Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ludzie z tego działu POWSTAŃCIE


selweron

Rekomendowane odpowiedzi

Arcymistrz
Opublikowano

Obejrzyj również Ove - do fabuły nie wnosi nic, ale miło się ogląda.

 

Ktoś coś z książek Fantasy? Teraz kończę 1 tom "Szklany tron", ale szału wielkiego nie robi.

Jak opasłe tomy (3 z 1 serii i 5 z 2 serii - po 600-800 stron), to polecam "Achaja" i "Pomnik Cesarzowej Achai". 

  • Odpowiedzi 877
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

 

Obejrzyj również Ove - do fabuły nie wnosi nic, ale miło się ogląda.

 

Ktoś coś z książek Fantasy? Teraz kończę 1 tom "Szklany tron", ale szału wielkiego nie robi.

Jak opasłe tomy (3 z 1 serii i 5 z 2 serii - po 600-800 stron), to polecam "Achaja" i "Pomnik Cesarzowej Achai".
Dzięki wielkie, z pewnością zobaczą. Jakbyś coś jeszcze miał, to z chęcią przygarnę :D

gfgdf

 

Opublikowano

@indywidualistaA
Chłopie ty mój drogi, jak fantastyka to wal do mnie jak w dym xD

- Seria "Zwiadowcy" - trochę kierowana dla młodzieży, ale ma bodajże 12-14 tomów więc zajęcie na dłuższą metę by było.
- Cykl Inkwizytorski - na chwilę obecną sztandarowa seria J.Piekary, kończę właśnie ostatnie 2 książki (robię to wg. chronologii wydarzeń, a nie wydawania książki i niestety jestem trochę zawiedziony, bo wcześniejsze książki, które powinny opowiadać moim zdaniem ciekawsze historię, są najzwyczajniej nudniejsze) i mogę polecić.
- Ani słowa prawdy - również J.Piekary - taka odskocznia od ciężkiego klimatu Inkwizycyjnego
- Kłamca - 4 książki J.Ćwieka opowiadające o Lokim - synu Odyna, który pod wpływem pewnych wydarzeń zaczyna pracować dla "naszego" Boga wykonując dla jego podopiecznych najgorszą robotę. Masa nawiązań do wierzeń wszelakiej maści i z całego świata
- Pan Lodowego ogrodu - chyba jedyna dobra seria J. Grzędowicza. Mamy 2 równoczesnych protagonistów (jeden rozdział opowiada o tym co się dzieje u jednego, zaś drugi rozdział co u drugiego - i tak na zmianę), których losy dzieją się na planecie podobnej do Ziemi, jednak technologicznie znajdującej się w jako takim naszym średniowieczu, jednak z tą różnicą, że pierwszy główny bohater przybył z prawdziwej Ziemi na tą planetę w poszukiwaniu badaczy, którzy na niej zaginęli, zaś drugi od urodzenia mieszkał na "drugiej Ziemi" jednak pod wpływem pewnych wydarzeń, musiał opuścić swoje rodzinne strony. 
- Diuna - F.Herbera - opowiadająca o tytułowej planecie, która bogata jest w złoża na prawdę cennego kruszcu zwanego melanżem. Osobiście nie moje klimaty, ale z tego co wiem powieść ma 6 dość grubych tomów.
- Siewca wiatru oraz Siewca burzy - dwa tomy M.L.Kossakoweskiej opowiadającej o Abaddonie - aniele, który niszczy światy. Bardzo ciekawa interpretacja nieba, piekła jak i ziemi.
- Seria o Jakubie Wędrowyczu - luźniejsza pozycja, opowiadająca w dość żartobliwy sposób o alkoholiku, hienie cmentarnej i domorosłym egzorcyście. Świetnie pokazany i mocno uwydatniony obraz takiego "stereotypowego polaka".
- Świat dysku - masa książek opowiadająca o tym uniwersum pióra T. Prachetta
- Miecz prawdy - na chwilę obecną 17 książek autorska T.Goodkind'a 
- Trylogia Husycka - odejmując całą otoczkę magii itp. to świetna pozycja opisująca wojny husyckie tępienie herezji i kacerzy.
 
