Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Athes [Dedyk] [Medium]


Qarth

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

nie wiem po co zostało wprowadzone to aktualizowanie klienta, nie zawsze trzeba było aktualizować klienta, a teraz tego wymagacie, totalny bezsens

Zmniejszamy i eliminujemy cheaty. 

 

Tak eliminujecie cheaty, ze nie moge wbic przez hackshiedla od wczoraj xD

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jakiś próg lvl do dropu pajęczych jest?

Bo bije i bije te bossy i gówno leci na tym 76 lvl. 

 

 

Przydałoby się ogarnąć te nowe DT, bo nie zwiększaliście dropu mapki. 

Opublikowano

 

mam pytanie ile osób gra na serwerze ?

 

1,5k+ będzie

 

znowu Mavex bedziesz sprzedawac unbany za hajsy jak na Terios rok temu? :)

Opublikowano

 

 

mam pytanie ile osób gra na serwerze ?

 

1,5k+ będzie

 

znowu Mavex bedziesz sprzedawac unbany za hajsy jak na Terios rok temu? :)

 

On nie jest tu w team.

Opublikowano

 

 

 

mam pytanie ile osób gra na serwerze ?

 

1,5k+ będzie

 

znowu Mavex bedziesz sprzedawac unbany za hajsy jak na Terios rok temu? :)

 

On nie jest tu w team.

 

moj blad. szukalem w zapowiedzi i stwierdzilem ze jest. dobra nevermind

Opublikowano

Nie wiem czemu ale patcher nie chce mi pobrać plików, pobiera mi tylko metin2client a reszty nie chce po tym update :| jakieś śmieszne błędy wyskakują że nie dało się pobrać
 

Nieregulaminowa sygna

Opublikowano

Czy dodając drop bambusowych pasków do azraela usunęliście ich drop z razadora?
Drugi raz ubity i zero pasków :/ Pech?
Z azraela 1 pasek na 3 wypady.

 

Opublikowano

Nie wiem czemu ale patcher nie chce mi pobrać plików, pobiera mi tylko metin2client a reszty nie chce po tym update :| jakieś śmieszne błędy wyskakują że nie dało się pobrać

 

usun metin2client.exe + files_etc2 i odpal patchera jako administrator (+ musisz miec metina offnietego)

 

z Razadora ciagle leca paski z taka sama szansa.

Opublikowano

 

 

 

 

mam pytanie ile osób gra na serwerze ?

 

1,5k+ będzie

 

znowu Mavex bedziesz sprzedawac unbany za hajsy jak na Terios rok temu? :)

 

On nie jest tu w team.

 

moj blad. szukalem w zapowiedzi i stwierdzilem ze jest. dobra nevermind

 

 

To następnym razem nie szukaj. 

​Btw. jak już o coś oskarżasz to chciałbym dowód że taka sytuacja miała miejsca bo sobie nie przypominam :l

 

 

Ten dung na 80 będzie odpowiednikiem jakiego? :D

Opublikowano

 

 

 

 

 

mam pytanie ile osób gra na serwerze ?

 

1,5k+ będzie

 

znowu Mavex bedziesz sprzedawac unbany za hajsy jak na Terios rok temu? :)

 

On nie jest tu w team.

 

moj blad. szukalem w zapowiedzi i stwierdzilem ze jest. dobra nevermind

 

 

To następnym razem nie szukaj. 

​Btw. jak już o coś oskarżasz to chciałbym dowód że taka sytuacja miała miejsca bo sobie nie przypominam :l

 

 

Ten dung na 80 będzie odpowiednikiem jakiego? :D

 

zadnego, nowy dungeon na 80 poziom.

Opublikowano

Qarth powiedz mi jedno jaki jest kur*a % na wbicie 70+ sr? Mixuje juz 5 dzien ta jeba... trute i nic , zbugowana czy co?? 

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

mam pytanie ile osób gra na serwerze ?

 

1,5k+ będzie

 

znowu Mavex bedziesz sprzedawac unbany za hajsy jak na Terios rok temu? :)

 

On nie jest tu w team.

 

moj blad. szukalem w zapowiedzi i stwierdzilem ze jest. dobra nevermind

 

 

To następnym razem nie szukaj. 

​Btw. jak już o coś oskarżasz to chciałbym dowód że taka sytuacja miała miejsca bo sobie nie przypominam :l

 

 

Ten dung na 80 będzie odpowiednikiem jakiego? :D

 

zadnego, nowy dungeon na 80 poziom.

 

 

Okej, a ze średnimi czasem nic nie było zmieniane? wcześniej 60-65 wbijały dość szybko, a teraz od wczoraj tylko raz wbiły :l

 

​I jeszcze jedno pytanie - na ile jest wierzchowiec za PO?

Opublikowano

 

Nie wiem czemu ale patcher nie chce mi pobrać plików, pobiera mi tylko metin2client a reszty nie chce po tym update :| jakieś śmieszne błędy wyskakują że nie dało się pobrać

 

usun metin2client.exe + files_etc2 i odpal patchera jako administrator (+ musisz miec metina offnietego)

 

z Razadora ciagle leca paski z taka sama szansa.

 

Nadal niestety nie pomaga :< taki błąd jest cały czas: IOxzYQ7.jpg

Nieregulaminowa sygna

Opublikowano

witam, mam problem z patchowaniem klienta... mianowicie... przy patchowaniu wyskakuje mi w pewnym momencie błąd podczas aktualizacji torrent....  blad podczas pobierania itd.... 

co mam zrobic? pomzo ektos??

Opublikowano

Nie wiem czemu ale patcher nie chce mi pobrać plików, pobiera mi tylko metin2client a reszty nie chce po tym update :| jakieś śmieszne błędy wyskakują że nie dało się pobrać

 

Up też mam z tym problem, może ktoś pomóc?

Opublikowano

Już działa wszystko :)

 

Odkąd pamiętam, zawsze chciałem być gangsterem. Dla mnie bycie gangsterem było lepsze niż bycie prezydentem Stanów Zjednoczonych.

Opublikowano

 

Nie wiem czemu ale patcher nie chce mi pobrać plików, pobiera mi tylko metin2client a reszty nie chce po tym update :| jakieś śmieszne błędy wyskakują że nie dało się pobrać

 

Up też mam z tym problem, może ktoś pomóc?

 

Jak problem rozwiązałem dając klienta mojemu znajomemu na pendrive, ja mam ruter, a on modem może jakaś różnica jest w tym i u niego spatchowło normalnie.

Opublikowano

Coś tam pomogło niby, ale ściąga mi po 50kb/s...co nie jest normalne u mnie :D

Opublikowano

Dałby ktoś plik Athes.exe na jakiś hosting ????????????????????????????????????????????????????????

i mean speedyshare or sth

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...