Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Athes [Dedyk] [Medium]


Qarth

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czyli dalej czekamy na Antarisa.

Wszystko co ostatnio wychodzi jest albo pobugowane albo, jak już da się grać, to przeginają z IS-em. Tragedia.

Opublikowano

Fioletowe bojowniki wymiatają <3 A tak poza tym to gra się całkiem przyjemnie i jak na tą chwilę polecam wszystkim  ;)

Tu taka mała perełka, ledwo zalogowałam się na serwer a tu takie wiadomości  :v

0rZolvW.jpg

hahah :D 

Zielone też są spoko:D Mi się bardziej podobają :P 

serio eq z navi? Ile online? Czemu taka z*****a opinia w tym temacie o tym serwerze ? :O

Nie.. to takie trollki jak zawsze :D 

 

A co do tematu... no to mpc, więc nic nadzwyczajnego :P 

 

Popytaj w grze... z tego co rozmawialiśmy na TS to każdy chwali i respy i poziom rywalizacji :) Na mpc nie warto się zbyt często sugerować bo to mpc... tutaj jest dziwna logika. 

Opublikowano

 

Fioletowe bojowniki wymiatają <3 A tak poza tym to gra się całkiem przyjemnie i jak na tą chwilę polecam wszystkim  ;)

Tu taka mała perełka, ledwo zalogowałam się na serwer a tu takie wiadomości  :v

0rZolvW.jpg

hahah :D

Zielone też są spoko:D Mi się bardziej podobają :P 

serio eq z navi? Ile online? Czemu taka z*****a opinia w tym temacie o tym serwerze ? :O

Nie.. to takie trollki jak zawsze :D

 

A co do tematu... no to mpc, więc nic nadzwyczajnego :P 

 

Popytaj w grze... z tego co rozmawialiśmy na TS to każdy chwali i respy i poziom rywalizacji :) Na mpc nie warto się zbyt często sugerować bo to mpc... tutaj jest dziwna logika. 

 

Dziwna logika? A ile prosciej by bylo, gdybyscie to Wy odpowiadali na zadane pytania, a nie musieli to robic gracze - czesto celowo zniechecajac do gry...? 

Ironiczny


 


LEGACY

Opublikowano

 

 

Fioletowe bojowniki wymiatają <3 A tak poza tym to gra się całkiem przyjemnie i jak na tą chwilę polecam wszystkim  ;)

Tu taka mała perełka, ledwo zalogowałam się na serwer a tu takie wiadomości  :v

0rZolvW.jpg

hahah :D

Zielone też są spoko:D Mi się bardziej podobają :P 

serio eq z navi? Ile online? Czemu taka z*****a opinia w tym temacie o tym serwerze ? :O

Nie.. to takie trollki jak zawsze :D

 

A co do tematu... no to mpc, więc nic nadzwyczajnego :P 

 

Popytaj w grze... z tego co rozmawialiśmy na TS to każdy chwali i respy i poziom rywalizacji :) Na mpc nie warto się zbyt często sugerować bo to mpc... tutaj jest dziwna logika. 

 

Dziwna logika? A ile prosciej by bylo, gdybyscie to Wy odpowiadali na zadane pytania, a nie musieli to robic gracze - czesto celowo zniechecajac do gry...? 

 

Napisalem że potem na wszystko odpowiem, można sie domyślic ze zaraz po starcie nie mamy az tyle czasu by odpisywać na wszystko na mpcforum, wtedy gracze maja najwiecej problemow w grze i tym trzeba sie zajac.

Opublikowano

 

 

Fioletowe bojowniki wymiatają <3 A tak poza tym to gra się całkiem przyjemnie i jak na tą chwilę polecam wszystkim  ;)

Tu taka mała perełka, ledwo zalogowałam się na serwer a tu takie wiadomości  :v

0rZolvW.jpg

hahah :D

Zielone też są spoko:D Mi się bardziej podobają :P 

serio eq z navi? Ile online? Czemu taka z*****a opinia w tym temacie o tym serwerze ? :O

Nie.. to takie trollki jak zawsze :D

 

A co do tematu... no to mpc, więc nic nadzwyczajnego :P 

 

Popytaj w grze... z tego co rozmawialiśmy na TS to każdy chwali i respy i poziom rywalizacji :) Na mpc nie warto się zbyt często sugerować bo to mpc... tutaj jest dziwna logika. 

