Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Athes [Dedyk] [Medium]


Qarth

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy się nie mylę czy ekipa Altaris2 pod innym nickiem? bo na FB altaris2 promują Athes

A co do serwera to juz zasssyam i popatrze, jak się nie spodoba to wyedytuje :D

Nie mamy nic wspólnego z tą ekipą :) Jesteśmy ekipą z invorii ale bardzo miło z ich strony, że za darmo Nas promują <3 

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czekamy na przerwe bo nawet na DT nie moge skoczyc, Gorzej jak bede musieli maszyne zmieniac na lepsza bo tyle ludzii ze lagujeee :O :O. no nicc czekamy na jakies oficilane info ^^

reklama

Opublikowano

 

 

 

Widzę, że macie problem. Więc potem zrobię materiał o tym jak bardzo jest to serwer pod is i jaka jest przepaść miedzy tymi co wydają a tymi co nie. Najbardziej mnie boli to, ze Administracja pomyliła typy serwerów. To jest medium a is jest jak na typowym szarym easy serwerze. To jest zabawne jak widzę szkaty bossow w is. Ktoś zacznie pieprzyc, ze nie trzeba wydawac itp. Ale sie zastanow nad tym czym sie różni serwer zrobiony pod utrzymanie ludzi a czym jest serwer zrobiony dla dorobienia.

Przecież Ty powinieneś mieć zakaz jakichkolwiek wypowiedzi na tym forum(przynajmniej w dziale metina)

Zastanów się nad tym co Ci "podkreśliłem".  Prawda jest taka, że do is'a możesz wsadzić wszystko. Od potek po bronie z navi i tylko totalny idiota je kupi. Tak samo jest ze szkatami bossów ale co ja tam wiem. Ty wszechwiedzący, obalający komunę w metinie Sherlock'u wiesz wszystko. Pokaż mi serwer, który nie został postawiony pod "dorobienie". Pokaż mi taki! Skoro "myślisz"(w Twoim przypadku ciężko mi pisać to słowo), że serwer bez is'a ma utrzymać ludzi, to idź dalej łupać kamienie bo technologia za murzynami! Ratuj...

 

Już już, spokojnie. Proszę masz, pokazał... :) Chcesz coś napisać jeszcze czy nie? 

https://www.youtube.com/watch?v=ugaVarZg0q0

 

90% polskich serwerow jest pod item shop.Postawienie maszyny + reklama trochę jednak kosztuje. 

 

ale zobacz na zagraniczne serwery, gdzie reklamy są wykupowane u osób, które mają i po 100k subów TYLKO Z METINA, albo u takich co mają ich prawie 350k [Tiagovski - serwer WOM2]! Jak sądzisz ile takie coś mogłoby kosztować? Ahh zapomniałbym, na tych serwerach masz jeszcze tzw. Vote4Coins, czyli można powiedzieć, że IS ZA DARMO z bardzo ubogim isem w porównaniu do Athesa. Co do maszyny, MASZYNA TO PODSTAWA. 

 

Jak na razie nie polecam serwera, zbyt dużo tego wszystkiego do kupienia za pieniążki. :)

Opublikowano

Czekamy na przerwe bo nawet na DT nie moge skoczyc, Gorzej jak bede musieli maszyne zmieniac na lepsza bo tyle ludzii ze lagujee . no nicc czekamy na jakies oficilane info ^^

Niestety nie potrafimy Ci pomóc. Nie wiemy dlaczego Cie wyrzuca. 

Sprawdziłem maszynę i wszystko z nią ok... może Twój dostawca internetu ma problemy. 

http://screenshot.sh/odSH4qUnukQz9

Opublikowano

 

Czy się nie mylę czy ekipa Altaris2 pod innym nickiem? bo na FB altaris2 promują Athes

A co do serwera to juz zasssyam i popatrze, jak się nie spodoba to wyedytuje :D

Nie mamy nic wspólnego z tą ekipą :) Jesteśmy ekipą z invorii ale bardzo miło z ich strony, że za darmo Nas promują <3

 

 

Co z tymi lagami mordo, coś bym poexpił ;)

qolJA1e.png

Opublikowano

 

 

 

 

Widzę, że macie problem. Więc potem zrobię materiał o tym jak bardzo jest to serwer pod is i jaka jest przepaść miedzy tymi co wydają a tymi co nie. Najbardziej mnie boli to, ze Administracja pomyliła typy serwerów. To jest medium a is jest jak na typowym szarym easy serwerze. To jest zabawne jak widzę szkaty bossow w is. Ktoś zacznie pieprzyc, ze nie trzeba wydawac itp. Ale sie zastanow nad tym czym sie różni serwer zrobiony pod utrzymanie ludzi a czym jest serwer zrobiony dla dorobienia.

Przecież Ty powinieneś mieć zakaz jakichkolwiek wypowiedzi na tym forum(przynajmniej w dziale metina)

Zastanów się nad tym co Ci "podkreśliłem".  Prawda jest taka, że do is'a możesz wsadzić wszystko. Od potek po bronie z navi i tylko totalny idiota je kupi. Tak samo jest ze szkatami bossów ale co ja tam wiem. Ty wszechwiedzący, obalający komunę w metinie Sherlock'u wiesz wszystko. Pokaż mi serwer, który nie został postawiony pod "dorobienie". Pokaż mi taki! Skoro "myślisz"(w Twoim przypadku ciężko mi pisać to słowo), że serwer bez is'a ma utrzymać ludzi, to idź dalej łupać kamienie bo technologia za murzynami! Ratuj...

 

Już już, spokojnie. Proszę masz, pokazał... :) Chcesz coś napisać jeszcze czy nie? 

https://www.youtube.com/watch?v=ugaVarZg0q0

 

90% polskich serwerow jest pod item shop.Postawienie maszyny + reklama trochę jednak kosztuje. 

 

ale zobacz na zagraniczne serwery, gdzie reklamy są wykupowane u osób, które mają i po 100k subów TYLKO Z METINA, albo u takich co mają ich prawie 400k! Jak sądzisz ile takie coś mogłoby kosztować? Ahh zapomniałbym, na tych serwerach masz jeszcze tzw. Vote4Coins, czyli można powiedzieć, że IS ZA DARMO z bardzo ubogim isem w porównaniu do Athesa. Co do maszyny, MASZYNA TO PODSTAWA. 

 

Jak na razie nie polecam serwera, zbyt dużo tego wszystkiego do kupienia za pieniążki. :)

 

Nie ma co patrzec na inne kraje tu jest polska i tam inaczej wyglada sytuacja ekonomiczna.

Opublikowano

 

Czekamy na przerwe bo nawet na DT nie moge skoczyc, Gorzej jak bede musieli maszyne zmieniac na lepsza bo tyle ludzii ze lagujee . no nicc czekamy na jakies oficilane info ^^

Niestety nie potrafimy Ci pomóc. Nie wiemy dlaczego Cie wyrzuca. 

Sprawdziłem maszynę i wszystko z nią ok... może Twój dostawca internetu ma problemy. 

http://screenshot.sh/odSH4qUnukQz9

 

 

Wut? Ja też mam taki problem, napewno nie jest to dostawca. Po wejściu na serwer po 3minutach wielki lag moby stoją w miejscu i loga. Cały klient w oknie logowania się zacina.

qolJA1e.png

Opublikowano

 

 

 

 

 

Widzę, że macie problem. Więc potem zrobię materiał o tym jak bardzo jest to serwer pod is i jaka jest przepaść miedzy tymi co wydają a tymi co nie. Najbardziej mnie boli to, ze Administracja pomyliła typy serwerów. To jest medium a is jest jak na typowym szarym easy serwerze. To jest zabawne jak widzę szkaty bossow w is. Ktoś zacznie pieprzyc, ze nie trzeba wydawac itp. Ale sie zastanow nad tym czym sie różni serwer zrobiony pod utrzymanie ludzi a czym jest serwer zrobiony dla dorobienia.

