Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Rejestracja + Download Zszc - By Cain.


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

SERWERY OFFLINE !

 

Będzie jakiś nowy patch. Info z gry.

CZEKAMY ! NIE SPAMOWAĆ !

Opublikowano

Żałosne, dawno nie robili kopii danych i teraz nie będzie roll backu! :/ Powinni zmniejszyć do 40b. ;/ 100kkk to o wiele za dużo! :/

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

PATCH ZOSTAŁ UDOSTĘPNIONY !

SERWER PONOWNIE ONLINE !

 

Naprawiono bug z Coins i jakimiś job itemkami.

Opublikowano

Bo zbanowali tylko kolesi co mieli 100b+ ... i teraz noobki latają np z 80b golda -.- IDIOTYZM

Opublikowano

Kurde i to mnie teraz wkurza. Większość osób to bogacze, którzy mogą kupić wszystko. ;/

 

Jestem teraz w grze na noob charze jakby ktoś chciał napisać. ^^

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Mam jeszcze takie pytanie:

Czy ten bug z coinsami(100m->1000m) byl nadal gdy serwery byly dzis wlaczone? Bo patch jest dodany dopiero kilkanascie min. temu i tam napisali ze fix bug with coins.

Opublikowano

Nie było już tego bugu, bo wyłączyli Coins. ;)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

@up Musi być sposób i chyba jest w tym temacie: Kliknij odpowiedź. W pierwszym poście.

A do tego już w grze widziałem boty. ^^

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Kurde, kiedy server będzie on ? ! mam juz all pathe i jak włączam grę to jakis path not finished ale too mam jak jest server off . POZDRO

1377531174-U173186.png

Opublikowano

@up daj ss. Jesteś pewien, że masz wszystkie? Zainstaluj patche z mojego pierwszego posta. Te które są na niebiesko.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

@up zainstaluj patche. Te na niebiesko co są. (pierwszy post)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

ja mam taki problem ze jak chce wlaczyc to mi sie pokazuje okienko od sro client (walnczam przez bota) i nic dalej sie nei robi tak zostaje ani bledu a ni nic a jak probuje normalnie przez silkroad.exe to mi server nie wykrywa znaczy "do not recorder"

o co chodzi?

Opublikowano

Wszystko było wcześniej OK i od wczoraj mam taki problem:

 

Silk idzie normalnie i w pewnym momencie zaczyna go lekko "lagować".

Idzie 2-3 sek. i na 0,5-1 sek. ścina się. Wie ktoś czego to może być wina ?

 

Serwery ZSZC wykluczam bo 2 klient idzie normalnie.

Komputer b.dobry (4x3GHz AMD Phenom X2 - 4GB Ram DDR3 1600MHz - Karta DD5 1GB 256bit).

Oprogramowanie Windows 7 Home Premium (oryginał i zaktualizowany).

Internet idzie normalnie - Neostrada 6MB.

 

Jakieś rady ?

Opublikowano

ZObacz moze cos w tle jest uruchomione, usun nieptorzebne procesy w menadzerze zadan, moze przeskanuj moze jakies gówno Ci wlazło na kompa :huh:

Mysle ze cos z tego moze by rozwiazalo problem bo jesli masz dobrego kompa, i wczesniej byl dobrze to z klientem raczej problemu nie ma. Ewentualnie moze jakis patch wpłynął na prace kompa? :P o.O

Jabol nazwa konta wyszła z przypadku ^^,

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...