Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Athes [Dedyk] [Medium]


Qarth

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Co zrobiliście z pdkami, które już w ogóle nie lecą, tak samo, jak egzo? Pdki, które stały 10k-6kk, aktualnie schodzą po 50kk, a drop ich jest znikomy, tak samo, jak egzo, która cena podniosła się dwukrotnie. Zepsuliście ekonomię w 100%.

Przez to zdrożały, bo są raty i każdy chce expić.

 

 

Przed ratami również ludzie wystawiali PDki po 50kk :)

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Co zrobiliście z pdkami, które już w ogóle nie lecą, tak samo, jak egzo? Pdki, które stały 10k-6kk, aktualnie schodzą po 50kk, a drop ich jest znikomy, tak samo, jak egzo, która cena podniosła się dwukrotnie. Zepsuliście ekonomię w 100%.

 

PD'ki akurat mi na 90 z red lasu lecą co 2-gi metek. Bijąc bez rękawicy.. Chyba, serio te rękawiczki są pobugowane. 

Egzo akurat takżę fajnie lecą, chodź wole je dropić z bosów.

 

Gdzie się wytwarza alchemie? Nigdzie nie znalazłem alchemika. :|  

☆ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬ 

 

2e6ftab.png

 

☆ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬ 

 

 

Opublikowano

Powiem tak zabiłem 25 tysięcy mobów na tym dungu od 75 lv i mapki nie widziałem ­

 

Coś wspominali, że po przerwie będzie zwiększona szansa

Opublikowano

Czemu misje się restartują? zrobiłem "zabij bere" odebrałem nagrodę wchodzę po jakimś czasie i znowu mam ta misje ... zrobiłem ja 2 raz i znowu mi wyskoczyła zresztą nie tylko ta; >

Opublikowano

co ile respi sie smok na ognistej?

 

30 min. 

☆ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬ 

 

2e6ftab.png

 

☆ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬ 

 

 

Opublikowano

Wie ktoś gdzie wejście na nowego dunga? 

☆ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬ 

 

2e6ftab.png

 

☆ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬ 

 

 

Opublikowano

Czy grajac ninja potrzebny bedzie buff czy ogarne przy fulll is exp i bossy?

wystarczy dobre eq bez is i buffa , w kilka dni mozesz  zdobyc rzeczy z is :)

Opublikowano

 

Czy grajac ninja potrzebny bedzie buff czy ogarne przy fulll is exp i bossy?

wystarczy dobre eq bez is i buffa , w kilka dni mozesz  zdobyc rzeczy z is :)

 

A moglbys mi napisac ile kosztuje mniej weicej w yangach 500sm, kamyk duchowy, truta,marmurek, perly? Dopiero bede mial mozliwosc sciagnac wieczorem clienta

Opublikowano

 

 

Czy grajac ninja potrzebny bedzie buff czy ogarne przy fulll is exp i bossy?

wystarczy dobre eq bez is i buffa , w kilka dni mozesz  zdobyc rzeczy z is :)

 

A moglbys mi napisac ile kosztuje mniej weicej w yangach 500sm, kamyk duchowy, truta perly? Dopiero bede mial mozliwosc sciagnac wieczorem clienta

 

 

trute za 500-600kk znajdziesz

​perły do 5k

​kamyki duchowe są bardzo tanie, ponieważ łatwo je zdobyć natomiast tęczowy kamień (skill z g1 na P) po 70-80kk, diament duchowy (można czytać bez oczekiwania) po około 5-7kk

​500SM kosztuje 700-800kk

 

Opublikowano

 

 

Czy grajac ninja potrzebny bedzie buff czy ogarne przy fulll is exp i bossy?

wystarczy dobre eq bez is i buffa , w kilka dni mozesz  zdobyc rzeczy z is :)

 

A moglbys mi napisac ile kosztuje mniej weicej w yangach 500sm, kamyk duchowy, truta perly? Dopiero bede mial mozliwosc sciagnac wieczorem clienta

 

truta okolo 600kk 

sm nie wiem ile kosztuja jeszcze nie kupywalem

kamien duchowy 200k ale nie oplaca sie ich kupywac lepiej kupic teczowy kamien 70-100kk i skil na p

perly roznie ale 8-15kk szt

 

ogolnie fajnie ale mam problem z tym patcherem od samego poczatku ;/ pod koniec sciagania wyskakuje mi blad i przerywa patchowanie  a i tak pobiera sie po +-80kbps ..

PNGTemZ.gif?1

Opublikowano

 

 

 

Czy grajac ninja potrzebny bedzie buff czy ogarne przy fulll is exp i bossy?

wystarczy dobre eq bez is i buffa , w kilka dni mozesz  zdobyc rzeczy z is :)

 

A moglbys mi napisac ile kosztuje mniej weicej w yangach 500sm, kamyk duchowy, truta perly? Dopiero bede mial mozliwosc sciagnac wieczorem clienta

 

truta okolo 600kk 

sm nie wiem ile kosztuja jeszcze nie kupywalem

kamien duchowy 200k ale nie oplaca sie ich kupywac lepiej kupic teczowy kamien 70-100kk i skil na p

perly roznie ale 8-15kk szt

 

ogolnie fajnie ale mam problem z tym patcherem od samego poczatku ;/ pod koniec sciagania wyskakuje mi blad i przerywa patchowanie  a i tak pobiera sie po +-80kbps ..

PNGTemZ.gif?1

 

przeciążony patcher. Musisz cierpliwie poczekać. 

Opublikowano

 

 

 

Czy grajac ninja potrzebny bedzie buff czy ogarne przy fulll is exp i bossy?

wystarczy dobre eq bez is i buffa , w kilka dni mozesz  zdobyc rzeczy z is :)

 

A moglbys mi napisac ile kosztuje mniej weicej w yangach 500sm, kamyk duchowy, truta perly? Dopiero bede mial mozliwosc sciagnac wieczorem clienta

 

truta okolo 600kk 

sm nie wiem ile kosztuja jeszcze nie kupywalem

kamien duchowy 200k ale nie oplaca sie ich kupywac lepiej kupic teczowy kamien 70-100kk i skil na p

perly roznie ale 8-15kk szt

 

ogolnie fajnie ale mam problem z tym patcherem od samego poczatku ;/ pod koniec sciagania wyskakuje mi blad i przerywa patchowanie  a i tak pobiera sie po +-80kbps ..

PNGTemZ.gif?1

 

Łatkę ze strony pobierałeś i odpalałeś przez metin2client?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...