Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Athes [Dedyk] [Medium]


Qarth

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer polecam jak najbardziej :) 
Gdzie znajdę metiny upadku na 60lvl ponoć są gdzieś w świątyni ale szukałem na wszystkich chanelach i nic nie znalazłem :(

k065g0.jpg

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czemu jeśli właczam metka za pomocą Patchera albo metin2client.exe to gra chodzi jakby wymagała i7, 16gb ramu i 980 Ti, a jak włączam Athes.exe to ładnie chodzi bez lagów? pytam bo nie mam teraz już Athes.exe i pograć nie mogę..

@Qarth

Opublikowano

Pomoże mi ktoś, czy wszyscy mają wyjeb**e?

napisał już admin o tym dodatkowo na fb jest latka jezeli nie dziala patcher +  google nie boli 

Opublikowano

@Apa3. Wszystko zrobiłem co kazali/pisali ale to i tak nie działa. Przy odpalaniu Athes.exe normalnie działa bez lagów, ale mnie w********a z gry bo jest napisane na czacie, że niby nie spatchowałem klienta, ale jak chcę odpalić przez metin2client.exe to się grać nie da!

Uczeń
Opublikowano

Podałby ktoś możliwy drop z szkrzynek z eventowych , oraz tej gry OKEY (tzn co z tych szkatułek , brazowej , srebnej  i złotej)  ? :)

z okolo 10 eventowych polecialo to samo co z serverowych ;d a z brazowej 1kk

Opublikowano

Mam pytanie. Idzie tutaj dropić na metkach mordu? Bo coś mi sie o uszy obiło, dlatego pytam xD

lepiej red las , metkow mordu jest malo 

Opublikowano

 

Mam pytanie. Idzie tutaj dropić na metkach mordu? Bo coś mi sie o uszy obiło, dlatego pytam xD

lepiej red las , metkow mordu jest malo 

 

mam na myśli dt

Opublikowano

 

 

Mam pytanie. Idzie tutaj dropić na metkach mordu? Bo coś mi sie o uszy obiło, dlatego pytam xD

lepiej red las , metkow mordu jest malo 

 

mam na myśli dt

 

 

Masz drop ale bez KU

Opublikowano

 

 

 

Mam pytanie. Idzie tutaj dropić na metkach mordu? Bo coś mi sie o uszy obiło, dlatego pytam xD

lepiej red las , metkow mordu jest malo 

 

mam na myśli dt

 

 

Masz drop ale bez KU

 

Czasami dropia skrzynie z 2 ku z tych metkow z dt // mordu , ale wiekszy % jest na dopalacze itp

 

@@@

 

5 dni mixowania i truta 68% sr dzis sie wkurzylem i ustawilem na sr 65+ , jezeli chcecie wbijac 70%+ sr to powodzenia tydzien z glowy chyba ze macie glupie szczescie to w 2 dni zmixuje :)

Opublikowano

Chyba pecha masz :D. Ja dzisiaj wstawiłem chakramy żeby się bonowały wracam po 40 minutach tylko ustawiłem 65śr + i weszły 73 + 20 diabły :)

k065g0.jpg

Opublikowano

Witam od wczoraj borykam się z problemem, który już pomału doprowadza mnie do szału. Między innymi odpalając serwer wyświetla mi się komunikat " DETECT_HACKING(checkCode = 10301) Ktoś też ma taki problem? 

Opublikowano

Klient odpali od Ubuntu? 

Nie mialem nigdy tego systemu wiec niestety nie wiem.

Opublikowano

Ten dungeon 75lvl to jakaś pomyłka, wszedłem i wyjść nie mogę bo mapka nie dropi...

Dropiłem jakieś 20 minut ta mapkę może duzo mobow ale % na jej dropniecie  jest za mały , nie dość ze pobiera 2 przepustki to dłużej się robi niż zwykle dt na które potrzeba 1 przepustkę :D Oby to dziś w nocy poprawili  bo masakra 

Opublikowano

Co zrobiliście z pdkami, które już w ogóle nie lecą, tak samo, jak egzo? Pdki, które stały 10k-6kk, aktualnie schodzą po 50kk, a drop ich jest znikomy, tak samo, jak egzo, która cena podniosła się dwukrotnie. Zepsuliście ekonomię w 100%.

Opublikowano

Co zrobiliście z pdkami, które już w ogóle nie lecą, tak samo, jak egzo? Pdki, które stały 10k-6kk, aktualnie schodzą po 50kk, a drop ich jest znikomy, tak samo, jak egzo, która cena podniosła się dwukrotnie. Zepsuliście ekonomię w 100%.

Przez to zdrożały, bo są raty i każdy chce expić.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...