Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ProŚby, Pytania I Problemy! Tylko Tutaj!


Detox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hmm... w sumie używałem 2 din temu heala na stirge i na stone golemach no i dc nie było ale potem bana dostałem więc się zastanawiam :P

 

Maple Story Europe

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Co by się stało gdybym w HeRepackerze zmienił damage shlas blasta na 1 lvl np na 260 ?? :D

 

Bedzie CS

BTW J>Nodelay, disarm zRun, 102 DK, EMS

<img src="http://img205.imageshack.us/img205/7008/bellocanisthackerew7.gif" border="0" class="linked-sig-image" />

<img src="http://img218.imageshack.us/img218/2165/gtoen5.jpg" border="0" class="linked-sig-image" />

<img src="http://img.userbars.pl/94/18706.png" border="0" class="linked-sig-image" />

<img src="http://img.userbars.pl/106/21191.jpg" border="0" class="linked-sig-image" />

Opublikowano

Ma ktoś vaca na Gms?

Dropl mi Chaos 60% i fartem go zauwazylem, nie chcem przegapic nastepnego.Jako unlimited atack uzywam 5letniego brata ktory chodzi mi na boki xD

GMs:

Lvl:85 Hermit Hacked

Lvl:54 Assasin Legit

Lvl:134 Bishop Hacked

Opublikowano

to tak jak ja kiedys siostre xD 6letnia xP calkiem dobry bot ;] " Dobijesz mi 62 lvl i mozesz siasc " i siedzi 40 min i wbija xD kiedys jak mi padla, to resetla kompa i powiedziala ze sie wylaczylo xD i ze to nie jej wina :D

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

Tutaj też składam prośbę

Jeśli chodzi o ore rusher

[...] jednego nie wem jeszcze jak zmienic w ustawieniach by z 24 na 28 albo 20 slotów przestawić ? nie pytać sie po co tylko prosze o odpowiedź xD

 

w imacro oczywiscie skrypt na 30lvl ore rusher by holm <-- ten plik

f967ac5675c8d2f7.jpg

 

 

Opublikowano

Witam... Proszę mi powiedzieć jak zrobić NoDelay'a na power strike bo ten z action>sit nie działa... :/ Maple się wyłącza...

Opublikowano

PS sie nie da, jak juz to slash blast xS chociaz ps nie probowalem w sumie. moze pozniej sie pobawie :P

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

ee... :D do shlas blasta to mam wszystko dem i no delay... :D ale musze wbic 1 lvl dexlessem :D i mi sie nie chce... :D

 

Opublikowano

Gdzie expić na 40lvlu spearmanem??, najlepiej jakby to byl jakis mini dungeon :D

GMs:

Lvl:85 Hermit Hacked

Lvl:54 Assasin Legit

Lvl:134 Bishop Hacked

Opublikowano

@up

ja zdecydowanie proponuję evil eye (te żółte) w sleepy...

 

@topic

mam pytanie... wie ktoś może czy można zmienić ilość potworków atakowanych przez shlas blast, a jeżeli tak to czy nie będzie to CS... :D

Opublikowano

Nie Da Sie i to jest CS.

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

ey Qpaka dziala DEM na gms v70 albo przynajmniej ten svac ?

@

Need Harepacker z .dll files plxplxplxplxplxplxplx

@

L> dobre party na broa do hackowania xdd

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Svac bedzie dzialac chyba.

Wiec prosze qpaka po patchu zrob patchera tego map.wz na gryphy i te pszczoly XDDpl000000xxxx

Mozna sciagnac manual patch ze strony....

@Edit

Sprawdzal ktos dem ??

GMs:

Lvl:85 Hermit Hacked

Lvl:54 Assasin Legit

Lvl:134 Bishop Hacked

Opublikowano

ja, i dcuje.. :|

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

Ja tez sprawdzilem dcuje f5, a akurad dostalem karty 2x exp 2x drop i do tego teraaz jest fri 2x exp

A svac zrobisz pl00x??

GMs:

Lvl:85 Hermit Hacked

Lvl:54 Assasin Legit

Lvl:134 Bishop Hacked

Opublikowano

Uuu... Szkoda że wam nie działa już DEM... :D My na EMS jeszcze śmigamy... :D

 

I tutaj mam pytanie... Bezpiecznie było by zamiast 1000 w DEM wpisać zasięg 9999 ?? :>

Opublikowano

to nie robi roznicy.. mozesz wpisac co chcesz, to nie banuje. ale zasieg i tak max 2/3 mapki jest

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

@up

uspokój się !! spamujesz ciągle robisz nowe tematy... jest tylko smoke VAC i działa tylko na latające potwory... znajdź go sobie na forum i zrób...

no i proszę cię zamknij się... OK ??

Opublikowano

Powiecie mi dokladnie jakiego bota mogl bym uzywac na EMS.Jestem kompletnie "zielony" w botach do MS i nie bardzo wiem co i jak. Mogl by ktos kto wie dac do siebie kontakt , abym mogl popytac sie co nie co?

Opublikowano

uzyj iBota jest na 1 stronie tego dzialu...

Opublikowano

Witam... Mam pytanie... Nabiłem 30 lvl magiem i teraz chcę wybrać 2nd job... Chciałbym Clerica więc pytanie brzmi czy All Monster Undead = A/B ??

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...