Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Rejestracja + Download Zszc - By Cain.


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie klikaj alt + tab tylko ten znaczek windowsa co jest między Altem a Controlem ;]

 

Hmm to w oknie odpal.

;]

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@-Dinek- Nie pisz posta pod postem!!

 

@asdzxccccca Po wbiciu do gry wyłącz Auto_Login. ^^

Nie można kliknąć alt dopóty masz włączonego auto_logina.

Więc po wbiciu do gry klikasz przycisk "Window" (na klawiaturze). I wyłączasz Auto_Login.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

mógłby ktoś zrobić upload tego Patch 1.687 - 24 Grudnia,Sro_Client - bugfix - 24 Grudnia bo nie mogę pobrać z rapida tylko z megauploada bd wdzięczny

Opublikowano

Włożyłem all patch + zainstalowałem i wyskakuje mi patching has not finishing.plis tray again error code(2) a patche wsadziłem ten 1.687 i 1685 + fire water sro client bug fix pomóżcie

Opublikowano

Slavon dobrze radzi.

@Sadist Przecież w pierwszym poście jest najnowszy Client. Więc o co Ci chodzi? O jakie info?

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Mam jakiś dziwny problem z założeniem konta!

 

 

Wchodzę na strone http://reg.zszc.info:6334/register.php

 

Wpisuje dane do założenia konta

 

Przepisuje poprawnie kod captcha (jestem tego pewny sprawdzam po 20 razy)

 

Daje Submit a następnie pojawia mi sie w czerwonej ramce napis: Please go back and enter a valid captcha.

 

Próbowałem na innych kompach, innych przeglądarkach nic nie działa. Nie działa rowniez na Serwerze Fire/Water.

 

Prosze o pomoc, dziekje

Zjedz TURKA!

 

12104j.jpg

Opublikowano

Mam jakiś dziwny problem z założeniem konta!

 

 

Wchodzę na strone http://reg.zszc.info:6334/register.php

 

Wpisuje dane do założenia konta

 

Przepisuje poprawnie kod captcha (jestem tego pewny sprawdzam po 20 razy)

 

Daje Submit a następnie pojawia mi sie w czerwonej ramce napis: Please go back and enter a valid captcha.

 

Próbowałem na innych kompach, innych przeglądarkach nic nie działa. Nie działa rowniez na Serwerze Fire/Water.

 

Prosze o pomoc, dziekje

 

Tam spacje i duże litery mają znaczenie chyba ;]

;]

Opublikowano

Najpierw pobrałem te 2 part'y.

Wypakowałem, wgrałem patch v.1.687.

 

Jak uruchomić tą grę? Tamten stary Loader był lepszy :angry: .

Dla osób zainteresowanych grą Shaiya

s1 Thesan, Dark Sin 16Lv+, zakładamy gildię.

Opublikowano

Może ktoś mnie zarejestrować na tym servie GG: 10183477 ,piszcie nawet gdy mnie nie ma bo jestem przeważnie na niewidocznym.Z góry wielkie dzięki || Problem już został rozwiązany thx za pomoc ;')))

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

skoooczek Reg aktualnie off

szedlly Jest na pierwszej stronie

 

nie mowie o tym 1.687 tylko w tym momencie jakis nowy zrobili bo servery sa OFF

Opublikowano

@szedlly Jeżeli używasz bota, to musisz mieć czyste media.pk2 by włączyć silka normalnie.

Zostaje przez proxy. Odpalasz proxy, wpisujesz IP, Start, a na koniec włączasz grę loaderem.

Jeżeli to nie przez to, to daj zdjęcie.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Działa server bo próbuje sie lognąc na fire (zszc new) pisze server is full?? oprócz patchowania trzeba coś jeszcze do tego dziadostwa?

Opublikowano

o lol wtf omg ftw>??< x3 post pod post xD ladnie gratulacje/

 

Na retro trzeba miec kupione konto i sciagniety inny client na ich stronie jest wszystko

 

serwer Water i Fire sa zapelnione dlatego ci pisze serwer is full .. ;d

29980.gif

sygnaj.gif

fwiqae.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...