Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Elsword] Prywatny serwer - Void Elsword!


KlauS.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 535
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Znaczy wiesz powiedział TAK JAK ZAWSZE WSZECHWIEDZĄCY CORE więc tylko napisałem co mówi. Jednak esemu ma wystartować już 8 listopada.

Z tego co czytałem 8 listopada ma być zwykła alfa. ;) a core se moze tam gdybac, nie uwierze mu w nic poki nie zobacze wypowiedzi kogos z gornej polki esemu, a poki co pierwsze slysze aby void byl zlodziejaszkiem.

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Hej, zaczynam grę na tym serwerze. Jaką klasę i profesję mi polecicie, grałem bardzo dawno i się wiele zmieniło i doszło od groma postaci itp. Ktoś chętny pograć? Zapraszam na skype/pw/gg.

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Hej, zaczynam grę na tym serwerze. Jaką klasę i profesję mi polecicie, grałem bardzo dawno i się wiele zmieniło i doszło od groma postaci itp. Ktoś chętny pograć? Zapraszam na skype/pw/gg.

Z Elsworda to RS, z Aishy EM/VP (DW osobiście nie lubię, ale kto co woli), Rena - GA, Raven - BM jest fajną postacią, ale jak wolisz, wszystkie są fajne, Eve - CEp, Chung - DC, bo IP nikt grać nie potrafi, Ara - YR, Elesis - BH, Add - jak wolisz.

 

Ogółem nie ma lepszej i gorszej postaci, każda jest fajna, kwestia gustu ;p

QtiV6xY.gif

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czy ten serwer jeszcze działa ? Opłaca się tam aktualnie grać czy lepiej pozostać na zwykłym serwerze ?

Działa, aktualizacje ciągle wychodzą i myślę, że Void dostanie szybciej Lu/Ciel niż PL ;p

 

Ofc. niepotwierdzone info, mimo wszystko warto grać.

QtiV6xY.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...