Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Athes [Dedyk] [Medium]


Qarth

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Odzyskiwanie hasła nadal nie działa cały czas gdy wejde w tą strone co dostaje na emailu to laczy i nie chce wejsc.

Jak bedzie poprawione to poinformujemy o tym. Musi to zrobić osoba która kodowala strone.

Opublikowano

 

Dodajcie np. jakąś umiejętność, która zwiększy szanse na złowienie ryby.

W tej chwili łowienie jest nie opłacalne, ponieważ na niższych poziomach i tak nic nie wyłowimy, a żeby wbić większy poziom tego łowienia to trzeba spędzić naprawdę dużo czasu.

w nocy szansa na zlowienie ryb na nizszym poziomie bedzie troche zwiekszona.

A co do paskow do z razadora jest szansa ze wyleca 2 osobno a nie w stacku, w nocy zmienie to ze beda wypadac od razu w stacku.

 

---------------------------

 

Dziś w nocy o 1:00 odbędzie się 10 minutowa przerwa w której zostaną zmienione/dodane następujące rzeczy:

- Ulepszacze wydropione przed wczorajszą przerwą bedą się normalnie stackować z wydropionymi dzisiaj

- Zwiekszenie szansy na złowienie ryb na niższych poziomach łowienia

- Dodanie teleportacji do członków gildii (na 95% - możliwe ze bedzie dzień później)

- Z razadora zamiast bambusowych pasków po 1 sztuce będą od razu lecieć w stacku (2szt.)

- Do niektórych fryzur będzie dało się wsadzić bonusy (do tych których sie nie da )

- Kostium Azraela dla Sury M bedzie miał prawidłową teksture

- Shop wystawiany na 2 dni będzie stał normalnie 2dni a nie 1. (Wszystkie sklepy ktore będa stać do przerwy w ramach rekompensaty zostaną zmienione na 48 godzin za darmo)

 

Oraz pare innych drobnych zmian, wymagana będzie aktualizacja clienta. Pozdrawiamy Team Athes.pl

 

Dałbyś radę dodać również informację ile zostało czasu sklepu. Wydaje mi się że bardzo by się przydało, często człowiek nie wie ile dokładnie zostało i kiedy trzeba przedłużyć.

Opublikowano

 

 

Dodajcie np. jakąś umiejętność, która zwiększy szanse na złowienie ryby.

W tej chwili łowienie jest nie opłacalne, ponieważ na niższych poziomach i tak nic nie wyłowimy, a żeby wbić większy poziom tego łowienia to trzeba spędzić naprawdę dużo czasu.

w nocy szansa na zlowienie ryb na nizszym poziomie bedzie troche zwiekszona.

A co do paskow do z razadora jest szansa ze wyleca 2 osobno a nie w stacku, w nocy zmienie to ze beda wypadac od razu w stacku.

 

---------------------------

 

Dziś w nocy o 1:00 odbędzie się 10 minutowa przerwa w której zostaną zmienione/dodane następujące rzeczy:

- Ulepszacze wydropione przed wczorajszą przerwą bedą się normalnie stackować z wydropionymi dzisiaj

- Zwiekszenie szansy na złowienie ryb na niższych poziomach łowienia

- Dodanie teleportacji do członków gildii (na 95% - możliwe ze bedzie dzień później)

- Z razadora zamiast bambusowych pasków po 1 sztuce będą od razu lecieć w stacku (2szt.)

- Do niektórych fryzur będzie dało się wsadzić bonusy (do tych których sie nie da )

- Kostium Azraela dla Sury M bedzie miał prawidłową teksture

- Shop wystawiany na 2 dni będzie stał normalnie 2dni a nie 1. (Wszystkie sklepy ktore będa stać do przerwy w ramach rekompensaty zostaną zmienione na 48 godzin za darmo)

 

Oraz pare innych drobnych zmian, wymagana będzie aktualizacja clienta. Pozdrawiamy Team Athes.pl

 

Dałbyś radę dodać również informację ile zostało czasu sklepu. Wydaje mi się że bardzo by się przydało, często człowiek nie wie ile dokładnie zostało i kiedy trzeba przedłużyć.

 

Mogę dodać, ale to już nie dziś

Opublikowano
www.mpcforum.pl/topic/1518892-dmg-all-klasy-ymir-work/#entry12848227

 

 

Zablokujcie dmg hacka.

Opublikowano

Nie działa przypomnienie hasła, po wejściu w link na e-mail'u ''POŁĄCZENIE ZOSTAŁO ZRESETOWANE'' tak mają wszystkie moje ziomki, sprawdzali.

qolJA1e.png

Opublikowano

30 ku aura miecza z m1 na m2, nie weszlo. Powodzenia i wytrwalosci..

Troche przesadziłeś i nie wiem czy to możliwe wgl no ale 

6/17 Aur... troche to przykre ale cóż , gra sie spoko , troche symulator dungeonow jest ale da sie to wytrzymać .

Opublikowano

Wszystkie itemy z is są Trejdowane?

tak, poza stala fryzura i kostiumem (tylko czasowe są)

Opublikowano

Polecam serdecznie, ale chciałbym się dowiedzieć kilka rzeczy :

 - czy zostanie zwiękoszny resp metków i bosów

 - czy zostanie zwiększony próg dropu dla lvl +76 z metków

https://viotax.com/

Discord : dc.viotax.com

Anti-Bot & Anti-DDOS dla twojego serwera Minecraft!

Opublikowano

Polecam serdecznie, ale chciałbym się dowiedzieć kilka rzeczy :

 - czy zostanie zwiękoszny resp metków i bosów

 - czy zostanie zwiększony próg dropu dla lvl +76 z metków

Nie buffujemy już oprócz 1 bossa jeszcze w nocy... nie możemy ciągle zwiększać bo rynek nam wybuchnie od towarów :) 

Opublikowano

 

riper

balans jakikolwiek jest na wyzszym lw czy smok dalej bedzie bil 1,5k z kd +6 na 90lw? :v

jest balans

 

Miało być w staku po 2 pasy z Razadora i lipa dropi 1 caly czas...

Opublikowano

 

Odzyskiwanie hasła nadal nie działa cały czas gdy wejde w tą strone co dostaje na emailu to laczy i nie chce wejsc.

już działa. 

 

Nadal nie działa.

Opublikowano

 

Polecam serdecznie, ale chciałbym się dowiedzieć kilka rzeczy :

 - czy zostanie zwiękoszny resp metków i bosów

 - czy zostanie zwiększony próg dropu dla lvl +76 z metków

Nie buffujemy już oprócz 1 bossa jeszcze w nocy... nie możemy ciągle zwiększać bo rynek nam wybuchnie od towarów :)

 

 

No, faktycznie. Już ten rynek bucha jak pojebany xD

qolJA1e.png

Opublikowano

 

 

Odzyskiwanie hasła nadal nie działa cały czas gdy wejde w tą strone co dostaje na emailu to laczy i nie chce wejsc.

już działa.

Nadal nie działa.

Jaki masz błąd ?

Opublikowano

 

 

 

Odzyskiwanie hasła nadal nie działa cały czas gdy wejde w tą strone co dostaje na emailu to laczy i nie chce wejsc.

już działa.
Nadal nie działa.

Jaki masz błąd ?

 

Po prostu dzieje się ,to samo co wczoraj biorę przypomnij hasło dostaje wiadomość na poczte wchodzę w link i on cały czas się ładuje i nie wchodzi.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...