Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Rejestracja + Download Zszc - By Cain.


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Daxer jaki tam masz lvl? :P bo coś tam moge pomuc jak low :)

 

@edit

dinek przez loadera :)

 

 

cain 12=60m? :P jeszcze tego to nie było niby ludzie maja kase ale za tyle to nie widzialem jeszcze na water :) 12=35-45 tyle max bynajmniej 5 gildi z uni po tyle sellaja ale pewnie to sie zmieni jak tyle kasy maja botki :P

 

hmm 12=60m na Fire??

nic takiego!

wczoraj sprzedawali kumple 12=100m+

;)

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
o.O. To jeszcze lepiej! ^^

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

A na Water stare ceny -.-

Po 36 nawet ciężko sprzedać ...

Opublikowano

wgraj na nowo all patche jestli nie pomoze to nowy klient

 

P.s Kupie Sos 7d Bow +2/3 lub 56 +4/5 WATER SERWER

DAJ - TO ROZKAZ !!

 

 

 

1b423cdd79b14a8a7b1dfabdd96bc1a1.gif

Opublikowano

ja gram na Fire. ; D Nick w sygnie. ^^ (Jabol) :P

Jabol nazwa konta wyszła z przypadku ^^,

Opublikowano

Siemka ostatnio widzialem takie moobki jak snowman sa one zwiazane chyba z eventem i otóż moje pytanie czy cos szczegolnego z nich dropi bo zabilem z 10 i nic nie ma?

Opublikowano

Wypadają skarpety. :)

A je zamieniasz u Event So-Ok na prezenty. xD

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Wiem że napewno elx weap (więc pewnie i inne elki), oraz grab pety na 3 dni. xD Więcej nie wiem. :)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Elixiry Weapon i Protector, Grab Pet Snowmen 3Days.

Opublikowano

Latasz po spotach ... one się wszędzie pojawiają.

Lv nie posiadają - bijesz w nie po 1 (chyba 20HP mają).

I od razu mówię że BARDZO RZADKO wypadają skarpety ;D

 

 

//nie napalaj się nawet na peta

//oddałem ze 30 i same elixirki :P

Opublikowano

Mi ze skarpety wypadł elixir Accesory, Protector i scroll na movment speed +50% :P

;]

Opublikowano

Takie pytanko - gdy oddajemy skarpety do NPC (So - ok) to jest opcja Inna Oferta po przetlumaczeniu na polski bodajze. I czy ona dziala? Gdy kilkne aby So - ok pokazala inna oferte to crashuje mi silka. Czy to nie dziala czy moze od bota? Albo cos jeszcze innego?

Opublikowano

co do tego crasha mialem to samo. Mi wydropilo grab peta, elixir prot, scroll do MP i lizaczki dajace mp xDD

Jabol nazwa konta wyszła z przypadku ^^,

Opublikowano

hehe, ja dostałem grab peta z 2 skarpety ^^ ale jest problem, on jest na 2dni a nie 3. Wie ktoś dlaczego ??? :/ Bo nie kupuje silków a doładowanie 200-300kk gold i jeszcze jedno, można to sprzedać ???

Opublikowano

Można to sprzedać. : ))) zawsze pare milionów do przodu.

 

PS wie ktoś co z serwerami? kiedy ogarna tą inspe?

Jabol nazwa konta wyszła z przypadku ^^,

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...