Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ProŚby, Pytania I Problemy! Tylko Tutaj!


Detox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wie ktoś czemu nie moge sobie mssetupv69 na pendriver'a wrzucic pisze mi Nie mozna skopiowac, ze nie znane zrodlo.

Wtf? :/

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A jak mam takie małe zapytanie do szanownych gamecheaterów :P, czy istniał, istnieje(w co wątpię) czy jakoś by sie dało zrobić, takiego hacka który np. zatrzymywałby(ewentualnie wydłużał, resetował) czas w np. pq czy w tym podobnych rzeczach ?.

Jeżeli ktoś już oto pytał to sorka ale nie znalazłem jak by co.

juventus6zm9.png
Opublikowano

Hers, da sie ale nie bedzie robil dmg, jesli polaczysz to z fa, nie bedzie no delay. takze, jesli chcesz cheatowac z tym tak aby nie uzywalo hp/mp potow to poprostu sie nie da. @ Logan, nie jak narazie takiego czegos nie ma na obecna wersje, na v.66 widzialem cos podobnego ale dla mini dungeonow. a co do pq nie mam pojecia

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

jest, ale nawet nie opłaca się robić, bo są częste dc, a i tak wali max 2x szybciej. na gms jak na razie można zapomnieć o nd, wiec korzystajcie na ems póki możecie

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

@qpaka

 

Ja korzystałem z svac'a i no delay'a przez 12h na ems i potem bann... :/ już mi sie odechciało jak narazie grac... :P

Opublikowano

You have been disconnected from the login server. Please try again later.

[OK]

takie cos mi wyskakuje przy wlaczaniu gmsv69 wie ktos w czym rzecz?

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

no to wiem ale chodzi mi o to czemu tak mi wyskakuje co chwile o.O

zaznaczam iz gralem na private ale usunolem wszystkie rzeczy z tym zwiazane.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Witam...

Jest może jakiś działający Godmode na EMS bo używając tego z .wz edit dostałem 2 bany... :D

Opublikowano

Heh, kazdy god mode dziala ale wszystko ma swoj koniec, jak ja testowalem full gode, dostalem 2 bany. half god mode (typu, miss miss, normalny hit np. 54 itd.) to tez dostalem bana, moim zdaniem jakbys gral 1 godzine na god modzie i bys potem wylaczyl mapla, wlaczyl od nowa i znowu bys gral z god modem i tak w kolko to by Cie nie zlapali :]

Opublikowano

nie ma różnicy... Tak naprawdę to szukam super avoid gdzie ciagle są missy albo zabiera 1hp... :D

Opublikowano

Ma ktoś może u/a (unlimited attack) na gms o.O? bo jedynie tego brakuje mi do botowania xD

Opublikowano

Jest coś co będzie używało potów samemu??Mam rbot ale w nim tego nie ma :P

GMs:

Lvl:85 Hermit Hacked

Lvl:54 Assasin Legit

Lvl:134 Bishop Hacked

Opublikowano

Wiec ustaw sobie poty na autoskillu. ja tak botuje :P ustaw delay uzywania potow, i dziala idealnie ;] np Autoskill1 - hp autoskill2- mp. wystarczy troche pokombinowac ;]

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

O lol thx, na serio dziala i to rowno jak sie skonczy.Wielkie THX, a unlimited hack na gms jest??Tylko tego mi brakuje :D

GMs:

Lvl:85 Hermit Hacked

Lvl:54 Assasin Legit

Lvl:134 Bishop Hacked

Opublikowano

jak narazie, nie zbyt ;\ jest jeden, ale prawdopodobnie a/b. wysle Ci na pm jak tylko bedzie ;]

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

K,dzięki.60lvl fighter na demi

Teraz robie 60lvl spearman,zebym mial do wyboru jak nie bedzie demi

Na dwoch kontach gdyby ban

@Edit

Mozna miec final attack??Na fighterze nie dodawalem do finala bo nie wiedzialem czy dzialac bedzie.

GMs:

Lvl:85 Hermit Hacked

Lvl:54 Assasin Legit

Lvl:134 Bishop Hacked

Opublikowano

@up

Działać będzie ale dużo wolniej bo na final attack nie ma no delay...

Więc proponuję nie dodawać... :P

 

@topic

Co by się stało gdybym w HeRepackerze zmienił damage shlas blasta na 1 lvl np na 260 ?? :D

I czy to prawda że za Undead Hack jest A/B ?? ;> Bo nie wiem czy robić clerica czy innego maga... :P

Opublikowano

Dmg nie zmienisz, a jak juz to dostaniesz a/b albo dc. nie jestem pewny bo sie nie bawilem :P tak czy inaczej dmg = cs. Jest metoda na uzywanie Undead Hacka, bez dc. na gms to a/b na ems maks dc. wiec zalezy na ktore ms to chcesz :P

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...