Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ProŚby, Pytania I Problemy! Tylko Tutaj!


Detox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę o przetłumaczenie tego oto tekstu:

NoDelay

This allows you to attack omg Fast. no A/B D/C

1. Open repacker and open skill.wz

2. Go to the desired skill

3. In thesame place where icon is, make a new property called action, make it a subproperty

4. Give action a property (compressedint) called "0" with a value: "sit"

5. Save

 

Z góry wielkie dzięki ;D

tomek95pl.gif
  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Proszę o przetłumaczenie tego oto tekstu:

NoDelay

This allows you to attack omg Fast. no A/B D/C

1. Open repacker and open skill.wz

2. Go to the desired skill

3. In thesame place where icon is, make a new property called action, make it a subproperty

4. Give action a property (compressedint) called "0" with a value: "sit"

5. Save

 

Z góry wielkie dzięki ;D

 

1. Otwórz Repackera a następnie Skill.wz

2. Przejdź do skilla, którego będziesz no-delayować

3. W tym samym miejscu, gdzie jest 'Icon'(chodzi o te rozwijane listy, mam nadzieję, że zrozumieszXD), robisz nową własność (po prostu, gdzieś tam na górze masz z paska wybrać 'Add property..') o nazwie action, z rozwijanej listy wybierasz subproperty

4. Zaznaczasz action, tworzysz nową własność (Add property..) o nazwie 0, z listy wybierasz compressedint, value wpisujesz sit.

5. Zapisujesz.

Opublikowano

mam problem z uruchomieniem maple story europe probujac wlaczyc gre wyskakuje mi komunikat: error code: -2005532292 _unknown error 0x8876017C) zainstalowalem jeszcze raz i nie pomoglo sciagnolem jeszce raz i tez nie pomogo juz nie wiem co mam robic z gory thx za pomoc

..._.hl..bmp

Opublikowano

Zainstaluj Direct'a i Sterowniki do karty Video. Robiłeś system? Na pewno wszystkie sterowniki zainstalowałeś?

 

Hmmm ----> forum.nexoneu.com/NXEU.aspx?g=posts&t=14012

Opublikowano

mógłby ktoś podać źródło w którym jest opisany svac na v52 EMS?|

llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll |

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

jest na forum svac.... boze dziecko czytaj posty to juz 2 ktory widze ze spamujesz (dzisiaj)

Opublikowano

Hahaha. Dzisiaj dostałem bana. Czy to jest możliwe aby mi wykryło God mode?

Opublikowano

mam taki problem: po wyłączeniu EMS jak chce wejść jeszcze raz to nie moge bo sie ładuje i ładuje...(nie włacza sie okno z "Play")

jak chce zagrać po wyłaczeniu maple musze najpierw resa kompa zrobić =/ wie ktoś o co chodzi?

2.

Co 15-20-35 minut wywala mnie z maple nie wiem czemu wth o.O/?

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

witam dzis widzialem jak koles uzywal vaca zna moze ktos link gdzie ten vac moze byc

Na mpcforum ----> maple story mamy wiele chwastów .Są to użytkownicy : raven1233, xakoore, HelioNLP, mapla112, Rawko, gangsta123, Exonix, Smrodzek, Amigos, finglas11, wto, Cozmo, Nomad Monster, Siminuś, Msplayer i LAwiat ale jest ich dużo więcej . Moim zdaniem trzeba usunąć chwasty . Ale są też ludzie na wysokim poziomie : Crasher, Simpson, wisniaa95, 0nly0u, Athis, logomaniak i xajo ( ja ) .

 

 

Z dniem 27.sieerpnia2009 roku wchodze w Akcje "Pomagam tylko w temacie "Odpowiedzi na nurtujace was pytania" jesli popierasz te akcje wklej to do swojej sygnatury

Mam w dupie kto bedzie moderatorem maple story byle by sie interesowal dzialem, a nie sobi go olewa jak obecni moderatorzy

 

 

Koc summon dem (pathed ) ... więc się debilu nie pytaj czy działa .

 

 

Każdy noob na forum , każdy noobowski temat , każdy noobowski spam to wielkie g***o na tym forum więc nooby wypier...

 

Opublikowano

jaki vac

 

jesli tylko latajace potworki to smoke vac

Opublikowano

Witam, przed chwila widzialem jak typek nawalal w powietrze a bilo potwory z calej mapy.Ma ktos to??

GMs:

Lvl:85 Hermit Hacked

Lvl:54 Assasin Legit

Lvl:134 Bishop Hacked

Opublikowano

xAvac/Tardvac/Ffmvac/Trimvac ...

Tutoriale były na CEF.

 

Dark Byte (Admin Cef) dostał mail-a od nexon. Grozili mu i musial zamknac CEF.

Już nie będzie sekcji Maplestory na CEFie...

EMS Kradia :

 

115Dk dead

117 WH+ SUPRA ACTIVE

47 Dual Blade

 

Sprzedam Fairfrozem 124 czy 126 att

KUPIE XBOW 110 ATT+

Opublikowano

UP@

na forum są tutoriale przecież ;x wystarczy poszukać.

@TOPIC

ma ktoś link do instalki GMS v.68 bo z www.maplestory.nexon.net nie sciagne bo mi po 80 % wyskakuje blad =/ (na google szukalem -.-')

@DOWN

Dzięki wielkie ;]

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

@Up

Proszę.

download.mmosite.com/download.php?id=2565 na początku dodaj http://

 

Żeby nie było problemu ze ściąganiem zrobiłem konto dla userów.

Login: mpcforum

Hasło: mpcforum

368216.png

Opublikowano

stoje i bije moby z calej mapy? chodzi Ci o to? :

http://img18.imageshack.us/my.php?image=maple0005cbm.jpg

 

Nicku nie zamazuje, bo to moje testowe konto ;P jesli ktos chce to zapraszam na ems xP na gms tez dziala ;)

 

jesli tak to DEM :P i naszczescie, nie bedzie juz na Cefie / NK dzialu z maple. Koniec leecherow! ;]

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Opublikowano

Moze Pozniej :P Udalo mi sie tez zrobic no delay slash blast :D Wee \o/ Power Lvling Im Coming <3 ;]

My Noobish Chars :

 

Bellocan:

 

ArchMage I/L 130 -Legit

NL - 13x - Legit

 

Broa:

135 BM - Hax

Horntail Pendant + Z Helm ;]

 

Bera:

121 Bishop Perma Baned -___-

65 Spearman Dexless with 145k nx - Perma Banned ;(

5x Cleric Lukless >.>

 

GG-7599473- w razie problemow pisac.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...