Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Rejestracja + Download Zszc - By Cain.


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie jak jest z "wbijaniem" na serwery Fire i Water oraz lagami na obu serwerach?

aKiMaLaGa

WoSuAaAaAp

KwiKwiChrumChrum

 



  •  
  • Zbieram Minusiki.

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Problem 1:

 

Wiecie może dlaczego dostaje crashe w grze ?

Przeważnie jak jestem w mieście - storage (lub Guild Depo).

 

Dzieje mi się to 2-10x dziennie :(

Irytuje mnie to już. Robiłem reinstall i był spokój przez 2-3dni i teraz od nowa.

 

 

 

Problem 2:

 

Gram spokojnie ... po pewnym czasie zaczynam mieć lagi.

Co ok. 2-3sek jest minimalny lag (na dosłownie ułamek sekundy).

 

Komputer mam nowy (b.dobry) internet 6MB.

Opublikowano

Spróbuj kliknąć na archiwum PPM i wybrać opcję "Reperuj archiwum". :)

 

Lub spróbuj wypakować na pulpit, a nie do program files. :)

 

W ostateczności możesz wyłączyć UAC. :)

 

Co To Ma Byc...

sygna4.jpg

Sygna by me

 

 

Posty:

50[OK]

100[OK]

150[OK]

200[x]

250[x]

 

 

Zbieram -

Opublikowano

@Heniek123 A tobie o co chodzi? Wiem, że tam powinno być inaczej niż "reperuj archiwum", ale zabrakło mi słowa, a nie chciało mi się sprawdzać.

Do tego trzeba otworzyć archiwum i dopiero tam jest opcja "Napraw".

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

ja mam takie male pytanko:

wyloguje sie z gry/ uzyje returna do miasta i skile z barow automatycznie mi sie same zmieniaja np w potach: dostaje cos z eq a co do skili to wskakuje mi gorszy niż mam w drzewkach...;( prosze szybka pomoc na forum/pm/gg/lub w grze zszc water Nefretarii

ZSZC WATER:

 

Xandir lv 91 5:1 Int Bow Cold Light Postac na sell pisac na pm lub gg 5865600

Opublikowano

@Vatras

Dziękuję, właśnie mam zamiar pograć na tym serwerze, próbowałem od wczoraj ściągnąć z linków na pierwszej stronie ale zawsze neta mi rozłączało i od nowa :<

A tu transfer bardzo dobrze zapierdziela :)

Z życiem o wszystko gram, znaczoną talią kart 

I robię to dobrze, tak że wchodzi w krew to nam #WALTER WHITE "

Opublikowano

@link od Vatrasa dodany do pierwszego postu. :)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Mam pytanie, może głupie, ale.. jak zagrać na serwie? :D

Ściągnąłem już part1 i part2 próbowałem wypakować silkroad.exe ale nie ogarniam coż trzeba z woluminami :huh:

Mógłby mi ktoś powiedzieć co mam jeszcze ściągnąć i co po kolei wypakować?

Byłbym wdzięczny

Z życiem o wszystko gram, znaczoną talią kart 

I robię to dobrze, tak że wchodzi w krew to nam #WALTER WHITE "

Opublikowano

@up Czyli, że jakiś błąd masz? Czy jak? Wypakowało się? Opisz wszystko.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Tzn. wypakowało się już, wyświetla mi się ekran startowy to klikam na ZSZC Water to po kilku sekundach wyskakuje taki błąd:

zszc_aqnaax.PNG

Z życiem o wszystko gram, znaczoną talią kart 

I robię to dobrze, tak że wchodzi w krew to nam #WALTER WHITE "

Opublikowano

Zainstalować tylko

 

Event Patch 1.683 - Halloween

 

czy

 

Nowy Patch 1.682

Event Patch 1.683 - Halloween ? :)

Z życiem o wszystko gram, znaczoną talią kart 

I robię to dobrze, tak że wchodzi w krew to nam #WALTER WHITE "

Opublikowano

Dzięki za wskazówki w każdym razie ;)

Z życiem o wszystko gram, znaczoną talią kart 

I robię to dobrze, tak że wchodzi w krew to nam #WALTER WHITE "

Opublikowano

Wystarczy ostatni. :)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Dobra, znowu ja :P

Udało mi się jakoś przebrnąć przez etap instalacji, normalnie gra chodzi (tylko problem z wbiciem)

I teraz mam pytanie, czy jest jakiś działający bot do ZSZC? Jeśli tak to prosiłbym o podanie tematu.

Znalazłem coś takiego: http://www.mpcforum.pl/topic/154471-tutsro-db-bot-from-zszc-by-duszek1111/

ale nie wiem czy to jest to, czego szukam.

Z życiem o wszystko gram, znaczoną talią kart 

I robię to dobrze, tak że wchodzi w krew to nam #WALTER WHITE "

Opublikowano

To jest to.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...