Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ProŚby, Pytania I Problemy! Tylko Tutaj!


Detox

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

może jednak będę nim grał ? zacznę teraz dodawać w dex i na 83 lvl będę mógł założyć scaraba a jak się postaram to 83 lvl wbije może do początku wakacji ?

jyh.jpg
Opublikowano

Rób co chcesz, jak juz bardzo tak chcesz tego sina to graj dexelsem kiedys sie dorobisz i bedziesz mial hity boskie

GMs:

Lvl:85 Hermit Hacked

Lvl:54 Assasin Legit

Lvl:134 Bishop Hacked

Opublikowano

Witam... :D

Ma ktoś może JonyFHmapper ?? :D

Szukam tego programu i nigdzie nie mogę go znaleźć a bardzo jest mi potrzebny... :D

Opublikowano

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

zalezy jakiej wersji do gms wiem ze jest ale na mpcforum panuje zakaz umieszczania

 

(raz umiescilem i juz 2 raz nie zamieszcze)

Opublikowano

witam jak zrobić vaca w cheatengine

Na mpcforum ----> maple story mamy wiele chwastów .Są to użytkownicy : raven1233, xakoore, HelioNLP, mapla112, Rawko, gangsta123, Exonix, Smrodzek, Amigos, finglas11, wto, Cozmo, Nomad Monster, Siminuś, Msplayer i LAwiat ale jest ich dużo więcej . Moim zdaniem trzeba usunąć chwasty . Ale są też ludzie na wysokim poziomie : Crasher, Simpson, wisniaa95, 0nly0u, Athis, logomaniak i xajo ( ja ) .

 

 

Z dniem 27.sieerpnia2009 roku wchodze w Akcje "Pomagam tylko w temacie "Odpowiedzi na nurtujace was pytania" jesli popierasz te akcje wklej to do swojej sygnatury

Mam w dupie kto bedzie moderatorem maple story byle by sie interesowal dzialem, a nie sobi go olewa jak obecni moderatorzy

 

 

Koc summon dem (pathed ) ... więc się debilu nie pytaj czy działa .

 

 

Każdy noob na forum , każdy noobowski temat , każdy noobowski spam to wielkie g***o na tym forum więc nooby wypier...

 

Opublikowano

@TOPIC

wyskakuje mi taka informacja przy "MapleStoryGlobal Downloader"

W spolszczonej wersji: Brak Pando Media Booster w Twoim Komputerze

chcialem ten szit sciagnac ale skąd :?

z oficjalnej strony nie sciagne bo platne wtf:? nexon gry mi nie da sciagnac :(

Mial ktoś z tym problem, rozwiazal go jakos ?

@Edit

@Down2

już wszystko gra =]

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano
o.O jest pin crack wtf o.O z tego co slyszalem nie ma bo po 5 blędnych pinach wywala z gry ?
Opublikowano

@up

 

jest i dziala

 

@up3

 

edytujac potrzebny adres ale zeby ce podlaczyc podms i zeby dzialalo wszystko potrzebujesz odpowiedznich bypassow

 

@up2

 

prosz:

pando-media-booster.software.informer.com/download/

jednak nie wiem czy to cos pomoze

 

@up4

 

nie

Opublikowano

Auto Dc istnieje takie coś ? :>

Goscie przychodza na twoja mapke i dostaja dc ?

Slyszal cos , ktos o tym ? pod v69 ??

@Down

Kurde przydałby mi sie taki do expa na haxach :D

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

wydaje mi sie, ze chodzi Ci o dc hack. tak istnieje :P w tej chwili jest priv, bo zaduzo noobow dcowalo innych..

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

Możę ktoś podać link do HErepackera, bo nie moge znaleść..

@Edit

qpaka, ten dem jeszcze działa na 69?

GMs:

Lvl:85 Hermit Hacked

Lvl:54 Assasin Legit

Lvl:134 Bishop Hacked

Opublikowano

dziala.

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

Edytowalem i mi nie dzila nie wiem czemu, robilem tak jak w poraniku

GMs:

Lvl:85 Hermit Hacked

Lvl:54 Assasin Legit

Lvl:134 Bishop Hacked

Opublikowano

widocznie cos robiles zle, sprawdzilem jeszcze raz czy dziala i:

 

http://img5.imageshack.us/my.php?image=maple0031.jpg

 

dziala idealnie ;]

 

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

Uploadniesz mi tego skill.wz na 1lvlu slash blasta(gms)??Proszeeeee

GMs:

Lvl:85 Hermit Hacked

Lvl:54 Assasin Legit

Lvl:134 Bishop Hacked

Opublikowano

tak czy inaczej później będziesz chciał na lvl 20 ... ;\ za długo będę uploadowal, jak na razie nie mam tyle czasu. później jeśli trochę znajdę to Ci uploadne na wszystkie lvle slash blasta xP niestety moj net sux ;[

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

K, dzieki.Ale moze to dziala teraz tylko na 20lvlu robilem to juz z 10razy 1lvl potem wszystkie i dalej nie dziala...

GMs:

Lvl:85 Hermit Hacked

Lvl:54 Assasin Legit

Lvl:134 Bishop Hacked

Opublikowano

napewno dziala na 2-19, nie wiem czy na 1. bo na 1 nie probowalem jeszcze :P moze poprostu wbij lvl, dodaj do sb sp i spróbuj zedytowac dany lvl skila wiekszy od 1, jesli zrobisz poprawnie musi zadzialac ;]

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...