Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Athes [Dedyk] [Medium]


Qarth

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wybrałem czas 2 dni na sklepie, a po 1 dniu mi już zamknęło. Poprawcie to .

Mi znika zawsze szybciej niż wystawiam. Nie wiem czy to wina sklepów czy wina przerw. Dodajcie żeby można było wznawiać sklep z itemami.

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wybrałem czas 2 dni na sklepie, a po 1 dniu mi już zamknęło. Poprawcie to .

W nocy to bedzie poprawione. Teraz jest blad i 2 dni wystawia na 1 dzien.

Opublikowano

 

Wybrałem czas 2 dni na sklepie, a po 1 dniu mi już zamknęło. Poprawcie to .

W nocy to bedzie poprawione. Teraz jest blad i 2 dni wystawia na 1 dzien.

 

 

Co z balansem klas zwiększenie DMG dla sury WP ponieważ na obecną chwile to jest tragedia. 

Opublikowano

 

 

Wybrałem czas 2 dni na sklepie, a po 1 dniu mi już zamknęło. Poprawcie to .

W nocy to bedzie poprawione. Teraz jest blad i 2 dni wystawia na 1 dzien.

 

 

Co z balansem klas zwiększenie DMG dla sury WP ponieważ na obecną chwile to jest tragedia. 

 

Nie możesz tego stwierdzić na tak niskim poziomie i ekwipunku, na wyższym postacie są równe.

Opublikowano

 

 

 

Wybrałem czas 2 dni na sklepie, a po 1 dniu mi już zamknęło. Poprawcie to .

W nocy to bedzie poprawione. Teraz jest blad i 2 dni wystawia na 1 dzien.

 

 

Co z balansem klas zwiększenie DMG dla sury WP ponieważ na obecną chwile to jest tragedia. 

 

Nie możesz tego stwierdzić na tak niskim poziomie i ekwipunku, na wyższym postacie są równe.

 

Patrz skoro mam bojowego +9 perf z kd +6 oraz hełm, buty, branse, nasior, tarcze perfect i wale dla woja po 1/2.5 k z hita oraz 2/4k ze skilla który jest na G6 to jest coś nie halo. On mając branse i sama parte wali mi 10 k +/- więc sorry ale coś tu jest nie tak. W sumie nie tylko balans na tym serwerze leży ale mając 82 lvl zauważyłem ze mam 3/4 zbugowane misje których w żaden sposób nie da zrobić i spamując pól godziny na czacie " GM mam zbugowana misje PW " lub siedząc na TS na pomocy i nikt nie raczy zejść to ja podziękuje za taki serwer.

Opublikowano

 

 

 

 

Wybrałem czas 2 dni na sklepie, a po 1 dniu mi już zamknęło. Poprawcie to .

W nocy to bedzie poprawione. Teraz jest blad i 2 dni wystawia na 1 dzien.

 

 

Co z balansem klas zwiększenie DMG dla sury WP ponieważ na obecną chwile to jest tragedia. 

 

Nie możesz tego stwierdzić na tak niskim poziomie i ekwipunku, na wyższym postacie są równe.

 

Patrz skoro mam bojowego +9 perf z kd +6 oraz hełm, buty, branse, nasior, tarcze perfect i wale dla woja po 1/2.5 k z hita oraz 2/4k ze skilla który jest na G6 to jest coś nie halo. On mając branse i sama parte wali mi 10 k +/- więc sorry ale coś tu jest nie tak. W sumie nie tylko balans na tym serwerze leży ale mając 82 lvl zauważyłem ze mam 3/4 zbugowane misje których w żaden sposób nie da zrobić i spamując pól godziny na czacie " GM mam zbugowana misje PW " lub siedząc na TS na pomocy i nikt nie raczy zejść to ja podziękuje za taki serwer.

 

Kiedy wy do ch uja zrozumiecie że balansu w metinie się nie da zrobić w 100%. Sura WP jest typowo do expa więc nie oczekujcie że będzie też najlepszy w pvp...