Przecież Ty powinieneś mieć zakaz jakichkolwiek wypowiedzi na tym forum(przynajmniej w dziale metina)

Zastanów się nad tym co Ci "podkreśliłem".  Prawda jest taka, że do is'a możesz wsadzić wszystko. Od potek po bronie z navi i tylko totalny idiota je kupi. Tak samo jest ze szkatami bossów ale co ja tam wiem. Ty wszechwiedzący, obalający komunę w metinie Sherlock'u wiesz wszystko. Pokaż mi serwer, który nie został postawiony pod "dorobienie". Pokaż mi taki! Skoro "myślisz"(w Twoim przypadku ciężko mi pisać to słowo), że serwer bez is'a ma utrzymać ludzi, to idź dalej łupać kamienie bo technologia za murzynami! Ratuj...

 

Już już, spokojnie. Proszę masz, pokazał... :) Chcesz coś napisać jeszcze czy nie? 

https://www.youtube.com/watch?v=ugaVarZg0q0

 

90% polskich serwerow jest pod item shop.Postawienie maszyny + reklama trochę jednak kosztuje. 

 

ale zobacz na zagraniczne serwery, gdzie reklamy są wykupowane u osób, które mają i po 100k subów TYLKO Z METINA, albo u takich co mają ich prawie 400k! Jak sądzisz ile takie coś mogłoby kosztować? Ahh zapomniałbym, na tych serwerach masz jeszcze tzw. Vote4Coins, czyli można powiedzieć, że IS ZA DARMO z bardzo ubogim isem w porównaniu do Athesa. Co do maszyny, MASZYNA TO PODSTAWA. 

 

Jak na razie nie polecam serwera, zbyt dużo tego wszystkiego do kupienia za pieniążki. :)

 

Nie ma co patrzec na inne kraje tu jest polska i tam inaczej wyglada sytuacja ekonomiczna.

 

 

 

 

Apa3 widzę, że nie masz pojęcia o czym piszesz. Zastanów się 10 razy nim coś napiszesz.

To, że za granicą jest inaczej niż u Nas, wcale nie znaczy, że mogą tutaj robić Cię w c***a :>

" Ból jest stanem przejściowym. Duma pozostaje na zawsze... "   :)

Opublikowano

Dokladnie jak pisali UPy . Wyslalem wam ss pliku sysser zdiagnozujcie blad bo przez caly dzien gralem i bylo git a od jakies 21 zaczelo kickac.. i to np jestem na parteze w DT wchodze wyzej i odrazu juz widze ze mnie kicknie moby nie dochodza do mnie dmg dostajee i zaraz kick i clieenta zawiesza tak jak kolegom wyzej  . 

 

Mam Wam filmik nagrac? 

@Wchodze wlasnie na DT jest 23:16 odrazu jak mnie kicknie dam edit :D

reklama

Opublikowano

 

 

 

 

 

Widzę, że macie problem. Więc potem zrobię materiał o tym jak bardzo jest to serwer pod is i jaka jest przepaść miedzy tymi co wydają a tymi co nie. Najbardziej mnie boli to, ze Administracja pomyliła typy serwerów. To jest medium a is jest jak na typowym szarym easy serwerze. To jest zabawne jak widzę szkaty bossow w is. Ktoś zacznie pieprzyc, ze nie trzeba wydawac itp. Ale sie zastanow nad tym czym sie różni serwer zrobiony pod utrzymanie ludzi a czym jest serwer zrobiony dla dorobienia.

Przecież Ty powinieneś mieć zakaz jakichkolwiek wypowiedzi na tym forum(przynajmniej w dziale metina)

Zastanów się nad tym co Ci "podkreśliłem".  Prawda jest taka, że do is'a możesz wsadzić wszystko. Od potek po bronie z navi i tylko totalny idiota je kupi. Tak samo jest ze szkatami bossów ale co ja tam wiem. Ty wszechwiedzący, obalający komunę w metinie Sherlock'u wiesz wszystko. Pokaż mi serwer, który nie został postawiony pod "dorobienie". Pokaż mi taki! Skoro "myślisz"(w Twoim przypadku ciężko mi pisać to słowo), że serwer bez is'a ma utrzymać ludzi, to idź dalej łupać kamienie bo technologia za murzynami! Ratuj...

 

Już już, spokojnie. Proszę masz, pokazał... :) Chcesz coś napisać jeszcze czy nie? 

https://www.youtube.com/watch?v=ugaVarZg0q0

 

90% polskich serwerow jest pod item shop.Postawienie maszyny + reklama trochę jednak kosztuje. 

 

ale zobacz na zagraniczne serwery, gdzie reklamy są wykupowane u osób, które mają i po 100k subów TYLKO Z METINA, albo u takich co mają ich prawie 400k! Jak sądzisz ile takie coś mogłoby kosztować? Ahh zapomniałbym, na tych serwerach masz jeszcze tzw. Vote4Coins, czyli można powiedzieć, że IS ZA DARMO z bardzo ubogim isem w porównaniu do Athesa. Co do maszyny, MASZYNA TO PODSTAWA. 

 

Jak na razie nie polecam serwera, zbyt dużo tego wszystkiego do kupienia za pieniążki. :)

 

Nie ma co patrzec na inne kraje tu jest polska i tam inaczej wyglada sytuacja ekonomiczna.

 

Nie wiem czemu wyskakujesz z czymś takim jak sytuacja ekonomiczna. Zobacz na takie serwery jak np. WOM2 czy Rubinum. Vote4Coins czyli nie musisz wydawać ani złotówki na itemshop, REKLAMY u youtuberów co mają po 100k-350k widzów(jak sądzisz ile takie coś kosztuje?) , graczy od uja, itemshop nie daje Ci takiej przewagi, że nagle z serwera typu MEDIUM robi się EASY. Coś jeszcze? Serwer, gdzie ISa możesz mieć ZA DARMO! Reklamy w google nawet, a serwer się UTRZYMUJE I NADAL STOI, taki WOM już 3 lata ponad :)))

Opublikowano
Nie wiem czemu wyskakujesz z czymś takim jak sytuacja ekonomiczna. Zobacz na takie serwery jak np. WOM2 czy Rubinum, Vote4Coins czyli nie musisz wydawać ani złotówki, REKLAMY u youtuberów co mają po 100k-350k widzów(jak sądzisz ile takie coś kosztuje?) , graczy od uja, itemshop nie daje Ci takiej przewagi, że nagle z serwera typu MEDIUM robi się EASY. Coś jeszcze? Serwer, gdzie ISa możesz mieć ZA DARMO! Reklamy w google nawet, a serwer się UTRZYMUJE I NADAL STOI, taki WOM już 3 lata ponad  :)))

 

Dobra to wyjdz z tego tematu i idz sobie na te rubinum bo z tego co widze to Ci zal dupe sciska i reklamujesz tamte serwery non stop,  ze tam gdzie Ty grasz nie gra tylu znakomitych graczy co Tutaj /  Elo !

reklama

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

Widzę, że macie problem. Więc potem zrobię materiał o tym jak bardzo jest to serwer pod is i jaka jest przepaść miedzy tymi co wydają a tymi co nie. Najbardziej mnie boli to, ze Administracja pomyliła typy serwerów. To jest medium a is jest jak na typowym szarym easy serwerze. To jest zabawne jak widzę szkaty bossow w is. Ktoś zacznie pieprzyc, ze nie trzeba wydawac itp. Ale sie zastanow nad tym czym sie różni serwer zrobiony pod utrzymanie ludzi a czym jest serwer zrobiony dla dorobienia.

