Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Athes [Dedyk] [Medium]


Qarth

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

­yy wbiłem 2 lvl łowienia i nadal na drobne ryby nie mozna łowić o.O na 55 drobnych ryb tylko dwie złapane o.O

Na 2 poziomie najlepiej low dalej na robaki, na takim poziomie jeszcze malo przedmiotow za drobne jest.

 

---------------------

 

Kalendarz Eventów na pierwszy miesiąc serwera
Opublikowano

 

 

 

 

Odzyskiwanie hasła nadal nie działa cały czas gdy wejde w tą strone co dostaje na emailu to laczy i nie chce wejsc.

już działa.
Nadal nie działa.

Jaki masz błąd ?

 

Po prostu dzieje się ,to samo co wczoraj biorę przypomnij hasło dostaje wiadomość na poczte wchodzę w link i on cały czas się ładuje i nie wchodzi.

 

Zobacz teraz bo poprawilismy 30min temu... powinno Ci trafić do skrzynki lub do spamu w skrzynce 

Opublikowano

Jako że trochę pograłem, obecnie 90+ więc mogę się trochę wypowiedzieć dla nowych graczy albo dla tych co siedzą na 75 lvlu mniej więcej.
A więc serwer to typowy "SYMULATOR FARMY 5000+" i to dosłownie, dlaczego już mówię. 
Bambusowe paski których przy dobrych wiatrach najmniej trzeba 45 a tak dobrze licząc wyjdzie ok 60-65 bo kilka spali oczywiście. 
Ulepszacz dropi z metinów 90 (w ch... rzadko) i z razadora po 1 sztuce, czasami poleci druga, mi osobiście na 7 wypadów zawsze 1 leciał. 
Dungi typu katakumby, komnata smoka (na tą chwilę tam mam dostęp) są po prostu żałosne, nie leci nic oprócz szkat bossów z których leci więcej niż JEDNO WIELKIE GÓWNO! 
Z Komnaty podobno miały być paski w sztukach 2, gówno na 5 wypadów = 10 przepustek bo na takich syfiasty drop trzeba 2x klucz poleciało aż nic tylko szkata którą trzeba do kolekcjonera i jakieś śmieszne eq +8. Na 90 lvl po co mi te śmieci jak nawet handlarz tego nie chce. Z bossów w grocie od czasu do czasu poleci jakieś jajko śmieszne których trzeba będzie też bardzo dużo jak ktoś już przebrnie przez paski w co bardzo wątpię i też oczywiście w sztukach 1 leci i też 1 na 5 generałów. Z metinów w grocie syf, ulepszacze bardzo rzadko też oczywiście w ilościach 1 sztuki (gdzie na ulepszenie trzeba 3-5-10). Spawny jeżeli chodzi o czas i w sumie też o ilość moobów są poniżej żałosnego poziomu, bijesz 10 sekund czekasz ok 1:15min. Co do dropu wszystko bite z RĘKAWICĄ ZŁODZIEJA ŻEBY NIE BYŁO!
Na nowych mapach spoty takie że kot na płakał może 1-2 gdzie można a nawet TRZEBA bić bo nigdzie indziej lvl nie wbijemy. Ogólnie mapy strasznie nie zagospodarowane, tyle miejsca i się marnuje, równie dobrze mogła by być mapa 1x1.
I ŻEBYŚCIE MNIE TUTAJ NIE ZROZUMIELI ŹLE NIE JEST TO W ŻADEN SPOSÓB ATAK NA SERWER CZY ADMINISTRACJĘ TYLKO OPIS TEGO JAK DOKŁADNIE GRA WYGLĄDA JUŻ NA TYCH TROCHĘ WYŻSZYCH LVLACH!
POWIEM TAK WYKONANIE SERWERA SAMO W SOBIE DOBRE ALE NIE WIEM KTO USTALAŁ I ROBIŁ ZAMYSŁ TEGO WSZYSTKIEGO. WSZYSTKO JEST CHAOTYCZNE I STRASZNIE NIE PRZEMYŚLANE, RZUCONE NA ODPIE... I TYLE, TAKIE JEST MOJE WRAŻENIE! NAPEWNO NIE JEST TO PRZEMYŚLANE NA TAK WIELU GRACZY, MOŻE PRZY 400-500 BY SIĘ SPRAWDZIŁO INACZEJ NIE MA TO PRAWA BYTU!

Dodatkowo ulepszacze na +7/8/9 powinny lecieć spokojnie z moobów albo na dungach w dużych ilościach a nie z metinów czasami i po 1 sztuce.
 