Opublikowano

 

 

 

 

Wybrałem czas 2 dni na sklepie, a po 1 dniu mi już zamknęło. Poprawcie to .

W nocy to bedzie poprawione. Teraz jest blad i 2 dni wystawia na 1 dzien.

 

 

Co z balansem klas zwiększenie DMG dla sury WP ponieważ na obecną chwile to jest tragedia. 

 

Nie możesz tego stwierdzić na tak niskim poziomie i ekwipunku, na wyższym postacie są równe.

 

Patrz skoro mam bojowego +9 perf z kd +6 oraz hełm, buty, branse, nasior, tarcze perfect i wale dla woja po 1/2.5 k z hita oraz 2/4k ze skilla który jest na G6 to jest coś nie halo. On mając branse i sama parte wali mi 10 k +/- więc sorry ale coś tu jest nie tak. W sumie nie tylko balans na tym serwerze leży ale mając 82 lvl zauważyłem ze mam 3/4 zbugowane misje których w żaden sposób nie da zrobić i spamując pól godziny na czacie " GM mam zbugowana misje PW " lub siedząc na TS na pomocy i nikt nie raczy zejść to ja podziękuje za taki serwer.

 

Hmm myślę, że trochę Cie ponosi... siedziałem na dyżurce dzisiaj 5x... na forum każdy odpisuje... na supporcie też.. na fanpagu też... jeszcze mamy wynająć 10 osób które będą siedzieć w grze i patrzeć na czat w grze i wychwytywać jak ktoś ma sprawę ? 

 

Zgłoś na support. 

 

 

Nie wiem co Ty masz za problem ale rozmawiałem z surą wp (na TSie) i nie narzeka a ma 80lvl... bije po 2k+ z hita i 5-6k bez kryta ze skilla... i nie ma perfect... 

Opublikowano

Można by było też poprawić resp jednego kwiatka w m1, bo już pojawia się w ścianie. Albo dodać dłuższą kosę  :v

Co do balansu, to można o nim dyskutować na max poziomach i po wszystkich misjach itd. Na każdym serwerze (na którym grałam) tak było  ;)

Opublikowano

 

 

 

 

 

Wybrałem czas 2 dni na sklepie, a po 1 dniu mi już zamknęło. Poprawcie to .

W nocy to bedzie poprawione. Teraz jest blad i 2 dni wystawia na 1 dzien.

 

 

Co z balansem klas zwiększenie DMG dla sury WP ponieważ na obecną chwile to jest tragedia. 

 

Nie możesz tego stwierdzić na tak niskim poziomie i ekwipunku, na wyższym postacie są równe.

 

Patrz skoro mam bojowego +9 perf z kd +6 oraz hełm, buty, branse, nasior, tarcze perfect i wale dla woja po 1/2.5 k z hita oraz 2/4k ze skilla który jest na G6 to jest coś nie halo. On mając branse i sama parte wali mi 10 k +/- więc sorry ale coś tu jest nie tak. W sumie nie tylko balans na tym serwerze leży ale mając 82 lvl zauważyłem ze mam 3/4 zbugowane misje których w żaden sposób nie da zrobić i spamując pól godziny na czacie " GM mam zbugowana misje PW " lub siedząc na TS na pomocy i nikt nie raczy zejść to ja podziękuje za taki serwer.

 

Kiedy wy do ch uja zrozumiecie że balansu w metinie się nie da zrobić w 100%. Sura WP jest typowo do expa więc nie oczekujcie że będzie też najlepszy w pvp...

 

Sura WP jest typowo do expa to kur... mac gościu, to że ma skille dobrze ofensywne nie znaczy że ma być słaby do pvp. Sura WP ma za to tylko dwa skille atakujące, które po prostu trzeba zbalansować i tyle. Balans powinien być mniej więcej na każdym lvlu, może nie jakiś dopracowany ale nie że na podobny lvlu inna postac ktora ma 2x wiecej skilli bije 5x mocniej z jednego skilla.

