Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Athes [Dedyk] [Medium]


Qarth

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

ile osob online?

+/- 2500 raczej

 

 

 

ile osob online?

 

Oj sporo na każdym ch wszędzie są ludzie w M1 już shopy stoją myślę że 2 k jest. 

 

@można w pt na dungi smigać, i skąd przepucha na baranowne? 

 

Chyba was fantazja ponosi 

Opublikowano

Panie,ale co pan mi tu pieprzy.

 

Jak ja gralem w prywatnego metina to ty jeszcze w pampersy robiles, kto w to gra od dluzszego czasu to wie ze kazdy serwer jest pod isa,pamieta ktos x-world ? Zmianki w is. Stary serwer tak to sie zaczelo. Ale byl klimat i hard i dodanie te pierwsze niebianskie stalki i hwang ludzie gdzie podzial sie hwang:)? Same pixelozy i tyle. To nie metin2 wyspa dinozaurow:D. Reszta wodzu1992 wytlumaczyl

Chciałbym wiedzieć co ty osiągnąłeś na serwerze globalnym. Może się pochwalisz swoją Top postacią ? No pokaż nam. Gram w to od 2007 roku ale takiego pieprzenia dawno nie widziałem. Top player. Co do serwera, fakt faktem serwer jest pod Is, jeśli ktoś myśli inaczej to jest raczej chory na umyśle. Po 3 nikt nie każe wydawać to też jest fakt ale ile komuś zajmie wbicie czegokolwiek bez tego is, mówię tu o podstawach typu Dungi itp / Ripery sripery. Nie wszystkie serwery są pod is, jeśli ktoś twierdzi inaczej to ma strasznie mała wiedze na temat prywatnych serwerów.  I ty właśnie Sobisław masz mała wiedze na temat Metin 2 priv. Pozdrawiam.

Mówię jak jest, zawsze.

Opublikowano

Dojne krowy masz Hooltras :D oby tak dalej 

Widzimy sie za 2 tygodnie na nowej Mega odsłonie x serwera sponsorowanego przez Hooltrasa :D

@Biolog co 1 sec ?

Opublikowano

Serdecznie pozdrawiam osoby które będą grały w dzień, o 4 nad ranem nie można znaleźć best kapitana czy bery do misji, nie mówiąc już o metinach czy spotach do expa w v2, więc nawet nie chce myśleć co będzie się działo w dzień, ogólnie strasznie nie przemyślane to wszystko i wydaje mi się że zrobione trochę na odpier..., skopiowane z wcześniejszych serwerów i tyle. Spoty są zdecydowanie z małe i czas respawnu potworów jest zdecydowanie za duży jak na taką ilość osób, węże i skorpiony nie dają praktycznie  wogóle exp w porównaniu do szponów, a tych szponów tyle co kot na płakał. Z bety wiem że nic lepiej jest na mapach 75+ tyle przestrzeni tam jest a w ogóle moobów nie ma.. Według mnie sporo rzeczy jest zrobionych na szybko i na odwal żeby było. Sporo nie przemyślanych idei. Jeżeli nie zostanie to dość szybko zmienione to współczuje nowym graczom grać w dzień a tym samym co raz bardziej będzie widoczne to że serwer "naprawdę" jest postawiony dlatego że z invorii kończy się hajs i trzeba było na szybko jakoś zrobić.

Opublikowano

Ja jednak nie zagram.Nie będę się pchał o spoty jak głupi i czekać do 3 nad ranem aby znaleźć spota­

30u6c9h.jpg

 Wesołych Świąt ! 

Opublikowano

Ja jednak nie zagram.Nie będę się pchał o spoty jak głupi i czekać do 3 nad ranem aby znaleźć spota­

A jakby grało 200 osób to byś napisał, że nie zagrasz bo za mało osób :f

Opublikowano

 

Ja jednak nie zagram.Nie będę się pchał o spoty jak głupi i czekać do 3 nad ranem aby znaleźć spota­

A jakby grało 200 osób to byś napisał, że nie zagrasz bo za mało osób :f

 

No bo #cebula. Jedni piszą że IS za drogi, gdzie wystarczyło patrzeć posty i się miało na fryza/peta/stroj z kodów od ludzi, a inni beczą że za dużo ludzi. A jak wystartuje jakiś serwer gdzie będzie wszystko cacy to i tak powiedzą że administracja chuyowa, albo jakieś noname. 

