Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ProŚby, Pytania I Problemy! Tylko Tutaj!


Detox

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Może ktoś wytłumaczyć jak obsługiwać ACToola? :)

Pozdrawiam :D

 

@edit

Konkretnie potrzebuje wiedzieć jak zrobić autosella, gdyż przyda się on bardzo do orerushera :P

tomek95pl.gif
Opublikowano

EMS IMaxMacro

HS mi ciągle wykrywa hack przy używaniu IMaxMacro, co prawda nie od razu ale tak po niecałych 5 min

Nawet jak odpalam przez rawrr lub MoonlightEngine to od razu mnie wyrzuca nawet nie da się zalogować.

Ocb?

signature

Opublikowano

Przydalby Ci sie Bypass na hs, z nim dziala mi na ems, gms i msea idealnie CE ;] wiec i imax bedzie działał dobrze ;]

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

Mam prośbę czy nie ma jakiegoś czegoś w stylu ACtoola do EMS ze skryptem do orerushingu ponieważ mi znajduje ACtoola i nie można bocić normalnie miałem na GMS w imaxmacro ale ten nie działa z góry dziękuje za pomoc.

 

P.S. Sorry za błędy i brak znaków interpunkcyjnych (jak np. przecinek) ponieważ jestem dyslektykiem

Opublikowano

OK rozwiązałem problem. Po prostu włączam Maplestory przez ikonę w iMaxMacro i póki co chodzi, może raz na 2h wywali że hack ale mi to nie przeszkadza ;D

signature

Opublikowano

elo gram w mapla od dwoch tygodni a niegralem ze dwa lata i teraz ściągam mapla chce zalozyc konto na globalu ... Ale to juz inna sprawa .

Pamiętam ze kiedyś bylo coś takiego jak tabelki do hackowania bo te programy mam ( na dodatek z tego forum ) xP Ściągnołem sobie cheats engine i nie wiem co dalej a ze dawno nie gralem to troche slabo to wszystko rozumiem co jest wszędzie napisane o.O

Moze jakies wskazowki przynajmniej co mam dalej zrobic z tym programkiem

 

Pewnie za taką wypowiedz dostane bana czy coś xP Ale moze przynajmniej sie czegoś dowiem !

 

Opublikowano

CE nie ma w tej chwili dzialajacego bez bypassu, a public`a nie ma jeszcze, i raczej nie bedzie ;] wiec z "tabelkami" mozesz sobie dac spokoj ;]

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

To znaczy ze ten cheat engine mi sie nieprzyda i lepiej sobie odpuscic :/ bo jak juz mowilem to nietęgi jestem w tych zeczach a tutaj trudno cokolwiek znalezc . Znalazlem teraz na tym forum tylko AthisHackPack ale nie wiem czy to nie jest jakies stare bo odpalam coś z tego i albo nie wiem jak cokolwiek zrobic albo sie mi ems wyłącza i pisze cos tam o hack's ach xP Moze jakaś mała podpowiedź

 

 

Opublikowano

Nie wiem, co jest twoim dylematem, bo nie chciało mi się czytać twoich wypocin ale prosisz o radę więc ci ją daje. Wstrzyknij sobie 10ml benzyny w tętnice szyjną i przestan spamowac

 

AHP jest juz przestarzale ale jak ktos chce to niech wbije na moj folder na mediafire i sobie rzeczy poszuka

 

mediafire.com/folderathisa

Opublikowano

Jak juz mam ten program , włączyłem , ustawiłem , odpalam mapla już sie ciesze ze bede mial god moda , a tu sie zalogować nie zdąze wyłącza sie i znowu pisze ze mam hacki :/ ( obejzalem filmik i te screeny z forum )

Opublikowano

Jest jakiś sVac na ems ver. 053 działający na potworki, które chodzą po ziemi?

Tyle co znalazłem to na latające i pływające.

 

Małe pytanko

Widziałem dzisiaj kolesia, który stał w miejscu i zabijał all potwory z mapy.

Ale nie to, że je przyciągał w 1 punkt tylko normalnie się respiły. ;x

 

@Down i x2

Aha ok dzięki i jakoś sorry za te nazwy, ale jeszcze ich nie opanowałem heh ;P

' wielu ludzi patrzy, lecz tylko nie liczni widzą '

Opublikowano

@2up

Nie ma innego vaca niz na latające i (chyba) pływające ;/

chyba ze pvac

Pvac

a to co bije all to dem i działa tylko na slash blasta(i moze na cos innego ale to trzeba by było przetestowac) :

Dem

50 Postów [-]

100 Postów [-]

150 Postów [-]

200 Postów [-]

250 Postów [-]

300 Postów [-]

Disconnect....

 

Zamienie 74dk Ems z Eq itd za 74+ Innej Profesji Równiez EMS.

GG:164131 PW

Opublikowano

Matex, ten co sciagal itemki uzywal ItemVacka, a warrior ktory atakuje i zabija moby - DEM.

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano
Matex, ten co sciagal itemki uzywal ItemVacka, a warrior ktory atakuje i zabija moby - DEM.

 

Dokładnie :D A mógłby ktoś zamieścić na forum ItemVacka? :P Bardzo by się przydał :)

 

tomek95pl.gif
Opublikowano

jego chyba trzeba samemu sobie zrobic ;/

ale widziałem bardzo dużo osob z item vackiem

zbiera po 5-10 itemków

a dokładnie kase i itemy bez etc

sprubóje poszukac :>

50 Postów [-]

100 Postów [-]

150 Postów [-]

200 Postów [-]

250 Postów [-]

300 Postów [-]

Disconnect....

 

Zamienie 74dk Ems z Eq itd za 74+ Innej Profesji Równiez EMS.

GG:164131 PW

Opublikowano

a chcesz bana? item vack a/b, powiem wam na jakiej zasadzie to dziala. robisz mulka, na jednym kompie cheatujesz, a na drugim nastawiasz mulka ktory podnosi all. dostajesz bana na mulku, wciskasz ok i zbiera ci dalej. po jakims czasie przezucasz all kase/ itemy na innego chara. to sie nazywa - meso farmers. gdy wylogujesz sie z gry, nie zalogujesz sie drugi raz na tytm charze bo ma bana. dlatego item vacka uzywa sie na mulkowych charach ;]

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

no przeciez!

zawsze som jakies gołe typy 1 bije z dema a 2 co jakis czas zbiera itemy

@qpka napisz do mnie na gadu jesli bedziesz

50 Postów [-]

100 Postów [-]

150 Postów [-]

200 Postów [-]

250 Postów [-]

300 Postów [-]

Disconnect....

 

Zamienie 74dk Ems z Eq itd za 74+ Innej Profesji Równiez EMS.

GG:164131 PW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...