Opublikowano

hmmm ciekawi mnie tylko kto wymyślił "symulator farmy" stwierdzenie... swoją drogą metin to zawsze polegał na dropieniu i handlu tym lub ulepszenia... PL to chyba symulator farmy poziom expert :D

 

Co do dropu ulepkow... Jeśli 10-20 wypraw (faktycznie teraz dropi 1 piasek ale będą dropić 2 w nocy o czym już psialiśmy) to dla Ciebie dużo aby coś ulepszyć... to co mamy na to poradzić? wrzucić może wszystkie ulepki do npc i wtedy stwierdzisz, że to nie jest symulator? :D

 

Serwer za ciężki dla Ciebie i tyle. Musisz grać na 4fun lub easy... i nie, że Cie obrażam czy cuś.. ale po prostu ten typ serwera do Ciebie nie pasuje. Na Vesteris gra od masy czasu w luj osób i tam jakoś nikt nie płacze że symulator farmy... a potrzebujesz więcej :D

Opublikowano

hmmm ciekawi mnie tylko kto wymyślił "symulator farmy" stwierdzenie... swoją drogą metin to zawsze polegał na dropieniu i handlu tym lub ulepszenia... PL to chyba symulator farmy poziom expert :D

 

Co do dropu ulepkow... Jeśli 20 wypraw to dla Ciebie dużo aby coś ulepszyć... to co mamy na to poradzić? wrzucić może wszystkie ulepki do npc i wtedy stwierdzisz, że to nie jest symulator? :D

 

Serwer za ciężki dla Ciebie i tyle. Musisz grać na 4fun lub easy... i nie, że Cie obrażam czy cuś.. ale po prostu ten typ serwera do Ciebie nie pasuje. Na Vesteris gra od masy czasu w luj osób i tam jakoś nikt nie płacze że symulator farmy... a potrzebujesz więcej :D

Hool tu nie chodzi o to żeby 20 razy iść na dunga, tylko o to że zbyt mocno narzucanie ludziom styl gry. Do 90 lvl są 3 dungi i sporo metinów i bossów i takie paski na przerobienie lecą tylko z 1 dunga. A czemu z innych to ma nie lecieć przepraszam bardzo? Zawsze było tak że "tracenie czasu" i "tracenie przepustek" wiązało się z opłacalnością a w tym momencie ani smok, ani katakumby nie są opłacalne bo nic tam nie leci, chyba zamysł dungów był taki że ma dropić coś fajnego i w większych ilościach niż normalnie, ma być to sposób na zarobek.

Tak samo skąd wziąć taka masę tych ulepszaczy do szarf po 30 sztuk? Skąd brać kamienie alchemii. LUDZIE TEGO NIE WIEDZĄ, PYTAJĄ WYSOKIE LVLE ETC. NIGDZIE TEGO NIE WYJAŚNILIŚCIE DOKŁADNIE. LUDZIE NIE MAJĄ POJĘCIA CO IM SIĘ OPŁACA CO NIE. JEST TYLKO OPISANE CO JEST NA SERWERZE ALE NIE MA ŻADNEJ WZMIANKI JAK MOŻNA TO ZDOBYĆ.

Opublikowano

hmmm ciekawi mnie tylko kto wymyślił "symulator farmy" stwierdzenie... swoją drogą metin to zawsze polegał na dropieniu i handlu tym lub ulepszenia... PL to chyba symulator farmy poziom expert :D

 

Co do dropu ulepkow... Jeśli 10-20 wypraw (faktycznie teraz dropi 1 piasek ale będą dropić 2 w nocy o czym już psialiśmy) to dla Ciebie dużo aby coś ulepszyć... to co mamy na to poradzić? wrzucić może wszystkie ulepki do npc i wtedy stwierdzisz, że to nie jest symulator? :D

 

Serwer za ciężki dla Ciebie i tyle. Musisz grać na 4fun lub easy... i nie, że Cie obrażam czy cuś.. ale po prostu ten typ serwera do Ciebie nie pasuje. Na Vesteris gra od masy czasu w luj osób i tam jakoś nikt nie płacze że symulator farmy... a potrzebujesz więcej :D

Po co piszecie że nie chcecie sie porównywać do Vesterisa a teraz sie porównałeś? Widzisz Hool , marka marce nie równa, tam czuć jakiś klimat.. czuć klimat starego dobrego metina , u Ciebie jak na święta , 1200 osób poprzebieranych w pisanki lata po miastach.

 

Co do samego serwera , gra sie ok itp .. ale niestety gra tutaj to proces żmudny i nużący a sami w sobie gracze muszą siedzieć z minutnikiem w ręce i odliczać czas do respów. 

 

Hool w jakim Ty świecie żyjesz? Porównujesz sie do globalnego serwera? Cofnij sie proszę o 7 lat i pomyśl jak sie wtedy zarabiało. 