 

Polecam serwer jeden z najlepszych ;) Nie pozdrawiam cebuli, a pozdrawiam normalnych. Emmanuels.

obraz.png

Opublikowano

Serdecznie pozdrawiam osoby które będą grały w dzień, o 4 nad ranem nie można znaleźć best kapitana czy bery do misji, nie mówiąc już o metinach czy spotach do expa w v2, więc nawet nie chce myśleć co będzie się działo w dzień, ogólnie strasznie nie przemyślane to wszystko i wydaje mi się że zrobione trochę na odpier..., skopiowane z wcześniejszych serwerów i tyle. Spoty są zdecydowanie z małe i czas respawnu potworów jest zdecydowanie za duży jak na taką ilość osób, węże i skorpiony nie dają praktycznie  wogóle exp w porównaniu do szponów, a tych szponów tyle co kot na płakał. Z bety wiem że nic lepiej jest na mapach 75+ tyle przestrzeni tam jest a w ogóle moobów nie ma.. Według mnie sporo rzeczy jest zrobionych na szybko i na odwal żeby było. Sporo nie przemyślanych idei. Jeżeli nie zostanie to dość szybko zmienione to współczuje nowym graczom grać w dzień a tym samym co raz bardziej będzie widoczne to że serwer "naprawdę" jest postawiony dlatego że z invorii kończy się hajs i trzeba było na szybko jakoś zrobić.

a co myślałeś, że zrobią 1k Berę aby każdy mógł sobie ją zabić? Grałeś na invorii? Tak samo było z Królową Pająków, a jakoś ludzie porobili misje. Losie, na invorii jeszcze ludzie grają, a 3/4 co gra boi się że zaraz invoria padnie z braku ludzi zamkną tam ten serwer i tu będą grali. 

Ktoś tu napisał że serwer nie jest pod is-a i są jeszcze gorsze serwery lub serwery co mają niższe ceny w is.

Polecam wejść w prezentacje jednego Hard-Medium zalogować się na stronie i sprawdzić jak za grosze można odkupić się na serwerze a gra tam więcej osób niż pewnie tutaj. Bzdurą jest pisanie "Nie da się mieć tańszego Is-a". Ja po części rozumiem, wydanie na maszynę i te inne duperele, ale przy tańszych cenach to by się Wam w 100% zwróciło. Tutaj aby mieć full exp oraz pvp ( kostium + fryz, bo znając życie za parę dni wyjdzie osobno na moby i do pvp) trzeba wydać ok :

* 1 kostium 800 Sm = 90 zł ( w zaokrągleniu )

*  1 Fryz 720 Sm = 90 zł ( w zaokrągleniu )

* 1 pet 300 Sm = 31 zł ( w zaokrągleniu ) 

=== 211 zł łącznie. Nie wliczając, szarf, lizaków itp.

Czyli można powiedzieć że normalny człowiek musiałby wydać ok 300-400 zł aby mieć full Is-a

To mam ku4wa wycieczkę do Kudowy Zdrów.

Szanuję hoola i jego projekty ale typowy Is co na invorii. 

 

Nie gram ale na hool polecę ;) mimo że is masakra

 

@ jasiek1150 tylko problem w tym że nie każda osoba wysyłała z invorii Sms-y ^^

kot-i-pilnik-do-paznokci.gif


 


1844414647937941229037.png

Opublikowano

 

Serdecznie pozdrawiam osoby które będą grały w dzień, o 4 nad ranem nie można znaleźć best kapitana czy bery do misji, nie mówiąc już o metinach czy spotach do expa w v2, więc nawet nie chce myśleć co będzie się działo w dzień, ogólnie strasznie nie przemyślane to wszystko i wydaje mi się że zrobione trochę na odpier..., skopiowane z wcześniejszych serwerów i tyle. Spoty są zdecydowanie z małe i czas respawnu potworów jest zdecydowanie za duży jak na taką ilość osób, węże i skorpiony nie dają praktycznie  wogóle exp w porównaniu do szponów, a tych szponów tyle co kot na płakał. Z bety wiem że nic lepiej jest na mapach 75+ tyle przestrzeni tam jest a w ogóle moobów nie ma.. Według mnie sporo rzeczy jest zrobionych na szybko i na odwal żeby było. Sporo nie przemyślanych idei. Jeżeli nie zostanie to dość szybko zmienione to współczuje nowym graczom grać w dzień a tym samym co raz bardziej będzie widoczne to że serwer "naprawdę" jest postawiony dlatego że z invorii kończy się hajs i trzeba było na szybko jakoś zrobić.

