Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Athes [Dedyk] [Medium]


Qarth

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Cieszy mnie strasznie że jest to server medium MEDIUM a nie podpisanym medium ale jest easy a dzieci mają problem że jest za trudno :P
Pozdrawiam i zawitam!

## Jest coś za osiągnięcie top1 ?

14 lat  

Opublikowano

szkoda że klient słabo zoptymalizowany i większość tier niżej moobów nie jest zmieniana na psy ;/.

Mam tu straszne lagi i spowolnienia. 

Opublikowano

Cieszy mnie strasznie że jest to server medium MEDIUM a nie podpisanym medium ale jest easy a dzieci mają problem że jest za trudno :P

Pozdrawiam i zawitam!

 

## Jest coś za osiągnięcie top1 ?

Unikatowe kostiumy/SM i jakieś tam inne bajery

qolJA1e.png

Opublikowano

Ile osób online jest?

Opłaca się grać, jak z rozgrywką, można coś osiągnąć bez IS.

Trzeba dużo spędzić czasu na grze aby coś zyskać ?

Dam rady solo ubić bossy, zrobić dungeony jeżeli zagram postacią sura WP.

Opublikowano

Qarth obiecales odpowiedzi na pytania zaraz przy starcie i do teraz sie ich nie doczekalem... Powtorze zatem:

 

1. Czy trzeba - jak na invoriach - kampic na metki / bossy, zeby cokolwiek tutaj zrobic? Ulepy na sety da sie zdobyc np tylko z metkow, inne tylko z bossow, a przepustki na dungi rowniez z wczesniej wymienionych?

2. Z tego co mowil Hool dalo sie wywnioskowac, ze np dopalacze / kostiumy da sie zdobyc w grze, tak? Czy kostimu te z gry sa duzo slabsze wzgledem ISu czy takie same?

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

Ja chyba na razie dam sobie spokój z tym serwerem :mad:. Ludzi w cholerę nic nie da się znaleźć, ubić. Może za tydzień albo dwa sytuacja troszkę się polepszy :).

k065g0.jpg

Opublikowano

@Qarth usuńcie obróbke księgi kamienia, nie jest potrzebna, bo przy wyciąganiu kd u Zahashi slot jest wyczyszczony.

Dodajcie akcesoria ślubne do starszej pani, tzn. Kolczyki harmonii, bransoletka, naszyjnik itp.

Opublikowano

Qarth obiecales odpowiedzi na pytania zaraz przy starcie i do teraz sie ich nie doczekalem... Powtorze zatem:

 

1. Czy trzeba - jak na invoriach - kampic na metki / bossy, zeby cokolwiek tutaj zrobic? Ulepy na sety da sie zdobyc np tylko z metkow, inne tylko z bossow, a przepustki na dungi rowniez z wczesniej wymienionych?

2. Z tego co mowil Hool dalo sie wywnioskowac, ze np dopalacze / kostiumy da sie zdobyc w grze, tak? Czy kostimu te z gry sa duzo slabsze wzgledem ISu czy takie same?

1. Zalezy od poziomów, na różne lv przepustki można zdobyć też z mobów np. ząb dzikusa itd

2. W grze można łatwo zdobyć wszystkie pasy, pierscienie i wiele różnych (z dropu/sklepu ap) a na start dostajesz również stały kostium i peta + kupony SM można złowić łowiac ryby (na wyższych poziomach) można tam też złowić stale pety z is i kostiumy

Opublikowano

 

 

 

Nie rozumiem argumentu z jakimś votecoinsami. Za granicą jest to dużo bardziej rozwinięte niż u nas. Myślicie, że jakiś polak wchodzi na zagraniczne strony typu metin2list polskiego (które swoją drogą według mnie też jest stroną wymarłą)?

Niestety to polska... wystarczy wrzucić jakiś pierścień do ISa za 100tys SM (jakieś 10tys na PLN) i napisać im, że jak klikną guzik i oddadzą głos to dostaną pierścień z IS wart 10tys pln za darmo... i bedą sie jarać, że najlepszy PD z ISa dostali za darmo xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
ale Ty nadal jednej rzeczy nie rozumiesz i uczepiłeś się tylko jednego serwera, o którym napisałem... Pisałem o tym, że różnica między takim Mirkiem co w isie jedyne co kupił to pd, a taką co wpakowała całe swoje kieszonkowe w isa jest większa niż OLBRZYMIA. Z tym rubinum masz TROCHĘ racji, ale AŻ tak wielkiej przewagi po prostu nie ma, aha i kupony są też do dropniecia w grze.(już nie bede po raz kolejny pisać ich nazw, bo już piszą, że reklamuję:|)

 

Wyżej napisalem jasny post dot. waszych wszystkich porównań, przeczytaj go sobie dokładnie.

 

A i jakby ktoś chciał wiedzieć pierścienie, pasy i podobne można łatwo zdobyć z skrzyń bossów na mapach. (i rowniez z samych bossów)

 

Nie każ mi o tym robić film o tym co napisałeś bo to kolejna głupota, która mogę obalić.

Mówię jak jest, zawsze.

Opublikowano

No już tam cicho wielki obrońco metina pucujący się o sm na serwerze osoby, którą powinieneś również hejtować patrząc na twoje chore myślenie.

 

Opublikowano

 

Qarth obiecales odpowiedzi na pytania zaraz przy starcie i do teraz sie ich nie doczekalem... Powtorze zatem:

 

1. Czy trzeba - jak na invoriach - kampic na metki / bossy, zeby cokolwiek tutaj zrobic? Ulepy na sety da sie zdobyc np tylko z metkow, inne tylko z bossow, a przepustki na dungi rowniez z wczesniej wymienionych?