 

Opublikowano

No powiem ze poza perlami z metkow w grocie nic nie podnosze i to prawda albo ja nie umiem expic albo powinienem kupic pd z isu i lwa bo dostaje 2% za spota w grocie ktory respi sie co minute 80lw expilem chyba z godzine i pol, ludzie co chwile wbijaja sie na spota bo chca expic na 2 komnaty ;d

Opublikowano

Tutaj kolega ma całkowitą rację. Chodzić 30 razy przyjemnie na dunga którego robi się w miarę szybko? Okej nie ma problemu. Ale żmudne bieganie na nudne dungi to jest różnica.
Co do tego minutnika to się zgadza jeszcze kwestia jak kto ma dokładny ;p Ja sam osobiście mam włączony stoper + minutnik na telefonie i inaczej nie ma szans na nic na tym serwerze. To chyba nie o to chodzi w metinie, nie taki był zamysł. Zamiast stałych bossów i respów moglibyście dodać resp losowo 4 bossów na każdej mapie w przedziałach czasowych od 5-15 minut (także losowo). Na każdym serwerze jest to samo, każdy który ma zasadę bicia od cholery bossów żeby coś mieć. 50% zna respy i siedzi z minutnikami w rękach i tylko czeka, a kolejne 50% nie ma pojęcia gdzie i co ile się coś respi bo niby jak?
Po za tym Hool podaj mi powód dla którego dajecie tak mało moobów i tak długie czasy respu? To już mooby nie mogą się respić od razu? Zmiana tego to jest jakieś no max 40 sekund na mapę bo potem trzeba przejść do kolejnego katalogu i zmienić kolejne czasy ;p. To samo z ilością moobów, w v2 ogarneliście to i jest okej. A z innymi mapami to czemu tak nie można? Ludzie są po prostu znudzeni czymś takim że stoją i czekają na zbawienie na tych respach. Co chodzi o to żeby ludzie nie wbijali szybko lvli?

Opublikowano

Serwer jako gra jest spoko.
Ulepszanie pasów - powodzenia...

Wytworzenie szarf - powodzenia...da sie tego dokonać chociaż na 90lvlu? :D

Azrael - słaby drop

Alchemia...jak? skąd?

Przerabianie eq...po co mi wbijać lvl jak nie da to nic? Skąd ja nazbieram tyle ulepków?

PL pod względem dostępu do ulepek jest easyyy. 98% ulepek da sie zakupić na rynku bez wiekszych problemów.

Pomyślcie nad ułatwieniem takich rzeczy jak przerabianie eq, wytwarzanie szarf, ulepszanie pasów, wytwarzanie alchemii i nie chodzi mi aby serwer stał sie pod tym względem easy tylko aby to nie zniechęcało do gry.

@Edit

I nie wiem czy wiecie ale drop ze szkaty ripa jest tak słaby że większość ląduje na ziemi lub w sklepiku po 1kk...
Zamieńcie stalki bronie 65 na egzo/niebieskie kamyki/alchemie/coś do szarf/rzemyk

Opublikowano

 

hmmm ciekawi mnie tylko kto wymyślił "symulator farmy" stwierdzenie... swoją drogą metin to zawsze polegał na dropieniu i handlu tym lub ulepszenia... PL to chyba symulator farmy poziom expert :D

 

Co do dropu ulepkow... Jeśli 10-20 wypraw (faktycznie teraz dropi 1 piasek ale będą dropić 2 w nocy o czym już psialiśmy) to dla Ciebie dużo aby coś ulepszyć... to co mamy na to poradzić? wrzucić może wszystkie ulepki do npc i wtedy stwierdzisz, że to nie jest symulator? :D

 

Serwer za ciężki dla Ciebie i tyle. Musisz grać na 4fun lub easy... i nie, że Cie obrażam czy cuś.. ale po prostu ten typ serwera do Ciebie nie pasuje. Na Vesteris gra od masy czasu w luj osób i tam jakoś nikt nie płacze że symulator farmy... a potrzebujesz więcej :D

Po co piszecie że nie chcecie sie porównywać do Vesterisa a teraz sie porównałeś? Widzisz Hool , marka marce nie równa, tam czuć jakiś klimat.. czuć klimat starego dobrego metina , u Ciebie jak na święta , 1200 osób poprzebieranych w pisanki lata po miastach.

 

Co do samego serwera , gra sie ok itp .. ale niestety gra tutaj to proces żmudny i nużący a sami w sobie gracze muszą siedzieć z minutnikiem w ręce i odliczać czas do respów. 

 

Hool w jakim Ty świecie żyjesz? Porównujesz sie do globalnego serwera? Cofnij sie proszę o 7 lat i pomyśl jak sie wtedy zarabiało. 

 

 

gdzie napisałem, że nie chce się porównywać do vesterisa? :) Podałem przykład... nie porównuje serwerów bo są zupełnie inne, więc to bezsensu. 