Przecież Ty powinieneś mieć zakaz jakichkolwiek wypowiedzi na tym forum(przynajmniej w dziale metina)

Zastanów się nad tym co Ci "podkreśliłem".  Prawda jest taka, że do is'a możesz wsadzić wszystko. Od potek po bronie z navi i tylko totalny idiota je kupi. Tak samo jest ze szkatami bossów ale co ja tam wiem. Ty wszechwiedzący, obalający komunę w metinie Sherlock'u wiesz wszystko. Pokaż mi serwer, który nie został postawiony pod "dorobienie". Pokaż mi taki! Skoro "myślisz"(w Twoim przypadku ciężko mi pisać to słowo), że serwer bez is'a ma utrzymać ludzi, to idź dalej łupać kamienie bo technologia za murzynami! Ratuj...

 

Już już, spokojnie. Proszę masz, pokazał... :) Chcesz coś napisać jeszcze czy nie? 

https://www.youtube.com/watch?v=ugaVarZg0q0

 

90% polskich serwerow jest pod item shop.Postawienie maszyny + reklama trochę jednak kosztuje. 

 

ale zobacz na zagraniczne serwery, gdzie reklamy są wykupowane u osób, które mają i po 100k subów TYLKO Z METINA, albo u takich co mają ich prawie 400k! Jak sądzisz ile takie coś mogłoby kosztować? Ahh zapomniałbym, na tych serwerach masz jeszcze tzw. Vote4Coins, czyli można powiedzieć, że IS ZA DARMO z bardzo ubogim isem w porównaniu do Athesa. Co do maszyny, MASZYNA TO PODSTAWA. 

 

Jak na razie nie polecam serwera, zbyt dużo tego wszystkiego do kupienia za pieniążki. :)

 

Nie ma co patrzec na inne kraje tu jest polska i tam inaczej wyglada sytuacja ekonomiczna.

 

Nie wiem czemu wyskakujesz z czymś takim jak sytuacja ekonomiczna. Zobacz na takie serwery jak np. WOM2 czy Rubinum. Vote4Coins czyli nie musisz wydawać ani złotówki na itemshop, REKLAMY u youtuberów co mają po 100k-350k widzów(jak sądzisz ile takie coś kosztuje?) , graczy od uja, itemshop nie daje Ci takiej przewagi, że nagle z serwera typu MEDIUM robi się EASY. Coś jeszcze? Serwer, gdzie ISa możesz mieć ZA DARMO! Reklamy w google nawet, a serwer się UTRZYMUJE I NADAL STOI, taki WOM już 3 lata ponad :)))

 

 

Myślę, że za dużo tutaj gimnazjalistów. Nie pracują i nie wiedzą o co dokładnie Ci chodzi :)

Kieszonkowe od rodziców i jazda na IS. Myślisz, że ich interesuje ile na to wydadzą?:)

" Ból jest stanem przejściowym. Duma pozostaje na zawsze... "   :)

Opublikowano

 

ale zobacz na zagraniczne serwery, gdzie reklamy są wykupowane u osób, które mają i po 100k subów TYLKO Z METINA, albo u takich co mają ich prawie 350k [Tiagovski - serwer WOM2]! Jak sądzisz ile takie coś mogłoby kosztować? Ahh zapomniałbym, na tych serwerach masz jeszcze tzw. Vote4Coins, czyli można powiedzieć, że IS ZA DARMO z bardzo ubogim isem w porównaniu do Athesa. Co do maszyny, MASZYNA TO PODSTAWA. 

 

 

Jak na razie nie polecam serwera, zbyt dużo tego wszystkiego do kupienia za pieniążki. :)

 

Spójrz na ich stronę i na naszą... spójrz na ich zabezpieczenia i na nasze... http://screenshot.sh/oe3MfzmZIudq3

 

A teraz ten IS: 

http://screenshot.sh/oe2qos6f8cHFT -Mount +20% expa

http://screenshot.sh/mLdyJ9za7Stwt -Pet +30% expa 

http://screenshot.sh/ouZsFFoY3TjSV - Pierscienie + 20 i +30% expa więc trzeba kupić 2..

http://screenshot.sh/oAGz4D7N2uEeZ - Ulepki które są wymagane do eq na 105lvl w IS i które baaardzo cięzko dropią i zasadniczo każdy tam kupuje je w IS. 

http://screenshot.sh/mFx0Nz7VvHZUR - Kostiumy i fryzy w których też exp można dodać

http://screenshot.sh/m1SFK1uEx6QBX - Pakeity... sam zobacz z czym...

 

 

Konieczny IS tam aby nie odstawać z expem... to wydatek 6450DR co daje na Polskie 250zł (KONIECZNY)... pomijając fakt, że nie zrobisz eq bez ISa ani run... u Nas konieczny jest tylko pet, kostium i fryz... i nie ma ulepków na EQ mega trudno dostępnych w IS i co najważniejsze... u nich te itemki są czasowe a u Nas na stałe. 

 

Co do YTuberów... to wiem jaki to wydatek i opłaca się 100x bardziej jeden duzy metinowy (finansowo) niż 50 małych (kupowałem reklame nostidlii i azmala u gimpera.. możesz wpisać na YT, więc wiem o czym mówię).  Z dużymi jest ten problem, że u nich widzowie są przywiązani już do ytubera a nie do gry w jaką gra.. a nawet jak ich zainteresuje YTuber serwerem.. to szybko kończą swoją przygodę. 

Opublikowano

 

 

 

 

Widzę, że macie problem. Więc potem zrobię materiał o tym jak bardzo jest to serwer pod is i jaka jest przepaść miedzy tymi co wydają a tymi co nie. Najbardziej mnie boli to, ze Administracja pomyliła typy serwerów. To jest medium a is jest jak na typowym szarym easy serwerze. To jest zabawne jak widzę szkaty bossow w is. Ktoś zacznie pieprzyc, ze nie trzeba wydawac itp. Ale sie zastanow nad tym czym sie różni serwer zrobiony pod utrzymanie ludzi a czym jest serwer zrobiony dla dorobienia.

Przecież Ty powinieneś mieć zakaz jakichkolwiek wypowiedzi na tym forum(przynajmniej w dziale metina)

Zastanów się nad tym co Ci "podkreśliłem".  Prawda jest taka, że do is'a możesz wsadzić wszystko. Od potek po bronie z navi i tylko totalny idiota je kupi. Tak samo jest ze szkatami bossów ale co ja tam wiem. Ty wszechwiedzący, obalający komunę w metinie Sherlock'u wiesz wszystko. Pokaż mi serwer, który nie został postawiony pod "dorobienie". Pokaż mi taki! Skoro "myślisz"(w Twoim przypadku ciężko mi pisać to słowo), że serwer bez is'a ma utrzymać ludzi, to idź dalej łupać kamienie bo technologia za murzynami! Ratuj...

 

Już już, spokojnie. Proszę masz, pokazał... :) Chcesz coś napisać jeszcze czy nie? 

https://www.youtube.com/watch?v=ugaVarZg0q0

 

90% polskich serwerow jest pod item shop.Postawienie maszyny + reklama trochę jednak kosztuje. 

