Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ProŚby, Pytania I Problemy! Tylko Tutaj!


Detox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Crash jutro rano / po sql dam jak bd mial czas

@Im_Hackk To Error zwiazany ze Sterownikami do Karty Graficznej, napisz mi na pm twoj gg to pomoge Ci rozwiazac ten problem.

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

nie mozesz napisac poniewaz Athis odszedl z forum i juz nie pomaga na nim. a wszystko dzieki tutejszym pro cziterom.

 

ciekawe jak to forum (ten dzial) bedzie niedlugo wygladal...

Katton no jutsu

 

gg athisa: 636375 <tylko mu nie mowcie :)

Opublikowano

Mam pytanie: Jak usunąć aola?? Usunolem go, a z prawej strony paska zadan jest pokazana ikonka aola :/ Przez to mam wolniejszy internet :(

tomek95pl.gif
Opublikowano

Może ktoś zapodać pin typer ? <--- jak sie nie myle to jest wlasnie hack który robi że pin wpisujemy zamiast wklepywać myszką

f967ac5675c8d2f7.jpg

 

 

Opublikowano

@Tomek95PL

kliknij start , panel sterowania, dodaj lub usun programy, znajdz tego Aol'a i klinkji po prawej zmien/usun i reszte tam dalej klikaj <dziala w przypadku windowsa xp/proffesional jesli masz inny napisz na priv!

@romans

z tego co sie orientuje niema takiego. Szukalam wszedzie bo tez potrzebuje niestety na obecna chwile nie da rady. Pozdro

 

@topic

Da sie jakos wylaczyc Aol'a z traya?

Ja:

Ej wiw3k, jedziemy do czarnobyla?

Wiw3k:

Nieee, bo tam aciek grasuje.

Opublikowano

da sie wylaczyc przez ms config

 

@down

tak tak dalej marz gdyby nie athis to ten dzial w ogole by nie istnial... a tak to pewne podstawy sa i inni moga sie ksztalcic

 

ps i nie chodzilo z tego co wiem o to ze ktos jest lepszy tylko o calosc mpc jakie tu cholery laza nic nie umieja docenic zzero thx czy czegos i tyle...

 

taki pro jestyes to zrob cos sam i zobaczysz jak bedzie ci milo gdy to zrobisz po paru dniach testow i nikt nawet dzieki ci nie powie a jeszcze beda sie pluc ze cos zrobiles...

Katton no jutsu

 

gg athisa: 636375 <tylko mu nie mowcie :)

Opublikowano

@Orochi

Athis wymiękł bo to cipka :]

są lepsi o wiele od niego i nie może sie pogodzić przez to hahaha :D

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano
@Orochi

Athis wymiękł bo to cipka :]

są lepsi o wiele od niego i nie może sie pogodzić przez to hahaha :D

 

przepraszam za wyrażenie

"ZAMKNIJ DUPE. MOZE SOM LEPSI ALE TUTAJ NIE ZAGLADAJA TO BYLA JEDYNA OSOBA NA FORUM O MAPLE KTÓREJ MOGE PODZIĘKOWAC

BEZ NEIGO TEZ BYS PEWNIE DUZO NIE POGRAŁ(JESLI GRASZ)"

//Ciach

Opublikowano

@up

przestańcie spamować!

Ja:

Ej wiw3k, jedziemy do czarnobyla?

Wiw3k:

Nieee, bo tam aciek grasuje.

Opublikowano

@nor3g

Prawie wszystko leech from mpc anglia, lub n-k.com

@Romans

Obczaj mpc w wersji .com

@pytanie:

Super Tubi a/b?

reflink

Opublikowano

z tego co wiem to nie... :D Ja osobiście używam uber tubi i nic... ;D

 

@Pytanie

jest już może jakieś UA do EMS v53 ??

Opublikowano

@up Super Tubi nigdy nie a/b

 

@Merom! ubiegles mnie xD Jest ;] pamietasz treinerek ktory dalem na v.52? dziala na v.53 ;] bez a/b 3 dni na nim lece juz ;]

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

Prosze o pomoc mam problem z maple story. Dawniej gralem w Gms i mi sie cos popsulo tzn. wlaczam maple story i sie wlacza do mometu gg gg sie zaladuje i po chwili wychodzi taki blad : Unable to connect to the login server. Ether you are not online or Maple Story is going thorough a server check. Please check the Maple Story homepage for more information. Mam to samo na ems jak i na gms. Robilem juz formata reinstal ms i nic nie dalo prosze o pomoc. Blad juz mam ponad 5 miesiecy!!! Pozdrawiam

Opublikowano

Mam pytanko, na jednym z forum, pisało żeby zmienić offsety plików map.wz ze v52 na v53 żeby ore rusher chciał się zainstalować, lecz zabardzo niewiem który offset mam skopiować oO A za dużo tego żeby sprawdzać po koleji wie ktoś które to? :P

@edit: już wiem xD mam prośbe, może mi ktoś powiedzieć jak sprawdzić nr.mapy? Albo jeśli ktoś ma, to nr. tych map (Sleepywood, i te 3 mapy chyba z jumpquesta). :P

@edit już zrobiłem, tuta wrzuciłem :P

Opublikowano

c/s pisze slepaki czyli client sided - tylko ty to widzisz a nie server

Katton no jutsu

 

gg athisa: 636375 <tylko mu nie mowcie :)

Opublikowano

Ponawiam :

Długo już w maple nie grałem , a teraz przy próbie włączenia EMS mam taki błąd :

 

errorq.png

 

Usunięcie plików GG i wyłączenie Firewalla i Antyvira nie pomaga. :angry:

 

HELP ! :unsure:

 

(tak nawiasem ściągnąłem sobie CrossFire i tam też jest GG i ten sam błąd ...)

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...