Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Rejestracja + Download Zszc - By Cain.


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mozecie ktos podac link z kad moge sciagnac clienta do Zszc? Bo part 2 nie chce sie sciagac czyli albo zly link albo zostal usuniety

Download

Ściągasz: ZSZC_105_1.679.part1.rar i ZSZC_105_1.679.part2.rar

 

PS. Cain na tym servie co podawałem dodali clienta do retro, także można to dopisać ;)

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam mały problem z zszc, mianowicie jak już wbije na srv (fire) i wybiorę postać to od razu mnie wywala z gry. Mógł by ktoś powiedzieć co się dzieje?

Opublikowano

no ja tez mam problem mianowicie bot mi laczy z kontem i nagle zaraz dc

ZSZC WATER:

 

Xandir lv 91 5:1 Int Bow Cold Light Postac na sell pisac na pm lub gg 5865600

Opublikowano

@topic

-dodany nowy mirror dla Cienta zszc water/fire/retro.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

O kurde. xD Nawet nie spojrzałem, że już to miałem. ^^

Jestem nieogarnięty dziś. :)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

mam problem z wbiciem do gry...a mianowicie gdy włączam silka przez loadera na derwerze water w ciągdu 3 min miałem z 15 crashy... wpisze passy i praktycznie odrazu crash... wiecie może ocb ?

Opublikowano

wyrabia, wyrabia :D jak sie wbija to po kilku sec jest crash... nie jak mi juz ma sie port pokazac tylko wiesz przy wbijaniu normalnie

Opublikowano

Czyli normalny Crash

już dziś chyba 5 osób napisało to samo co ty

Wbijasz>pokazuje się czarny ekran>ooo pulpit>wbijasz dalej aż do wbicia :D

Opublikowano

O kurde. xD Nawet nie spojrzałem, że już to miałem. ^^

Jestem nieogarnięty dziś. :)

spoko każdemu się może zdażyć :P

Chodziło mi o to że na tym servie jest również client do zszc retro i warto to dopisać ;)

Opublikowano

Dodali nowe NPC a w nim: Coins, Uruchi (działa jak koń) i Santa Set Red + Blue po 800m-1b.

Widać że chcą się pozbyć golda z serwera po tym bugu.

 

Widzę, że zszc się powoli stacza, każdy głupi zrobiłby rollbacka po takim wielkim bugu jak, coin bug...

 

Co to za bug byl, na czym polegal i co dzieki niemu otrzymywales?

 

 

Dawno niezagladalem na forum jak i na serwer (po patchu 1.682 przestalem grac)

 

A bo bym zapomnial- kolejki na waterze takie same jak poprzednich miesiacach czy wieksze??

 

@Down

Dzieki za szybka odp. :]

Ah szkoda ze przestalem wtedy grac :/ zaluje ;d

Opublikowano

Co to za bug byl, na czym polegal i co dzieki niemu otrzymywales?

 

 

Dawno niezagladalem na forum jak i na serwer (po patchu 1.682 przestalem grac)

 

A bo bym zapomnial- kolejki na waterze takie same jak poprzednich miesiacach czy wieksze??

 

bug polegał na tym że zakupywałeś coiny po 100m i sprzedawałeś po 1b i tak do checku serwa D:

 

Kolejki na waterze są ogromne i ciągłe crashe odechciewają wbijania :D

Opublikowano

@topic

Team ZSZC dodał suny na 9 i 10dg do sprzedaży.

Można je kupić w ich sklepie: Link

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Pojebało ich chyba -.-

 

Widać że mają za mało kasy jeban* turki.

Opublikowano

Czyli normalny Crash

już dziś chyba 5 osób napisało to samo co ty

Wbijasz>pokazuje się czarny ekran>ooo pulpit>wbijasz dalej aż do wbicia :D

 

 

myślę ze to naprawia bo przecież to jakiś pier horror jest

ZSZC WATER:

 

Xandir lv 91 5:1 Int Bow Cold Light Postac na sell pisac na pm lub gg 5865600

Opublikowano

ja wbijam na chama xD dzisiaj chce 89 bo żeby jutro był 90;D

ZSZC WATER:

 

Xandir lv 91 5:1 Int Bow Cold Light Postac na sell pisac na pm lub gg 5865600

Opublikowano

@up Żartujesz czy co?

W pierwszym poście masz.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Mozna jakos odzyskac haslo do konta? Bo po przerwie zapomnialem pasow xD

 

@Edit

Prubowalem ze strony do rejestracji ale niewchodzi >< jesli inna mozliwosc? czy strace cenne konto ? :/

 

 

@Edit2

Po 1.5h rozpaczy zdenerwowalem sie i mialem zamiar usunac zszc z dysku kiedy zobaczylem loadera :P Wtem usmiech na mej twarzy powrocil. Haslo by tam zapisane :D :D :D

 

 

Alez tez los jest nieprzewidywalny :>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...