 

Ja wiem, że vesteris ma klimat starego mt2 ale my do tego nie dążymy i nie chcemy :) Po co robić 2 taki sam serwer jak vesteris z tym samym klimatem? Mamy swój serwer, i inny klimat... część osób to chwali... innym sie nie podoba... rynek stary... wszystkim nie dogodzisz... znam tez osoby, które mówią, że na vesteris jest to samo co klepali przez ostatnie 7lat w metina... i jak klepią 10x to samo to im się rzygać chce... więc sam widzisz... kwestia kto co szuka :)

 

Odniesienie do PL to jedynie do stwierdzenia "symulator farmy"... wiem jak było 7lat i wtedy to PL był mega symulatorem farmy gdzie broń na +6 były wyczynem... dziwi mnie jak czasem ludzie spamią, że chcą PLa starego... nie wytrzymaliby na nim tygodnia :)

pamiętam jak na 25lvl kampiło się na PLu bo nie znało się respu i tak stało 6 osób na miejscu gdzie wczesniej stał metek 30min bo każdy uważał że spadnie w tym samym miejscu a pozniej jak armia osób jeździła po całej mapie bo wiedzieli już, że respi się w losowych miejscach. 

 

 

Szerfy są na dużo wyższy lvl dungi... na mniejszym lvl tak do 100... drop części do szarf jest prawie 0. Szarfy są przeznaczone na wyższe lvl i tak były robione... coś trzeba do nich wsadzić konkretnego a nie zatrutego+9 :D 

Opublikowano

 

 

hmmm ciekawi mnie tylko kto wymyślił "symulator farmy" stwierdzenie... swoją drogą metin to zawsze polegał na dropieniu i handlu tym lub ulepszenia... PL to chyba symulator farmy poziom expert :D

 

Co do dropu ulepkow... Jeśli 10-20 wypraw (faktycznie teraz dropi 1 piasek ale będą dropić 2 w nocy o czym już psialiśmy) to dla Ciebie dużo aby coś ulepszyć... to co mamy na to poradzić? wrzucić może wszystkie ulepki do npc i wtedy stwierdzisz, że to nie jest symulator? :D

 

Serwer za ciężki dla Ciebie i tyle. Musisz grać na 4fun lub easy... i nie, że Cie obrażam czy cuś.. ale po prostu ten typ serwera do Ciebie nie pasuje. Na Vesteris gra od masy czasu w luj osób i tam jakoś nikt nie płacze że symulator farmy... a potrzebujesz więcej :D

Po co piszecie że nie chcecie sie porównywać do Vesterisa a teraz sie porównałeś? Widzisz Hool , marka marce nie równa, tam czuć jakiś klimat.. czuć klimat starego dobrego metina , u Ciebie jak na święta , 1200 osób poprzebieranych w pisanki lata po miastach.

 

Co do samego serwera , gra sie ok itp .. ale niestety gra tutaj to proces żmudny i nużący a sami w sobie gracze muszą siedzieć z minutnikiem w ręce i odliczać czas do respów. 

 

Hool w jakim Ty świecie żyjesz? Porównujesz sie do globalnego serwera? Cofnij sie proszę o 7 lat i pomyśl jak sie wtedy zarabiało. 

 

 

gdzie napisałem, że nie chce się porównywać do vesterisa? :) Podałem przykład... nie porównuje serwerów bo są zupełnie inne, więc to bezsensu. 

 

Ja wiem, że vesteris ma klimat starego mt2 ale my do tego nie dążymy i nie chcemy :) Po co robić 2 taki sam serwer jak vesteris z tym samym klimatem? Mamy swój serwer, i inny klimat... część osób to chwali... innym sie nie podoba... rynek stary... wszystkim nie dogodzisz... znam tez osoby, które mówią, że na vesteris jest to samo co klepali przez ostatnie 7lat w metina... i jak klepią 10x to samo to im się rzygać chce... więc sam widzisz... kwestia kto co szuka :)

 

Odniesienie do PL to jedynie do stwierdzenia "symulator farmy"... wiem jak było 7lat i wtedy to PL był mega symulatorem farmy gdzie broń na +6 były wyczynem... dziwi mnie jak czasem ludzie spamią, że chcą PLa starego... nie wytrzymaliby na nim tygodnia :)

pamiętam jak na 25lvl kampiło się na PLu bo nie znało się respu i tak stało 6 osób na miejscu gdzie wczesniej stał metek 30min bo każdy uważał że spadnie w tym samym miejscu a pozniej jak armia osób jeździła po całej mapie bo wiedzieli już, że respi się w losowych miejscach. 

 

Baaaa brawo Hool napisałeś w ostatnim zdaniu coś mądrego. LOSOWE RESPY I LOSOWE CZASY! TAK BYŁO W DAWNYM METINIE, więc czemu tego do cholery nie ma tutaj? Tylko stały resp ze stałym czasem i minutnikami w rękach?

 

Zobacz też co napisali koledzy wyżej. Skąd to, jak tamto etc. 

Ja na 90+ nadal nie wiem skąd pierścienie, skąd naramienniki, skąd alchemia. Biłem każdego bossa do mapy 90 włącznie, biłem wszystkie metiny, byłem na każdym dungu i nic. To już nie wiem co mam więcej zrobić żeby się dowiedzieć.