 

Dziwna logika? A ile prosciej by bylo, gdybyscie to Wy odpowiadali na zadane pytania, a nie musieli to robic gracze - czesto celowo zniechecajac do gry...? 

 

ale na jakie pytania? Twierdzicie, że serwer pod IS a zrobiliśmy tak, że nie jest pod ISa... bo gośc co wyśle 100zł nie zaleje rynku masą towaru, więc gośc co gra normalnie ma największe szanse z Nim mimo, że nic nie wydaje. 

 

Strefa vip jest i nic z tym nie zrobimy. Wy nie wiecie jak wygląda serwer pod IS :D Na serwerze pod IS admini mają w dupie rynek i dają wsio w IS za półdarmo aby każdy wolał zapakowac w IS niż tracić 5-10min na dunga. 

 

Sami wybierzcie co wolicie...

1. Gość wysyła przelew za 100zł i kupuje 100 skrzynek ripa

2. Gość wysyła przelew za 100zł i kupuje 50 skrzynek ripa

 

...i oceńcie która z tym opcji jest pod ISa serwerem... Wy chcecie tą pierwszą...

Opublikowano

 

 

 

Fioletowe bojowniki wymiatają <3 A tak poza tym to gra się całkiem przyjemnie i jak na tą chwilę polecam wszystkim  ;)

Tu taka mała perełka, ledwo zalogowałam się na serwer a tu takie wiadomości  :v

0rZolvW.jpg

hahah :D

Zielone też są spoko:D Mi się bardziej podobają :P 

serio eq z navi? Ile online? Czemu taka z*****a opinia w tym temacie o tym serwerze ? :O

Nie.. to takie trollki jak zawsze :D

 

A co do tematu... no to mpc, więc nic nadzwyczajnego :P 

 

Popytaj w grze... z tego co rozmawialiśmy na TS to każdy chwali i respy i poziom rywalizacji :) Na mpc nie warto się zbyt często sugerować bo to mpc... tutaj jest dziwna logika. 

 

Dziwna logika? A ile prosciej by bylo, gdybyscie to Wy odpowiadali na zadane pytania, a nie musieli to robic gracze - czesto celowo zniechecajac do gry...? 

 

ale na jakie pytania? Twierdzicie, że serwer pod IS a zrobiliśmy tak, że nie jest pod ISa... bo gośc co wyśle 100zł nie zaleje rynku masą towaru, więc gośc co gra normalnie ma największe szanse z Nim mimo, że nic nie wydaje. 

 

Strefa vip jest i nic z tym nie zrobimy. Wy nie wiecie jak wygląda serwer pod IS :D Na serwerze pod IS admini mają w dupie rynek i dają wsio w IS za półdarmo aby każdy wolał zapakowac w IS niż tracić 5-10min na dunga. 

 

 

Własnie wiemy jak wygląda serwer pod IS,widzimy Athesa

  79160594027661829163.png

Opublikowano

 

 

 

 

Fioletowe bojowniki wymiatają <3 A tak poza tym to gra się całkiem przyjemnie i jak na tą chwilę polecam wszystkim  ;)

Tu taka mała perełka, ledwo zalogowałam się na serwer a tu takie wiadomości  :v

0rZolvW.jpg

hahah :D

Zielone też są spoko:D Mi się bardziej podobają :P 

serio eq z navi? Ile online? Czemu taka z*****a opinia w tym temacie o tym serwerze ? :O

Nie.. to takie trollki jak zawsze :D

 

A co do tematu... no to mpc, więc nic nadzwyczajnego :P 

 

Popytaj w grze... z tego co rozmawialiśmy na TS to każdy chwali i respy i poziom rywalizacji :) Na mpc nie warto się zbyt często sugerować bo to mpc... tutaj jest dziwna logika. 

 

Dziwna logika? A ile prosciej by bylo, gdybyscie to Wy odpowiadali na zadane pytania, a nie musieli to robic gracze - czesto celowo zniechecajac do gry...? 

