Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Athes [Dedyk] [Medium]


Qarth

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

up@ ta bez obaw

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

 

Czemu misje się restartują? zrobiłem "zabij bere" odebrałem nagrodę wchodzę po jakimś czasie i znowu mam ta misje ... zrobiłem ja 2 raz i znowu mi wyskoczyła zresztą nie tylko ta; >

Mam to samo.. juz chyba z 2-3 misje mi coflo ..

 

 

No no no dzisiaj znowu mi wyjebało 4 Misje które zrobiłem juz 4 razy pozdro...

Opublikowano

ile ludzi tu gra?

Ludzi jest poprostu multum. Wszedzie ludzie w m1 w m2, gdzies po krzakach nad woda. A tak serio to 2k+ to lekko

Opublikowano

 

ile ludzi tu gra?

Ludzi jest poprostu multum. Wszedzie ludzie w m1 w m2, gdzies po krzakach nad woda. A tak serio to 2k+ to lekko

 

2k +/-

Opublikowano

Polecam serwer, Hooltras dobry chłopak, warto grać na jego serwerach, są stabilne i przyciągają sporo ludzi. Życzę samych sukcesów! :)

xdnXBJo.png

Opublikowano

Polecam serwer, Hooltras dobry chłopak, warto grać na jego serwerach, są stabilne i przyciągają sporo ludzi. Życzę samych sukcesów! :)

 

Dzięki ;)

qolJA1e.png

Opublikowano

Czemu drop pd w red lesie został obniżony?

Rękawice złodzieja na 30 i 2h nie działają, nawet lepiej ich nie używać, bo obniżają drop. 

 

Przydałoby się dodać jakiś - na ludzi w poli, bo masakra. 

Oraz dodać wymianę  zwykłych kamoli na te magiczne. 

Opublikowano

Dzis w nocy o 1:00 odbedzie się przerwa wprowadzająca przygotowania do jutrzejszego eventu, potrwa do 20 minut.

Opublikowano

Dzis w nocy o 1:00 odbedzie się przerwa wprowadzająca przygotowania do jutrzejszego eventu, potrwa do 20 minut.

naprawcie rekawice oraz zrobice tak aby po relogu aura zostawała 

Opublikowano

 

Wie ktoś może jak tu zarobić solidnie na 75lvl? :-)

metki mordu i smok czerw. 

 

Akurat tych metków jest w c**j mało, jak na tyle osób..  :(

g0Tef.jpg

Opublikowano

 

Wie ktoś może jak tu zarobić solidnie na 75lvl? :-)

metki mordu i smok czerw. 

 

i niby w jaki sposób tak zarobisz ?

 

Ja osobiscie polecam DT tylko i wylacznie

 

@Edit:

Wie kto ile trwa przerwa ?

Opublikowano

Wie ktoś może jak tu zarobić solidnie na 75lvl? :-)

Metiny 70lvl

Nowe bossy

Metiny 85/90lvl

Bossy

Rip/baronka/azrael (azrael trzeba mieć duuużo szczęścia na pasek)

Opublikowano

 

 

Wie ktoś może jak tu zarobić solidnie na 75lvl? :-)

metki mordu i smok czerw. 

 

i niby w jaki sposób tak zarobisz ?

 

Ja osobiscie polecam DT tylko i wylacznie

 

@Edit:

Wie kto ile trwa przerwa ?

 

metki mordu i ognisty krol /// szkaty z 3 ku dropia i z ognistego dropi pierscien exp ktory jest warty 150/200kk 

Opublikowano

Dziś o 18:00 odbędzie się event Piraci Tanaka, wiecej informacji bedzie na forum.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...