnych plot-twistów...

 

Pewnie się domyślasz, że będą razem, tak więc... będzie tak do końca, niby jest jakaś tam akcja...

 

Ogólnie anime bardziej skupia się na romansie..

 

 

 

Z innej beczki, co sądzicie o kawiarni w Chinach inspirowana grą Ragnarok? Odwiedzilibyście? Chcielibyście taką lub podobną w Polsce, a może jest? Ja bym z chęcią wybrała się, chociażby dla sprawdzenia klimatu, może zakupienia maskotki :p

Jakiś link, filmy, zdjęcia, artykuł?

 

Ja chciałbym zobaczyć kawiarenkę z Tokyo Ghoula.. Cnie @Cinu.??

Edytowane przez LordLoginus
Opublikowano

@LordLoginus - tyle to i ja wiem. Chociaż... fajnie by było taki tytuł obejrzeć

 

gdzie się głównie bohaterowie na koniec nie zejdą. Tylko... pytać o taki tytuł - to bezsens bo wiesz co będzie na końcu i nici z niespodziewajki

 

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngZaciesz

Mi się średnio podobało no i ten syndrom starszego brata - strasznie słabo...

btw. obejrzałem 2 odcinki Akagami no Shirayuki - taki w miarę spokojniejszy tytuł po tych wszystkich shounenech. Pytanie czy to się będzie jakoś rozwijać w sensie mogę na jakieś plot-twisty liczyć czy będzie sztampowo?

Drugi sezon jest bardziej podatny na akcję, więc szybko oglądaj pierwszy i sięgaj do sequelu. Pamiętaj żeby słuchać op i ed w obu seriach, bo muzykę jak na mój deathcorowy gust mają świetną.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...