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

Wybrałem czas 2 dni na sklepie, a po 1 dniu mi już zamknęło. Poprawcie to .

W nocy to bedzie poprawione. Teraz jest blad i 2 dni wystawia na 1 dzien.

 

 

Co z balansem klas zwiększenie DMG dla sury WP ponieważ na obecną chwile to jest tragedia. 

 

Nie możesz tego stwierdzić na tak niskim poziomie i ekwipunku, na wyższym postacie są równe.

 

Patrz skoro mam bojowego +9 perf z kd +6 oraz hełm, buty, branse, nasior, tarcze perfect i wale dla woja po 1/2.5 k z hita oraz 2/4k ze skilla który jest na G6 to jest coś nie halo. On mając branse i sama parte wali mi 10 k +/- więc sorry ale coś tu jest nie tak. W sumie nie tylko balans na tym serwerze leży ale mając 82 lvl zauważyłem ze mam 3/4 zbugowane misje których w żaden sposób nie da zrobić i spamując pól godziny na czacie " GM mam zbugowana misje PW " lub siedząc na TS na pomocy i nikt nie raczy zejść to ja podziękuje za taki serwer.

 

Kiedy wy do ch uja zrozumiecie że balansu w metinie się nie da zrobić w 100%. Sura WP jest typowo do expa więc nie oczekujcie że będzie też najlepszy w pvp...

 

Sura WP jest typowo do expa to kur... mac gościu, to że ma skille dobrze ofensywne nie znaczy że ma być słaby do pvp. Sura WP ma za to tylko dwa skille atakujące, które po prostu trzeba zbalansować i tyle. Balans powinien być mniej więcej na każdym lvlu, może nie jakiś dopracowany ale nie że na podobny lvlu inna postac ktora ma 2x wiecej skilli bije 5x mocniej z jednego skilla.

 

może jesteś nowy w metinie... nie wiem.. ale Ci powiem, że duchowe u mentala jest najsilniejszym skillem w grze i tak ma być i tak jest też zrobione u Nas. Zestawiasz sure wp i jego spele ktorymi banalnie trafić a mega ciezko uniknąć i których cooldown jest minimalny... z najsilniejszym skille w grze na plu i all serwerach (przynajmniej tak powinno być), którym cięzko trafić, który ma długo cooldwon i który łątwo uniknąć.  

 

Proponuję Ci zestawić duszek u sury BM z duchowym jeszcze... toż to sura BM tragiczny balans!!! 1-2k z ducha? komedia... dajmy duszkowi 8k dipsa... 

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

Wybrałem czas 2 dni na sklepie, a po 1 dniu mi już zamknęło. Poprawcie to .

W nocy to bedzie poprawione. Teraz jest blad i 2 dni wystawia na 1 dzien.

 

 

Co z balansem klas zwiększenie DMG dla sury WP ponieważ na obecną chwile to jest tragedia. 

 

Nie możesz tego stwierdzić na tak niskim poziomie i ekwipunku, na wyższym postacie są równe.

 

Patrz skoro mam bojowego +9 perf z kd +6 oraz hełm, buty, branse, nasior, tarcze perfect i wale dla woja po 1/2.5 k z hita oraz 2/4k ze skilla który jest na G6 to jest coś nie halo. On mając branse i sama parte wali mi 10 k +/- więc sorry ale coś tu jest nie tak. W sumie nie tylko balans na tym serwerze leży ale mając 82 lvl zauważyłem ze mam 3/4 zbugowane misje których w żaden sposób nie da zrobić i spamując pól godziny na czacie " GM mam zbugowana misje PW " lub siedząc na TS na pomocy i nikt nie raczy zejść to ja podziękuje za taki serwer.

 

Kiedy wy do ch uja zrozumiecie że balansu w metinie się nie da zrobić w 100%. Sura WP jest typowo do expa więc nie oczekujcie że będzie też najlepszy w pvp...

