Skocz do zawartości

Tremo

MPC Winner
 • Zawartość

  5000
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Tremo

 • Ranga
  Master
 • Urodziny 10.07.2000

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Katowice

Ostatnio na profilu byli

18545 wyświetleń profilu
 1. Unknowncheats, aczkolwiek widzę same skrypty aktulnie.
 2. Nie używasz żadnych vpn? A no i standardem jest, aby zrobić spójność plików gry.
 3. Gra spoko, tylko czy Was też średnio raz na 3 gierki wyrzuca bez żadnego błędu?
 4. Jestem pewien, ponieważ po dodaniu dodatku nic nie zmieniałem.
 5. Hej, mam strasznie nietypowy problem, mianowicie nie mam ani podpowiedzi, ani kolorowania niektórych składni w jQuery / jScript w zewnętrznym pliku. Kiedy wszystko piszę w .html w znaczniku script to posiadam podpowiedzi jak wpiszę np. pierwszą literę, w zewnętrznym pliku już owych podpowiedzi do jQuery nie mam. Kolejny problem jest taki iż zmagam się z brakiem kolorowania niektórych słów kluczowych co trochę denerwuje, bo poprzez kolorowanie kod jest czytelniejszy i łatwiej jest go zrozumieć. Tutaj chodzi o kolorowanie tekstu i właśnie w takim pliku zewnętrznym, który jest podpięty pod .html nie działają podpowiedzi z jQuery.
 6. Od VAC się nie odwołasz więc nawet nie masz co próbować, na przyszłość radzę to co kolega wyżej. Steam po to daje dodatkowe zabezpieczenia logowania, aby z nich korzystać.
 7. Są to dobre fpsy pod taką konfigurację, wystarczy parę filmów na yt zobaczyć. No może Ci brakuje, ale to i tak nie zmieni Twojej płynności.
 8. @MPCTaylorCałe się chowają, przepraszam za tak długą odpowiedź, ale nie dostałem powiadomienia
 9. Włącz net_graph 1 i daj ss Może masz blokade fps na mm, chociaż na botach też byś miał, ale spróbuj fps_max 300 Usuń zbędne pliki, bo to tez ma ogromne znaczenie.
 10. Parametry startowe -dxlevel 90 I sprawdź czy masz zainstalowane najnowsze sterowniki do karty oraz wszystkie frameworki. 1280x720 myślę, że nie powinno być potrzebne, tak jak pokazuje na filmie.
 11. Zmiana map

  Do pliku ump_mapcycle wszystkie mapy dałeś do 1 bloku? np. "mapy1" { //mapy// "default_min_time" "0000" <- Wartosc "default_max_time" "1200" }

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...