a co myślałeś, że zrobią 1k Berę aby każdy mógł sobie ją zabić? Grałeś na invorii? Tak samo było z Królową Pająków, a jakoś ludzie porobili misje. Losie, na invorii jeszcze ludzie grają, a 3/4 co gra boi się że zaraz invoria padnie z braku ludzi zamkną tam ten serwer i tu będą grali. 

Ktoś tu napisał że serwer nie jest pod is-a i są jeszcze gorsze serwery lub serwery co mają niższe ceny w is.

Polecam wejść w prezentacje jednego Hard-Medium zalogować się na stronie i sprawdzić jak za grosze można odkupić się na serwerze a gra tam więcej osób niż pewnie tutaj. Bzdurą jest pisanie "Nie da się mieć tańszego Is-a". Ja po części rozumiem, wydanie na maszynę i te inne duperele, ale przy tańszych cenach to by się Wam w 100% zwróciło. Tutaj aby mieć full exp oraz pvp ( kostium + fryz, bo znając życie za parę dni wyjdzie osobno na moby i do pvp) trzeba wydać ok :

* 1 kostium 800 Sm = 90 zł ( w zaokrągleniu )

*  1 Fryz 720 Sm = 90 zł ( w zaokrągleniu )

* 1 pet 300 Sm = 31 zł ( w zaokrągleniu ) 

=== 211 zł łącznie. Nie wliczając, szarf, lizaków itp.

Czyli można powiedzieć że normalny człowiek musiałby wydać ok 300-400 zł aby mieć full Is-a

To mam ku4wa wycieczkę do Kudowy Zdrów.

Szanuję hoola i jego projekty ale typowy Is co na invorii. 

 

Nie gram ale na hool polecę ;) mimo że is masakra

 

@ jasiek1150 tylko problem w tym że nie każda osoba wysyłała z invorii Sms-y ^^

 

Skąd Ty takie ceny wzięłaś xD Za 30 zł masz 780SM, to już jest fryz i trochę zostanie. Za te 90zł kupisz kostium, fryz, peta, a jeszcze zostanie na wierzchowca (25 moby, 3k hp, 20 expa) i na PD na tydzień. I ten IS jest drogi? :D

Na balmorce s2 za tyle jest pet na stałe (którego trzeba jeszcze expić).

No chyba, że chciałaś wysyłać SMS'y po 7zł, to rozumiem.

tenor.gif

 

Opublikowano

Ludzie, będziecie ciągle tak o tym is'ie? Macie is'a stałego, jak i na 30 dni. Wystarczy ruszyć zadki z m1, i w ciągu tych 30 dniu zarobicie na następny bez problemowo. Wczoraj robiąc same misje, 25kk na 30lvl'u. Peta za yangi za 100kk kupisz lajtowo. 

 

Server polecam przyjemny, i na pewno na dłużej. 

☆ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬ 

 

2e6ftab.png

 

☆ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬ 

 

 

Opublikowano

Ceny za pety, kostiumy, fryzy są okej.
Ale serwer jest w cholerę nastawiony pod IS i już nie kłam Hool. 
Szkata broni na 30 lvl w IS?? WTF... A no sorry zapomniałem ludzie kupią bo potrzebują broni na start, potem to będzie bez użyteczne i pewnie zniknie z ISu, szkaty rippera? Po co przecież można zdobyć w grze, a no tak bo bogacze załadują po trutę . To się właśnie nazywa serwer pod IS, szybki perfidny skok na kasę, cenię Cię Hool i Qarth, ale to było lekkie przegięcie.Po prostu głupie się przyznać że hajs się skończył i trzeba na "szybko" coś zrobić. Ale powiem Wam jedno głowę do interesu to wy macie, szkata broni to był pewnie strzał w 10 i kasy sporo będzie z tego ;)
@@
Co do samego serwera gra się dobrze od strony technicznej jak to na serwerach tej administracji, jest stabilnie i w uj ludzi.