 

ale na jakie pytania? Twierdzicie, że serwer pod IS a zrobiliśmy tak, że nie jest pod ISa... bo gośc co wyśle 100zł nie zaleje rynku masą towaru, więc gośc co gra normalnie ma największe szanse z Nim mimo, że nic nie wydaje. 

 

Strefa vip jest i nic z tym nie zrobimy. Wy nie wiecie jak wygląda serwer pod IS :D Na serwerze pod IS admini mają w dupie rynek i dają wsio w IS za półdarmo aby każdy wolał zapakowac w IS niż tracić 5-10min na dunga. 

 

 

Własnie wiemy jak wygląda serwer pod IS,widzimy Athesa

 

no faktycznie... osoby, które grają na ISie zawsze... nie są szczęśliwe bo są przyzwyczajeni że stoją w M1 i wysyłają kase tylko :D 

 

 

Sami wybierzcie co wolicie...

1. Gość wysyła przelew za 100zł i kupuje 100 skrzynek ripa

2. Gość wysyła przelew za 100zł i kupuje 50 skrzynek ripa

 

...i oceńcie która z tym opcji jest pod ISa serwerem... Wy chcecie tą pierwszą...

i dalej czekam na odpowiedź :D

Opublikowano

 

 

 

 

Fioletowe bojowniki wymiatają <3 A tak poza tym to gra się całkiem przyjemnie i jak na tą chwilę polecam wszystkim  ;)

Tu taka mała perełka, ledwo zalogowałam się na serwer a tu takie wiadomości  :v

0rZolvW.jpg

hahah :D

Zielone też są spoko:D Mi się bardziej podobają :P 

serio eq z navi? Ile online? Czemu taka z*****a opinia w tym temacie o tym serwerze ? :O

Nie.. to takie trollki jak zawsze :D

 

A co do tematu... no to mpc, więc nic nadzwyczajnego :P 

 

Popytaj w grze... z tego co rozmawialiśmy na TS to każdy chwali i respy i poziom rywalizacji :) Na mpc nie warto się zbyt często sugerować bo to mpc... tutaj jest dziwna logika. 

 

Dziwna logika? A ile prosciej by bylo, gdybyscie to Wy odpowiadali na zadane pytania, a nie musieli to robic gracze - czesto celowo zniechecajac do gry...? 

 

ale na jakie pytania? Twierdzicie, że serwer pod IS a zrobiliśmy tak, że nie jest pod ISa... bo gośc co wyśle 100zł nie zaleje rynku masą towaru, więc gośc co gra normalnie ma największe szanse z Nim mimo, że nic nie wydaje. 

 

Strefa vip jest i nic z tym nie zrobimy. Wy nie wiecie jak wygląda serwer pod IS :D Na serwerze pod IS admini mają w dupie rynek i dają wsio w IS za półdarmo aby każdy wolał zapakowac w IS niż tracić 5-10min na dunga. 

 

 

Własnie wiemy jak wygląda serwer pod IS,widzimy Athesa

 

Ale nikt Wam nie każe kupować w is. Ja mam fryza za free z kodów z mpc i z fejsa, sa kupony sm. Czego chcieć więcej? Trochę logiki.

 

 

Pzdr.Emmanuels Ave!

 

http://scr.hu/0w8dq/aaan6

obraz.png

Opublikowano

Chciałem wejśc, ALE doczytałem prezkę i komentarze do końca no i rezygnuję, dużo złych opinii za dużo misji jak dla mnie, nie dość, że są pasy to jeszcze alchemia na dodatek naramienniki a i jeszcze szarfy... podziękuję za 2 pełne strony w eq samych itemków exp/pvp. 

Ehhh chciałbym cofnąć czas i zagrać jeszcze raz na chinskich serwach gdzie trutka +9 to był szpan, jeden bojowy do pvp bo drugi to miesiąc dropienia... Jeden set do expa i 1 epickie eq a nie 10 epickich broni 20 zbroi, 30 tarczy, 8 kolców i jakieś poryte wierzchowce... militar nie ma żadnej wartości... do tego te śmieszne pety które często są... śmieszne... Chyba się kiedyś zbiorę i zasponsoruje serwer w klimatach dawnego longjumt2 itp... Gdzie wkład w IS da Ci dobę przewagi nad innymi a nie możliwość niszczenia z marnym eq... 