2. Z tego co mowil Hool dalo sie wywnioskowac, ze np dopalacze / kostiumy da sie zdobyc w grze, tak? Czy kostimu te z gry sa duzo slabsze wzgledem ISu czy takie same?

1. Zalezy od poziomów, na różne lv przepustki można zdobyć też z mobów np. ząb dzikusa itd

2. W grze można łatwo zdobyć wszystkie pasy, pierscienie i wiele różnych (z dropu/sklepu ap) a na start dostajesz również stały kostium i peta + kupony SM można złowić łowiac ryby (na wyższych poziomach) można tam też złowić stale pety z is i kostiumy

 

 ** Czy po skończeniu sklepu offline przedmioty trzeba samemu wyciągać za pomocą usuń przedmioty czy można żeby wszystkie wróciły do eq?

** I druga sprawa czy opcja przedłuż czas, przedłuża go od potencjalnego czasu skończenia czy od momentu jej użycia? tzn, jak sklep np. kończy się jutro rano to jak dam przedłuż to przedłuża +1 dzień od jutra czy od dziś?

Opublikowano

 

 

Qarth obiecales odpowiedzi na pytania zaraz przy starcie i do teraz sie ich nie doczekalem... Powtorze zatem:

 

1. Czy trzeba - jak na invoriach - kampic na metki / bossy, zeby cokolwiek tutaj zrobic? Ulepy na sety da sie zdobyc np tylko z metkow, inne tylko z bossow, a przepustki na dungi rowniez z wczesniej wymienionych?

2. Z tego co mowil Hool dalo sie wywnioskowac, ze np dopalacze / kostiumy da sie zdobyc w grze, tak? Czy kostimu te z gry sa duzo slabsze wzgledem ISu czy takie same?

1. Zalezy od poziomów, na różne lv przepustki można zdobyć też z mobów np. ząb dzikusa itd

2. W grze można łatwo zdobyć wszystkie pasy, pierscienie i wiele różnych (z dropu/sklepu ap) a na start dostajesz również stały kostium i peta + kupony SM można złowić łowiac ryby (na wyższych poziomach) można tam też złowić stale pety z is i kostiumy

 

 ** Czy po skończeniu sklepu offline przedmioty trzeba samemu wyciągać za pomocą usuń przedmioty czy można żeby wszystkie wróciły do eq?

** I druga sprawa czy opcja przedłuż czas, przedłuża go od potencjalnego czasu skończenia czy od momentu jej użycia? tzn, jak sklep np. kończy się jutro rano to jak dam przedłuż to przedłuża +1 dzień od jutra czy od dziś?

 

1. Samemu, ale niedlugo dodamy opcje zeby mozna bylo ponownie otworzyć sklep

2. Zawsze gdy przedlużamy maks to 48h, tego limitu nie przekroczy sie nie wazne ktora opcja by sie przedluzalo.

A jak sklepu zostanie np. 1 minuta to po dodaniu +1 dzien bedzie mial 1 dzien i 1 minute.

Opublikowano

@Qarth usuńcie obróbke księgi kamienia, nie jest potrzebna, bo przy wyciąganiu kd u Zahashi slot jest wyczyszczony.

Dodajcie akcesoria ślubne do starszej pani, tzn. Kolczyki harmonii, bransoletka, naszyjnik itp.

?

Opublikowano

Czemu tak cały czas wypie.rdala z gry ? 

juz nie bedzie

 

 

 

@Qarth usuńcie obróbke księgi kamienia, nie jest potrzebna, bo przy wyciąganiu kd u Zahashi slot jest wyczyszczony.

Dodajcie akcesoria ślubne do starszej pani, tzn. Kolczyki harmonii, bransoletka, naszyjnik itp.

?

 

Usuniemy, a co do tamtego to zobaczymy.

Opublikowano

 

 

 

Qarth obiecales odpowiedzi na pytania zaraz przy starcie i do teraz sie ich nie doczekalem... Powtorze zatem:

 

1. Czy trzeba - jak na invoriach - kampic na metki / bossy, zeby cokolwiek tutaj zrobic? Ulepy na sety da sie zdobyc np tylko z metkow, inne tylko z bossow, a przepustki na dungi rowniez z wczesniej wymienionych?

2. Z tego co mowil Hool dalo sie wywnioskowac, ze np dopalacze / kostiumy da sie zdobyc w grze, tak? Czy kostimu te z gry sa duzo slabsze wzgledem ISu czy takie same?

1. Zalezy od poziomów, na różne lv przepustki można zdobyć też z mobów np. ząb dzikusa itd

2. W grze można łatwo zdobyć wszystkie pasy, pierscienie i wiele różnych (z dropu/sklepu ap) a na start dostajesz również stały kostium i peta + kupony SM można złowić łowiac ryby (na wyższych poziomach) można tam też złowić stale pety z is i kostiumy

 

 ** Czy po skończeniu sklepu offline przedmioty trzeba samemu wyciągać za pomocą usuń przedmioty czy można żeby wszystkie wróciły do eq?

** I druga sprawa czy opcja przedłuż czas, przedłuża go od potencjalnego czasu skończenia czy od momentu jej użycia? tzn, jak sklep np. kończy się jutro rano to jak dam przedłuż to przedłuża +1 dzień od jutra czy od dziś?

 

1. Samemu, ale niedlugo dodamy opcje zeby mozna bylo ponownie otworzyć sklep

2. Zawsze gdy przedlużamy maks to 48h, tego limitu nie przekroczy sie nie wazne ktora opcja by sie przedluzalo.

A jak sklepu zostanie np. 1 minuta to po dodaniu +1 dzien bedzie mial 1 dzien i 1 minute.

 

Czyli mając sklep jeszcze na 10h dając opcje 1 dzień. Sklep będzie miał 1 dzień i 10h zgadza się?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...