Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ProŚby, Pytania I Problemy! Tylko Tutaj!


Detox

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam parę pytań:

-Czy da się ustawić nieskończoną ilość many? (ale taką do czarów magicana)

-Czy da się podnieśc siłę czarów (np. żeby można było walić po 1k+ na 15lvl)

-Czy istnieje hack na mesos?

 

A no i czy może ktoś podać linka do poradnika jak zhackować slash blasta?

 

Opublikowano

@up

-nie

-nie

-nie

 

i - nie

 

;D

 

@Maliu, z Kipe sie da, ale to PrIv <3

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano
@up

-nie

-nie

-nie

 

i - nie

 

;D

 

@Maliu, z Kipe sie da, ale to PrIv <3

 

To już hack na Slash Blasta nie działa?

A mógłby mi ktoś wytłumaczyć na czym polega Final Attack Hack?

Opublikowano

Witam ! Mam takią jedną "Wielką" Prośbe ;/ szukałem po "GOOGLE.PL-COM,itp no delay dla bowmana (EMS) czy ktoś mógł by mnie poinstruować jak go wykonać ? dzieki :) (jak coś svacka mam :) brakuje wlaśnie tej 1 rzeczy )

Opublikowano

@2xup

dziala zaleznie od wersji na jakiej grasz

 

@up

private, tylko ja i qpaka mamy no delay i dem do wszystkich skili na tym forum

Opublikowano

Athis, nie chyba a tylko. co do svacka - przykro mi ale leca a/b xS co do ems, testing now.

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

Ekhem ja również mam no delay'a dla all skilów, ale nie martw się nie daje nikomu ;p

 

 

@edit

 

Lubiegry PW zobacz

Opublikowano

tak mamy. co do dema - rowniez, na kazdą "masowke" , co do only, watpie w to ;] chyba ze masz priva na gzh x3

jutro wrzucę troche ss0w jak skoncze zabawe z pe.

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

wszystko bez obnizonych hitow

 

mamy tez item vac oraz unlimited use skill (np. dagger booster dziala nam 999 godzin)

Opublikowano
wszystko bez obnizonych hitow

 

mamy tez item vac oraz unlimited use skill (np. dagger booster dziala nam 999 godzin)

udostępnicie to w jakims bliższym czasie czy raczej nie bardzo ?

Opublikowano

Jezeli juz, kilka dni przed patchem. jak to zazwyczaj robila elita, zeby pokazac ze dziala ;] w nastepnym patchu nd bye, dem bye, svack = a/b - na 99%

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

ItemVack = Kipe ;] ten bez a/b. inny = a/b

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

dam im podpowiedz :D

 

edytujcie character.wz i skill.wz

 

kurcze poprobujcie sami cos, ja nad tym z qpaka sieidzalem chyba ze 2 dni testujac wszystko, mamy kilka pomyslow jeszcze do sprawdzenia

 

@qpaka

jak tam forum?

Opublikowano

@2x up

dziala a final attack hack sprawia ze ma sie 99% szans na final attackalbo 0% szans zeby nie przeszkadzal, to jest zalezne od hackera

 

@up

harepacker i Packet Editing

Opublikowano

Ma ktoś tak po patchu że jak włącza trainera Dami3n's Runlimited Attack to po włączeniu Maple, okienko MS odrazu znika a po chwili okienko injectowania trainera i koniec, w procesach nic sie niewyświetla, poprostu się niewłącza? Bo Unlimited Attacka niemam i niewiem czy to przez patcha czy przez mojego złoma xD.

Opublikowano

Witam znowu mam kolejne pytanie i prosbe Czy moglbym poporsiv VAc lub PVAc do singapouro na te kukly czy jeszcze jest albo jak go zrobic jakis poradnik i jeszcze czy moglby mi ktos pomogl usunac virusa" Kiedys pobralem meso genrator i jak wlanczamm maplestory.nexon.net to mi sie pornole wlaczaja :D" jak to usunac prosze o szybka pomoc :)

 

Maliu

@DOWN

Tylko jakim i dokladnie jak to zrobic oto mi chodzi nie wiem jak to sie nazywa a moze ktos juz z tym problem mial i naprawil ;/

98% młodzieży słucha hip-hopu, techno, rap'u, jeśli jesteś wśród tych 98%, którzy są normalni, a nie w tych 2% odmieńców wstaw to do swojej sygnaturki.

835402.gif

Click here to feed me a Star Fruit!

Get your own at Flyffables!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...