Pozdrawiam, życzę powodzenia, ale poczekam na Antarisa jeśli ten serwer mnie nie zaskoczy to albo zrobię swój albo przerzucę się na coś innego bo widzę, że metin już się wypalił a lubię ta grę ;/

Opublikowano

ale nikt wam nie kaze wydawać pln jak to widze to mnie krew zalewa 

Jezeli x gracz nie wyda na item shopa to co zrobi na serwerze BM? nie ubije bossa/metina bedzie bił 15min v2 raczej nie da rady ubije wiedzme? raczej nie dropnie trute ? za 3 dni 

a taki x gracz który wydaje pln po 3min ma na trute bo kupi sobie 15 szkat ripera 

Ale nikt wam nie każe wydawać pln :D

Opublikowano

Panie,ale co pan mi tu pieprzy.

 

Jak ja gralem w prywatnego metina to ty jeszcze w pampersy robiles, kto w to gra od dluzszego czasu to wie ze kazdy serwer jest pod isa,pamieta ktos x-world ? Zmianki w is. Stary serwer tak to sie zaczelo. Ale byl klimat i hard i dodanie te pierwsze niebianskie stalki i hwang ludzie gdzie podzial sie hwang:)? Same pixelozy i tyle. To nie metin2 wyspa dinozaurow:D. Reszta wodzu1992 wytlumaczyl

Q4iKmxa.gif

 

NOWA ODSŁONA METIN2

Opublikowano

Chciałem wejśc, ALE doczytałem prezkę i komentarze do końca no i rezygnuję, dużo złych opinii za dużo misji jak dla mnie, nie dość, że są pasy to jeszcze alchemia na dodatek naramienniki a i jeszcze szarfy... podziękuję za 2 pełne strony w eq samych itemków exp/pvp. 

Ehhh chciałbym cofnąć czas i zagrać jeszcze raz na chinskich serwach gdzie trutka +9 to był szpan, jeden bojowy do pvp bo drugi to miesiąc dropienia... Jeden set do expa i 1 epickie eq a nie 10 epickich broni 20 zbroi, 30 tarczy, 8 kolców i jakieś poryte wierzchowce... militar nie ma żadnej wartości... do tego te śmieszne pety które często są... śmieszne... Chyba się kiedyś zbiorę i zasponsoruje serwer w klimatach dawnego longjumt2 itp... Gdzie wkład w IS da Ci dobę przewagi nad innymi a nie możliwość niszczenia z marnym eq... 

Pozdrawiam, życzę powodzenia, ale poczekam na Antarisa jeśli ten serwer mnie nie zaskoczy to albo zrobię swój albo przerzucę się na coś innego bo widzę, że metin już się wypalił a lubię ta grę ;/

Jeżeli chcesz sugerować się opinią graczy z tego forum to popełniasz błąd, mniejszy bądź większy.. zależy kto komentuje.

Dam ci przykład.. pisze ci taki niepełnosprytny Srusher *D No przecież to co pisze ten dzieciak, to jedno wielkie nieporozumienie i jestem za jakimś wprowadzeniem ankiety przy rejestracji.. co by więcej nie widzieć takich chorych zwierząt na tym forum.

Wbij i sam i się przekonasz czy warto ;)

qaz3pc.jpgteż was kocham <3

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

Panie,ale co pan mi tu pieprzy.

 

Jak ja gralem w prywatnego priva to ty jeszcze w pampersy robiles, kto w to gra od dluzszego czasu to wie ze kazdy serwer jest pod isa,pamieta ktos x-world ? Zmianki w is. Stary serwer tak to sie zaczelo. Ale byl klimat i hard i dodanie te pierwsze niebianskie stalki i hwang ludzie gdzie podzial sie hwang:)? Same pixelozy i tyle. To nie metin2 wyspa dinozaurow:D

serio? BuzkaMalenki moj Nick jestes robaczkiem kotku :D

nie zmieniajmy tematu item shop exp liczyłem sobie troszke :D

4810 SM To kosz item shopa do expa bez szarfy ! :D 550sms 30zł  

 

Sielu Spokojnie D: 

 

Jezeli komuś sie nudzi moze policzyć  ile kosztuje item shop do pvp + szarfa unikat 

 

Zapomniałem o PD + Rękawica  :D 120sm +100sm 

Opublikowano

 

Chciałem wejśc, ALE doczytałem prezkę i komentarze do końca no i rezygnuję, dużo złych opinii za dużo misji jak dla mnie, nie dość, że są pasy to jeszcze alchemia na dodatek naramienniki a i jeszcze szarfy... podziękuję za 2 pełne strony w eq samych itemków exp/pvp. 

