Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ProŚby, Pytania I Problemy! Tylko Tutaj!


Detox

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
jaki vac

 

jesli tylko latajace potworki to smoke vac

 

 

kiedy koleś robił to na jr.celionach

Na mpcforum ----> maple story mamy wiele chwastów .Są to użytkownicy : raven1233, xakoore, HelioNLP, mapla112, Rawko, gangsta123, Exonix, Smrodzek, Amigos, finglas11, wto, Cozmo, Nomad Monster, Siminuś, Msplayer i LAwiat ale jest ich dużo więcej . Moim zdaniem trzeba usunąć chwasty . Ale są też ludzie na wysokim poziomie : Crasher, Simpson, wisniaa95, 0nly0u, Athis, logomaniak i xajo ( ja ) .

 

 

Z dniem 27.sieerpnia2009 roku wchodze w Akcje "Pomagam tylko w temacie "Odpowiedzi na nurtujace was pytania" jesli popierasz te akcje wklej to do swojej sygnatury

Mam w dupie kto bedzie moderatorem maple story byle by sie interesowal dzialem, a nie sobi go olewa jak obecni moderatorzy

 

 

Koc summon dem (pathed ) ... więc się debilu nie pytaj czy działa .

 

 

Każdy noob na forum , każdy noobowski temat , każdy noobowski spam to wielkie g***o na tym forum więc nooby wypier...

 

Opublikowano

xAvack / Fake Flying mob vack.. FFMVack. Gram i Tu i Tu. Na Gms dostalem perma z Bishkiem i 145k nxa xS 2 dni 17-65 -_- narazie na ems sie bawie ;] Jak Narazie na ssie widac nick mojego testowego konta :P

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

jak narazie szukam najszybszego actionu na ems, sit nie wchodzi w gre. darksight zaraz przetestuje, ale prawdopodobnie tez odpada. Wiw3k dal kiedys liste tych najszybszych, ma ja ktos moze? wiem ze byla na Cefie ale tu to nie jestem pewny xS

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

o boze dzieci

 

nie ma czegos takiego jak DEM (teraz nie ma kiedys byl) jest juz dem pastched i tyle

 

FFMVAC robi sie w ten sposob:

 

znajdujesz nie latajacego moba

 

rozwijasz jego liste w Mob.wz

 

rozwijasz info

 

zaznaczasz info

 

dodajesz własność

 

Name: link

 

content: (id moba latajacego np stirge/gryfon)

 

type: WzStringProperty

 

 

@qpaka

 

sit jest no dc/ab wiec jest najlepszy sa szybsze ale oslabiaja atak albo dcuja po chwili

 

@jak zrobic smoke vac?

 

znajac X/Y gdzie maja byc przyciagane potworki otwierasz Map.wz znajdujesz mape ktora edytujesz otwierasz jej foothold potem pierwsza cyfre z listy rozwijasz i tam dodajesz wlasnosc

 

name 0

content

type wzsubproperty

 

potem zaznaczasz te 0 i dodajesz pokolei

 

next/0/compressed

prev/0/compresed

x1/wartosc x/compresed

x2/wartosc x+1/compressed

y1/wartosc y/compresed

y2/wartosc y+1/compresed

 

jeszcze na poczatku wchodzimy w physics.img rozwijamy zaznaczamy flySpeed i content zmieniamy na 10

 

save i done

 

kuzwa taki spam ze trza pomoc...

potem zrobie vid tut tera czasu ni mo

 

 

bardziej szczegolowego info nie dam!

 

@down

 

miszczu jakby chodzilo oto co dany cheat/hack robi to Uber Vaca albo dupexa tez bys nazwal dem'em

 

dem to cseax edytowany w enginenie a nie wz to ze ty sobie to tak nazwales mnie wali ale uzywaj poprawnych okreslen czyli xAvac albo fake flyingmobvac with smokevac.....

Opublikowano

Athis, to jest DEM i tak jest patched ale czesciowo, to inne metoda. jesli sie nie znasz to nie gadaj.. chodz na ems /gms i pokaze ci i sam sobie to nazwiesz. nowy sposob zostal nazwany rowniez DEM bo to jest dokladnie to samo. bije moby z calej mapy.

