Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Rejestracja + Download Zszc - By Cain.


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie chack tylko Check , tak jest inspekcja prawdopodobnie.

Jabol nazwa konta wyszła z przypadku ^^,

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam pytanie czy u każdego na nowym servie jest chack ?

Ktory serwer masz na mysli mowiac "nowy"? Water jest nowszy, ja na nim gram i NIE jest check. Tyle ze bardzo ciezko wbic (weekend).

A przy fire w wyborze jest New choc naprawde on jest starszy. Na fire nie wiem czy check.

Opublikowano

hehe ja to rozumuje tak, że tyle czasu im leci bo to nie jest banda chinoli . ; PPPP ^^,

Jabol nazwa konta wyszła z przypadku ^^,

Opublikowano

Mam pytanie czy na fire i water wbija sie po kila godzin?

aKiMaLaGa

WoSuAaAaAp

KwiKwiChrumChrum

 



  •  
  • Zbieram Minusiki.

Opublikowano

Ja gram na fire, w ciągu dnia i wieczorem głównie wbijam około 40-90minut. ; PPP ale to zalezy też od farta czasami 5minut. ^^, Co do Water nie mogę się wypowiedzieć bo nie grałem tam i nie gram.

Jabol nazwa konta wyszła z przypadku ^^,

Opublikowano

Co oznacza Error Code [2] coś takiego mi wyskakuje jak odpalam ZSZC ,a patchuje ZSZC po kolei patchami, jest na to jakiś sposób?

Opublikowano

Prawdopodobnie jedynie wypakowywujesz patche do folderu z silkroadem, a ich nie instalujesz(klik na ikonke patcha -> install) ? Mam racje?

Opublikowano

Prawdopodobnie jedynie wypakowywujesz patche do folderu z silkroadem, a ich nie instalujesz(klik na ikonke patcha -> install) ? Mam racje?

 

 

Wypakowywuję silka do folderu, wypakowywuję patche po kolei od najstarszego i instaluję je czyli klik->install ...

Opublikowano

@up Zainstaluj tylko najnowszy. Po co wszystkie? Jak każdy kolejny zawiera w sobie wszystkie starsze?

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

@up dzięki już dodaje. :)

 

 

@ I taki opis patcha:

New Patch download

 

Dear users,

 

we applied a new patch on Fire and Water server.

A new NPC is in Jangan, Donwhang, Hotan and Samarkand.

This NPC named "Special Seller Stella" sells special goods.

The NPC has 3 Tabs.

 

Tab 1 - Coins

Sale of Bronze, Silver and Gold coins (removed from Blacksmith)

 

Tab 2 - Avatars

Sale of special Avatars

 

Tab 3 - Others

Sale of different items like special scrolls, mounts etc.

 

The sale of the NPC will change monthly.

This means, that the NPC will sell offered items only once!

So take the chance and get that Items!

 

Patch download link (Fire/Water only!)

ZSZC Patch v1.686

 

This Patch will be applied on Retro soon. Prices for the special items on Retro will be cheaper.

 

Best regards

The ZSZC Team

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Fajny patch :)

 

Dodali nowe NPC a w nim: Coins, Uruchi (działa jak koń) i Santa Set Red + Blue po 800m-1b.

Widać że chcą się pozbyć golda z serwera po tym bugu.

Wg. mnie fajna sprawa.

 

Sprawię sobie go jak tylko się odrobię po kupnie Glavii +7 xD

 

Mogliby dodać cap110 i jakieś nowe skille + Alexandrie.

Opublikowano

A później mieć takie same problemy jak swsro, wątpie. Dlatego emulatory to przyszłość, na emulatorach już dawno masz najnowsze skille, aleksandrie itp.

 

A tak szczerze, nawet na tych privach nie mogą zrobić jg cave. A jakoś na SSE Pax zrobił to, działają dh i jg caves. Niedługo będzie open beta= sse server najnowszego emu :).

 

 

Widzę, że zszc się powoli stacza, każdy głupi zrobiłby rollbacka po takim wielkim bugu jak, coin bug...

1334497071-U17330.png

Admin Cienia
Opublikowano

Co oznacza Error Code [2] coś takiego mi wyskakuje jak odpalam ZSZC ,a patchuje ZSZC po kolei patchami, jest na to jakiś sposób?

To oznacza że "coś" skasowało ci pli sro_client lub luncher.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

@UP

 

Usunąłem antywirusa wypakowałem clienta i zastąpiłem pliki nowymi plikami a potem zainstalowałem patcha i nadal mam ten sam błąd <_< chyba że nie trzeba podmieniać plików tylko wystarczy patcha zainstalować itp.

Opublikowano

Witam. Mam problem, pobrałem zszc, zainstalowałem ostatni patch, włączam Launchera, wybieram serwer, klikam start i nic się nie dzieje. Może ktoś coś poradzić?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...