 

Sura WP jest typowo do expa to kur... mac gościu, to że ma skille dobrze ofensywne nie znaczy że ma być słaby do pvp. Sura WP ma za to tylko dwa skille atakujące, które po prostu trzeba zbalansować i tyle. Balans powinien być mniej więcej na każdym lvlu, może nie jakiś dopracowany ale nie że na podobny lvlu inna postac ktora ma 2x wiecej skilli bije 5x mocniej z jednego skilla.

 

może jesteś nowy w metinie... nie wiem.. ale Ci powiem, że duchowe u mentala jest najsilniejszym skillem w grze i tak ma być i tak jest też zrobione u Nas. Zestawiasz sure wp i jego spele ktorymi banalnie trafić a mega ciezko uniknąć i których cooldown jest minimalny... z najsilniejszym skille w grze na plu i all serwerach (przynajmniej tak powinno być), którym cięzko trafić, który ma długo cooldwon i który łątwo uniknąć.  

 

Proponuję Ci zestawić duszek u sury BM z duchowym jeszcze... toż to sura BM tragiczny balans!!! 1-2k z ducha? komedia... dajmy duszkowi 8k dipsa... 

 

 

Taaco jak co ale widziałem BM'a który po 7k z ducha walił -.-

 

Btw Szlachetne kamienie maja inne ID z metka/bossa i jak ktoś podniesie czy jaki ch*j bo mam 3 rodzaje które w żaden sposób nie chcą sie stakować #potwierdzone info.

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

Wybrałem czas 2 dni na sklepie, a po 1 dniu mi już zamknęło. Poprawcie to .

W nocy to bedzie poprawione. Teraz jest blad i 2 dni wystawia na 1 dzien.

 

 

Co z balansem klas zwiększenie DMG dla sury WP ponieważ na obecną chwile to jest tragedia. 

 

Nie możesz tego stwierdzić na tak niskim poziomie i ekwipunku, na wyższym postacie są równe.

 

Patrz skoro mam bojowego +9 perf z kd +6 oraz hełm, buty, branse, nasior, tarcze perfect i wale dla woja po 1/2.5 k z hita oraz 2/4k ze skilla który jest na G6 to jest coś nie halo. On mając branse i sama parte wali mi 10 k +/- więc sorry ale coś tu jest nie tak. W sumie nie tylko balans na tym serwerze leży ale mając 82 lvl zauważyłem ze mam 3/4 zbugowane misje których w żaden sposób nie da zrobić i spamując pól godziny na czacie " GM mam zbugowana misje PW " lub siedząc na TS na pomocy i nikt nie raczy zejść to ja podziękuje za taki serwer.

 

Kiedy wy do ch uja zrozumiecie że balansu w metinie się nie da zrobić w 100%. Sura WP jest typowo do expa więc nie oczekujcie że będzie też najlepszy w pvp...

 

Sura WP jest typowo do expa to kur... mac gościu, to że ma skille dobrze ofensywne nie znaczy że ma być słaby do pvp. Sura WP ma za to tylko dwa skille atakujące, które po prostu trzeba zbalansować i tyle. Balans powinien być mniej więcej na każdym lvlu, może nie jakiś dopracowany ale nie że na podobny lvlu inna postac ktora ma 2x wiecej skilli bije 5x mocniej z jednego skilla.

 

może jesteś nowy w metinie... nie wiem.. ale Ci powiem, że duchowe u mentala jest najsilniejszym skillem w grze i tak ma być i tak jest też zrobione u Nas. Zestawiasz sure wp i jego spele ktorymi banalnie trafić a mega ciezko uniknąć i których cooldown jest minimalny... z najsilniejszym skille w grze na plu i all serwerach (przynajmniej tak powinno być), którym cięzko trafić, który ma długo cooldwon i który łątwo uniknąć.  