Opublikowano

 

 

 

hmmm ciekawi mnie tylko kto wymyślił "symulator farmy" stwierdzenie... swoją drogą metin to zawsze polegał na dropieniu i handlu tym lub ulepszenia... PL to chyba symulator farmy poziom expert :D

 

Co do dropu ulepkow... Jeśli 10-20 wypraw (faktycznie teraz dropi 1 piasek ale będą dropić 2 w nocy o czym już psialiśmy) to dla Ciebie dużo aby coś ulepszyć... to co mamy na to poradzić? wrzucić może wszystkie ulepki do npc i wtedy stwierdzisz, że to nie jest symulator? :D

 

Serwer za ciężki dla Ciebie i tyle. Musisz grać na 4fun lub easy... i nie, że Cie obrażam czy cuś.. ale po prostu ten typ serwera do Ciebie nie pasuje. Na Vesteris gra od masy czasu w luj osób i tam jakoś nikt nie płacze że symulator farmy... a potrzebujesz więcej :D

Po co piszecie że nie chcecie sie porównywać do Vesterisa a teraz sie porównałeś? Widzisz Hool , marka marce nie równa, tam czuć jakiś klimat.. czuć klimat starego dobrego metina , u Ciebie jak na święta , 1200 osób poprzebieranych w pisanki lata po miastach.

 

Co do samego serwera , gra sie ok itp .. ale niestety gra tutaj to proces żmudny i nużący a sami w sobie gracze muszą siedzieć z minutnikiem w ręce i odliczać czas do respów. 

 

Hool w jakim Ty świecie żyjesz? Porównujesz sie do globalnego serwera? Cofnij sie proszę o 7 lat i pomyśl jak sie wtedy zarabiało. 

 

 

gdzie napisałem, że nie chce się porównywać do vesterisa? :) Podałem przykład... nie porównuje serwerów bo są zupełnie inne, więc to bezsensu. 

 

Ja wiem, że vesteris ma klimat starego mt2 ale my do tego nie dążymy i nie chcemy :) Po co robić 2 taki sam serwer jak vesteris z tym samym klimatem? Mamy swój serwer, i inny klimat... część osób to chwali... innym sie nie podoba... rynek stary... wszystkim nie dogodzisz... znam tez osoby, które mówią, że na vesteris jest to samo co klepali przez ostatnie 7lat w metina... i jak klepią 10x to samo to im się rzygać chce... więc sam widzisz... kwestia kto co szuka :)

 

Odniesienie do PL to jedynie do stwierdzenia "symulator farmy"... wiem jak było 7lat i wtedy to PL był mega symulatorem farmy gdzie broń na +6 były wyczynem... dziwi mnie jak czasem ludzie spamią, że chcą PLa starego... nie wytrzymaliby na nim tygodnia :)

pamiętam jak na 25lvl kampiło się na PLu bo nie znało się respu i tak stało 6 osób na miejscu gdzie wczesniej stał metek 30min bo każdy uważał że spadnie w tym samym miejscu a pozniej jak armia osób jeździła po całej mapie bo wiedzieli już, że respi się w losowych miejscach. 

 

Baaaa brawo Hool napisałeś w ostatnim zdaniu coś mądrego. LOSOWE RESPY I LOSOWE CZASY! TAK BYŁO W DAWNYM METINIE, więc czemu tego do cholery nie ma tutaj? Tylko stały resp ze stałym czasem i minutnikami w rękach?

 

Zobacz też co napisali koledzy wyżej. Skąd to, jak tamto etc. 

Ja na 90+ nadal nie wiem skąd pierścienie, skąd naramienniki, skąd alchemia. Biłem każdego bossa do mapy 90 włącznie, biłem wszystkie metiny, byłem na każdym dungu i nic. To już nie wiem co mam więcej zrobić żeby się dowiedzieć.

 

Odpowiadałem Ci, że mamy inny klimat... jeśli chcesz wiedzieć all skąd leci to vesteris... u Nas się odkrywa.. sprawdza... testuje (jak kiedyś na PLu jak się zaczynało i nikt nic nie wiedział). Moglibyśmy dać wiki albo poradniki.. ale gracze sami piszą poradniki i odkrywają... taki klimat. Jak chcesz wszystko wiedzieć od startu to jak już mówiłem... serwer nie jest dla Ciebie. Budujemy swój klimat a gracz musi się wysilić umysłowo a nie bocić i od samego początku serwera all wiedzieć i klepać to samo po raz XXXXXXXX

Opublikowano

Szarfy sa na wyzszy lw ale isowi maja lepiej chodza na 90 z szarfami

Ale tych paskow trzeba z 50 a na rynku 30kk sztuka;d

Opublikowano

 

 

 

