Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Elsword] Prywatny serwer - Void Elsword!


KlauS.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na pewno zagram.

                                                                                                     graphic.png                                                    

  • Odpowiedzi 535
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A EU/NA będą mieć to w grudniu :v, bo kończy się sezonik 3 pvp :) a po nim Perkisas i reneval postaci :) Jestem ciekaw jak PL poradzi sobie z Perkisasem, jak taka masa ludzi jechała mu dziennie zaledwie coś ok 0.2% hp, to PL zrobi ostatniego stage'a może za 2 lata xD Jak do dobrze, że gram na NA :) Void też szybko sobie z Perkisasem nie poradzi, może i graczy sporo, ale też sporo przeciętnych broni.

1461820_551788328241435_517423891_n-272x

Opublikowano

Void też szybko sobie z Perkisasem nie poradzi, może i graczy sporo, ale też sporo przeciętnych broni.

Tak, zwlaszcza ze glupi zwoj +8 kosztuje 29kk na tablicy xDDD

Szczerze to czuje łączenie serwerów GF, tak jak to robią z NA zamieniając go w SEA łącząc z nim Indie, Indonezje, Brazylie i Filipiny.

­

누가 뭐라 해도 난 나야 난 그냥 내가 되고 싶어
I WANNA BE ME ME ME

Opublikowano

Kubuś a spójrz ile bili na KR mimo, że tam duuuużo osób na bronie +10/+11 :) a na Voidzie głównie dominuje +8/+9.

1461820_551788328241435_517423891_n-272x

Opublikowano

Hejka wszystkim

mam pytanie: Bo chciałam też chciałam przenieść na ten serwer na ten serwer ale nie wiem jak czy może ktoś by mi powiedział jak to zrobić? :pls:

Opublikowano

Tak jak mówiłem jutro bądź w piątek będzie ravamp sikretów, henia i różne inne bzdety. Dowód:

Screensho_sxhwrna.jpgPrzedostatnie zdanie. 

tumblr_ok78drcWS41vehwx3o1_500.gif

Opublikowano

Aż chyba wrócę na to stare konto, by zobaczyć jak Void poradzi sobie z Perkisasem (jak KR zbijał na dzień chyba tam ok 0,2% to obstawiam, że Void to może 0,05-0,08%)

 

@lukaskspit jaki revamp skilli? Chodzi ci o ten z KR (nowe comba/skille/drzewka)? Jeśli tak to planowany jest on na grudzień na serwery NA/EU, więc na Voidze spodziewał bym się go najwcześniej w lutym.

1461820_551788328241435_517423891_n-272x

Opublikowano

@lukaskspit Nie, nie ma. Styczen/luty gdzies tak.

@Wendax co ty mowisz? KR zbijal 0,90%, a moze Ci sie pomylilo z PL, bo wtedy sie zgadza.

PL - 0.05-0,08

Void - 0.20+

KR - 0,90

Na Voidzie jest tyle ludzi z +10 i +11 ze napewno szybko beda sie nabijac %.

tumblr_ok78drcWS41vehwx3o1_500.gif

Opublikowano

@Breejg tylko coś tak słyszałem, pewien nie byłem, ale i tak moim zdaniem Void będzie bił o wiele mniej niż KR i na mniej więcej równym poziomie co PL. Bo dzięki ostatnim eventą gracze 70-80 maja weapy w większości +10/+11. A z Voidem to coś czuje, że resy będą lecieć jak szalone.

1461820_551788328241435_517423891_n-272x

Opublikowano

@Wendax

Przypominam, że na Voida dodali do Aranki zwoje +11 i już trochę osób ich ma, a zawsze jak chodziłem na raidy same +9 do +10/11 więc wiesz. Na PL mało osób ma +9 i +10 nie mówie tu już o +11. 1/4 może ma 9-11, a tak to 8 i mniej ;^)

tumblr_ok78drcWS41vehwx3o1_500.gif

Opublikowano

+ dodajmy do tego poziom gry Voida (podam za przykład graczy S++ Voidowskich + ogólną topkę), którzy nie reprezentują zbyt wysokiego poziomu... sorry ale jak DiE będący w top1 pvp nie mógł zbić mi nawet 1/3 hp w pvp kiedy ja grałem BMem... to samo z resztą top10... nawet się czepiali, że palę im hypery xD

1461820_551788328241435_517423891_n-272x

Opublikowano

Jak oni z takimi broniami nie potrafią ze mną wygrać pvp, to Perkisas to będą same resy ciągle, a one kiedyś się kończą :) Moje pvp jest równie przewidywalne co raid bossy, praktycznie ciągle to samo robie na każdym pvp, a oni i tak dają się w to złapać...

1461820_551788328241435_517423891_n-272x

Opublikowano

Wiesz ktoś może być gorszy na pvp, ale świetny na pve i na odwrót. Jak możesz ocenić gracza, którego nie widziałeś nigdy na pve...

tumblr_ok78drcWS41vehwx3o1_500.gif

Opublikowano

Czity nie działają, a po co im czit na full hp jeżeli są ożywki za darmo? Tak trochę nie rozumiem Twojego toku myślenia. Brak sensownych powodów najazdów na Voida etc.

tumblr_ok78drcWS41vehwx3o1_500.gif

Opublikowano

Za free, ale jest ograniczona liczba na dzień nie? No chyba, że znalazł się szaleniec który na wykupował ich w uja, albo taki farciarz jak ja co mu dropiły jak szalone, nie wiadomo po co. A czitów i tak będą używać, bo po co czekać na respa, lepiej nie padać.

 

PS.: Przypomniało mi sie, że na Perkisasie ożywia za free po chyba tam było 14s xD

1461820_551788328241435_517423891_n-272x

Opublikowano

No o tym mówiłem da faq? I na Voidzie prawie każdy ma ponad 100 ożywek, więc? #czityniedzialaja i już nie mają po co czitować chyba, że tylko dla siebie.

tumblr_ok78drcWS41vehwx3o1_500.gif

Opublikowano

Heniry i sikrety w 2 min nadal zostaną :v

Brava dla Voida za świetnie skopiowane pliki :D chyba, że dodanie eventu święta koegzystencji było zamierzone, razem z tymi ticketami.

1461820_551788328241435_517423891_n-272x

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...