 

ale zobacz na zagraniczne serwery, gdzie reklamy są wykupowane u osób, które mają i po 100k subów TYLKO Z METINA, albo u takich co mają ich prawie 350k [Tiagovski - serwer WOM2]! Jak sądzisz ile takie coś mogłoby kosztować? Ahh zapomniałbym, na tych serwerach masz jeszcze tzw. Vote4Coins, czyli można powiedzieć, że IS ZA DARMO z bardzo ubogim isem w porównaniu do Athesa. Co do maszyny, MASZYNA TO PODSTAWA. 

 

Jak na razie nie polecam serwera, zbyt dużo tego wszystkiego do kupienia za pieniążki. :)

 

Ziom, chcesz porównywać IS woma z jakimkolwiek polskim? To są zagraniczne serwery, czyli osoby np. z Niemiec, z Angli. Mogę dać Ci przykład. Na womie w święta Bożego Narodzenia był event, że kupujesz jakieś tam skrzynki w IS'ie, tylko za MC (czyli za walutę, którą dostajesz przy doładowywaniu DC (SM) - w żaden inny sposób ich nie zdobędziesz). I te skrzynki otwierałeś, dzięki czemu losowe osoby dostawały itemy z IS, np. 2 zmianki, a Ty miałeś szansę zdobyć kostium/fryz na stałe, które jedyne co miały to unikalny wygląd (świąteczny) i bon typu szybkość ruchu. Niektórzy wydawali po 200€, nawet więcej na to, także... Naprawdę, tylko debile porównują IS polskiego serwera, a zagranicznego.

tenor.gif

 

Opublikowano

 

 

ale zobacz na zagraniczne serwery, gdzie reklamy są wykupowane u osób, które mają i po 100k subów TYLKO Z METINA, albo u takich co mają ich prawie 350k [Tiagovski - serwer WOM2]! Jak sądzisz ile takie coś mogłoby kosztować? Ahh zapomniałbym, na tych serwerach masz jeszcze tzw. Vote4Coins, czyli można powiedzieć, że IS ZA DARMO z bardzo ubogim isem w porównaniu do Athesa. Co do maszyny, MASZYNA TO PODSTAWA. 

 

 

Jak na razie nie polecam serwera, zbyt dużo tego wszystkiego do kupienia za pieniążki. :)

 

Spójrz na ich stronę i na naszą... spójrz na ich zabezpieczenia i na nasze... http://screenshot.sh/oe3MfzmZIudq3

 

A teraz ten IS: 

http://screenshot.sh/oe2qos6f8cHFT -Mount +20% expa

http://screenshot.sh/mLdyJ9za7Stwt -Pet +30% expa 

http://screenshot.sh/ouZsFFoY3TjSV - Pierscienie + 20 i +30% expa więc trzeba kupić 2..

http://screenshot.sh/oAGz4D7N2uEeZ - Ulepki które są wymagane do eq na 105lvl w IS i które baaardzo cięzko dropią i zasadniczo każdy tam kupuje je w IS. 

http://screenshot.sh/mFx0Nz7VvHZUR - Kostiumy i fryzy w których też exp można dodać

http://screenshot.sh/m1SFK1uEx6QBX - Pakeity... sam zobacz z czym...

 

 

Konieczny IS tam aby nie odstawać z expem... to wydatek 6450DR co daje na Polskie 250zł (KONIECZNY)... pomijając fakt, że nie zrobisz eq bez ISa ani run... u Nas konieczny jest tylko pet, kostium i fryz... i nie ma ulepków na EQ mega trudno dostępnych w IS i co najważniejsze... u nich te itemki są czasowe a u Nas na stałe. 

 

Co do YTuberów... to wiem jaki to wydatek i opłaca się 100x bardziej jeden duzy metinowy (finansowo) niż 50 małych (kupowałem reklame nostidlii i azmala u gimpera.. możesz wpisać na YT, więc wiem o czym mówię).  Z dużymi jest ten problem, że u nich widzowie są przywiązani już do ytubera a nie do gry w jaką gra.. a nawet jak ich zainteresuje YTuber serwerem.. to szybko kończą swoją przygodę. 

 

 

Jak Ty w ogole mozesz przeliczać walute na polskie lel. Chyba kazdy glupi wie, ze się nie przelicza. U nich 1 DR to jak u Nas 1 zł. 

" Ból jest stanem przejściowym. Duma pozostaje na zawsze... "   :)

Opublikowano

narazie bez kicków , mi sie zdaje ze to jednak przez maszyne lagowało i kick byl . Od 21 do jakies 22:40 mialem czesto a teraz narazie wgl zobaczymy pozniej :D

reklama

Opublikowano

 

 

 

ale zobacz na zagraniczne serwery, gdzie reklamy są wykupowane u osób, które mają i po 100k subów TYLKO Z METINA, albo u takich co mają ich prawie 350k [Tiagovski - serwer WOM2]! Jak sądzisz ile takie coś mogłoby kosztować? Ahh zapomniałbym, na tych serwerach masz jeszcze tzw. Vote4Coins, czyli można powiedzieć, że IS ZA DARMO z bardzo ubogim isem w porównaniu do Athesa. Co do maszyny, MASZYNA TO PODSTAWA. 

 

 

Jak na razie nie polecam serwera, zbyt dużo tego wszystkiego do kupienia za pieniążki. :)

 

Spójrz na ich stronę i na naszą... spójrz na ich zabezpieczenia i na nasze... http://screenshot.sh/oe3MfzmZIudq3

 

A teraz ten IS: 

http://screenshot.sh/oe2qos6f8cHFT -Mount +20% expa

http://screenshot.sh/mLdyJ9za7Stwt -Pet +30% expa 

http://screenshot.sh/ouZsFFoY3TjSV - Pierscienie + 20 i +30% expa więc trzeba kupić 2..

http://screenshot.sh/oAGz4D7N2uEeZ - Ulepki które są wymagane do eq na 105lvl w IS i które baaardzo cięzko dropią i zasadniczo każdy tam kupuje je w IS. 

http://screenshot.sh/mFx0Nz7VvHZUR - Kostiumy i fryzy w których też exp można dodać

http://screenshot.sh/m1SFK1uEx6QBX - Pakeity... sam zobacz z czym...

 

 

Konieczny IS tam aby nie odstawać z expem... to wydatek 6450DR co daje na Polskie 250zł (KONIECZNY)... pomijając fakt, że nie zrobisz eq bez ISa ani run... u Nas konieczny jest tylko pet, kostium i fryz... i nie ma ulepków na EQ mega trudno dostępnych w IS i co najważniejsze... u nich te itemki są czasowe a u Nas na stałe. 

 

Co do YTuberów... to wiem jaki to wydatek i opłaca się 100x bardziej jeden duzy metinowy (finansowo) niż 50 małych (kupowałem reklame nostidlii i azmala u gimpera.. możesz wpisać na YT, więc wiem o czym mówię).  Z dużymi jest ten problem, że u nich widzowie są przywiązani już do ytubera a nie do gry w jaką gra.. a nawet jak ich zainteresuje YTuber serwerem.. to szybko kończą swoją przygodę. 

 

 

Jak Ty w ogole mozesz przeliczać walute na polskie lel. Chyba kazdy glupi wie, ze się nie przelicza. U nich 1 DR to jak u Nas 1 zł. 

 

Kur** skoro tak bardzo Ci się nie podoba ten IS to idź grać na WOM'ie albo rubinum czy za trudno Ci tam będzie? 