 

hmmm ciekawi mnie tylko kto wymyślił "symulator farmy" stwierdzenie... swoją drogą metin to zawsze polegał na dropieniu i handlu tym lub ulepszenia... PL to chyba symulator farmy poziom expert :D

 

Co do dropu ulepkow... Jeśli 10-20 wypraw (faktycznie teraz dropi 1 piasek ale będą dropić 2 w nocy o czym już psialiśmy) to dla Ciebie dużo aby coś ulepszyć... to co mamy na to poradzić? wrzucić może wszystkie ulepki do npc i wtedy stwierdzisz, że to nie jest symulator? :D

 

Serwer za ciężki dla Ciebie i tyle. Musisz grać na 4fun lub easy... i nie, że Cie obrażam czy cuś.. ale po prostu ten typ serwera do Ciebie nie pasuje. Na Vesteris gra od masy czasu w luj osób i tam jakoś nikt nie płacze że symulator farmy... a potrzebujesz więcej :D

Po co piszecie że nie chcecie sie porównywać do Vesterisa a teraz sie porównałeś? Widzisz Hool , marka marce nie równa, tam czuć jakiś klimat.. czuć klimat starego dobrego metina , u Ciebie jak na święta , 1200 osób poprzebieranych w pisanki lata po miastach.

 

Co do samego serwera , gra sie ok itp .. ale niestety gra tutaj to proces żmudny i nużący a sami w sobie gracze muszą siedzieć z minutnikiem w ręce i odliczać czas do respów. 

 

Hool w jakim Ty świecie żyjesz? Porównujesz sie do globalnego serwera? Cofnij sie proszę o 7 lat i pomyśl jak sie wtedy zarabiało. 

 

 

gdzie napisałem, że nie chce się porównywać do vesterisa? :) Podałem przykład... nie porównuje serwerów bo są zupełnie inne, więc to bezsensu. 

 

Ja wiem, że vesteris ma klimat starego mt2 ale my do tego nie dążymy i nie chcemy :) Po co robić 2 taki sam serwer jak vesteris z tym samym klimatem? Mamy swój serwer, i inny klimat... część osób to chwali... innym sie nie podoba... rynek stary... wszystkim nie dogodzisz... znam tez osoby, które mówią, że na vesteris jest to samo co klepali przez ostatnie 7lat w metina... i jak klepią 10x to samo to im się rzygać chce... więc sam widzisz... kwestia kto co szuka :)

 

Odniesienie do PL to jedynie do stwierdzenia "symulator farmy"... wiem jak było 7lat i wtedy to PL był mega symulatorem farmy gdzie broń na +6 były wyczynem... dziwi mnie jak czasem ludzie spamią, że chcą PLa starego... nie wytrzymaliby na nim tygodnia :)

pamiętam jak na 25lvl kampiło się na PLu bo nie znało się respu i tak stało 6 osób na miejscu gdzie wczesniej stał metek 30min bo każdy uważał że spadnie w tym samym miejscu a pozniej jak armia osób jeździła po całej mapie bo wiedzieli już, że respi się w losowych miejscach. 

 

Baaaa brawo Hool napisałeś w ostatnim zdaniu coś mądrego. LOSOWE RESPY I LOSOWE CZASY! TAK BYŁO W DAWNYM METINIE, więc czemu tego do cholery nie ma tutaj? Tylko stały resp ze stałym czasem i minutnikami w rękach?

 

Zobacz też co napisali koledzy wyżej. Skąd to, jak tamto etc. 

Ja na 90+ nadal nie wiem skąd pierścienie, skąd naramienniki, skąd alchemia. Biłem każdego bossa do mapy 90 włącznie, biłem wszystkie metiny, byłem na każdym dungu i nic. To już nie wiem co mam więcej zrobić żeby się dowiedzieć.

 

Odpowiadałem Ci, że mamy inny klimat... jeśli chcesz wiedzieć all skąd leci to vesteris... u Nas się odkrywa.. sprawdza... testuje (jak kiedyś na PLu jak się zaczynało i nikt nic nie wiedział). Moglibyśmy dać wiki albo poradniki.. ale gracze sami piszą poradniki i odkrywają... taki klimat. Jak chcesz wszystko wiedzieć od startu to jak już mówiłem... serwer nie jest dla Ciebie. Budujemy swój klimat a gracz musi się wysilić umysłowo a nie błocić i od samego początku serwera all wiedzieć i klepać to samo po raz XXXXXXXX

 

Czy Ty czytasz co ja piszę chociaż?

Ja nie chce wiedziec z góry, dokładnie co i jak. Ale do 95 lvl biłem wszystko na każdej mapie i nic z nowości mi nie poleciało a trochę tego ubiłem. To co mam zrobić więcej, nigdzie nie ma żadnych wzmianek czego można się spodziewać, żadnych podpowiedzi. Na szkatach nie pisze co z nich moze poleciec wiec jak leci mi ze szkat kilka razy 5x szkata athes to stwierdzam ze nawet nie warto tego dropic. W grze ludzie nie są skorzy to pomocy, ukrywaja wszystkie informacje dla wlasnego zarobku.