 

Proponuję Ci zestawić duszek u sury BM z duchowym jeszcze... toż to sura BM tragiczny balans!!! 1-2k z ducha? komedia... dajmy duszkowi 8k dipsa... 

 

 

Taaco jak co ale widziałem BM'a który po 7k z ducha walił -.-

 

Btw Szlachetne kamienie maja inne ID z metka/bossa i jak ktoś podniesie czy jaki ch*j bo mam 3 rodzaje które w żaden sposób nie chcą sie stakować #potwierdzone info.

 

Po przerwie bedzie dalo sie stackowac, przez blad ulepszacze wydropione przed wczorajsza przerwa nie stackuja sie z wydropionymi dzisiaj.

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wybrałem czas 2 dni na sklepie, a po 1 dniu mi już zamknęło. Poprawcie to .

W nocy to bedzie poprawione. Teraz jest blad i 2 dni wystawia na 1 dzien.

 

 

Co z balansem klas zwiększenie DMG dla sury WP ponieważ na obecną chwile to jest tragedia. 

 

Nie możesz tego stwierdzić na tak niskim poziomie i ekwipunku, na wyższym postacie są równe.

 

Patrz skoro mam bojowego +9 perf z kd +6 oraz hełm, buty, branse, nasior, tarcze perfect i wale dla woja po 1/2.5 k z hita oraz 2/4k ze skilla który jest na G6 to jest coś nie halo. On mając branse i sama parte wali mi 10 k +/- więc sorry ale coś tu jest nie tak. W sumie nie tylko balans na tym serwerze leży ale mając 82 lvl zauważyłem ze mam 3/4 zbugowane misje których w żaden sposób nie da zrobić i spamując pól godziny na czacie " GM mam zbugowana misje PW " lub siedząc na TS na pomocy i nikt nie raczy zejść to ja podziękuje za taki serwer.

 

Kiedy wy do ch uja zrozumiecie że balansu w metinie się nie da zrobić w 100%. Sura WP jest typowo do expa więc nie oczekujcie że będzie też najlepszy w pvp...

 

Sura WP jest typowo do expa to kur... mac gościu, to że ma skille dobrze ofensywne nie znaczy że ma być słaby do pvp. Sura WP ma za to tylko dwa skille atakujące, które po prostu trzeba zbalansować i tyle. Balans powinien być mniej więcej na każdym lvlu, może nie jakiś dopracowany ale nie że na podobny lvlu inna postac ktora ma 2x wiecej skilli bije 5x mocniej z jednego skilla.

 

może jesteś nowy w metinie... nie wiem.. ale Ci powiem, że duchowe u mentala jest najsilniejszym skillem w grze i tak ma być i tak jest też zrobione u Nas. Zestawiasz sure wp i jego spele ktorymi banalnie trafić a mega ciezko uniknąć i których cooldown jest minimalny... z najsilniejszym skille w grze na plu i all serwerach (przynajmniej tak powinno być), którym cięzko trafić, który ma długo cooldwon i który łątwo uniknąć.  

 

Proponuję Ci zestawić duszek u sury BM z duchowym jeszcze... toż to sura BM tragiczny balans!!! 1-2k z ducha? komedia... dajmy duszkowi 8k dipsa... 

 

 

Taaco jak co ale widziałem BM'a który po 7k z ducha walił -.-

 

Btw Szlachetne kamienie maja inne ID z metka/bossa i jak ktoś podniesie czy jaki ch*j bo mam 3 rodzaje które w żaden sposób nie chcą sie stakować #potwierdzone info.

 

Po przerwie bedzie dalo sie stackowac, przez blad ulepszacze wydropione przed wczorajsza przerwa nie stackuja sie z wydropionymi dzisiaj.