 

Jeb**a cebula, z dnia na dzień coraz gorzej się dzieje. Jakby ten IS był jakiś obowiązkowy to rozumiem ten płacz, a tu kupuje kto chcę i nikt nikogo nie zmusza do tego.

Każdy serwer jest pod IS BO KAŻDY CHCĘ SOBIE TEŻ COŚ ZAROBIĆ - ten temat był wałkowany setki razy, a i tak dalej jest płacz o IS. 

Na każdym serwerze to samo 'SERWER POD IS', najlepiej nie grajcie w tą grę.

 

Btw. skoro przeliczanie na ich walutę jest głupie, to oni za 50$ (czyli tak jak to rozumiem w naszym kraju 50zł) mają tutaj full IS i jeszcze im zostanie - więc drogi ten IS? To co napisałeś naprawdę jest bez sensu :f

Opublikowano

 

 

ale zobacz na zagraniczne serwery, gdzie reklamy są wykupowane u osób, które mają i po 100k subów TYLKO Z METINA, albo u takich co mają ich prawie 350k [Tiagovski - serwer WOM2]! Jak sądzisz ile takie coś mogłoby kosztować? Ahh zapomniałbym, na tych serwerach masz jeszcze tzw. Vote4Coins, czyli można powiedzieć, że IS ZA DARMO z bardzo ubogim isem w porównaniu do Athesa. Co do maszyny, MASZYNA TO PODSTAWA. 

 

 

Jak na razie nie polecam serwera, zbyt dużo tego wszystkiego do kupienia za pieniążki. :)

 

Spójrz na ich stronę i na naszą... spójrz na ich zabezpieczenia i na nasze... http://screenshot.sh/oe3MfzmZIudq3

 

A teraz ten IS: 

http://screenshot.sh/oe2qos6f8cHFT -Mount +20% expa

http://screenshot.sh/mLdyJ9za7Stwt -Pet +30% expa 

http://screenshot.sh/ouZsFFoY3TjSV - Pierscienie + 20 i +30% expa więc trzeba kupić 2..

http://screenshot.sh/oAGz4D7N2uEeZ - Ulepki które są wymagane do eq na 105lvl w IS i które baaardzo cięzko dropią i zasadniczo każdy tam kupuje je w IS. 

http://screenshot.sh/mFx0Nz7VvHZUR - Kostiumy i fryzy w których też exp można dodać

http://screenshot.sh/m1SFK1uEx6QBX - Pakeity... sam zobacz z czym...

 

 

Konieczny IS tam aby nie odstawać z expem... to wydatek 6450DR co daje na Polskie 250zł (KONIECZNY)... pomijając fakt, że nie zrobisz eq bez ISa ani run... u Nas konieczny jest tylko pet, kostium i fryz... i nie ma ulepków na EQ mega trudno dostępnych w IS i co najważniejsze... u nich te itemki są czasowe a u Nas na stałe. 

 

Co do YTuberów... to wiem jaki to wydatek i opłaca się 100x bardziej jeden duzy metinowy (finansowo) niż 50 małych (kupowałem reklame nostidlii i azmala u gimpera.. możesz wpisać na YT, więc wiem o czym mówię).  Z dużymi jest ten problem, że u nich widzowie są przywiązani już do ytubera a nie do gry w jaką gra.. a nawet jak ich zainteresuje YTuber serwerem.. to szybko kończą swoją przygodę. 

 

Nie chce nic mówić, ale IS masz tam za darmo, przynajmniej ten podstawowy. Najlepszy możliwy PIERŚCIEŃ DOSTAJESZ ZA VOTE4COINS czyli ZA DARMO! serio, ZA DARMO. Nie chcę na Ciebie naskakiwać czy jak, bo swego czasu grałem na Invorii i dobrze wspominam ten serwer, ale zobacz... Osoba, która jedynie była zainteresowana w kupieniu powiedzmy tego pdka i powiedzmy gra już z dzień-dwa będzie dogoniona przez takiego typa co wykupił 90% całego isa w ile? Kilka godzin? Zbyt dużo tego wszystkiego. Jeżeli chcesz coś napisać o Rubinum to piszę, ZA DARMO dostajesz tam podstawowego isa, czyli pdki, rękawiczki i inne gówna, NAJLEPSZY MOŻLIWY PIERŚCIEŃ dostajesz również za DARMO. Nie ma AŻ tak BARDZO widocznej PRZEPAŚCI między osobą, która wydała tam trochę pieniędzy na tego pdka, a taką co wykupiła całego itemshopa. 

Opublikowano

Dobra skonczcie pier.***ic  to jest Athes a nie jakies gofna inne.    

a Ty MPCforum wyjdz z tego tematu najlepiejj bo chyba za duzo metina Ci w glowie

Lepiej piszcie jak Wam sie gra bo mi wspaniale jak narazie xDD

reklama

Opublikowano

Ale wy chyba nie rozumiecie jednej rzeczy, to nie jest medium typu vesteris gdzie trzeba ulepszacze na wszystkie przedmioty, 75lv to jest już coś dobrego a ebo+9 jest cennym przedmiotem, ten serwer to po prostu nie jest easy (bo nie jest na tyle latwy) ale tez nie jest mediumem typu vesteris, z checia dodał bym do tego tematu [Medium/Easy] ale serwer moim zdaniem nie jest az tak łatwy (czy raczej zdaniem graczy, bo ja mam zupelnie inne zdanie). Jeśli szukacie serwera takiego typu jaki myślicie to wlaśnie polecam wam Vesterisa, a jaki jest ten to już wyzej napisalem.

 

Wiec w skrócie porownywanie serwera z 150lv, ekwipunkiem +9 u npc/na start, stala zmianka i dodaniem u NPC, metalami ktorych na wyższych lv ma sie tyle że az nadmiar, za questy dostaje sie po 20kk itd do serwerów z maks 105lv (wom2/rubinium) gdzie 75lv to juz jakis prog poziomowy, na wszystkie przedmioty trzeba ulepszacze, zrobienie ebo +9 to juz cos dobrego (dla przykladu) to jest totalny bez sens.

Wy sobie teraz jakoś dziwnie uświadomiliście ze jeśli jakiś serwer jest medium to od razu musi być podobny do wom2/vesterisa itd, gdzie maks. lv to 105 (lub podobnie) a na wszystko trzeba ulepszacze i ogolnie zmianki itd powinny dropić, a zapomnieliście że wiele serwerów które tak nie wyglądały (np. ethana ktora kiedyś istniała czy nawet Castia ktora posiadałem w 2013 ktora była Medium a nie była serwerem z 105 poziomem i ulepszaniem na wszystko).

 

Mam nadzieje ze tym postem wyjaśnilem wam to czego chyba połowa wypowiadających w tym temacie nie rozumie i zakończycie temat albo zaczniecie porównywać serwer do podobnych a nie różniących się praktycznie wszystkim.

Dodatkowo mała informacja o dzisiejszej przerwie:

 

Dziś o 1:00 w nocy odbędzie się 10 minutowa przerwa wprowadzająca drobne poprawki.
Każdy zostanie wylogowany automatycznie, za utrudnienia przepraszamy.
Opublikowano

 

 

 

ale zobacz na zagraniczne serwery, gdzie reklamy są wykupowane u osób, które mają i po 100k subów TYLKO Z METINA, albo u takich co mają ich prawie 350k [Tiagovski - serwer WOM2]! Jak sądzisz ile takie coś mogłoby kosztować? Ahh zapomniałbym, na tych serwerach masz jeszcze tzw. Vote4Coins, czyli można powiedzieć, że IS ZA DARMO z bardzo ubogim isem w porównaniu do Athesa. Co do maszyny, MASZYNA TO PODSTAWA. 

