Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ProŚby, Pytania I Problemy! Tylko Tutaj!


Detox

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Up Tak. Opcja szukaj i patrzenie nie bolą.

 

@Topic :

Długo już w maple nie grałem , a dzisiaj przy próbie włączenia EMS mam taki błąd :

 

errorq.png

 

Usunięcie plików GG i wyłączenie Firewalla i Antyvira nie pomaga. :angry:

 

HELP ! :unsure:

Opublikowano

Wchodzisz do C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\ i otwierasz w notatniku plik host. Usuwasz Linijke dotyczaca maple - nie pamietam co tam dokladnie (Adres Serwera + Strona "Mejplu", skasuj zapisz i dzialac powinno ;]

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

hejka działa wam maplestory global bo mi jakes okienko wyskakuje a w nim pisze

We are unable to connect to the ligin server due to a server check , a firewall block networl ; issues .

Please check the maplestory homepage for congoing server checks as well as your firewall settings

Opublikowano

Server Check jest =]

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

Ey jaki jest najlepszy God mode? Pacyfic, half-god czy jaki? Możecie podać jakie mają być ustawienia na Wz. editorze ?

Opublikowano

mam prosbe

a dokladnie potrzeuje svaca na ems

jest wogle na ems?

(musze se podexpic swoim 31 clerem)

//Ciach

Opublikowano

Zrób se sam svaca to nie jest trudne... (noob leecher)

EMS Kradia :

 

115Dk dead

117 WH+ SUPRA ACTIVE

47 Dual Blade

 

Sprzedam Fairfrozem 124 czy 126 att

KUPIE XBOW 110 ATT+

Opublikowano

Niestety musze zgodzic sie z Pershingiem. wiekszosc chce gotowcow a sami nawet nie próbujecie ;/ Ode mnie gotowca nie dostaniecie napewno, jesli chcecie tutki, to moge je dac. a co do pmow- nie pomagam tym ktorzy nie okazuja respektu innym takze mi i jada po innych wyzywajac ich od noobow mimo ze sami lepsi nie sa. Szacunek dla innych - wtedy i wy go dostaniecie i rowniez wtedy otrzymacie pomoc. Pozdrawiam

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

Hmm mam pytanko, ma ktoś pomysł na zarobek na potki? Bana dostałem dzisiaj i robie new chara i zabardzo niewiem z której strony sie złapać, kumple sami nic niemają, może ktoś coś doradzić? :<

Opublikowano

@2 up dobra dobra kazdy by chciał gotowca ale sam wiem ile radości daje zrobienie cos samemu :D

to jakbyscie dali mi tylko jakis poradnik czy cos jak se zrobic to na ems na strige(albo stringe ch*j wie) w kerning

tylko jakis poradniczek ;] jakie programiki i jak se to poustawiac ;p

@up wbij 15 i baw sie auto rusherem na afku z ibotem

ja z kolegom zarobiliśmy tak 5 millionów (około) i teraz mam odpicowanego luklessa :D

//Ciach

Opublikowano

Witam

Macie może skrypt do imaxa żeby nie było anty bota, chodzi mi o to żeby sie ruszał w lewo i w prawo co 1min, i naciskał sobie shift co 1sec , i co 30 sec ctrl. Próbowałem to zrobić sam ale nie wiem dla czego przesuwa sie co jakiś czas w lewo.

Przydały by sie jakieś skrypty jak macie.

Opublikowano

Da ktos poradnik jak zrobic svaca raz zrobilem, a teraz na gryphony nie udaje mi sie zrobic :(

GMs:

Lvl:85 Hermit Hacked

Lvl:54 Assasin Legit

Lvl:134 Bishop Hacked

Opublikowano

kochane dzieci moge wam powiedziec ze niejaki Athis szykuje cos na moja prosbe co dotyczy SmokeVac i za moim posrednictwem wystawi to tutaj w niedlugim czasie czyli dzisiaj/jutro :)

 

mam nadzieje ze to was ucieszy

 

@edit

 

dodaje cytat

"Oczywiscie bedize to cos w rodzaju vid tutka bonie mam jak tam napisac a zreszta nwaet bym nie chcial dla tych 'prosow' cos robic... i tak jak z tym no sredlajem bedize instalka z haslem ale juz nie takim ze byle troll je zlamie bedzie trza sie poglowkowac troche typu ale tlyko przyklad to jest 2*2*2*2:72 mod 6 :=wynik if wynik goto wynik^72 itp no rozne takie mozna to kalkulatorem rozwiazac to co ic podalem ale u mnie nie bedize liczb zbytnio :D"

Katton no jutsu

 

gg athisa: 636375 <tylko mu nie mowcie :)

Opublikowano

Jak narazie lookam i nic nie jest Patched ;] Nexon FTW! ;] DEM + Nd + vacki dalej dzialaja ;]

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...