PS. Czyli uwazasz ze kampienie z minutnikiem w rekach na bossy i metiny to jest urok waszego serwera? Uwazasz ze jest to o wiele lepsze niz losowe respy i losowe czasy? Jak tak to naprawdę serdecznie pozdrawiam. I nie mam wiecej pytan

Opublikowano

Szarfy sa na wyzszy lw ale isowi maja lepiej chodza na 90 z szarfami

Ale tych paskow trzeba z 50 a na rynku 30kk sztuka;d

Ale powiedz mi tak szczerze... po co Ci szarfa na 90lvl postaci? Poźniej zarobisz sobie na 5 takich... spokojnie... na 90lvl jest masa rzeczy do robienia a nie szarfa ktora da Ci + 100 dipsa. 

 

 

 

 

 

hmmm ciekawi mnie tylko kto wymyślił "symulator farmy" stwierdzenie... swoją drogą metin to zawsze polegał na dropieniu i handlu tym lub ulepszenia... PL to chyba symulator farmy poziom expert :D

 

Co do dropu ulepkow... Jeśli 10-20 wypraw (faktycznie teraz dropi 1 piasek ale będą dropić 2 w nocy o czym już psialiśmy) to dla Ciebie dużo aby coś ulepszyć... to co mamy na to poradzić? wrzucić może wszystkie ulepki do npc i wtedy stwierdzisz, że to nie jest symulator? :D

 

Serwer za ciężki dla Ciebie i tyle. Musisz grać na 4fun lub easy... i nie, że Cie obrażam czy cuś.. ale po prostu ten typ serwera do Ciebie nie pasuje. Na Vesteris gra od masy czasu w luj osób i tam jakoś nikt nie płacze że symulator farmy... a potrzebujesz więcej :D

Po co piszecie że nie chcecie sie porównywać do Vesterisa a teraz sie porównałeś? Widzisz Hool , marka marce nie równa, tam czuć jakiś klimat.. czuć klimat starego dobrego metina , u Ciebie jak na święta , 1200 osób poprzebieranych w pisanki lata po miastach.

 

Co do samego serwera , gra sie ok itp .. ale niestety gra tutaj to proces żmudny i nużący a sami w sobie gracze muszą siedzieć z minutnikiem w ręce i odliczać czas do respów. 

 

Hool w jakim Ty świecie żyjesz? Porównujesz sie do globalnego serwera? Cofnij sie proszę o 7 lat i pomyśl jak sie wtedy zarabiało. 

 

 

gdzie napisałem, że nie chce się porównywać do vesterisa? :) Podałem przykład... nie porównuje serwerów bo są zupełnie inne, więc to bezsensu. 

 

Ja wiem, że vesteris ma klimat starego mt2 ale my do tego nie dążymy i nie chcemy :) Po co robić 2 taki sam serwer jak vesteris z tym samym klimatem? Mamy swój serwer, i inny klimat... część osób to chwali... innym sie nie podoba... rynek stary... wszystkim nie dogodzisz... znam tez osoby, które mówią, że na vesteris jest to samo co klepali przez ostatnie 7lat w metina... i jak klepią 10x to samo to im się rzygać chce... więc sam widzisz... kwestia kto co szuka :)

 

Odniesienie do PL to jedynie do stwierdzenia "symulator farmy"... wiem jak było 7lat i wtedy to PL był mega symulatorem farmy gdzie broń na +6 były wyczynem... dziwi mnie jak czasem ludzie spamią, że chcą PLa starego... nie wytrzymaliby na nim tygodnia :)

pamiętam jak na 25lvl kampiło się na PLu bo nie znało się respu i tak stało 6 osób na miejscu gdzie wczesniej stał metek 30min bo każdy uważał że spadnie w tym samym miejscu a pozniej jak armia osób jeździła po całej mapie bo wiedzieli już, że respi się w losowych miejscach. 

 

Baaaa brawo Hool napisałeś w ostatnim zdaniu coś mądrego. LOSOWE RESPY I LOSOWE CZASY! TAK BYŁO W DAWNYM METINIE, więc czemu tego do cholery nie ma tutaj? Tylko stały resp ze stałym czasem i minutnikami w rękach?

 

Zobacz też co napisali koledzy wyżej. Skąd to, jak tamto etc. 

Ja na 90+ nadal nie wiem skąd pierścienie, skąd naramienniki, skąd alchemia. Biłem każdego bossa do mapy 90 włącznie, biłem wszystkie metiny, byłem na każdym dungu i nic. To już nie wiem co mam więcej zrobić żeby się dowiedzieć.