Opublikowano

 

 

Serdecznie pozdrawiam osoby które będą grały w dzień, o 4 nad ranem nie można znaleźć best kapitana czy bery do misji, nie mówiąc już o metinach czy spotach do expa w v2, więc nawet nie chce myśleć co będzie się działo w dzień, ogólnie strasznie nie przemyślane to wszystko i wydaje mi się że zrobione trochę na odpier..., skopiowane z wcześniejszych serwerów i tyle. Spoty są zdecydowanie z małe i czas respawnu potworów jest zdecydowanie za duży jak na taką ilość osób, węże i skorpiony nie dają praktycznie  wogóle exp w porównaniu do szponów, a tych szponów tyle co kot na płakał. Z bety wiem że nic lepiej jest na mapach 75+ tyle przestrzeni tam jest a w ogóle moobów nie ma.. Według mnie sporo rzeczy jest zrobionych na szybko i na odwal żeby było. Sporo nie przemyślanych idei. Jeżeli nie zostanie to dość szybko zmienione to współczuje nowym graczom grać w dzień a tym samym co raz bardziej będzie widoczne to że serwer "naprawdę" jest postawiony dlatego że z invorii kończy się hajs i trzeba było na szybko jakoś zrobić.

a co myślałeś, że zrobią 1k Berę aby każdy mógł sobie ją zabić? Grałeś na invorii? Tak samo było z Królową Pająków, a jakoś ludzie porobili misje. Losie, na invorii jeszcze ludzie grają, a 3/4 co gra boi się że zaraz invoria padnie z braku ludzi zamkną tam ten serwer i tu będą grali. 

Ktoś tu napisał że serwer nie jest pod is-a i są jeszcze gorsze serwery lub serwery co mają niższe ceny w is.

Polecam wejść w prezentacje jednego Hard-Medium zalogować się na stronie i sprawdzić jak za grosze można odkupić się na serwerze a gra tam więcej osób niż pewnie tutaj. Bzdurą jest pisanie "Nie da się mieć tańszego Is-a". Ja po części rozumiem, wydanie na maszynę i te inne duperele, ale przy tańszych cenach to by się Wam w 100% zwróciło. Tutaj aby mieć full exp oraz pvp ( kostium + fryz, bo znając życie za parę dni wyjdzie osobno na moby i do pvp) trzeba wydać ok :

* 1 kostium 800 Sm = 90 zł ( w zaokrągleniu )

*  1 Fryz 720 Sm = 90 zł ( w zaokrągleniu )

* 1 pet 300 Sm = 31 zł ( w zaokrągleniu ) 

=== 211 zł łącznie. Nie wliczając, szarf, lizaków itp.

Czyli można powiedzieć że normalny człowiek musiałby wydać ok 300-400 zł aby mieć full Is-a

To mam ku4wa wycieczkę do Kudowy Zdrów.

Szanuję hoola i jego projekty ale typowy Is co na invorii. 

 

Nie gram ale na hool polecę ;) mimo że is masakra

 

@ jasiek1150 tylko problem w tym że nie każda osoba wysyłała z invorii Sms-y ^^

 

Skąd Ty takie ceny wzięłaś xD Za 30 zł masz 780SM, to już jest fryz i trochę zostanie. Za te 90zł kupisz kostium, fryz, peta, a jeszcze zostanie na wierzchowca (25 moby, 3k hp, 20 expa) i na PD na tydzień. I ten IS jest drogi? :D

Na balmorce s2 za tyle jest pet na stałe (którego trzeba jeszcze expić).

No chyba, że chciałaś wysyłać SMS'y po 7zł, to rozumiem.

 

Piszę o Sms-ach nie o przelewach, pp, psc :)  Nie każdy tutaj obecny ma możliwość zrobić przelew czy też doładować Swoje konto innymi środkami, większość ludzi zawsze wybiera Sms-y http://www.mpcforum.pl/uploads/images/2821314620046581229037.png

A co za 60 Sm kupisz? Nic praktycznie, ja nie mówię że nie ma innych możliwości ale jak piszę, większość wybiera sms-y ;p Grają zwyczaj osoby poniżej 16-17 lat to komu rodzic da dane konta albo zrobi przelew na te 30 zł :D

kot-i-pilnik-do-paznokci.gif


 


1844414647937941229037.png

Opublikowano

to że nie ma spotów ani mobków na drop broni tych początkowych to jest norma :)

Zresztą na becie nie szło ubić metka na mapie 110 jak byłem, ci co wbiją tam pierwsi to będą mieć gites zrobić eq.

