Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Athes [Dedyk] [Medium]


Qarth

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Cudownie. Same bugi z tym nowym dungiem. Po co w ogole go dodaliscie. ;o ?

Weszłam na ten dung... wywaliło mi klienta.. Próbowałam się zalogować, ale niestety ciągle klienta wywala przy logowaniu ( odbugowanie postaci nie pomaga.)

 

 

Btw support to ktoś czyta, bo zgłaszałam błąd ostatnio i do tej pory 0 odzewu. Serio nie kazdy ma czas na łapanie Was na tsie.

Bo nie zaaktualizowalaś clienta i nie masz mapy w cliencie.

 

 

Zaktualizowałam.  

 

 

 

Za 20 razem odbuguj pomogło .

" Ból jest stanem przejściowym. Duma pozostaje na zawsze... "   :)

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czemu w normalnym dt nie przenosi na 2 piętro po zabiciu metina?

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

Co do wywalania klienta to jak odpalam przez Athes.exe to nawet na postać nie mogę się zalogować.

metin2client.exe teraz

Opublikowano

Czemu w normalnym dt nie przenosi na 2 piętro po zabiciu metina?

Z publicznego nie przeniesie bo w nocy popsuło się, dzis w nocy to poprawimy aktualnie działa jedynie prywatne.

Opublikowano

Czemu miedzy 75 / 76 jest taka różnica w dropie z ripa? 

Na 75 jest o wiele lepszy niż na 76, albo mi się wydaje. 

 

Jeżeli można coś zasugerować, to przydałaby sie jakaś możliwość wymiany kamyków duchowych na te magiczne.

 

 

 

Klucze na baronke tylko z królowej?

Bo wbiłem niechcący 76 i nie mam dropu z królowej :(

Opublikowano

Czemu miedzy 75 / 76 jest taka różnica w dropie z ripa? 

Na 75 jest o wiele lepszy niż na 76, żarty jakieś? 

 

Jeżeli można coś zasugerować, to przydałaby sie jakaś możliwość wymiany kamyków duchowych na te magiczne.

 

 

 

Klucze na baronke tylko z królowej?

Bo wbiłem niechcący 76 i nie mam dropu z królowej :(

czer.smoka i ognistego i chyba zjawy i 9 ogonow oraz z olb.nosiciel plagi,i minotaura

Opublikowano

 

Czemu miedzy 75 / 76 jest taka różnica w dropie z ripa? 

Na 75 jest o wiele lepszy niż na 76, żarty jakieś? 

 

Jeżeli można coś zasugerować, to przydałaby sie jakaś możliwość wymiany kamyków duchowych na te magiczne.

 

 

 

Klucze na baronke tylko z królowej?

Bo wbiłem niechcący 76 i nie mam dropu z królowej :(

czer.smoka i ognistego i chyba zjawy i 9 ogonow oraz z olb.nosiciel plagi,i minotaura

 

i bossa w lesie zwykłym

Opublikowano

To mixowanie zaczyna byc irytujace 4 dni mixuje sie truta na 70+ sr i nie chce wbic ... Poprawcie tą częstotliwość wbijania wyskoich sr

Opublikowano

No jak chuy... Mieszam 84 bronie, bo po 4 bs'y na 1 konto a mam 3 konta. I już mnie kurwica bierze z tym mieszaniem. Od tygodnia nic.... A niby perfy miały łatwo wchodzić.... Nie pozdrawiam.

obraz.png

Opublikowano

perfy wchodza latwo a jak nie to mozesz kupic na rynku tanio;d

polecam klasy sa zbalansowane

zwlaszcza bm ... zamiast 120% odp ma 38% (body mental dagger) robia co chca z nim :)

 

kiedy bedzie odbugowany dung na 75 lv ?

Opublikowano

Czemu miedzy 75 / 76 jest taka różnica w dropie z ripa? 

Na 75 jest o wiele lepszy niż na 76, albo mi się wydaje. 

 

Jeżeli można coś zasugerować, to przydałaby sie jakaś możliwość wymiany kamyków duchowych na te magiczne.

 

 

 

Klucze na baronke tylko z królowej?

Bo wbiłem niechcący 76 i nie mam dropu z królowej :(

 

z metinów 55lvl i chyba 60

Opublikowano

Kozacki serwer, sam osobiście dawno nie grałem w metina ale po zobaczeniu tego serwera zachciało mi się i gram.

Polecam :)

 

 

 

Opublikowano

Siema, mam problem bo ostatnim update hackshielda. Jednym jest zlagowany client kiedy włączam grę przez patchera, a drugim jest: http://iv.pl/images/69807948340094522177.jpg, jak mam to naprawić ?

Czemu mnie wyrzuca z gry z komunikatem, że klient nie jest zaaktualizowany, skoro właśnie go zaaktualizowałem ? WTF

Opublikowano

Czemu miedzy 75 / 76 jest taka różnica w dropie z ripa? 

Na 75 jest o wiele lepszy niż na 76, albo mi się wydaje. 

 

Jeżeli można coś zasugerować, to przydałaby sie jakaś możliwość wymiany kamyków duchowych na te magiczne.

 

 

 

Klucze na baronke tylko z królowej?

Bo wbiłem niechcący 76 i nie mam dropu z królowej :(

 

Pajęcze lecą z - Plagi, metków upadku, smierci, ognisty król

☆ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬ 

 

2e6ftab.png

 

☆ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬ 

 

 

Opublikowano

Potrzebuję pomocy, mianowicie nie uruchamia mi się patcher, wyskakuję błąd związany z torenttami. Mam od 2 dni, myślałem, że to minie, ale błąd nadal jest. Pobrałem nowego klienta, ale nadal to samo jest. Zaraz spróbuję podesłać ss. 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

23268192302514068107_thumb.jpg

Pytanie do administracji, dałoby radę zrobić łatki z nowymi aktualizacjami ?

Opublikowano

Potrzebuję pomocy, mianowicie nie uruchamia mi się patcher, wyskakuję błąd związany z torenttami. Mam od 2 dni, myślałem, że to minie, ale błąd nadal jest. Pobrałem nowego klienta, ale nadal to samo jest. Zaraz spróbuję podesłać ss. 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

23268192302514068107_thumb.jpg

Pytanie do administracji, dałoby radę zrobić łatki z nowymi aktualizacjami ?

Wyłącz antywirusa 

Opublikowano

 

Potrzebuję pomocy, mianowicie nie uruchamia mi się patcher, wyskakuję błąd związany z torenttami. Mam od 2 dni, myślałem, że to minie, ale błąd nadal jest. Pobrałem nowego klienta, ale nadal to samo jest. Zaraz spróbuję podesłać ss. 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

23268192302514068107_thumb.jpg

Pytanie do administracji, dałoby radę zrobić łatki z nowymi aktualizacjami ?

Wyłącz antywirusa 

 

Nadal nie działa.

Spróbuję na internecie znajomego sptachować, może zadziała.

Opublikowano

nie wiem po co zostało wprowadzone to aktualizowanie klienta, nie zawsze trzeba było aktualizować klienta, a teraz tego wymagacie, totalny bezsens

Zmniejszamy i eliminujemy cheaty. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...