Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Elsword] Prywatny serwer - Void Elsword!


KlauS.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Łukasz :v dlatego to było w "PS".

HicKD a to tak za każdym razem? Mógłbyś podać parametry kompa?

tak za każdym razem

procek Intel® Core2 Duo CPU  e8200 @ 2.66GHz   2.67 GHz

Karta Graficzna: NVIDIA GeForce 9500 GT

Ram: 2GB

Sysytem Operacyjny: 64-bit

  • Odpowiedzi 535
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Po parametrach widzę, że to na pewno nie z powodu sprzętu (ile ten komp ma lat? xD)... jak za każdym razem to też na pewno nie wina osób z pt... hmmm muszę nad tym trochę pomyśleć...

1461820_551788328241435_517423891_n-272x

Opublikowano

 

Po parametrach widzę, że to na pewno nie z powodu sprzętu (ile ten komp ma lat? xD)... jak za każdym razem to też na pewno nie wina osób z pt... hmmm muszę nad tym trochę pomyśleć...

no komp ma pare ładnych lat solo też tak mam

 

 

dokładnie w tym miejscu się zatrzymuje nieważne na jaką plansze wejde

post-988527-0-65105500-1431795003_thumb.png

Nowicjusz
Opublikowano

Polecam serv łatwy exp i najważniejsze nie trzeba wydawać na is'u jak na polskim elswordzie ;)


dokładnie w tym miejscu się zatrzymuje nieważne na jaką plansze wejde

też tak miałem może jakiś problem bo bug wątpie 

                                                            rivaille_zps328137d5.gif

 

"Ból jest najskuteczniejszą formą dyscypliny"-Levi Ackerman

 

Opublikowano

Działa Wam strona?

Chciałem to zobaczyć, ale strona mi nie działa.

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

Witam mam mały problem pobrałem dziś gre odpalam wszystko ładnie działa ale gdy próbuje wejsc na plansze to pasek zatrzymuje się przy końcu i po minucie czekania wywala spowrotem do miasta

reinstall nic nie dał

 

no komp ma pare ładnych lat solo też tak mam

 

 

dokładnie w tym miejscu się zatrzymuje nieważne na jaką plansze wejde

@ref

Opublikowano

To w końcu działa już ten serw czy nie?

Bo na stronie pisze online, ale mi nie działa.

 

Edit

Dobra po włączeniu po raz czwarty pobierają się pliki i elsword się odpala.

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

Można jakoś spolszczyć grę ? 

Sposób tłumaczenia nie jest nigdzie podany - nawet jeśli można, to niestety wątpię, abyś to wykonał.

QtiV6xY.gif

Opublikowano

W pewnym sensie się da... wystarczy sprawdzić w których plikach znajdują się polskie napisy i za pomocą gpachera je załadować. :v

1461820_551788328241435_517423891_n-272x

Opublikowano

Sposób tłumaczenia nie jest nigdzie podany - nawet jeśli można, to niestety wątpię, abyś to wykonał.

Da się za pomocą plików daty

Opublikowano

Da się za pomocą plików daty

No tak jak napisałem - może i się da, ale nikt nie stworzył poradnika. Jakby zadający pytanie użytkownik potrafił to zrobić, to zapewne by się nie pytał.

QtiV6xY.gif

Opublikowano

Poza tym podstawowy angielki nie jest taki... dla mnie nawet w angielskim prościej, bo nawet na PLu w większości używano angielskich nazw/skrótów więc teraz przynajmniej nie muszę się trudzić który polski skill to który angielski skill.

1461820_551788328241435_517423891_n-272x

Opublikowano

1. Od czego masz support w grze?

2. Jest to błąd debuggera (czyt. HackShield'a). Nie pamiętam jak dokładnie się to naprawiało, ale spróbuj usunąć hackshielda i niech launcher pobierze go na nowo, może to coś pomoże.

3. Trudno jest wpisać to w google i poszukać rozwiązania?

1461820_551788328241435_517423891_n-272x

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...