Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Rejestracja + Download Zszc - By Cain.


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Już gdzieś była o tym mowa jak wyszedł Cap 105 że wolny transfer

 

http://rapideo.pl/ -rejestrujesz się, kupujesz dostęp na 1gb ściągania i masz pełny transfer

 

 

Chyba wykroczyłem poza zasadami forum(przepraszam) :)

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Xanto Bo coś odwalili. Ale ta strona jest poprawna.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Chodzi Ci o instalację zszc? Robisz tak:

1. Wypakowujesz Clienta w jakimś folderze.

2. Wypakowujesz patcha w tym samym folderze co clienta.

3. Powinno spytać Cię o podmianę plików Sro_Client.exe i Silkroad.exe. Więc je podmień.

4. Wyszukaj w owym folderze pliku o nazwie: ZSZCPatch_1.686

5. Klikając 2x uruchomisz instalację. Kliknij Instaluj.

6. Po chwili kliknij ok.

7. Graj. xD

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Jest jakis Grab Filtr dla Grab Peta ? Po za tym z bota ...

Potrzebuję na 2 chara żeby dropić alchemie :D

 

PILNE !!

Opublikowano

Wie ktoś może, dlaczego nie mogę edytować Media.pk2 ZSZC ??

Opublikowano

@miki85 Już dawno nie działa. xD Widać, że nie przeglądałeś 80 stron tematu. Komu by się chciało nie?

Gdzieś na poprzednich stronach dałem inny link, ale po co to komu? Jest w pierwszym poście link do bardzo szybkiego prywatnego serwera z którego ściągniesz z pełną prędkością.

 

 

@topic

-żeby nie było, że ja taki zły, dam nowe linki w pierwszym poście. ;)

-dodane. ;p

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Dobrze napisane :)

 

Dziś rano chyba był event...

Wychodzę z miasta a tu 20x Tiger Girl potem jeszcze 20x Tiger Girl (Titan) i jakieś inne :D

Taki lag, że nie widziałem że podlazłem... lvl mi cofnęło xD

Ale nawet fajnie, bo mam talismany 33lvl na 32lvl założone i na czerwono są ;)

 

@TOPIC

 

Cain, jak co to rób aktualizacje tuta, żeby go nie zamknęli :rolleyes:

 

Dzięki za minusy <_<

 

@down

 

Ja tam właśnie byłem, tylko że chwile bo komp lagował ...

Dla osób zainteresowanych grą Shaiya

s1 Thesan, Dark Sin 16Lv+, zakładamy gildię.

Opublikowano

Cały czas robię updaty. :) I taki smaczek dla was:

 

Tak wyglądał ostatnio event:

 

 

1293130056-U13999.jpg

 

 

 

Jedyny raz kiedy zdążyłem zrobić zdjęcie z moim imieniem po zbiciu Unikata. ;)

 

 

1293130110-U13999.jpg

 

 

 

Jakaś 1/4 osób biorąca udział.

 

 

1293130144-U13999.jpg

 

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

@topic

- Nowy patch w pierwszym poście. :)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Daje linka do patha 1.687 a nie do 1.686.

Bo w pierwszysm poście 2 linki są do patha 1.686.

Nie chce mi się skanów robić ponieważ link z oficjalnego forum...

http://www.multiupload.com/UZLR90NC0K

 

 

dlaczego twoj wazy 13.9 a z forum 12.9

ZSZC WATER:

 

Xandir lv 91 5:1 Int Bow Cold Light Postac na sell pisac na pm lub gg 5865600

Opublikowano

Nie wiem jak to możliwe, że dałem do tego starszego...

Już poprawiłem link. Naprawdę przepraszam.

 

 

@topic

 

Thanks for the bugreports.

Almost all bugs are fixed, tomorrow we will apply a new patch and fix the Job suit bug.

Sorry for the inconvience

 

For those who want a fix for the Job suit bug now,

download this sro_client.exe and replace it in your ZSZC folder. (same client will be added in the patch tomorrow)

Downloadlink:

Fire/Water SRO_Client.exe

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Dzieki gorbi . ale i tak sie skusze bo jakos nie mam co robic :) kto na gra water niech pisze PW pogramy razem xD

29980.gif

sygnaj.gif

fwiqae.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...