Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ProŚby, Pytania I Problemy! Tylko Tutaj!


Detox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@up nie. chyba ze masz naprawde pecha. spokojnie wbijesz 60+, pozniej trzeba uwazac ;]

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Crowy masz na mushroom shrine, znajdz NPC Spinel (czy jakos tak) on Cie tam przetransportuje za 3000 mesos, pozniej idziesz dwie mapki w prawo i jush. A killa bee sa w New leaf city... dostaniesz sie tam z Kerning City metrem a zeby dojsc na te killa bee to po lewej stronie mapki bedzie taka duza wierza, wespniesz sie na sama gore za pomoca teleportow (takie strzalki) i jak bedziesz na gorze to wejdziesz w okno, pozniej bedziesz schodzil na dol i na dol i na ktorejs mapce w meso gears tam beda, jak sie myle to poprawcie mnie :)

Opublikowano

Mam propozycję... A mianowicie ;) Zróbmy gildię w której będą tylko ludzie z MPC... Wiem, że ktoś już o tym mowił ale nikt się nie zgłaszał i nic z tego nie wyszło(przynajmniej nic o tym nie wiem :P) Jeśli komuś także się ten pomysł podoba niech pisze na PW :) Założenie gildii kosztuje chyba 1,5mil... Jeśli złożyło by się 6 osób po 250k to nie tak dużo by stracili :P

Pozdrawiam :)

@edit

Chodzi o gildię na EMS :)

@edit2

Jest już nas dwóch (ja i Sujka123) ;D Czekam na kolejnych zainteresowanych!

tomek95pl.gif
Opublikowano

ja mam inne pytanie

od jakiegos czasu widze jak ludzie na afku cisnom na jakims zadupiu(Omega Sector,El Nath,Folk Town) z Vackiem na all moby

co chwile zbiera mu calego dropa i zmienia miejsce na mapie(tak jakby sie przeteleportowywał z 1 miejsca na 2)

Nie są to latające moby(bo gdzie w el nath(nie licze tych oczek ;d) ^.-)

czy wie ktos jak takiego vaca zrobic a moze wie ktos z kad to pobrac?

//Ciach

Opublikowano

Wiem jak zrobic, nie da sie pobrac bo nikt do tego patcherow nei robi ;] to map shifting + pvack. teleportuje miedzy platformami na rozne spoty, w ktorych zbieraja sie moby + w imaxie skrypt jest ze chodzi rowniez i zbiera loot po 2 seriach zazwyczaj.

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

ITEM VAC?

 

przed chwilą zobaczyłem coś takiego:

 

ten mulek na gorze podnosi item z całej mapy.

 

kopiamaple0002.jpg

 

czy jest ktoś w posiadaniu tego iż vaca?, i czy on jest publiczny?

Opublikowano
o.O powiedz mi tylko, czy podnosil duzo itemow na raz czy nie? Dami3n musial cos narobic, potrzebuje tylko tego infa ;P bo jesli podnosil po kilka, tzn mniej niz 10 na raz, mozliwe ze uda mi sie go zrobic. jak dotad po podniesieniu wiekszej ilosci itemow byl a/b / dc. po 2-3 itemki dzialalo dobrze.

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

zgadza się podnosił max 5 itemow, w każdym bądź razie nie działało to jak dawny item vac że zaspamujesz z i oll itemy masz.

Opublikowano

Wb Item Vack<3 gdyby podnosil za dużo na raz to lecialby a/b. lepiej powoli niz wcale ;D Cya Vacki, Wb DEM + item Vack.

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

hmmm albo zrobiles zle z map wz skill wz mob wz albo antywirus ci sie pier....

 

//Ciach

Opublikowano

GMS

Mam pytanie a mianowicie wysłałem z postaci X na 1 koncie do postaci Y na 2 koncie Steely z kasą.

Tyle, że wysłałem poprzez NPC Duey Package Deliverer ( ten koleś z czerwoną ciężarówką :D ) no i

jak che wybrać przesyłkę naciskając '' Receive '' to wyskakuje mi komunikat '' Package is still being sent. Please try again later.''

a przy paczce pisze ''Delivering'', czyli ogólnie chodzi o to, że nie mogę wybrać paczki, bo jest jeszcze w trakcie wysyłania,

ale ile to będzie trwać? bo chce poexpić i nie mam czym ;x

Ktoś wie?

 

z góry dzięki

Pozdrawiam.

 

@Down

O w mordę. :P

Dzięki za udzielenie odpowiedzi :)

' wielu ludzi patrzy, lecz tylko nie liczni widzą '

Opublikowano

Wysyłanie trwa ~12h

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

mam prosbe. szykam bota do expienia warriora tylko potrzebuje aby mial opcje, ze przestanie bc potworki jezeli na mapie nie bedzie spawnu. nie orientuje sie ktos jaki bot ma ta opcje? poniewaz d3mian nie posiada czegos takiego... (wystarczy mi nazwa ale link mile widziany ^^)

~.^

Opublikowano

nie ma takowego

 

jest chyba bot ktory mozesz ustawic by atakowal co iles tam ms (milisekund 1000ms=1s) ale opcji zeby sprawdzalo spawn i przestalo bic nie ma xP

Opublikowano

@up moze dalej da sie go zrobic przesz deMsWz, ale sam niewiem

 

mam jeszcze jedno pytanie da sie zrobic jakiegos force vaca albo sVaca na potwrki ktore nie lataja tylko chodza po ziemi?

~.^

Opublikowano

pvaca przez harepacka to u nas to sie robie taj:

 

1. uruchamiasz harepack ladujesz map.wz

2. znajdujesz mapke na ktorej chcesz miec pvaca

3. otwierasz foothold'y

4. zmieniasz u nich prev badz next na 0

5. zapisujesz

 

ez

Opublikowano

Ja jestem nobek w hackach, ale jestem ciekaw, czy możliwe by było zrobienie zakum/HT hacka? Nawet nie chodzi mi o expa, ale żeby on od razu ginął i dropił itemy.

Opublikowano

@up nie nie mozna

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

Mam prośbę, a mianowicie potrzebuje jakiegoś sensownego Ac.

Kiedyś jak grałem to miałem jednego i był naprawdę szybki, ale teraz już nie pamiętam nazwy ;x.

Chciałbym, żeby był szybki, a nie klikał raz na 5sec ^^

i pytanie czy macie jakieś szybkie lub znacie jakieś nazwy, ale muszą szybko klikać ;P ( potrzeba mi na PQ ).

 

Pozdrawiam i z góry dzięki

Kiper.

' wielu ludzi patrzy, lecz tylko nie liczni widzą '

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...