 

 

Ok a co z misja Tłumaczenie dla Uriela gdzie misje robiłem przez 2,5 godziny z kolegami od góry do dołu cala świątynie 20 razy przejechaliśmy i listu niestety nie było. Następna misja jest Liść gdzie trzeba go wydropić w red lesie z pniaków robiąc biologa przez 2 godziny oraz w późniejszym czasie dropiac w red lesie przez 3 godziny na metinach Liść do teraz mi nie wydropil. Zostanie to naprawione? jeżeli trzeba możecie wejść na moją postać i sie przekonać że nie da sie tych misji zrobić ...

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wybrałem czas 2 dni na sklepie, a po 1 dniu mi już zamknęło. Poprawcie to .

W nocy to bedzie poprawione. Teraz jest blad i 2 dni wystawia na 1 dzien.

 

 

Co z balansem klas zwiększenie DMG dla sury WP ponieważ na obecną chwile to jest tragedia. 

 

Nie możesz tego stwierdzić na tak niskim poziomie i ekwipunku, na wyższym postacie są równe.

 

Patrz skoro mam bojowego +9 perf z kd +6 oraz hełm, buty, branse, nasior, tarcze perfect i wale dla woja po 1/2.5 k z hita oraz 2/4k ze skilla który jest na G6 to jest coś nie halo. On mając branse i sama parte wali mi 10 k +/- więc sorry ale coś tu jest nie tak. W sumie nie tylko balans na tym serwerze leży ale mając 82 lvl zauważyłem ze mam 3/4 zbugowane misje których w żaden sposób nie da zrobić i spamując pól godziny na czacie " GM mam zbugowana misje PW " lub siedząc na TS na pomocy i nikt nie raczy zejść to ja podziękuje za taki serwer.

 

Kiedy wy do ch uja zrozumiecie że balansu w metinie się nie da zrobić w 100%. Sura WP jest typowo do expa więc nie oczekujcie że będzie też najlepszy w pvp...

 

Sura WP jest typowo do expa to kur... mac gościu, to że ma skille dobrze ofensywne nie znaczy że ma być słaby do pvp. Sura WP ma za to tylko dwa skille atakujące, które po prostu trzeba zbalansować i tyle. Balans powinien być mniej więcej na każdym lvlu, może nie jakiś dopracowany ale nie że na podobny lvlu inna postac ktora ma 2x wiecej skilli bije 5x mocniej z jednego skilla.

 

może jesteś nowy w metinie... nie wiem.. ale Ci powiem, że duchowe u mentala jest najsilniejszym skillem w grze i tak ma być i tak jest też zrobione u Nas. Zestawiasz sure wp i jego spele ktorymi banalnie trafić a mega ciezko uniknąć i których cooldown jest minimalny... z najsilniejszym skille w grze na plu i all serwerach (przynajmniej tak powinno być), którym cięzko trafić, który ma długo cooldwon i który łątwo uniknąć.  

 

Proponuję Ci zestawić duszek u sury BM z duchowym jeszcze... toż to sura BM tragiczny balans!!! 1-2k z ducha? komedia... dajmy duszkowi 8k dipsa... 

 

 

Taaco jak co ale widziałem BM'a który po 7k z ducha walił -.-

 

Btw Szlachetne kamienie maja inne ID z metka/bossa i jak ktoś podniesie czy jaki ch*j bo mam 3 rodzaje które w żaden sposób nie chcą sie stakować #potwierdzone info.

 

Po przerwie bedzie dalo sie stackowac, przez blad ulepszacze wydropione przed wczorajsza przerwa nie stackuja sie z wydropionymi dzisiaj.

 

 

Ok a co z misja Tłumaczenie dla Uriela gdzie misje robiłem przez 2,5 godziny z kolegami od góry do dołu cala świątynie 20 razy przejechaliśmy i listu niestety nie było. Następna misja jest Liść gdzie trzeba go wydropić w red lesie z pniaków robiąc biologa przez 2 godziny oraz w późniejszym czasie dropiac w red lesie przez 3 godziny na metinach Liść do teraz mi nie wydropil. Zostanie to naprawione? jeżeli trzeba możecie wejść na moją postać i sie przekonać że nie da sie tych misji zrobić ...

