Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Rejestracja + Download Zszc - By Cain.


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@up Po kliknięciu start nic się nie dzieje? Poczekaj chwilę na pewno się włączy. Sprawdź procesy i zobacz czy się ładuje (zwiększa się ilość potrzebnej pamięci). Jeżeli się nie zmienia, to wyłącz proces i włącz od nowa silka. :)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czekałem 5min - nic się nie działo. W procesach zwiększała się ilość potrzebnej pamięci, ale doszło do 21 tys. i silk znikł z procesów.

Opublikowano

Witam. Mam problem, pobrałem zszc, zainstalowałem ostatni patch, włączam Launchera, wybieram serwer, klikam start i nic się nie dzieje. Może ktoś coś poradzić?

Prawdopodobnie zle wpisujesz IP w sr proxy. Jezeli grasz na (Water) to w proxy ma byc 67/205/76/42

Opublikowano

@up O czym Ty w ogóle piszesz? On normalnie włącza grę przez launcher. ;)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Próbowałem patchowac od 1.679 do najnowszej wersji, ale na patchu 1.683 wyskakuje błąd, pobierałem z różnych stron, ale ciągle ten sam błąd (This application has requested the Runtime to terminate it in an unusal way).

Opublikowano

Witam mój problem jest już rozwiązany z ZSZC, mój sposób jest taki :P

 

Wyłącz antywirusa lub zatrzymaj go który podczas ściąganie się clienta usuwa plik który jest potrzebny aby client się odpalił i działał poprawnie.

Ściągnij na nowo clienta do ZSZC z www. silkroad-online .pl - usuń spację, w dziale ZSZC.

Ściągnij patcha który jest również zamieszczony na tym forum.

Wypakuj clienta ZSZC.

Wypakuj patcha do ZSZC.

Skopiuj dwa pliki z patcha i zastąp stare w cliencie który wyapkowałeś.

Skopiuj plik patchujący do foleru z clientemi oraz spatchuj grę.

Utwórz skrót na pulpit odnoszący się do silkroad.exe lub odpal z folderu gdzie znajduje się client.

Wybierz server Fire lub Water, zaloguj i zacznij grać, ciesz się działającym ZSZC.

 

P.s

Podziękowania dla forumowicza D&G który podsunął mi co może być powodem wyskakującego błędu Error Code [2].

Opublikowano

@up O czym Ty w ogóle piszesz? On normalnie włącza grę przez launcher. ;)

Znaczy wiesz... ja odpalam silkroada z Sr Proxy nawet jezeli nie mam bota. I tez przez launchera to myslelm ze moze podobnie robi :)

Bo gdy nie mam wlaczonego Sr Proxy to mi sie silkroad wylacza po wybraniu serwera (zszc). Chyba wina plikow patchowanych pod bota. Ale to juz swoja droga:D

Opublikowano

@Sense1

Jak odpalic 2 konta ? bo wbijanie na jednym to masakra ;/

1. Odpalasz jedno zszc normalnie.

2. jak odpalisz to wtedy, klikasz prawym na zszc lauchera i "uruchom jako"

3. zostawiasz wszystko tak jak jest.

4. zatwierdzacz kliknięciem na "ok"

5. cieszysz sie dwoma silkami :)

 

 

PS: na isro to nie dziala :/

Opublikowano

@Sense1

1. Odpalasz jedno zszc normalnie.

2. jak odpalisz to wtedy, klikasz prawym na zszc lauchera i "uruchom jako"

3. zostawiasz wszystko tak jak jest.

4. zatwierdzacz kliknięciem na "ok"

5. cieszysz sie dwoma silkami :)

 

 

PS: na isro to nie dziala :/

 

Mi tak nie działa...

Męczę się juz kilka dni i nie mogę znaleść jak odpalić te 2 silki ;(

jak coś mam XP

I przez loadera tego tez nie wiem jak odpalić ;(

;]

Opublikowano

@-Dinek-

1. Odpalasz jednego silka normalnie

2. Klikaz "start"

3. Czekasz aż gra się włączy

4. Gdy już jeden będzie uruchomiony otwieramy katalog główny zszc

5. Szukamy ikonki "silkroad" ( na ikonce powinno jeszcze pisać "ZSZC Laucher" )

6. Klikamy na nią prawym przyciskiem myszy

7. potem klikamy "uruchom jako..."

8. Gdy otworzy się nam okno to zaznaczamy tak: uruchomjako.png

9. Gdy już zaznaczymy klikamy "ok"

10. Jak otworzy się okno silka to już chyba każdy wie co zrobic :))

Opublikowano

a jakis pomysl na dwa boty macie?

ZSZC WATER:

 

Xandir lv 91 5:1 Int Bow Cold Light Postac na sell pisac na pm lub gg 5865600

Opublikowano

xxx

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

@-Dinek-

1. Odpalasz jednego silka normalnie

2. Klikaz "start"

3. Czekasz aż gra się włączy

4. Gdy już jeden będzie uruchomiony otwieramy katalog główny zszc

5. Szukamy ikonki "silkroad" ( na ikonce powinno jeszcze pisać "ZSZC Laucher" )

6. Klikamy na nią prawym przyciskiem myszy

7. potem klikamy "uruchom jako..."

8. Gdy otworzy się nam okno to zaznaczamy tak: uruchomjako.png

9. Gdy już zaznaczymy klikamy "ok"

10. Jak otworzy się okno silka to już chyba każdy wie co zrobic :))

 

Nie działa mi w ten sposób ale dzieki ;p

Już na forum znalazłem loadera co mi 2 silki odpala, bo ten z tego tematu mi nie działał ;]

;]

Opublikowano

@UP

Cały czas ON :)

Ale wiadomo jak to w weekendy ...

DC = Koniec gry na dziś ^^

 

 

 

_______________________________________

Fajny evencik rano był ...

10 TG Titan

10 Uru Titan

10 Isy Titan

10 Lord Titan

i Devil Shaitan

 

1 Lordzik dla mnie - mój 1szy unikat na ZSZC :D - Glavier 101 gap -9.

Opublikowano

heh, będzie ciężko dziś wbić... o 7:30 wbijałem i był crowned :D wbiłem o 8:20 :PP i zaraz błąd C++ żal :D dziś już trzeci raz ten sam błąd, ktoś wie o co chodzi ??? i jak to naprawić ? zawsze przy teleporcie :/

Opublikowano

@up A zakładałeś może jakieś joby? Hunter, Thief, Trader? Bo od zdjęcia ich w ciągu 15minut dostaje się Crasha C++. xD

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Witam. gdy włączam silka przez loadera wyskakuje mi takie cos : can't create file transfer manager!

Maybe pack file corrupted or someone is already accessing it now... try a few minutes later.

I tak mam od kilku dni...;/ wiecie może co można na to poradzić ? z góry dzięki.

Opublikowano

@up nawet jak nie zrobisz teleportu to crash. xD Dlatego prawie nikt nie używa jobów. :)

 

 

@notice Świetna wiadomość dla wszystkich. Już niedługo zespół zszc wyda patch w którym zostanie naprawiony bug z Crashem po zdjeciu jobu. :)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...