Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ProŚby, Pytania I Problemy! Tylko Tutaj!


Detox

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam iMaxa skonfigurowanego pod Maple, odrazu ma wpisany proces Maplestory :/

@edit czy taki skrypt zadziała?

Keypress "Left"

sleep 15000

Keypress "Right"

sleep 15000

goto 1

Chodzi o to żeby co 15 sekund przechodził kawałek raz w prawo raz w lewo to powinien działać jak UA.

A tutaj skrypt jaki znalazłem tylko że ctrl mi w systemie klika:

Keydown "Ctrl"

sleep 61

Keydown "Ctrl"

sleep 61

Keydown "Ctrl"

sleep 61

Keydown "PageUp"

Keypress "Left"

sleep 250

Keydown "Ctrl"

sleep 900

Keypress "Right"

sleep 250

goto 1

 

Opublikowano

Czy istnieje jakiś bot (albo skrypt) który będzie sam zbierał w szybkim tempie loota? Najlepiej żeby był bezpieczny i nie powodował a/b.

Opublikowano

Wczoraj natrafiłem na botQa z hackiem

maple0010.th.jpg

Co to może być za hack bo on tam siedzi od kilku dni na fr2,fr1

Ostatnio był widziany na 38 lvl-u

To niemożliwe żeby kupował potki bo nie wychodził z tamtego miejsca i nie zbierał mesos

na czym ja zarobiłem 150 k xDDDD

Na początku pomyślałem dem ale niemożliwe bo nie widać było animacji

potem dem + fast animation ale też nie

bo nie atakował kilku potworków naraz tylko 1 na raz czyli używał normal attacku !!!!!

Dem + normal attack chyba takiego czegoś nie ma co ?!?

@edit

Dem na normal attack ?

28503u.gif

18004.jpg

18002i.jpg

Opublikowano

Czasem, jak gram w EMSa to po jakimś czasie nie mogę nic pisać ( w chacie) a wszystkie klawisze funkcyjne (Z,Q itd.) działają. A po wyjściu z gry Kaspersky uznaje MS za Keyloggera i muszę resetować kompa bo żaden klawisz nie działa jak powinien ;/ co robic?

Opublikowano

PROSZĘ poda mi ktoś stronę z NOWYMI pytaniami na 3rd joba ?? bo się wrobiłem i próbowałem zrobić na starych i tylko straciłem crystala ??

jyh.jpg
Opublikowano

mam pytanko dzisiaj odinsalowalem combata i sciagnelem nowa instalke zinstalowalem i przy logowaniu wyskakuje mi na czerwono This is not a registered ID. Please check again aa i nie wiem czy to dobra instalka byla

 

Opublikowano

@up napisz do mnie na gg to wysle Ci te odpowiedzi i pomoge.

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

ems w oknie .. znalazłem program na mpc forum po polsku ktoś poprawił i jak biore DirectX8 to tylko mi się pokazuje oobramowanie małe od ems i nic widze pulpit przez to ..

jyh.jpg
Opublikowano

ahm OKNIE a nie konie... dxwnd byl od tego ale juz chyba dcuje, albo had

 

pozostaje opcja kombinacji klawiszy alt+enter

Opublikowano

ey wisnia chesz zrobic 3 joba?

to ujme to tak :

trudne są tylko pytania

wiec bierz fona i dzwon do kolegi zeby siedział na necie

ja tak zrobiłem

2x zje***lem ;/ dopiero za 3 razem mi sie udało :P

ale ostatnie pytanie było przesrane ;/

ile pior w piuropuszu ma "Dances With Barlog"

Opublikowano

jesli ktos posiada skrypt na pin unrandomizer na aktualnego ems to poprosze o wystawienie go, moze byc z wersji poprzedniej to sobie updatne

 

musze takiemu jednemu crackowac pin na ems, bypass na hackshield mam, pin crackera mam i tlyko pin unrandomizrer potrzebny :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...