Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Rejestracja + Download Zszc - By Cain.


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@armatik Ale z twojego zdjęcia wynika, że nie zainstalowałeś. ^^

Jesteś pewien, że odpalasz z dobrej ikony? (Może masz 2 foldery z zszc)

 

@Daxer Jeżeli co regularny czas, to przeskanuj kompa dobrym antywirusem.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wszystko było wcześniej OK i od wczoraj mam taki problem:

 

Silk idzie normalnie i w pewnym momencie zaczyna go lekko "lagować".

Idzie 2-3 sek. i na 0,5-1 sek. ścina się. Wie ktoś czego to może być wina ?

 

Serwery ZSZC wykluczam bo 2 klient idzie normalnie.

Komputer b.dobry (4x3GHz AMD Phenom X2 - 4GB Ram DDR3 1600MHz - Karta DD5 1GB 256bit).

Oprogramowanie Windows 7 Home Premium (oryginał i zaktualizowany).

Internet idzie normalnie - Neostrada 6MB.

 

Jakieś rady ?

 

ja mam rade :

kliknij Alt+crtl+Del

znajdz tam clienta na ktorym nie grasz

prawy przycisk myszy > minimalizuj , włącz clienta na ktorym grasz ,

Od tego momentu lagów nie ma ;)

Opublikowano

Nie,party mobów nie ma ani na fire ani na water, nie wiem jak jest na retro ale pewnie tez nie ma.Zabicie moba elite nic Ci nie da oprocz expa.Elite zazwyczaj pojawiaja sie podczas zabijania unique,lub gdy GM robi jakis Event.

sygnl.png
Opublikowano

Hmm ... wbijam na 3 silki od 15:30 (3h) i żaden nie może wbić -.-

Kolega ma to samo tyle że od 14 !

 

Co się kur*a dzieje ? -.-

Opublikowano

Ludzie mają za dużo kasy, więc grają. Mają jakąś przyjemność.

Wczoraj sobie trochę grałem i dla fazy zacząłem wbijać w łuk plusy i mam bowa +7. ;p Za pierwszym razem. ^^

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Aha thx jeszcze jedno pytanko a jak robic te + do broni i jak mozna zdobyc szybko i duzo kasy na sosy bo, ja gram niecaly tydzien eq zbieram z ziemi bo mnie na nic prawie nie stac(fajnie jakby jakis "bogacz" odpalil mi z 10kk) ;D , i dlaczego nie moge wystawic sklepu zeby cos sellnac? A co do wbicia na serw u mnie z auto loginem 5 min i wbijam za kazdym razem, jeszcze nigdy nie czekalem dluzej niz 10 min ;) moze po prostu szczescie

Opublikowano

Stall nie działa. Kasy na początku zawsze ma się mało. :) Później zaczniesz znajdować elx weap 12=60milionów. xD Oczywiście też itemy, soxy są najbardziej wartościowe. ^^

Wszystko jest teraz drogie, więc narazie trzeba sprzedawać i czekać na spadek cen. :)

Nie czekałeś dłużej niż 10minut? xD Nie wierzę. ^^

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Hmm ... wbijam na 3 silki od 15:30 (3h) i żaden nie może wbić -.-

Kolega ma to samo tyle że od 14 !

 

Co się kur*a dzieje ? -.-

 

ja wbijalem max 20min ;)

tzn 20 min na 2 clienty , a trzeci wbija jeszcsze od 18 ;/

 

 

Aha thx jeszcze jedno pytanko a jak robic te + do broni i jak mozna zdobyc szybko i duzo kasy na sosy bo, ja gram niecaly tydzien eq zbieram z ziemi bo mnie na nic prawie nie stac(fajnie jakby jakis "bogacz" odpalil mi z 10kk) ;D , i dlaczego nie moge wystawic sklepu zeby cos sellnac? A co do wbicia na serw u mnie z auto loginem 5 min i wbijam za kazdym razem, jeszcze nigdy nie czekalem dluzej niz 10 min ;) moze po prostu szczescie

 

hmm glupi zawsze ma szczescie :) ( wbijanie )

Stalle (sklep) na tym serverze po prostu ich nie ma...

co do kasy i eq , to ja tez zbieram z ziemi i jakos zyje :) i wyżywiam rodzine ^^

Opublikowano

@Cain

Też coś w to nie wierzę ...

GZ 100k wyświetleń tematu ^^

 

Po 4h wbiłem na 1 chara ... i ... CRASH NEO ! Yeah :D

Kolejne 4h wbijania ? xD

 

 

 

 

Jakby ktoś miał większą sumę golda i mógłby odstąpić trochę na Water to PM :)

Odwdzięczę się jakoś :)

 

Ewentualnie WTB Gold Water za ZŁ.

Opublikowano

@up takich to już chyba nawet nie kupują. xD

@Daxer92 Dzięki. Gold chodzi po 12zł za 1b. :)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

@HotUrban

Do NPC z tym ^^

Serio. Bo nikt Ci tego nie kupi ...

 

Najwięcej na Low Lv wyciąga się z elków.

Opublikowano

Ile czasu teraz wbija na server ?

 

Ja wbijam 30 minut i nie wbiłem...

 

A właśnie jak odpalić w zszc 2 clienty?

;]

Opublikowano

Stall nie działa. Kasy na początku zawsze ma się mało. :) Później zaczniesz znajdować elx weap 12=60milionów. xD Oczywiście też itemy, soxy są najbardziej wartościowe. ^^

Wszystko jest teraz drogie, więc narazie trzeba sprzedawać i czekać na spadek cen. :)

Nie czekałeś dłużej niż 10minut? xD Nie wierzę. ^^

 

 

cain 12=60m? :P jeszcze tego to nie było niby ludzie maja kase ale za tyle to nie widzialem jeszcze na water :) 12=35-45 tyle max bynajmniej 5 gildi z uni po tyle sellaja ale pewnie to sie zmieni jak tyle kasy maja botki :P

Opublikowano

@up Na fire najwidoczniej jest drożej. :) Ja po 12=60kk sprzedałem już ~30 elków. ^^

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

@ksasdf

 

102 INT Bow

89 STR Glavier

 

Jak nie masz co robić to pisz do: Decha w grze :)

Taxi do 101 potrzebne, a ciężko wbić ^^

 

_____________________________________________

 

Elki na Water cały czas 30-36m ...

Opublikowano

@up Zainstaluj najnowszy patch. 1.685.

Link do tematu w który znajdziesz najnowsze informacje oraz download związany z zszc masz w mojej sygnaturze. :)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Ja troche odbiegne od tematu a mianowicie WTB Bow Sos 52 lvl +2/3 lub na 56 + 4/5 w jakiejs normalnej cenie lub jakiego taniego Som +0 SERWER Water pm tu lub Riju w grze

 

 

 

Pozdro dla gildi ARCANIA i Unii :D

DAJ - TO ROZKAZ !!

 

 

 

1b423cdd79b14a8a7b1dfabdd96bc1a1.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...