WALKAAA!!! wbije za jakiś tydzień jak się uspokoi, no chyba że szlag go trafi.

Opublikowano

to że nie ma spotów ani mobków na drop broni tych początkowych to jest norma :)

Zresztą na becie nie szło ubić metka na mapie 110 jak byłem, ci co wbiją tam pierwsi to będą mieć gites zrobić eq.

WALKAAA!!! wbije za jakiś tydzień jak się uspokoi, no chyba że szlag go trafi.

 

Dokładnie - walka wszędzie. Najbardziej zacięta w m1 chyba  :D

dobTwtf.jpg

 

Czy tylko ja widzę takie rzeczy w m1? Już chyba czwarty taki przypadek mam i zastanawiam się, czy to u mnie coś jest nie tak czy co  :v

W7hYPUI.jpg

Opublikowano

 

to że nie ma spotów ani mobków na drop broni tych początkowych to jest norma :)

Zresztą na becie nie szło ubić metka na mapie 110 jak byłem, ci co wbiją tam pierwsi to będą mieć gites zrobić eq.

WALKAAA!!! wbije za jakiś tydzień jak się uspokoi, no chyba że szlag go trafi.

 

 

Dokładnie - walka wszędzie. Najbardziej zacięta w m1 chyba  :D

dobTwtf.jpg

 

Czy tylko ja widzę takie rzeczy w m1? Już chyba czwarty taki przypadek mam i zastanawiam się, czy to u mnie coś jest nie tak czy co  :v

W7hYPUI.jpg

To zwykły i znany juz bug, wiec się nie przejmuj. Ew wyłącz nazwy sklepów jak expisz^^

nlUSIa9.png

Opublikowano

 

 

 

Serdecznie pozdrawiam osoby które będą grały w dzień, o 4 nad ranem nie można znaleźć best kapitana czy bery do misji, nie mówiąc już o metinach czy spotach do expa w v2, więc nawet nie chce myśleć co będzie się działo w dzień, ogólnie strasznie nie przemyślane to wszystko i wydaje mi się że zrobione trochę na odpier..., skopiowane z wcześniejszych serwerów i tyle. Spoty są zdecydowanie z małe i czas respawnu potworów jest zdecydowanie za duży jak na taką ilość osób, węże i skorpiony nie dają praktycznie  wogóle exp w porównaniu do szponów, a tych szponów tyle co kot na płakał. Z bety wiem że nic lepiej jest na mapach 75+ tyle przestrzeni tam jest a w ogóle moobów nie ma.. Według mnie sporo rzeczy jest zrobionych na szybko i na odwal żeby było. Sporo nie przemyślanych idei. Jeżeli nie zostanie to dość szybko zmienione to współczuje nowym graczom grać w dzień a tym samym co raz bardziej będzie widoczne to że serwer "naprawdę" jest postawiony dlatego że z invorii kończy się hajs i trzeba było na szybko jakoś zrobić.

a co myślałeś, że zrobią 1k Berę aby każdy mógł sobie ją zabić? Grałeś na invorii? Tak samo było z Królową Pająków, a jakoś ludzie porobili misje. Losie, na invorii jeszcze ludzie grają, a 3/4 co gra boi się że zaraz invoria padnie z braku ludzi zamkną tam ten serwer i tu będą grali. 

Ktoś tu napisał że serwer nie jest pod is-a i są jeszcze gorsze serwery lub serwery co mają niższe ceny w is.

