Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ProŚby, Pytania I Problemy! Tylko Tutaj!


Detox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak juz wczesniej wspominalem drogi "Orchimaru" (nice literowka) masz tu pelna instrukcje jak hakowac:

 

1. Idz do apteczki w domu.

2. Znajdz opakowanie ze strzykawkami (MUSI BYC Z MIARKA!!!).

3. Rozerwij opakowanie.

4. Wyjmij strzykawke z srodka.

5. Idz do garazu, ew. piwnicy.

6. Znajdz kanister z benzyna.

7. Znajdz maly sloiczek.

8. Przelej troche benzyny do sloiczka.

9. Zanuz strzykawke uprzednio przymocowujac igle w zapelnionym sloiku.

10. Zlap za cyngiel.

11. Pociagnij.

12. Odmierz w strzykawce 10ml benzyny.

13. Zdejmij pasek.

14. Zacisnij lekko na szyi (tak zeby sie nie udusic).

15. Postukaj sie w szyje lekko tak zeby pobudzic tetnice szyjna.

16. Zlap tetnice szyjna.

17. Wbij strzykawke w tetnice.

18. Nacisnij cyngiel

19. Postaw wysoki stolek ew. drabine na srodku pokoju.

20. Rzuc z duzej wysokosci szklane przedmioty (moga byc to np. sloiki, butelki)

21. Wejdz na drabine.

22. Czekaj tak az poczujesz dzialanie benzyny w organizmie.

23. Zemdlej upadajac na potluczone butelki badz sloiki.

24. Zemrzyj od zatrucia benzyna, ew. od licznych ran zadanych przez potluczone szklo.

 

Good Luck and Have Fun

 

 

@btw

to jest smoke vac ew. xavac. ew. dem ale raczej xavac

 

@up

wiesz ja bym administracji tak nie obrazal :)

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wielkie dzięki za te piękne forum tylko jakby ktos mógł by dać jakiegoś tuta jak zrobić item vac tak jak jest teraz co itemy same lecą do kolesia i tak wiem że może byc a/b będe to robić na noob char

 

pozdrawiam

Opublikowano

jezeli masz no delay slash blast + dem to sproboj pocisnac na jr. kociakach a pozniej na chronosach (nie koniecznie musza to zawsze byc latajace mobki co nie?) bedziesz lazic, walic i po drodze zbierac dropa.

Opublikowano

Kurczę, dzisiaj popołudniu expiłem sobie moim Nóbskim 30+ Sinem na Ludi tower. Wtem wyskopczył mi jakiś 50 + knight. Zaczął expić. Zdziwiło mnie tylko że jak bił JEDNEGO potwora to reszta z całej mapki też otrzymywała obrażenia. Bardzo fajna rzecz. Tutaj wyczytałem że to jest prawdopodobnie DEM. Czy istnieje taki "wałek" dal mojego sina? Jeżeli tak to powi mi ktoś jak to zrobić. Powie a nie da :D Nie lubie tak za bardzo leechować ale chociarz żeby moje przypuszczenia się sprawdziły to było by git. Wie ktoś coś więcej na ten temat>

Opublikowano

Proszę o Cheata do EMS:p

Ma mieć takie funkcje:

 

*Żeby potwory brał to jednej kupki i tam zostały! A ja je bije :P

*Żebym loot brał z całej mapy!

 

Z góry Dzięki:)

Opublikowano

@up

I co? Może frytki do tego? o_0

Na tą wersję jest tylko svac + dem dla warów.

Chcesz to sobie wygoogluj.

Opublikowano

na ems sie da, jednak dmg bedzie strasznie zmniejszony~

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

mam problem 3 miesiące temu pobierałem patcha i wyskoczyło mi że nie mam miejsca na dysku. i wyskakiwał mi error... załatwiłem wolne miejsce i dalej wyskakuje dałem sobie spokój i znowu zachciało mi się grać ale nie mogę ... nic nie robiłem z plikami ani nic ...

 

oto ten error

post-60358-1246044960.gif

jyh.jpg
Opublikowano
Jestem zielony. Proszę sie nie smiać ;]

pozwól ze wybuchne śmiechem :D :D :D :D

BWAHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHHAHAHHAHHAHAHAHHAHAHH

HHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHH ;)

jest to nie AHAHHAHAH mozliwe ;)

poczytaj forum i HAHAH bedziesz wszystko wiedział ;)

Opublikowano

Gms nie dziala - ems dziala.

 

@Wisnia - zle sterowniki do karty graficznej, sciagnij nowe.

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

Kurczę. Jakich używacie "god modów". ja bawiłem się na dwóch i na obydwa dostałem bana. Na ten gdzie się zaznacza na demswz Mad/pad damge 1 bądź 0 i ten gdzie acc wynosi 1. Potrzebuję czegoś gdzie nie będzie ani D/C ani A/B =)

Opublikowano

to jest coś co da mi choć po częsci nieśmiertelność? Albo żeby potworki we mnie nie trafiały ?

Opublikowano
to jest coś co da mi choć po częsci nieśmiertelność? Albo żeby potworki we mnie nie trafiały ?

 

Wszystkie GoodMod'y mają aktualnie a/b.(tak mi się zdaje)

 

Czy jest jakiś bot co uzywa pontionów??

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...