Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ProŚby, Pytania I Problemy! Tylko Tutaj!


Detox

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Spróbuj programem HiJackThis - ale daj log do kogoś kto się zna na tym, dla extrem'ów niech sobie zaznaczaja wszystko( np. ja xD)

I zawsze jak zaznaczysz wszystko i Fix'ed to kasuje Ci servery DNS, więc raczej zapisze je sobie gdzieś na kartce.

 

Pvac - jest podobno priv z tego co qpak'a mówił / -a

Na gMS procz tego nie ma żadnego vac'a bez a/b na eMS tylko DEM działa.

Opublikowano

jestem seniorem gildi ... ale nie wiem czemu kumpel mnie dodawał 2x dzisiaj do family ale i tak po godzinie nie widzę seniora i kumpla ... i ja jestem seniorem i juniorem w family o co chodzi ??

 

expie ciągle ... a ja księ zakłada familie ?

jyh.jpg
Opublikowano

Dodajesz sobie Juniora... A jak chcesz być w czyjejś familii to jeden z członków musi cię przyjąć na juniora.

 

Opublikowano

@maliu

mozliwe ze masz mapping ip przez tego wirusa

 

start>uruchom>C:/WINDOWS/system32/Drivers/etc

otwierasz "hosts" przez notatnik

kasujesz wszystkie linijki tam oprocz 127.0.0 localhost

zapisujesz

res kompa

i zobacz

Opublikowano
ale oni mnie dodają a ja za jakiś czas nie widzę ich w famili

 

Jedyne wyjaśnienie to te, że odeszli z rodziny ;p

Opublikowano

Riding, na Hogach sie jezdzi, nie wiem kiedy wejdzie, mozna jezdzic na lvl. 50>70>120>200

Opublikowano

Ja tam czesto zeby testowac hacki zmienialem ip , i probowalem jakims mulem - 2 dni byl wykoksowany , to probowalem reszta.

Kilka postaci poleglo , ale wiekszosc byla nietknieta.

Jesli sa pewne watpliwosci lepiej samemu sprobowac.

2 + 2 = 5

Opublikowano

może to nie ten dział ale jak to wyłączyć jak wpisuję stronę w pasku tam gdzie jest http ... kiedyś jak napisałem samo mpc forum to od razu włączało mi stronę bez .pl itp a teraz wchodzi mi na stronę ask.com i wyszukuje jak w google.. jak to wyłączyć ?

jyh.jpg
Opublikowano

wykasuj w opcjach dodatkow firefoxa, plugin ask.com

 

otworz mozille>narzedzia>dodatki<ask.com toolbar>odinstaluj

Opublikowano

mam taki problem po formacie mam net frameworka oraz wyskakuje mi "Odwołanie do obiektu nie jest ustawione dla wystąpienia obiektu"

@edit juz sobie poradziłem c++ runtime library zainstalowalem

zal.jpg

Opublikowano

@Wisnia wejdz w rozszerzenia i tam

 

@Thimek

Powod jest prosty

Edytujesz Skill.wz, ustawiasz wersje na EMS (z tego co widze) a spróbuj ustawic wersje GMS, bo to mi wyglada na niezgodnosc wersji

Opublikowano

No bo to jest nie zgodnosc wersji >.<

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...