Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Rejestracja + Download Zszc - By Cain.


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Muszę odświeżyć, bo inaczej nikt nie zajrzy. :)

[Patch]11D Protector/Armor fix

 

Dear users,

you can download a fix patch for the graphical bugged 11D Protector and Armor items.

This patch will make them show up normally.

All who don't download this patch will still see bugged parts.

I recommend everybody to download this, even if you don't use Protector set.

 

Downloadlink:

http://www.multiupload.com/T5DH8ODZX9

 

Special thanks to kariotz

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam pytanie co do bota.

Ściągnąłem wszystko, co było opisane w punkcie II.

Instalacja też się udała, wszystko gra.

Ale pojawił się problem przy włączaniu.

 

1. Włączamy SRO-DB Bot - ZSZC Loader.exe

 

Włączyłem SRO-DB Bot, ale nie mogę nigdzie znaleźć ZSZC Loader.exe. Skąd to mogę pobrać?

I też od razu był problem w punkcie III. Mianowicie:

3. Wpisujemy w SrProxy.exe w polu IP ZSZC NOWY SERVER: 67.205.76.42 //// ZSZC STARY SERVER: 72.55.143.209 i dajemy START.

Gdy wpisuje w polu IP, ip watera wyświetla się error: ip102f.png

Prosiłbym o pomoc, jak to ogarnąć :)

Z życiem o wszystko gram, znaczoną talią kart 

I robię to dobrze, tak że wchodzi w krew to nam #WALTER WHITE "

Opublikowano

tuchol1995

Dzięki, pomogło, udało się to zrobić, ale znowu nowy błąd przy włączaniu gry :(

http://hyy.pl/images/19BSObj.png

 

EDIT: Poradziłem sobie z powyższym problemem, ale oczywiście znalazłem następny ;p

Jest jakiś sposób, aby nie dostać DC po tym jak się wpisało passy i nie wbiło na serwer?

Z życiem o wszystko gram, znaczoną talią kart 

I robię to dobrze, tak że wchodzi w krew to nam #WALTER WHITE "

Opublikowano

Masz loader na pierwszej stronie. :)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

W grze się da.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Fire i Water cały czas takie zawalone że trzeba koczować autologinem czy da się jakoś wbić do gry, nie rzucając klawiaturą o ścianę ? :P

Napisze ktoś ? Ps.. Na aktualnych ratach serwera w ile wbije się 40-60 *?

Opublikowano

Mam taki problem po wypakowaniu wyskakuje mi coś takiego i nie wiem co zrobić

silk2.png

 

Zrób aktualizację do 1.683, patche masz na pierwszej stronie.

1334497071-U17330.png

Opublikowano

@Malaque Nie ma sposobu na szybsze wbicie do gry. :)

Rate jest 30x więc stosunkowo szybko dobijesz 40. Bądź nawet 60. Jak siądziesz o 15 to do nocki 60 dobijesz. ;)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Mam pytanie jak używać tego autologinu z pierwszej strony robię wszystko jak pisze w instrukcji a i tak nie mogę wbić na server.Bardzo prosze o pomoc ;)

Opublikowano

Może ktoś dać hallowen patch na coś innego niż rapid ?

 

@EDIT

Już nie trzeba.

Opublikowano

@topic

- dodałem serwer capacity

- usunąłem stary link do patcha.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Siemka mam ten sam problem co pijawka tylko nie moge pobrac tego najnowszego patcha bo wyskakuje mi taki komunikat "The file was deleted due to our inactivity-rule (no downloads)." moglibyscie go wrzucic jeszcze raz i podac linka do pobranias z gory dzieki ;)

Opublikowano

Hallowen? Czy armor fix?

Bo mi działają obydwa download'y.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Hallowen, bo gdy klikam download to przenosi mnie i wyskakuje The file was deleted due to our inactivity-rule (no downloads).

 

OK PROBLEM SAM SIE ROZWIAZAL DZIEKI ZA POMOC xD

Opublikowano

2 miesiące nie grałem , pare rzeczy się zmieniło :P

 

Pytanko : Jak wgrać te 2 pliczki do nowego media.pk2 ? (GATEPORT.txt i ten drugi )

Jak próbuję go otworzyć to brakuje mi RAM . (Out of memory)

20358.gif
Opublikowano

mam takie pytanko, wie moze ktos dlaczego jak sie zaloguje do gry wybiore postac i zaraz jak sie zaloguje to mnie wywala do pulpitu/wylacza silka, nawet postaci nie zdaze zobaczyc

Opublikowano

@SZEF xP Out of memory nie znaczy, że Ci brakuje ramu. xP

 

@Sephi za każdym razem? Może masz bana.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

nie mam bana bo by pisalo przynajmniej mi sie tak wydaje, gdy uda mi sie zalogowac po dluzszym czasie postac tak jakby pojawia sie w hotan, ale tak szybko mnie wywala ze widze tylko miasto zadnych charow a no i jest jeszcze dzwiek respawnu po tp do miasta dawniej zdarzalo mi sie to dosyc rzadko teraz caly czas

Opublikowano

Skoro się włącza, to nie ban.

Spróbuj przytrzymać "V". Tak żeby podczas wczytywania tekstur nie wczytywało postaci itp. :)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

ok sprobuje jak tylko uda mi sie zalogowac choc moj komputer nie powinien miec problemow z silkiem

 

edit

 

dodam jeszcze ze mam takie problemy na water (na fire nie moge sie zalogowac jakos) a przytrzymanie V nic nie daje

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...