 

Dropi się to z mobów a nie szuka na ziemi

myslalem ze chodzi ci o tą druga misje, zle przeczytalem, przedmiot lezy w swiatyni na tym channelu na ktorym zalogowalem sie po raz 1 po zaakceptowaniu misji, jest to calkowicie losowe a po 20 minutach znika i trzeba odnowic misje u NPC.

A co do drugiego to mialeś po prostu pecha normalnie może dropnąć ale trzeba zabijac dobre stwory.

Opublikowano

Dodacie moze wykrywacze metinow z tych szkat serwerowych bo znalezc metka na pustyni graniczy z cudem za mały resp ogolnie na tylu graczy 

Opublikowano

zwiększcie przedział  dopu między metkiem a postaci.. na 76 juz nic nie leci z metków...

Opublikowano

Pobralem jednak.

 

Co do serwera, gra sie przyjemnie jak na invori exp leci wporzadku,lecz wiadomo wali isem od niektorych, ciut wiekszy resp bo misji sie nie da zrobic bo kazdy na kanale innym czeka na bosa:) Drop wporzadku da sie handlowac wmiare i zarabiac . 7\10

Q4iKmxa.gif

 

NOWA ODSŁONA METIN2

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wybrałem czas 2 dni na sklepie, a po 1 dniu mi już zamknęło. Poprawcie to .

W nocy to bedzie poprawione. Teraz jest blad i 2 dni wystawia na 1 dzien.

 

 

Co z balansem klas zwiększenie DMG dla sury WP ponieważ na obecną chwile to jest tragedia. 

 

Nie możesz tego stwierdzić na tak niskim poziomie i ekwipunku, na wyższym postacie są równe.

 

Patrz skoro mam bojowego +9 perf z kd +6 oraz hełm, buty, branse, nasior, tarcze perfect i wale dla woja po 1/2.5 k z hita oraz 2/4k ze skilla który jest na G6 to jest coś nie halo. On mając branse i sama parte wali mi 10 k +/- więc sorry ale coś tu jest nie tak. W sumie nie tylko balans na tym serwerze leży ale mając 82 lvl zauważyłem ze mam 3/4 zbugowane misje których w żaden sposób nie da zrobić i spamując pól godziny na czacie " GM mam zbugowana misje PW " lub siedząc na TS na pomocy i nikt nie raczy zejść to ja podziękuje za taki serwer.

 

Kiedy wy do ch uja zrozumiecie że balansu w metinie się nie da zrobić w 100%. Sura WP jest typowo do expa więc nie oczekujcie że będzie też najlepszy w pvp...

 

Sura WP jest typowo do expa to kur... mac gościu, to że ma skille dobrze ofensywne nie znaczy że ma być słaby do pvp. Sura WP ma za to tylko dwa skille atakujące, które po prostu trzeba zbalansować i tyle. Balans powinien być mniej więcej na każdym lvlu, może nie jakiś dopracowany ale nie że na podobny lvlu inna postac ktora ma 2x wiecej skilli bije 5x mocniej z jednego skilla.

 

może jesteś nowy w metinie... nie wiem.. ale Ci powiem, że duchowe u mentala jest najsilniejszym skillem w grze i tak ma być i tak jest też zrobione u Nas. Zestawiasz sure wp i jego spele ktorymi banalnie trafić a mega ciezko uniknąć i których cooldown jest minimalny... z najsilniejszym skille w grze na plu i all serwerach (przynajmniej tak powinno być), którym cięzko trafić, który ma długo cooldwon i który łątwo uniknąć.  

 

Proponuję Ci zestawić duszek u sury BM z duchowym jeszcze... toż to sura BM tragiczny balans!!! 1-2k z ducha? komedia... dajmy duszkowi 8k dipsa... 