Polecam wejść w prezentacje jednego Hard-Medium zalogować się na stronie i sprawdzić jak za grosze można odkupić się na serwerze a gra tam więcej osób niż pewnie tutaj. Bzdurą jest pisanie "Nie da się mieć tańszego Is-a". Ja po części rozumiem, wydanie na maszynę i te inne duperele, ale przy tańszych cenach to by się Wam w 100% zwróciło. Tutaj aby mieć full exp oraz pvp ( kostium + fryz, bo znając życie za parę dni wyjdzie osobno na moby i do pvp) trzeba wydać ok :

* 1 kostium 800 Sm = 90 zł ( w zaokrągleniu )

*  1 Fryz 720 Sm = 90 zł ( w zaokrągleniu )

* 1 pet 300 Sm = 31 zł ( w zaokrągleniu ) 

=== 211 zł łącznie. Nie wliczając, szarf, lizaków itp.

Czyli można powiedzieć że normalny człowiek musiałby wydać ok 300-400 zł aby mieć full Is-a

To mam ku4wa wycieczkę do Kudowy Zdrów.

Szanuję hoola i jego projekty ale typowy Is co na invorii. 

 

Nie gram ale na hool polecę ;) mimo że is masakra

 

@ jasiek1150 tylko problem w tym że nie każda osoba wysyłała z invorii Sms-y ^^

 

Skąd Ty takie ceny wzięłaś xD Za 30 zł masz 780SM, to już jest fryz i trochę zostanie. Za te 90zł kupisz kostium, fryz, peta, a jeszcze zostanie na wierzchowca (25 moby, 3k hp, 20 expa) i na PD na tydzień. I ten IS jest drogi? :D

Na balmorce s2 za tyle jest pet na stałe (którego trzeba jeszcze expić).

No chyba, że chciałaś wysyłać SMS'y po 7zł, to rozumiem.

 

Piszę o Sms-ach nie o przelewach, pp, psc :)  Nie każdy tutaj obecny ma możliwość zrobić przelew czy też doładować Swoje konto innymi środkami, większość ludzi zawsze wybiera Sms-y http://www.mpcforum.pl/uploads/images/2821314620046581229037.png

A co za 60 Sm kupisz? Nic praktycznie, ja nie mówię że nie ma innych możliwości ale jak piszę, większość wybiera sms-y ;p Grają zwyczaj osoby poniżej 16-17 lat to komu rodzic da dane konta albo zrobi przelew na te 30 zł :D

 

Przecież jest PSC, pewnie najczęściej wybierana opcja w tych czasach, bo wystarczy pójść do najbliższego kiosku i masz. Jak przelewem to zawsze można bez konta z poczty. Nie wiem po co jeszcze te SMS'y są, skoro z tych 30,75 zabiera się vat i prowizję i wychodzi koło 12zł, więc najmniej opłacalne dla właściciela. Jakby serwer był pod zarobek to przykładowo za przelew byłoby 1000SM, to za SMS 350.

tenor.gif

 

Opublikowano

 

Przecież jest PSC, pewnie najczęściej wybierana opcja w tych czasach, bo wystarczy pójść do najbliższego kiosku i masz. Jak przelewem to zawsze można bez konta z poczty. Nie wiem po co jeszcze te SMS'y są, skoro z tych 30,75 zabiera się vat i prowizję i wychodzi koło 12zł, więc najmniej opłacalne dla właściciela. Jakby serwer był pod zarobek to przykładowo za przelew byłoby 1000SM, to za SMS 350.

 

SMS są dobre, przykładowo ktoś ma tel na abonament za te 25zl miesięcznie, jak mu się naskłada coś, bo nie zawsze się wykorzystuje wszytko, no to sobie wyśle sms-em bo i tak nic z tym nie zrobi już :D tak że wszystko jest przydatne. Ale wiadomo że najlepiej przelewem, wpłacasz na poczcie czy w banku i dostajesz najwiecej SM.

Opublikowano

Widzę, że macie problem. Więc potem zrobię materiał o tym jak bardzo jest to serwer pod is i jaka jest przepaść miedzy tymi co wydają a tymi co nie. Najbardziej mnie boli to, ze Administracja pomyliła typy serwerów. To jest medium a is jest jak na typowym szarym easy serwerze. To jest zabawne jak widzę szkaty bossow w is. Ktoś zacznie pieprzyc, ze nie trzeba wydawac itp. Ale sie zastanow nad tym czym sie różni serwer zrobiony pod utrzymanie ludzi a czym jest serwer zrobiony dla dorobienia.

Mówię jak jest, zawsze.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...