 

 

Jak na razie nie polecam serwera, zbyt dużo tego wszystkiego do kupienia za pieniążki. :)

 

Spójrz na ich stronę i na naszą... spójrz na ich zabezpieczenia i na nasze... http://screenshot.sh/oe3MfzmZIudq3

 

A teraz ten IS: 

http://screenshot.sh/oe2qos6f8cHFT -Mount +20% expa

http://screenshot.sh/mLdyJ9za7Stwt -Pet +30% expa 

http://screenshot.sh/ouZsFFoY3TjSV - Pierscienie + 20 i +30% expa więc trzeba kupić 2..

http://screenshot.sh/oAGz4D7N2uEeZ - Ulepki które są wymagane do eq na 105lvl w IS i które baaardzo cięzko dropią i zasadniczo każdy tam kupuje je w IS. 

http://screenshot.sh/mFx0Nz7VvHZUR - Kostiumy i fryzy w których też exp można dodać

http://screenshot.sh/m1SFK1uEx6QBX - Pakeity... sam zobacz z czym...

 

 

Konieczny IS tam aby nie odstawać z expem... to wydatek 6450DR co daje na Polskie 250zł (KONIECZNY)... pomijając fakt, że nie zrobisz eq bez ISa ani run... u Nas konieczny jest tylko pet, kostium i fryz... i nie ma ulepków na EQ mega trudno dostępnych w IS i co najważniejsze... u nich te itemki są czasowe a u Nas na stałe. 

 

Co do YTuberów... to wiem jaki to wydatek i opłaca się 100x bardziej jeden duzy metinowy (finansowo) niż 50 małych (kupowałem reklame nostidlii i azmala u gimpera.. możesz wpisać na YT, więc wiem o czym mówię).  Z dużymi jest ten problem, że u nich widzowie są przywiązani już do ytubera a nie do gry w jaką gra.. a nawet jak ich zainteresuje YTuber serwerem.. to szybko kończą swoją przygodę. 

 

Nie chce nic mówić, ale IS masz tam za darmo, przynajmniej ten podstawowy. Najlepszy możliwy PIERŚCIEŃ DOSTAJESZ ZA VOTE4COINS czyli ZA DARMO! serio, ZA DARMO. Nie chcę na Ciebie naskakiwać czy jak, bo swego czasu grałem na Invorii i dobrze wspominam ten serwer, ale zobacz... Osoba, która jedynie była zainteresowana w kupieniu powiedzmy tego pdka i powiedzmy gra już z dzień-dwa będzie dogoniona przez takiego typa co wykupił 90% całego isa w ile? Kilka godzin? Zbyt dużo tego wszystkiego. Jeżeli chcesz coś napisać o Rubinum to piszę, ZA DARMO dostajesz tam podstawowego isa, czyli pdki, rękawiczki i inne gówna, NAJLEPSZY MOŻLIWY PIERŚCIEŃ dostajesz również za DARMO. Nie ma AŻ tak BARDZO widocznej PRZEPAŚCI między osobą, która wydała tam trochę pieniędzy na tego pdka, a taką co wykupiła całego itemshopa. 

 

Za darmo nic nie ma. Głosujesz na server liście, serwer zdobywa popularność = więcej graczy = większy zarobek. Niestety w Polsce takie listy nie są zbytnio popularne. Choćby topmetin. WoM2 po 6 dniach od resetu topki ma 900 kliknięć. A głosowanie jest na 2 inne strony jeszcze.

 

Ja to jestem jedynie ciekaw skąd MPCforum zna dokładne wydatki zagranicznych serwerów, jak wom2, czy rubinium. Bo wątpię, żeby właściciele tych serwerów je zdradzali.

tenor.gif

 

Opublikowano

 

 

 

 

ale zobacz na zagraniczne serwery, gdzie reklamy są wykupowane u osób, które mają i po 100k subów TYLKO Z METINA, albo u takich co mają ich prawie 350k [Tiagovski - serwer WOM2]! Jak sądzisz ile takie coś mogłoby kosztować? Ahh zapomniałbym, na tych serwerach masz jeszcze tzw. Vote4Coins, czyli można powiedzieć, że IS ZA DARMO z bardzo ubogim isem w porównaniu do Athesa. Co do maszyny, MASZYNA TO PODSTAWA. 

 

 

Jak na razie nie polecam serwera, zbyt dużo tego wszystkiego do kupienia za pieniążki. :)

 

Spójrz na ich stronę i na naszą... spójrz na ich zabezpieczenia i na nasze... http://screenshot.sh/oe3MfzmZIudq3

 

A teraz ten IS: 

http://screenshot.sh/oe2qos6f8cHFT -Mount +20% expa

http://screenshot.sh/mLdyJ9za7Stwt -Pet +30% expa 

http://screenshot.sh/ouZsFFoY3TjSV - Pierscienie + 20 i +30% expa więc trzeba kupić 2..

http://screenshot.sh/oAGz4D7N2uEeZ - Ulepki które są wymagane do eq na 105lvl w IS i które baaardzo cięzko dropią i zasadniczo każdy tam kupuje je w IS. 

http://screenshot.sh/mFx0Nz7VvHZUR - Kostiumy i fryzy w których też exp można dodać

http://screenshot.sh/m1SFK1uEx6QBX - Pakeity... sam zobacz z czym...

 

 

Konieczny IS tam aby nie odstawać z expem... to wydatek 6450DR co daje na Polskie 250zł (KONIECZNY)... pomijając fakt, że nie zrobisz eq bez ISa ani run... u Nas konieczny jest tylko pet, kostium i fryz... i nie ma ulepków na EQ mega trudno dostępnych w IS i co najważniejsze... u nich te itemki są czasowe a u Nas na stałe. 

 

Co do YTuberów... to wiem jaki to wydatek i opłaca się 100x bardziej jeden duzy metinowy (finansowo) niż 50 małych (kupowałem reklame nostidlii i azmala u gimpera.. możesz wpisać na YT, więc wiem o czym mówię).  Z dużymi jest ten problem, że u nich widzowie są przywiązani już do ytubera a nie do gry w jaką gra.. a nawet jak ich zainteresuje YTuber serwerem.. to szybko kończą swoją przygodę. 

 

 

Jak Ty w ogole mozesz przeliczać walute na polskie lel. Chyba kazdy glupi wie, ze się nie przelicza. U nich 1 DR to jak u Nas 1 zł. 

 

Kur** skoro tak bardzo Ci się nie podoba ten IS to idź grać na WOM'ie albo rubinum czy za trudno Ci tam będzie? 

 

Jeb**a cebula, z dnia na dzień coraz gorzej się dzieje. Jakby ten IS był jakiś obowiązkowy to rozumiem ten płacz, a tu kupuje kto chcę i nikt nikogo nie zmusza do tego.

Każdy serwer jest pod IS BO KAŻDY CHCĘ SOBIE TEŻ COŚ ZAROBIĆ - ten temat był wałkowany setki razy, a i tak dalej jest płacz o IS. 

Na każdym serwerze to samo 'SERWER POD IS', najlepiej nie grajcie w tą grę.

 

Btw. skoro przeliczanie na ich walutę jest głupie, to oni za 50$ (czyli tak jak to rozumiem w naszym kraju 50zł) mają tutaj full IS i jeszcze im zostanie - więc drogi ten IS? To co napisałeś naprawdę jest bez sensu :f

 

Czemu jesteś tak niekulturalny? Wyzywasz chyba WSZYSTKICH od CEBUL. Ja chyba nie widziałem jednego Twojego normalnego posta, gdzie chociaż trochę pokazujesz, że jest z Tobą wszystko ok. Jedyne co potrafisz to zwyzywać i jeszcze się podlizywać pod KAŻDĄ możliwą prezentacją na MPC. 