 

 

Taaco jak co ale widziałem BM'a który po 7k z ducha walił -.-

 

Btw Szlachetne kamienie maja inne ID z metka/bossa i jak ktoś podniesie czy jaki ch*j bo mam 3 rodzaje które w żaden sposób nie chcą sie stakować #potwierdzone info.

 

Po przerwie bedzie dalo sie stackowac, przez blad ulepszacze wydropione przed wczorajsza przerwa nie stackuja sie z wydropionymi dzisiaj.

 

 

Ok a co z misja Tłumaczenie dla Uriela gdzie misje robiłem przez 2,5 godziny z kolegami od góry do dołu cala świątynie 20 razy przejechaliśmy i listu niestety nie było. Następna misja jest Liść gdzie trzeba go wydropić w red lesie z pniaków robiąc biologa przez 2 godziny oraz w późniejszym czasie dropiac w red lesie przez 3 godziny na metinach Liść do teraz mi nie wydropil. Zostanie to naprawione? jeżeli trzeba możecie wejść na moją postać i sie przekonać że nie da sie tych misji zrobić ...

 

Dropi się to z mobów a nie szuka na ziemi

myslalem ze chodzi ci o tą druga misje, zle przeczytalem, przedmiot lezy w swiatyni na tym channelu na ktorym zalogowalem sie po raz 1 po zaakceptowaniu misji, jest to calkowicie losowe a po 20 minutach znika i trzeba odnowic misje u NPC.

A co do drugiego to mialeś po prostu pecha normalnie może dropnąć ale trzeba zabijac dobre stwory.

 

Z tymi bambusowymi paskami to Was chyba lekko powaliło, 2 z razadora?? Pozdrawiam ale chyba o innym serwerze mówimy, z razadora leci 1 i do tego trzeba kilka razy bić te śmieszne mini bossy i robi się go średnio długo. Ja myślałem że to Surek lubi robić symulatory farmy ale widzę że tutaj to jest istny symulator 5000.

Opublikowano

Dodajcie np. jakąś umiejętność, która zwiększy szanse na złowienie ryby.

W tej chwili łowienie jest nie opłacalne, ponieważ na niższych poziomach i tak nic nie wyłowimy, a żeby wbić większy poziom tego łowienia to trzeba spędzić naprawdę dużo czasu.

Opublikowano

Dodajcie np. jakąś umiejętność, która zwiększy szanse na złowienie ryby.

W tej chwili łowienie jest nie opłacalne, ponieważ na niższych poziomach i tak nic nie wyłowimy, a żeby wbić większy poziom tego łowienia to trzeba spędzić naprawdę dużo czasu.

w nocy szansa na zlowienie ryb na nizszym poziomie bedzie troche zwiekszona.

A co do paskow do z razadora jest szansa ze wyleca 2 osobno a nie w stacku, w nocy zmienie to ze beda wypadac od razu w stacku.

 

---------------------------

 

Dziś w nocy o 1:00 odbędzie się 10 minutowa przerwa w której zostaną zmienione/dodane następujące rzeczy:

- Ulepszacze wydropione przed wczorajszą przerwą bedą się normalnie stackować z wydropionymi dzisiaj

- Zwiekszenie szansy na złowienie ryb na niższych poziomach łowienia

- Dodanie teleportacji do członków gildii (na 95% - możliwe ze bedzie dzień później)

- Z razadora zamiast bambusowych pasków po 1 sztuce będą od razu lecieć w stacku (2szt.)

- Do niektórych fryzur będzie dało się wsadzić bonusy (do tych których sie nie da )

- Kostium Azraela dla Sury M bedzie miał prawidłową teksture

- Shop wystawiany na 2 dni będzie stał normalnie 2dni a nie 1. (Wszystkie sklepy ktore będa stać do przerwy w ramach rekompensaty zostaną zmienione na 48 godzin za darmo)

 

Oraz pare innych drobnych zmian, wymagana będzie aktualizacja clienta. Pozdrawiamy Team Athes.pl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...