Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Elsword] Prywatny serwer - Void Elsword!


KlauS.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 535
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

to jest po polsku? bo ja zaczynam grac i moge nie ogarnać

 

 

a no i możemy ogarnąć TeamSpeaka żebyśmy grali i pomagali sobie może, znam dobrego gdzie nie ma duzo ludzi- w sam raz :P

cac841f1bf1704cemed.png

Opublikowano

Zacząłem grać, więcej ludzi zdecydowanie, ale w prezentacji pisze, że za darmo są zablokowane skille a jednak muszę robić misje na 30lv.

Czy trzeba jakiś item kupić u NPC ?

Opublikowano

Po ile chodzą części setów wycraftowane za monetki z sekretów ?

 

Bo do amorfisty góra po 50kk, dół 30kk, to chyba jest za drogo ?

Opublikowano

Czy to prawda, że nie działa na XP?

Na początku była informacja, że może nie działać na XP, jednak po którymś tam patchu naprawili to.

QtiV6xY.gif

Opublikowano

Kieruję to do polaków z internetem 64kb/s i niewyparzoną jadaczką:

Proszę, wracajcie na PL. Nie niszczcie Voida swoją obecnością.

------------------------

 

Wytopił ktoś już coś sensownego z tych roztopek "Void" u Aranki?

Są już jakieś plotki, że Add ma wejść na serwer 15 sierpnia (Piątek), ale wątpię, żeby to była prawda..

Wie ktoś może coś więcej na ten temat?

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

Też sie nie mogę doczekać Adda...

Na US już jest nawet Psychic Tracer i sieje mega roz*#@!$%^ a zwykły Add na Void powinnien być przed sierpniem bo na PL wychodzi 1 sierpnia.

A raid boss jeszcze nie wyszedł ale jest już pojazd z tego eventu.

I tak wgl próbowałem coś z tego dropnąć ale sam szajs leci...

Opublikowano

Myśle że tło zapowidające Adda jest nie bez powodu.

Prędzej czy później (ale raczej prędzej) się pojawi

Opublikowano

Szukam gildii jakby co PW ;]

                                                                                                                                                                                                                                                                            y8HqE13.png                             

Opublikowano

Myśle że tło zapowidające Adda jest nie bez powodu.

Prędzej czy później (ale raczej prędzej) się pojawi

Padłem ze śmiechu XDDDDDD

 

Wiesz, że tło jest po prostu dlatego, że nie chce im się robić swojego? Pojawiło się wtedy, kiedy pojawiło się w GB. Dat hipoteza

Opublikowano

To co. nie będzie  Adda na VODZIE? :(

Nie prędko, skrypt kodujący dane o Addzie są całkiem inne niż te u Elesis, czy Ary.

Na Adda trzeba będzie poczekać.... sporo poczekać...

57941428314396613531.png


 


Morlinka aka Lyshantus


 


esent.png

Opublikowano

jak tam serwer? opłaca się grać teraz? tzn zaczynać tam grać ;p dziia za odp ;]

Szukam serwera Survival, typ Kwadratowej Masakry sezon 5, wszystko z rud, ogar Administarcja.

Moge pomóc w reklamowaniu itd. PISAC PW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...