Wszystkie pozycje S. Lema np. Niezwycieżony, Kongres Futurologiczny, Solaris, Dzienniki gwiazdowe, Cyberiada, Eden
Może też coś J.A.Zajdly - Cylinder van Troffa, Wyjście z cienia, Paradyzja

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano

@Why

Bo się zarumienię xD Tak trochę mało skromnie dodam, że to co wrzuciłem to tak naprędce sklejone kilka propozycji, o które jakiś random prosił w pogaduszkach. Także... jakby ktoś pytał o więcej to służę :)

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano (edytowane)

@Why

Bo się zarumienię xD Tak trochę mało skromnie dodam, że to co wrzuciłem to tak naprędce sklejone kilka propozycji, o które jakiś random prosił w pogaduszkach. Także... jakby ktoś pytał o więcej to służę :)

Zajebiscie, dzięki wielkie!

Większości pozycji znam/słyszałem, ale resztę obczaję :D

 

Jakuba Wędrowicza czytałem XDDD

 

Właśnie Zwiadowcy.. Tyle się nasłyszałem, ale zabrać się nie mogę :/

 

Wgl. Są już 3 tomy BZRk, a w Polsce tylko jeden przetłumaczony ;___:

 

Ktoś czytał serię Gone? Fajna młodzieżówka, i ta dziewczyna psychopatka, co miała moc wszczepienia chorych wizji xD

 

 

 

Ogarnąłem ostatnio cykl Mroczna Wieża - Tom "Wilki z Cala" najbardziej mi się podobał. Podobno ma powstać serial.

 

A coś jeszcze, anglojęzycznych serii?

 

A jeśli chodzi o "Szklany tron". Wkurw... Denerwuje mnie to, że główną bohaterką jest zbójczyni, której przeszłość jest opisana tak, czego ona nie zrobiła, jaka ona to nie jest świetna oraz kogo ona nie zabiła. A w trakcie trwania historii jest kontrast tego: "Zabiłabym go, ale", "Uciekłabym, ale...", "nienawidzę tego księcia, ale przeleciałabym go". Strasznie to denerwuje

Edytowane przez indywidualistaA

gfgdf

 

Opublikowano

Znacie jakieś strony do pobierania japońskiej muzyki/sountracków z anime.

Te torrenty z muzyką na nyaa niech c**j strzeli xD

Nie ma znaczenia czy całe albumy czy pojedyncze utwory. 

s2c77Oa.png

Opublikowano

Warto oglądnąć wszystko z Isshuukan Friends ?

nh766_44609_black_rock_shooter_czarne_wl

Those nostalgic memories,the times where we are simply had fun !

 

 

​     ​

 

Opublikowano

@TheMadMan9512

Przeczytałem ten ending.... chujoza jak skurwesyn. Zaś co się tyczy ogłoszenia - spodziewałem się spin-offa jak to ma miejsce z Boruto (od Naruto), że anime nie będzie to wiedziałem, ale filmu aktorskiego to się nie spodziewałem.

106071453484304291456.jpeg

Opublikowano (edytowane)

 

Żeby tego było mało to mała Kuchiki Abarai nazwana została Ichika.

Ja pie*dole, aż mi się Stratos przypomniał. XDD

 

 

Znacie jakieś strony do pobierania japońskiej muzyki/sountracków z anime.

Te torrenty z muzyką na nyaa niech c**j strzeli  xD

Nie ma znaczenia czy całe albumy czy pojedyncze utwory. 

Zależy czego szukasz, ogólnie pobieram z

To jest ukryta treść, proszę

Teraz mają jakieś problemy z wordpressem więc pozostaje ich druga strona. (chociaż srać na to, bo wszystkie linki do DL są na hikari)

To jest ukryta treść, proszę

Niestety nie znam nic lepszego. :v

Edytowane przez TheMadMan9512

417711489342956987022.png

Opublikowano

Znacie może jakąś stronę podobną do shindena, która też kradnie skąd tylko może? 