 

Odpowiadałem Ci, że mamy inny klimat... jeśli chcesz wiedzieć all skąd leci to vesteris... u Nas się odkrywa.. sprawdza... testuje (jak kiedyś na PLu jak się zaczynało i nikt nic nie wiedział). Moglibyśmy dać wiki albo poradniki.. ale gracze sami piszą poradniki i odkrywają... taki klimat. Jak chcesz wszystko wiedzieć od startu to jak już mówiłem... serwer nie jest dla Ciebie. Budujemy swój klimat a gracz musi się wysilić umysłowo a nie błocić i od samego początku serwera all wiedzieć i klepać to samo po raz XXXXXXXX

 

Czy Ty czytasz co ja piszę chociaż?

Ja nie chce wiedziec z góry, dokładnie co i jak. Ale do 95 lvl biłem wszystko na każdej mapie i nic z nowości mi nie poleciało a trochę tego ubiłem. To co mam zrobić więcej, nigdzie nie ma żadnych wzmianek czego można się spodziewać, żadnych podpowiedzi. Na szkatach nie pisze co z nich moze poleciec wiec jak leci mi ze szkat kilka razy 5x szkata athes to stwierdzam ze nawet nie warto tego dropic. W grze ludzie nie są skorzy to pomocy, ukrywaja wszystkie informacje dla wlasnego zarobku.

PS. Czyli uwazasz ze kampienie z minutnikiem w rekach na bossy i metiny to jest urok waszego serwera? Uwazasz ze jest to o wiele lepsze niz losowe respy i losowe czasy? Jak tak to naprawdę serdecznie pozdrawiam. I nie mam wiecej pytan

 

Ale jakie Ty chcesz nowości aby Ci dropiły na 90lvl? "ludzie nie są skorzy to pomocy, ukrywaja wszystkie informacje dla wlasnego zarobku." i to jest własnie piekne <3:) 

 

 

Co do respów jeszcze... jak damy losowe bardziej to będa metki w ścianach... ale mimo wszystko postaramy sie jeszcze coś z tym zrobić. 

Opublikowano

 

Odpowiadałem Ci, że mamy inny klimat... jeśli chcesz wiedzieć all skąd leci to vesteris... u Nas się odkrywa.. sprawdza... testuje (jak kiedyś na PLu jak się zaczynało i nikt nic nie wiedział). Moglibyśmy dać wiki albo poradniki.. ale gracze sami piszą poradniki i odkrywają... taki klimat. Jak chcesz wszystko wiedzieć od startu to jak już mówiłem... serwer nie jest dla Ciebie. Budujemy swój klimat a gracz musi się wysilić umysłowo a nie bocić i od samego początku serwera all wiedzieć i klepać to samo po raz XXXXXXXX

 

 

Tu wiadomo że nic ciekawego nie leci i na pewne dungeony nie warto.

Pasy/pierścienie z nowych bossów (znany resp)

Rzeczy do alchemi z niebieskiej skrzynki (drop min. ze szkat serwerowych)

 

Tu nie ma co się wysilać umysłowo tylko trzeba spisać respy co kiedy gdzie i bić cały czas aby mieć przepustki i coś na sell.

75lvl wygląda następująco. Smok w piekle + metiny/bossy >> generał w grocie >> metin w grocie >> wystawić sklepik. Nie chce mi się cały czas tego wkoło robić więc zbijam jak mam na to chęć. 

Nie chce mi się wbijać 90 bo nie widzę żadnych zmian ani w eq ani w sposobie gry. Wbije na nową mapę, zapiszę resp bossa i metina i będę co jakiś czas pomiędzy innymi respami wybijał. O ile wbije ten 90lvl bo podobno strasznie słaby resp moobów. 

 

 

Moja propozycja jest następująca.

Dodajcie drop potrzebnych ulepszaczy (z 65 na 80/90) do lokacji takich jak komnata smoka, katakumby, boss po ripie.

Opublikowano

Z berana podobno miały leciec od razu paski ale pomijam ten fakt.
Dodatkowo zmniejszcie katakumby bo sa zdecydowanie za dlugie i dajcie losowe czasy i respy na mapach.

Opublikowano

Z berana podobno miały leciec od razu paski ale pomijam ten fakt.

Dodatkowo zmniejszcie katakumby bo sa zdecydowanie za dlugie i dajcie losowe czasy i respy na mapach.

Nie napisalem ze dropia od razu, napisalem ze po prostu dropia.

Opublikowano

A może by tak dodać kowala po zabiciu tego fioletowego u którego mamy możliwość przerobienia eq z łez tylko na eq 90 +0 i do tego z szansą np. 40%-50%. Mniejsza niż z ulepszaczami. Zwiększyło by to cenę itemów perfekt bo nikt innych by nie przerabiał do tego paski by spadły dla innych trochę z ceny. Coś za coś, wzmocni to handel przedmiotami z łez +9 i z perfekt bonami. Małe lvle będą miały szansę zarobić jakoś dobrze.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...