Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Rejestracja + Download Zszc - By Cain.


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Więc może jednak ban. Bo ostatnio ban na zszc wygląda tak, że się dostaje Crasha. Nie ma żadnego napisu. Po prostu nie da się wejść do gry.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

aha dzieki za info zrobie nowe konto i zobaczymy

 

edit

 

na nowym koncie po okolo 3-5 sec dalej mnie wyrzuca (moge sie poruszac)

mam windows 7 moze to cos pomoze w wyjasnieniu mojego problemu

Opublikowano

@SZEF xP Out of memory nie znaczy, że Ci brakuje ramu. xP

 

@Sephi za każdym razem? Może masz bana.

 

 

 

Ale patrząc na menadżer zadań użycie ram wzrasta do 100% , już wiem o co chodzi :P

Poradze sobie :D

20358.gif
Opublikowano

Hej ludzie a jest do tej gry jakies spolszczenie nie zeby mi wersja ang przeszkadzala ale tak z ciekawosci? I co jest lepsze dla bowa protector czy garmet??

Opublikowano

Nie ma spolszczenie. :) Zależy str czy int. ;)

Ja do str bym założył garment.

Do int Protka.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Do STR bowa jak załątwisz sobie set z 90%_ wbitego INT, to bierz Protka, nie będzie problemu z maną:)

10465336176777382411.png
Opublikowano

Mroz3k co do twojej wypowiedzi to nic z niej nie rozumiem bo gram praktycznie w niego 2 raz i nie zanm tych wszystkich specyficznych slow xD moglbys przetlumaczys o co chodzi z tym setem. Ja od wczoraj wbilem 29 lev bowem i stoje xD, kiedys gralem na oryginalnym sillku wizem mialem 37 lev i na tym sie skonczylo mam ta postac jeszcze ale sie kurzy, i jeszcze jedno pytanko jak najszybciej zarobic kase zeby itemki moc kupic i ostatnio mi dropnal helm na 35 SOS za ile go moge sellnac?

Opublikowano

Set to pełen zestaw ekwipunku. ;p

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Dzieki Cain juz sciagam ;d

@edit

Moze to glupie pytanie, ale czy tu jest europa czy tylko chiny ? ;p

Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.

 

18706.png

Opublikowano

Tylko Chiny.

Na żadnym prywatnym serwerze nie ma iSro

 

@HotUrban

set- full eq jakie masz na sobie jak napisał Cain

Port - protector

set z INT- Twoje e z wbitem int ( maną, inteligencją) które zwiększa ilość many którą ma Twoja postać

 

 

PS

Przed Tobą jeszcze dużo czytania tematów na temat tej gry:)

10465336176777382411.png
Opublikowano

Tak wiem no niestety ale gierka zajebista i mega wciaga wiec warto poczytac toche o tym no i znowu mam pytanko dropnal mi elixir do broni za ile moge go na sell wystawic?

 

Aha i jeszcze czy mozna ustawic sobie auto potion i czy jest wiecej hot key by moc pomiescic te skille bo na normalnym mialo sie jeszcze deugi pasek z prawej strony bodajże?

Opublikowano

Ja sprzedaje po milionie za jeden Elixir Weapon. ^^

 

f1 f2 f3 f4 Zmieniasz bary.

Autopotion na pierwszej stronie masz. :)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Mam taki problem wszystko działa ok do momentu wejścia na konto wtedy gra się wyłącza jak można to naprawić?

Opublikowano

nic nie zrobisz ja dzis od godziny 12 do okolo 18 ledwo wyszedlem z dh mialem 6x crash ...

 

 

P.s

Bow full int zdziala coś na pvp tutaj ? pacheon105/fire105/cold40/ reszta light ? czy zrobic z tego hybryde mam 37 lvl ;p

DAJ - TO ROZKAZ !!

 

 

 

1b423cdd79b14a8a7b1dfabdd96bc1a1.gif

Opublikowano

Ja mam 102Lv : 105 Pachoen Light Cold + 45 w Heuksala (dla HP)

Na PvM nikt nie daje rady mi ksuć ... a PvP to różnie.

Cold Imbue + Combo to nawet kolesie czasem nie podchodzą, ale jak już podejdą to wiadomo :D

 

 

//Wbijam 11h na serwa i ... DUP* xD

Opublikowano

@UP ale masz ina czy str ? bo akurat tego nie napisałeś ale po bulidzie domyślam sie że int.

 

aha no i jeszcze jedno pytanko ile może kosztować sos/som bow 7D (52 lvl) +3/5 bo zamiezam sie wyfarmic na planarach z dbotem ;p

DAJ - TO ROZKAZ !!

 

 

 

1b423cdd79b14a8a7b1dfabdd96bc1a1.gif

Opublikowano

Dear users,

 

Christmas is coming closer and to bring you in Christmas mood we start a nice XMas Event!

 

Santa So-Ok is in Jangan, Donwhang and Hotan and give you nice rewards if you bring her some Santa Socks.

She provides nice items like a Winter Snowman Pet and a Rudolph!

You have to kill the Winter Snowmans and drop Santa Socks and bring them to Santa So-Ok

 

*You can purchase now Advanced Elexirs from our Shop!

Success chance from +1 to +8 is 100%. For +9 or higher it's 0% so pay attention!

 

Fire/Water Patch downloadlink (v1.684):

http://www.multiupload.com/9214UTH6F9

 

 

Please make sure you download the correct patch.

 

We wish you a nice Christmas time and much fun on our servers!

The ZSZC Team

 

Życzę miłego grania w silka w przedświąteczne wieczory. :)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Ho, ho, ho

 

 

Świąteczny patch !!! kilka minut temu wyszedł !!!

 

Klik!

 

 

link od forum żeby nie było że chce wam wcisnąć kit http://forum.primarygaming.net/showthread.php?5841-Christmas-Patch!

 

 

Papa :D

 

@Edit

 

Sorka za spam nie zauważyłem proszę o usunięcie tematu

 

Cain był szybszy :P

Opublikowano

@UP ale masz ina czy str ? bo akurat tego nie napisałeś ale po bulidzie domyślam sie że int.

 

aha no i jeszcze jedno pytanko ile może kosztować sos/som bow 7D (52 lvl) +3/5 bo zamiezam sie wyfarmic na planarach z dbotem ;p

 

raczej int , skoro napisal "dodalem Heks dla hp" bo poco str'owi jeszcze wiecej hp? :)

 

co do bowa jak grasz na ZSZC (Fire) to bow 52+3 sosa mogę ci sprzedac ,

co do ceny napewno sie dogadamy ,

PM w grze , moj nick "KukiNuki" , oraz "Brzoskwinka" , grywam tez na brata charze (Bow STR) nick "bobis"

Opublikowano

A to co już łatka jakaś?

Dobra już wiem. :) Patch uzupełniający, bodajże uruchamia dźwięki świąteczne w grze. :)

 

Please download this Patch and apply it after the first Patch in your Client folder

http://www.multiupload.com/6OFG8T8MAS

This patch works for Retro and Fire/Water

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Hej, po zpatchowaniu ZSZC do wersji świątecznej i próbie uruchomienia bota, wyskakuje błąd: divisioninfo.txt open fail, a po kliknięciu ok jakieś błędy z dziwnymi znaczkami.

Czego to wina?

Z życiem o wszystko gram, znaczoną talią kart 

I robię to dobrze, tak że wchodzi w krew to nam #WALTER WHITE "

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...