Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ProŚby, Pytania I Problemy! Tylko Tutaj!


Detox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pomocy!

Uzywam dem i ustawiam chara na bota. Potrzeboje czegos dzieki czemu bede mogl zbierac droop z gleby bo juz wogule kasy nie mam przez to. Z gory dzieki.

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@ 2x up. Windows/System32/Drivers/etc/Hosts. otworz w notatniku i wyczysc (usun wszystko co tam jest i zapisz). Musi dzialac, bo ten error jest spowodowany tym, ze adres servera maple przyporzadkowany jest do ip 127.0.0.1 - czyli takiego, ktory automatycznie masz gdy nie masz internetu.

 

@up- Svack. Tutek jest, zrob go =] w sumie Patchery mam juz gotowe, ale narazie nie bd jeszcze wystawial ;]

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

To nie problem żebym zrobił tylko jest problem inny... niewiem gdzie ja mam tym szitem expic @.@

@edit jak sprawdzić numer mapy na której sie jest? ;O

@edit2 35lvl crowy sweet <33 ;D dzieki qpaka za rade jednak to jest lepsze od bocenia na samymy demi ^.^ :D

Opublikowano

Luzik, jest lepsze niz samo dem bo zawsze cos kasy wpadnie ;] ~ 50 Gryfy i lvl na 30 min, tylko ze tam bany leca xS wczoraj perma na 66 fightera ale 3 dni botowania to nic :P juz spear leci kolejny xD a co do numeru mapy - sauna.gibbed.us

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

zostaje juz chyba tylko mapa z maladys.. ;P exp podobny ^^ (170) wiec nie powinno byc zle =]

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

Jest jeszcze moze hack który układa pin pokoleji :

 

 

Pin:

 

1234567890 ze poklei jest pokazany pin

f967ac5675c8d2f7.jpg

 

 

Opublikowano

Na 39 na Maladich jade (13 dex overall, 60 base dexa i sniper potek :D) i jakoś leci ^.^ ale jeszcze nieefektywnie (mały dmg i czasem missy) :P

Opublikowano

43 siedz na crowach, pozniej na malady powinno byc idealnie ;] ja wczoraj wbilem 1-35 dzis 43 maple spear i moj dexles tez na malady leci =]

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

@Tomek93PL

Niedaleko Ellini. Lokacja nazywa się Hidden Street: Forest of Evil I i Hidden Street: Forest of Evil II.

Opublikowano

Ale jak neichcesz bana to lepiej na Maladich xD a do 55 ma mini bee czy jak mają te pszczółki na 43 exp leci słitaśnie xD

Opublikowano

zrob sobie SVacka. Umiesc moby nad soba i drop bedzie spadal na ciebie.

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

Lagi sa poniewaz nexon ma przepelnione servery. jest zaduzo ludzi i servy nie daja sobie rady, dodam tez ze po 2 latach najbardziej zalosna firma na swiecie nie dodala zadnego nowego serva +to ze maple story ma wspolne serwery razem z combat arms. Nexon - czyli kretyni ktorzy chca jak najwiecej zarobic a nie stracic prawie nic ownuje graczy i siebie, ale nie cheaterow ;] wiec glhf

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano
Nexon - czyli kretyni ktorzy chca jak najwiecej zarobic a nie stracic prawie nic ownuje graczy i siebie, ale nie cheaterow ;] wiec glhf
True... ale w sumie przynajmniej czitów nieumieją dobrze sie pozbyć ^^:D Najgorsze jest to że jest teraz event na eMSie i laggi w czasie x2 exp/drop są MASAKRYCZNE >.< Gorzej niż na gMSie jak był event >.>
Opublikowano

Proszę o dokładny opis jak dojść z ellini na mape gdzie są crowy i gdzie są killa bee. Może być na PW ;) Z góry dzięki ;p

tomek95pl.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...