 

AnimeZone , upload'y widzę ze wszystkich możliwych stron.

Opublikowano

Znacie może jakąś stronę podobną do shindena, która też kradnie skąd tylko może? 

baje.pl - też pizga skąd może (chociaż nie zawsze). btw. po co ci potrzebne? 

106071453484304291456.jpeg

Arcymistrz
Opublikowano

 

Znacie może jakąś stronę podobną do shindena, która też kradnie skąd tylko może? 

baje.pl - też pizga skąd może (chociaż nie zawsze). btw. po co ci potrzebne? 

 

Tajemnica xp

Dzięki za pomoc

Opublikowano

Siódmy odcinek Orange.. jak oni mogą coś takiego robić. Z jednej strony można się uśmiać, jest zabawnie, komedia super, a z drugiej strony smutne i depresyjne coś. 10/10 imo.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Siódmy odcinek Orange.. jak oni mogą coś takiego robić. Z jednej strony można się uśmiać, jest zabawnie, komedia super, a z drugiej strony smutne i depresyjne coś. 10/10 imo.

Czy to nie ty przypadkiem pisałeś coś w stylu "anime jeszcze się nie skończyło, a ty już oceniasz"?

Opublikowano (edytowane)

2 tom skończony Szklanego tronu - nocka zerwana xD

 

 

Powiem tak: Walić 1 tom, najlepiej zacząć od 2. Było lekko krwawo.... To była rzeźnia, a nie xD

 

Co jeszcze? #TeamChaol xD

 

Też wolicie mieć wersję papierową niż napierdzielać z ebooka? Chyba sobie kupię...

 

A co do tych filmów z Kabaneri... Tonący brzytwy się trzyma - byle wydoić co można:P

 

Wgl. Tylko mi się nie chce oglądać/nadrabiać animcow?

Edytowane przez indywidualistaA

gfgdf

 

Opublikowano

A co do tych filmów z Kabaneri... Tonący brzytwy się trzyma - byle wydoić co można:P

Nie pie*dol. Kabaneri to majstersztyk, a ty się po prostu nie znasz na sztuce, plebsie.

 

XDDDDDDDDD

 

 

Wgl. Tylko mi się nie chce oglądać/nadrabiać animcow?

Nope.

 

 

Znacie może jakąś stronę podobną do shindena, która też kradnie skąd tylko może? 

baje.pl - też pizga skąd może (chociaż nie zawsze). btw. po co ci potrzebne? 

 

Będzie kradł od złodziei i robił na tym hajs. #potwierdzoneinfo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

417711489342956987022.png

Opublikowano

 

A co do tych filmów z Kabaneri... Tonący brzytwy się trzyma - byle wydoić co można:P

Nie pie*dol. Kabaneri to majstersztyk, a ty się po prostu nie znasz na sztuce, plebsie.

 

XDDDDDDDDD

 

No wiem, to wina mojego chujowego gustu :(

gfgdf

 

Opublikowano

No wiem, to wina mojego chujowego gustu :(

Uwaga, podaję sposób jak w miesiąc wyrobić sobie gust tak, żeby nawet najgorsze anime sprawiało Ci przyjemność z oglądania.

 

  1. Zacznij oglądać hentaie.
  2. Nawet, gdy nie masz ochoty, zmuś się i nie przestawaj.
  3. Proces powtarzaj przez następne dwa miesiące bez przerwy.
  4. Koniecznie jedź na ręcznym przez cały ten czas.
  5. Pij dużo mleka i zagryzaj twarogiem.
  6. ???
  7. Profit

 

W taki oto sposób staniesz się rasowym sku*wysynem, który na widok Rail Wars! będzie trzepał gruchę, a po odsłuchaniu soundtracków otworzy fabrykę miodu. #truestory

417711489342956987022.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...