Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Rejestracja + Download Zszc - By Cain.


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mógł by ktoś zrobić re upload na megaupload bo tutaj idzie po 30kb/s client z deposit files i przy 330mb sie zawiesza i nie idzie dalej tylko kończy ściąganie proszę o re up daje full + i 5!

b_560_95_1.png

Liczę na Minus :D

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak włączyć tego SILKA OMGGGG

Bo jak włączam przez silkroad.exe to mi błąd "Patching not finished. Please try again. [Error Code(2)]" wyskakuje ;/

Dla osób zainteresowanych grą Shaiya

s1 Thesan, Dark Sin 16Lv+, zakładamy gildię.

Opublikowano

ofc, wklejam i także nic nowego...

 

Kiedyś wystarczyło odpalić przez stary loader fire/water uruchomic auto login i po sprawie :/ A tera coś nie tak...

 

Wypakowuję zszc, wgrywam patcha, bug fixa ...

2x próbowałem.

 

Wypakowuję zszc, bug fixa, wgrywam patcha...

2x próbowałem.

 

Już nie czaje nic z tego awesome.gif

Dla osób zainteresowanych grą Shaiya

s1 Thesan, Dark Sin 16Lv+, zakładamy gildię.

Opublikowano

@up ja używam db bot 1.3a ; ) masz tu na forum

 

http://www.mpcforum.pl/topic/225801-tutdb-bot-13a-z-gotowym-crackiem/   

tego używam

Jabol nazwa konta wyszła z przypadku ^^,

Opublikowano

Dawno mnie nie było. Problemy z netem.

 

@topic

-usunąłem link do maxspeed, gdyż pobierał on nieaktualną wersję zszc.

Przepraszam za kłopoty spowodowane ściągnięciem nieaktualnej wersji.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

@topic

- poprawione linki. ;)

 

W paczce zszc toll colection jest (chyba) poprawiony loader by działał z innymi programami. :)

Niech ktoś sprawdzi. :)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

@up Mi ten link działa.

Tylko nie pobieraj z HotFile, oraz rapidshare. :)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Servers Offline

We have turned the server offline until the skill edit exploit has been fixed. We are expecting it to be online tonight.

Please do not make any topic concerning this they will be removed by staff.

 

We are sorry for the inconvenience but to keep a good gameplay for everyone it is mandatory we fix this first.

 

 

Teraz ta "lepsza" wiadomość:

 

 

We dont want let you wait without getting any infos.

Good news is that we found the bug and can probably fix it.

Bad news is that the server may stay offline for a longer time.

Offline time may be 3 days or more.

We will update this thread and show you how much is done.

 

We are sorry for the inconvience.

Best regards

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

@up A widzisz ten cudzysłów? xD

 

Wiecie może uda się Ra zrobić to szybciej. :) Bądźcie optymistami. :)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Przepraszam ale nie znam się na tych wszystkich prywatnych serwerach.

Czy tutaj trzeba łączyć się przez hamachi, czy wystarczy ściągnąć klienta i łatki?

Piszę poprawnie po polsku.

Opublikowano

Dlaczego po włączeniu klienta nie mogę wybrać serwera oraz się połączyć? Czy serwer obecnie obejmuje jakaś inspekcja? ;)

Piszę poprawnie po polsku.

Opublikowano

Ej... Ściągam właśnie tego clienta i jak tu piszecie że inspekcja i wgl.. To opłaca się wgl. ? Server będzie dalej działał . ?

 

I ogólnie jak server funkcjonuje ? Lagi ile ludzi ? Takie głupie pytania ale dowiedziałem się o nim dopiero dziś...

 

I co z expem i sp. ? Ile X większe ?

post-292874-0-79877400-1295284926_thumb.png

Opublikowano

Na pewno będzie dalej działał, jak dla mnie opłaca się grać ...

Lagi są bardzo rzadkie, dużo ludzi gra (server Crowned)

exp x30

sp x30

mylove.gif

Opublikowano

Ciekawe jak długo ma trwać inspekcja - myślałem że 1h jak pisali, ale jak widać jeszcze nie.

Dla osób zainteresowanych grą Shaiya

s1 Thesan, Dark Sin 16Lv+, zakładamy gildię.

Opublikowano

Z tego co wiem naprawiają błędy i już naprawili skille 1-70lvl :P

Pisali że, zajmie im to z 3 dni. Ale zależy może szybciej się uwiną xD

 

@Edit

Czytałam że, jeszcze dziś postarają się odpalić serva.

(Ale to nie jest pewne na 100%)

mylove.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...