 

a co do sit, nie chodzi mi o takie alerty, tylko o alerty ataku. bo do slash blasta nie dzialaja alerty typu sit czy tez bufow. -_-

 

pozatym, Athis wbij na ms :P pokaze Ci ;) dla warkow to jest boskie :P minuty na lvl xP

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

Jakie są rodzaje VAC'ów ,gdzie znajdę tutoriale :?:

7x - DK - BOTTING.

5x - Bandit - BOTTING.

4x - Mage(I/L) - BANNED.

Opublikowano

o bosh czlowieku 2 posty wczesniej masz vace z tutem...

 

@edit

wow Grupa: ProUser :D

Opublikowano

ty miszczu, nie ja tego uzywam tylko 20 innych osob. DEM - replika DEMI, nie rozrozniasz svacka a Dem? nie widzisz ze w svacku czy reszcie moby sa zvackowane w jedno miejsce, a w DEM nie? ja pamietam czasy gdy powstal pierwszy vack, Ty nie rozrozniasz pojec, nazwal go tak kreator tego vacka, Cef upadl niestety, bo walnolbym twojego posta translate na eng. i wysmiali by cie. idz leechuj wiecej, tlumacz jakies badziewia na polski i uwazaj sie za prosa. ja sam dochodze do tego, a ze ty czegos nie umiesz zrobic i mowisz komus ze zle to nazywa, to popytaj innych ;] zal mi Ciebie i twojej pisowni. kthxbye.

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

dem to cseas i tyle a nie wz edited vac... koniec mojego spamowania w rozmowie z toba...

Opublikowano

kazdy gmode poza missgmodem a/b. ale tak, miss dziala bez a/b ;] i da sie zrobic przez deMwz

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

merom tak samo jak kazdy inny robisz tylko nie rob all mob's undead bo a/b jest

 

co do heal to jasne ze dodjaesz wartosc action/sub

 

potem zaznaczasz i wartosc 0/sit/string

 

a jesl ijuz jest action z zerem w srodku to zmieniasz (chyba bedzie alert2) z alert 2 na sit

Opublikowano

powie mi ktoś jak zrobić slow no delaya na magic clawa na gms... nie mówcie tut od athisa bo szukałem w google jak rozszyfrować ale i tak nie umiem... znalazlem jakieś rot13 ale to nie to o.O a wiem jedynie ze ten rot to jakies literki do przodu z alfabetu 26znakowego...

Opublikowano

No Delaya co jak co ale na gms nie znajdziesz, jest ale 3x szybszy ( testowalem na Blizzardzie, Arrow rain, strafe i l7) co do reszty nie mam pojecia. Dcuje jesli zaszybko bedziesz atakowal, wiec tylko na bocie mozesz cos zdzialac xS

ustawiasz na 0.300-0.600 sekundy w autoattacku^^ jesli oczekujesz takiego jak byl kiedys, to tylko ems Ci zostaje :P

tam all dziala idealnie

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

Miss god mode banuje. jestem tego przykladem xD

@edit

mnie na EMS zbanowali po trzech dniach uzywania, okolo drugiej nad ranem mnie zbanowali

Opublikowano

nie wiem czemu Ciebie zbanowal ;\ ja go uzywam i jak narazie bez problemow dziala na ems :| na gms a/b

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

Jest, Zrobiony przez Holma

Link:

http://www.speedyshare.com/639204198.html

 

zawiera patchera + skrypty na lvl 15,30 i 60.

 

 

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

gram harem 66 dexless sin i już mi się znudziło chciałem kupić AP RESET ale to resetuje tylko 1 point ... opłaca mi się grać dexlessem czy zacząć dodawać w dex.. obliczyłem że scaraba będę mógł założyć na 88 lvl . może są jakieś sposoby z wz żeby zmienić dex?? pomożecie? z góry thx

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

i dodam że mam tylko 9 mln, sauna + 10 dex. i 5x set sztyletów i 5x tobi

```````````````EMS*****************

jyh.jpg
Opublikowano

Moim zdaniem zacznij grać na Globalu (Broa) przez program Aol.Jeśli lubisz bardzo ems to zrób sobie nowa postać bo teraz dodawać w dex ci sie nie pyli :P

GMs:

Lvl:85 Hermit Hacked

Lvl:54 Assasin Legit

Lvl:134 Bishop Hacked

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...