 

W metina już trochę gram, tak mi się zdaję... :) Trochę wydać, też wydałem. Nie będę pisał liczb, ale jak sądzisz ile mogłem wydać grając w tą grę prawie od powstania? 

 

Rozumiem każdy serwer startuje, aby zarobić i do tego nic nie mam, rozumiesz? Tylko napisałem, że zbyt WIELKA przewaga jest między osobą, która wydaje na tego isa, tylko po to, żeby mieć np. tego pdka, a taką co wyda na start całe swoje kieszonkowe. Rozumiesz czy nadal będziesz pieprzył, że tak jest dobrze i tak ma być? Nic do Was ludzie nie mam, ale serio myślcie sami za siebie, a nie ktoś coś wam tam powie i powtarzacie w kółko to samo. 

Opublikowano

 

 

 

 

ale zobacz na zagraniczne serwery, gdzie reklamy są wykupowane u osób, które mają i po 100k subów TYLKO Z METINA, albo u takich co mają ich prawie 350k [Tiagovski - serwer WOM2]! Jak sądzisz ile takie coś mogłoby kosztować? Ahh zapomniałbym, na tych serwerach masz jeszcze tzw. Vote4Coins, czyli można powiedzieć, że IS ZA DARMO z bardzo ubogim isem w porównaniu do Athesa. Co do maszyny, MASZYNA TO PODSTAWA. 

 

 

Jak na razie nie polecam serwera, zbyt dużo tego wszystkiego do kupienia za pieniążki. :)

 

Spójrz na ich stronę i na naszą... spójrz na ich zabezpieczenia i na nasze... http://screenshot.sh/oe3MfzmZIudq3

 

A teraz ten IS: 

http://screenshot.sh/oe2qos6f8cHFT -Mount +20% expa

http://screenshot.sh/mLdyJ9za7Stwt -Pet +30% expa 

http://screenshot.sh/ouZsFFoY3TjSV - Pierscienie + 20 i +30% expa więc trzeba kupić 2..

http://screenshot.sh/oAGz4D7N2uEeZ - Ulepki które są wymagane do eq na 105lvl w IS i które baaardzo cięzko dropią i zasadniczo każdy tam kupuje je w IS. 

http://screenshot.sh/mFx0Nz7VvHZUR - Kostiumy i fryzy w których też exp można dodać

http://screenshot.sh/m1SFK1uEx6QBX - Pakeity... sam zobacz z czym...

 

 

Konieczny IS tam aby nie odstawać z expem... to wydatek 6450DR co daje na Polskie 250zł (KONIECZNY)... pomijając fakt, że nie zrobisz eq bez ISa ani run... u Nas konieczny jest tylko pet, kostium i fryz... i nie ma ulepków na EQ mega trudno dostępnych w IS i co najważniejsze... u nich te itemki są czasowe a u Nas na stałe. 

 

Co do YTuberów... to wiem jaki to wydatek i opłaca się 100x bardziej jeden duzy metinowy (finansowo) niż 50 małych (kupowałem reklame nostidlii i azmala u gimpera.. możesz wpisać na YT, więc wiem o czym mówię).  Z dużymi jest ten problem, że u nich widzowie są przywiązani już do ytubera a nie do gry w jaką gra.. a nawet jak ich zainteresuje YTuber serwerem.. to szybko kończą swoją przygodę. 

 

 

Jak Ty w ogole mozesz przeliczać walute na polskie lel. Chyba kazdy glupi wie, ze się nie przelicza. U nich 1 DR to jak u Nas 1 zł. 

 

Kur** skoro tak bardzo Ci się nie podoba ten IS to idź grać na WOM'ie albo rubinum czy za trudno Ci tam będzie? 

 

Jeb**a cebula, z dnia na dzień coraz gorzej się dzieje. Jakby ten IS był jakiś obowiązkowy to rozumiem ten płacz, a tu kupuje kto chcę i nikt nikogo nie zmusza do tego.

Każdy serwer jest pod IS BO KAŻDY CHCĘ SOBIE TEŻ COŚ ZAROBIĆ - ten temat był wałkowany setki razy, a i tak dalej jest płacz o IS. 

Na każdym serwerze to samo 'SERWER POD IS', najlepiej nie grajcie w tą grę.

 

Btw. skoro przeliczanie na ich walutę jest głupie, to oni za 50$ (czyli tak jak to rozumiem w naszym kraju 50zł) mają tutaj full IS i jeszcze im zostanie - więc drogi ten IS?

 

Ten is może obowiązkowy nie jest, ale daje taką przewagę że HO np do expa 15k hp + 80 na mooby i to wychodzi z tego co widziałem prawie 200 złotych przelewem za same itemy do expa. Wiem, że można na te itemy zarobić sobie w grze, no ale troszkę trzeba posiedzieć, bo nikt raczej nie wydaje parę tyś na is by potem za grosze na metku sprzedać. No ale tak to jest, i jest to tylko i wyłącznie wina graczy bo jak widać ludzie to kupuja a admini serwerów dają tego coraz więcej, bo wiedzą że spokojnie to sprzedadzą. I TYLE ZIOMKI. 

xD 

Opublikowano

 

 

 

 

 

ale zobacz na zagraniczne serwery, gdzie reklamy są wykupowane u osób, które mają i po 100k subów TYLKO Z METINA, albo u takich co mają ich prawie 350k [Tiagovski - serwer WOM2]! Jak sądzisz ile takie coś mogłoby kosztować? Ahh zapomniałbym, na tych serwerach masz jeszcze tzw. Vote4Coins, czyli można powiedzieć, że IS ZA DARMO z bardzo ubogim isem w porównaniu do Athesa. Co do maszyny, MASZYNA TO PODSTAWA. 

 

 

Jak na razie nie polecam serwera, zbyt dużo tego wszystkiego do kupienia za pieniążki. :)

 

Spójrz na ich stronę i na naszą... spójrz na ich zabezpieczenia i na nasze... http://screenshot.sh/oe3MfzmZIudq3

 

A teraz ten IS: 

http://screenshot.sh/oe2qos6f8cHFT -Mount +20% expa

http://screenshot.sh/mLdyJ9za7Stwt -Pet +30% expa 

http://screenshot.sh/ouZsFFoY3TjSV - Pierscienie + 20 i +30% expa więc trzeba kupić 2..

http://screenshot.sh/oAGz4D7N2uEeZ - Ulepki które są wymagane do eq na 105lvl w IS i które baaardzo cięzko dropią i zasadniczo każdy tam kupuje je w IS. 

http://screenshot.sh/mFx0Nz7VvHZUR - Kostiumy i fryzy w których też exp można dodać

http://screenshot.sh/m1SFK1uEx6QBX - Pakeity... sam zobacz z czym...

 

 

Konieczny IS tam aby nie odstawać z expem... to wydatek 6450DR co daje na Polskie 250zł (KONIECZNY)... pomijając fakt, że nie zrobisz eq bez ISa ani run... u Nas konieczny jest tylko pet, kostium i fryz... i nie ma ulepków na EQ mega trudno dostępnych w IS i co najważniejsze... u nich te itemki są czasowe a u Nas na stałe. 

