Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Rejestracja + Download Zszc - By Cain.


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Xanto Nie pisz po 2 posty! Używaj opcji edytuj. Kolejny raz dostaniesz warna.

 

A masz 2033/2000 bo niektórzy wbiją i dopiero po jakimś czasie klikają start. I Jak jest ktoś na postaciach z 6 osób i nagle wbiją, to serwer jest przepełniony. Rozmasz?

 

 

@ksmauvbo Złe godziny sobie wybrałeś i masz pecha.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

eh bylo kilka dni spokojnie proxy nie crashowalo i zas wrucilo ;/

ZSZC WATER:

 

Xandir lv 91 5:1 Int Bow Cold Light Postac na sell pisac na pm lub gg 5865600

Opublikowano

W ich sklepie tutaj: [Shop]

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

@up nie wiem. Może jakieś problemy z łączem?

U mnie działa, przed chwilą dla Ciebie sprawdzałem. I normalnie się ściąga.\\

 

@topic

ZSZC Tools collection

 

Dear users,

to prevent you using public tools which may be infected, we publish offical ZSZC tools which are very useful.

 

The download includes following tools:

ZSZC Memory autopot

The autopot for Retro and Fire|Water is different.

It does not work with the current loader of lolkop because it changes the Client name to your Charname.

If you use lolkops loader, replace it with the loader which is in the download. It has the same functions and supports the memory autopot.

 

Petfilter

The Petfilter tool for Retro and Fire|Water is different, make sure you use the correct one.

The filter works with every loader. On the config file you can add new items to the Itemlist yourself. Currently only the most important Items are added. Just pick the Item ID and the Item name and add it to the cfg file.

 

Modified Loader

This loader is the same as lolkops loader, but this one supports the Memory autopot.

Credits go to lolkop of course.

 

Download link for the offical ZSZC Tools:

http://www.multiupload.com/74PUO48ZTT

 

If the antivirus shows the tools up as a virus, it is a "false positive" because the tools are written in AutoIT3

 

Best regards

ZSZC Team

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Gram na ZSZCZ Fire mam 82lvl, i mam problem grałem grałem, a teraz nie mogę się zalogować do grY. Jest jakiś update czy coś?

Kappa.

Opublikowano

@up Jak to nie możesz? Wyjaśnij jakoś dokładniej. Masz jakiś błąd? DC? Opisz.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

wywal 500 graczy jakims cudem to sobie poradzisz -.- a tak naprawde to jak myslisz xD nie da sie nic poradzic na full serwer nic ; p / WBIJAJ WBIJAJ I WBIJAJ

 

 

Dobra na dzis spadam sylwek czeka =D Cya i udanych imprez ;)

29980.gif

sygnaj.gif

fwiqae.png

Opublikowano

@`Pilot` Taki trochę spam to będzie no ale. @up Da się coś poradzić. :) Kupić serwery tak samo mocne jak ma Joymax. :>

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

z tego co mi wiadomo to już go usunęli? i to już jakiś czas temu... ; )

Jabol nazwa konta wyszła z przypadku ^^,

Opublikowano

z tego co mi wiadomo to już go usunęli? i to już jakiś czas temu... ; )

 

Niemozliwe, kolega z gildii go wykorzystal 2dni temu. Tylko niechce powiedziec nic a nic o tym.

Opublikowano

@Zielak Już dawno go nie ma! Musiał Cię oszukać. Sam sprawdź.

Był taki błąd w grze, że Coinsy za 1b kosztowały 100kk, ale nadal sprzedawały się po bilionie. Rozmasz?

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

ktore mam sciągnąc bo juz nie wiem ... ;/

jagby ktos mogl to niech napisze co mam sciągnąc ... bo juz sie zarejestrowalem ale niewiem co mam sciągnąc zeby grac na serweze water ...

Opublikowano

Ściągasz całego Clienta (2 party). Jest w pierwszym poście. I ostatniego patcha + Sro_Client fixbug. ;)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...