Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ProŚby, Pytania I Problemy! Tylko Tutaj!


Detox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja mam takie pytanie, jak nagrac filmik z maple story? Probowalem przez hypercam, maple na fullscreenie mialem i mi sie nagral czarny obraz... a wiecie tez moze jak zrobic EMS 0.52 w okienku ? Z gory dziex

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

DXWnd co do minimalizacji ale nie wiem czy dziala jeszcze

 

fraps do nagrywania

Opublikowano
DXWnd co do minimalizacji ale nie wiem czy dziala jeszcze

Nie dziala od kiedy jest hack shield pro

 

 

_______

 

 

 

A teraz moje pytanie - jakis czas temu pojawil sie temat odnosnie "99% final attack'u" i Rydzyk podal sposob do uzyskania tego efektu

Mi na ems uzywajac deMSwZ 211 to nie chce dzialac a robie wszystko wg. instruckji

Da sie moze to zrobic przy pomocy HaRepackera ? Jezeli ktos nie wie o co mi chodzi to niech przegladnie ten temacik: http://www.mpcforum.pl/index.php?showtopic=35687

 

 

 

Opublikowano

@Hersanek.

 

Jak narazie nie dam gotowca, bo z tego co czytam to czesc osob pisalo ze " nie chce sie uczyc " tylko chce gotowca. Badzmy powazni.. nie zawsze bedzie tu ktos kto wam je da, my tez wiecznie nie bedziemy robic patcherow dla wszystkich ;/

 

@Pozniej zrobie wam tutka do svacka

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

Widzisz ;] znacznie lepiej cos samemu zrobic i miec z tego satysfakcje, nie prawda? :P Pozdrawiam ;]

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

Tak się zastanawiam czy czasem nie da się w jakiś sposób zdegradować Maple do starszych wersji. Może ktoś już zna jakiś myk na to? Tylko proszę nie pytajcie na co mi to.

Opublikowano

@up, za opublikowanie go tu jest ban, @Rydzyk jest patcher ktory zmniejsza maple dokladnie do v.62 (przydatny do priv serwow) Potrzebuje numer Athisa Pilnie na gg, bo musze z nim pogadac a nie zdazylem wziasc. w zwiazku ze tez opuszcze to forum w najblizszym czasie prosze o pilny kontakt jesli ktos moze podeslac mi jego numer bylbym bardzo wdzieczny ;]

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

Wielkie dzieki, juz mam ;]

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

Jest Tylko C/s :P na cefie[*] byl kiedys taki pomysl ale nie wypalilo =]

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

Czy jest jakaś opcja grać na gms bez poboru internetu tak jak to robi AOL / hotspot shield itp ?

te programy zabierają znaczną część trnsweru dzieki czemu ciężko np zbierać zenki i itemki :/

 

Słyszalem że można takie coś zrobić na naszej karcie sieciowej ale to trza znać amerykańske ip i umieć t ozrobić ja niestety nieumiem :/

Opublikowano

Aol Ci cos bierze? o.O ja gram 3 dni na Aolu na gms po 4-5h dziennie, 0 lagow 0 problemow a neta nie mam cudownego jak narazie. Na Aolu mozna luzem grac, i smialo moge stwierdzic ze nie ma roznicy miedzy grą na nim a na normalnym koncie =]

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

xAvac+DEM jak to zrobić? żeby walić potworki z całej mapki a zbierac dropy w jednym miejscu???

narazie uzywam DEM. poza tym nie mam pojęcia jak używać tego xAvaca (i nie wiem czy jest a/b)

son_goku15.gif

 

Śmierć to zdrowie>>>>>>>>>>>>>>>>.

son_goku22.gif

Opublikowano

witam

Dzis widzialem kolesia na EMS co zabijal moby bez zadawania obrazen i robil to bardzo szybko. I tu mam do was pytanie: jak zrobic cos takiego ?

 

@edit

juz wiem jak to zrobic ;] to jest zwykle no delay ;p

Opublikowano

Mam Pytanie odnosnie konta na Kms, jest ktos w stanie zrobic? lub ma jakies na zbyciu? bylbym bardzo wdzieczny, bo potrzebuje jednego bo mam ciekawa idee i chce to przetestowac ;] a do mojego niestety nie pamietam pinu :| z gory dziekuje

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

Witam.

Czy jest jakiś sposób na zrobienie No Delaya na FA? Jeśli tak to proszę o nakierowanie.

PS. Nie wiem czy ma to znaczenie, ale EMS ;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...