Ehhh chciałbym cofnąć czas i zagrać jeszcze raz na chinskich serwach gdzie trutka +9 to był szpan, jeden bojowy do pvp bo drugi to miesiąc dropienia... Jeden set do expa i 1 epickie eq a nie 10 epickich broni 20 zbroi, 30 tarczy, 8 kolców i jakieś poryte wierzchowce... militar nie ma żadnej wartości... do tego te śmieszne pety które często są... śmieszne... Chyba się kiedyś zbiorę i zasponsoruje serwer w klimatach dawnego longjumt2 itp... Gdzie wkład w IS da Ci dobę przewagi nad innymi a nie możliwość niszczenia z marnym eq... 

Pozdrawiam, życzę powodzenia, ale poczekam na Antarisa jeśli ten serwer mnie nie zaskoczy to albo zrobię swój albo przerzucę się na coś innego bo widzę, że metin już się wypalił a lubię ta grę ;/

Jeżeli chcesz sugerować się opinią graczy z tego forum to popełniasz błąd, mniejszy bądź większy.. zależy kto komentuje.

Dam ci przykład.. pisze ci taki niepełnosprytny Srusher *D No przecież to co pisze ten dzieciak, to jedno wielkie nieporozumienie i jestem za jakimś wprowadzeniem ankiety przy rejestracji.. co by więcej nie widzieć takich chorych zwierząt na tym forum.

Wbij i sam i się przekonasz czy warto ;)

 

Opinie ludzi z MPC to akurat najmniejszy powód do odpuszczenia sobie gry na Athes-ie. Jak wspomniałem dalej za duzo pasów, szarf c**jów, mujów, dzikich węży... Gram aktualnie na serwerze X mam max lvl i... cała strona eq do pvp każdy item x5 do tego 3x itemy pod różne bossy bo inaczej bez buffa się nie da... do tego doliczmy kilka slotów na peta, wierzchowca, szarfy, pasy itd. itp... i po co? po to żeby BM z identycznym eq mnie rozwalał bo bilans postaci ssie? tu dochodzą jeszcze inne itemy czyli jeszcze większy śmietnik w eq a bodziakiem w pvp pewnie i tak będę ssał... sorry to mój faworyt i inną postacią nie zagram a pewnie tu też "podkręcony healer" kosi...

Opublikowano

Załamać się można, jak się widzi płacz o drogi is na serwerze tego typu.. Przecież jeśli na takich serwerach są dostępne kupony sm, to nie ma wiekszej roznicy jakie są ceny , bo i tak na isa zarabia się yangami - dropi się, sprzedaje się drop i kupuje kupony od tych wszystkich bachorów, które je dostarczają na rynek..

 

Na tym serwerze jest dokladnie ten sam schemat w zarabianiu jak na invorii, a tam tylko głupcy wydawali na isa sądząc, ze nie poradzą sobie i nie zarobią na niego samą grą. I pamiętam, że na początku był tam dokładnie taki sam płacz o drogiego isa jak teraz tutaj. Jedyna przeszkoda, która powoduje u większości to skrajne zniechęcenie to lenistwo do potęgi n-tej.

 

%5Epng_ssqexpn.png

 

Tyle sm udało mi się kupić za yangi na invorii po niecałych 2 tygodniach od startu nie wydając ani złotówki (łącznie 14k sm, cennik w is był ten sam co na Athesie i oprócz tego posiadałem wtedy już full stałego isa do expa i pvp, więc tych sm było jeszcze więcej). Uwierzcie mi, że wystarczą jedynie dobre chęci i eq zrobi sie praktycznie samo (no ale niestety trzeba ruszyć to dupsko z m1).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...