 

Co do YTuberów... to wiem jaki to wydatek i opłaca się 100x bardziej jeden duzy metinowy (finansowo) niż 50 małych (kupowałem reklame nostidlii i azmala u gimpera.. możesz wpisać na YT, więc wiem o czym mówię).  Z dużymi jest ten problem, że u nich widzowie są przywiązani już do ytubera a nie do gry w jaką gra.. a nawet jak ich zainteresuje YTuber serwerem.. to szybko kończą swoją przygodę. 

 

 

Jak Ty w ogole mozesz przeliczać walute na polskie lel. Chyba kazdy glupi wie, ze się nie przelicza. U nich 1 DR to jak u Nas 1 zł. 

 

Kur** skoro tak bardzo Ci się nie podoba ten IS to idź grać na WOM'ie albo rubinum czy za trudno Ci tam będzie? 

 

Jeb**a cebula, z dnia na dzień coraz gorzej się dzieje. Jakby ten IS był jakiś obowiązkowy to rozumiem ten płacz, a tu kupuje kto chcę i nikt nikogo nie zmusza do tego.

Każdy serwer jest pod IS BO KAŻDY CHCĘ SOBIE TEŻ COŚ ZAROBIĆ - ten temat był wałkowany setki razy, a i tak dalej jest płacz o IS. 

Na każdym serwerze to samo 'SERWER POD IS', najlepiej nie grajcie w tą grę.

 

Btw. skoro przeliczanie na ich walutę jest głupie, to oni za 50$ (czyli tak jak to rozumiem w naszym kraju 50zł) mają tutaj full IS i jeszcze im zostanie - więc drogi ten IS? To co napisałeś naprawdę jest bez sensu :f

 

Czemu jesteś tak niekulturalny? Wyzywasz chyba WSZYSTKICH od CEBUL. Ja chyba nie widziałem jednego Twojego normalnego posta, gdzie chociaż trochę pokazujesz, że jest z Tobą wszystko ok. Jedyne co potrafisz to zwyzywać i jeszcze się podlizywać pod KAŻDĄ możliwą prezentacją na MPC. 

 

W metina już trochę gram, tak mi się zdaję... :) Trochę wydać, też wydałem. Nie będę pisał liczb, ale jak sądzisz ile mogłem wydać grając w tą grę prawie od powstania? 

 

Rozumiem każdy serwer startuje, aby zarobić i do tego nic nie mam, rozumiesz? Tylko napisałem, że zbyt WIELKA przewaga jest między osobą, która wydaje na tego isa, tylko po to, żeby mieć np. tego pdka, a taką co wyda na start całe swoje kieszonkowe. Rozumiesz czy nadal będziesz pieprzył, że tak jest dobrze i tak ma być? Nic do Was ludzie nie mam, ale serio myślcie sami za siebie, a nie ktoś coś wam tam powie i powtarzacie w kółko to samo. 

 

W grze uzbierać 200kk na peta czy kostium (po tyle widziałem, że ludzie kupują) to nie jest dużo gdzie ja na 40lvl'u miałem ok. 100kk. 

 

SMy można zdobyć w grze z łowienia - owszem trzeba trochę posiedzieć ale się opłaca skoro można złowić SMy. 

 

Btw. gdzie ja się podlizuje? Po prostu od pewnego czasu w KAŻDEJ prezentacji jest to samo tj. 'Serwer pod IS' co jest irytujące.

Opublikowano

 

 

 

ale zobacz na zagraniczne serwery, gdzie reklamy są wykupowane u osób, które mają i po 100k subów TYLKO Z METINA, albo u takich co mają ich prawie 350k [Tiagovski - serwer WOM2]! Jak sądzisz ile takie coś mogłoby kosztować? Ahh zapomniałbym, na tych serwerach masz jeszcze tzw. Vote4Coins, czyli można powiedzieć, że IS ZA DARMO z bardzo ubogim isem w porównaniu do Athesa. Co do maszyny, MASZYNA TO PODSTAWA. 

 

 

Jak na razie nie polecam serwera, zbyt dużo tego wszystkiego do kupienia za pieniążki. :)

 

Spójrz na ich stronę i na naszą... spójrz na ich zabezpieczenia i na nasze... http://screenshot.sh/oe3MfzmZIudq3

 

A teraz ten IS: 

http://screenshot.sh/oe2qos6f8cHFT -Mount +20% expa

http://screenshot.sh/mLdyJ9za7Stwt -Pet +30% expa 

http://screenshot.sh/ouZsFFoY3TjSV - Pierscienie + 20 i +30% expa więc trzeba kupić 2..

http://screenshot.sh/oAGz4D7N2uEeZ - Ulepki które są wymagane do eq na 105lvl w IS i które baaardzo cięzko dropią i zasadniczo każdy tam kupuje je w IS. 

http://screenshot.sh/mFx0Nz7VvHZUR - Kostiumy i fryzy w których też exp można dodać

http://screenshot.sh/m1SFK1uEx6QBX - Pakeity... sam zobacz z czym...

 

 

Konieczny IS tam aby nie odstawać z expem... to wydatek 6450DR co daje na Polskie 250zł (KONIECZNY)... pomijając fakt, że nie zrobisz eq bez ISa ani run... u Nas konieczny jest tylko pet, kostium i fryz... i nie ma ulepków na EQ mega trudno dostępnych w IS i co najważniejsze... u nich te itemki są czasowe a u Nas na stałe. 

 

Co do YTuberów... to wiem jaki to wydatek i opłaca się 100x bardziej jeden duzy metinowy (finansowo) niż 50 małych (kupowałem reklame nostidlii i azmala u gimpera.. możesz wpisać na YT, więc wiem o czym mówię).  Z dużymi jest ten problem, że u nich widzowie są przywiązani już do ytubera a nie do gry w jaką gra.. a nawet jak ich zainteresuje YTuber serwerem.. to szybko kończą swoją przygodę. 

 

Nie chce nic mówić, ale IS masz tam za darmo, przynajmniej ten podstawowy. Najlepszy możliwy PIERŚCIEŃ DOSTAJESZ ZA VOTE4COINS czyli ZA DARMO! serio, ZA DARMO. Nie chcę na Ciebie naskakiwać czy jak, bo swego czasu grałem na Invorii i dobrze wspominam ten serwer, ale zobacz... Osoba, która jedynie była zainteresowana w kupieniu powiedzmy tego pdka i powiedzmy gra już z dzień-dwa będzie dogoniona przez takiego typa co wykupił 90% całego isa w ile? Kilka godzin? Zbyt dużo tego wszystkiego. Jeżeli chcesz coś napisać o Rubinum to piszę, ZA DARMO dostajesz tam podstawowego isa, czyli pdki, rękawiczki i inne gówna, NAJLEPSZY MOŻLIWY PIERŚCIEŃ dostajesz również za DARMO. Nie ma AŻ tak BARDZO widocznej PRZEPAŚCI między osobą, która wydała tam trochę pieniędzy na tego pdka, a taką co wykupiła całego itemshopa. 

 

Tam nie ma ISa za darmo... jest po prostu nowy itemek z bonami który ma każdy... mogliby równie dobrze dać go na START ale chcą abyście im podbijali reklame serwera, więc musicie klikać i podbijać im ratio a w zamian dostajecie pierscien... on nic nie zmienia tylko tyle że kolejny dopalacz... coś co ma każdy lub 95% serwera za kliknięcie sobie jest niczym inny jak dopalaczem ułatwiającym bicie mobów... 

 

Taki itemek możemy wprowadzić i my za darmo... tylko u Nas nie ma rankingów na toplistach aby było sens to robić... 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...