Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TUT]Rejestracja + Download Zszc - By Cain.


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość Daxer92
Opublikowano

Przyłączam się do pytania poprzednika.

I jeszcze 1. da się w ogóle wbić czy ciągle crowded ?

Opublikowano

Przyłączam się do pytania poprzednika.

I jeszcze 1. da się w ogóle wbić czy ciągle crowded ?

 

 

wbijalem 10 min. i nic.. wiec zrezygnowalem... robi sie kolejne ECSRO lub SJSRO ^^

1376572695-U638369.png

sygna by forfiter007

Opublikowano

drogie są?

płaci sie tylko przelewem ?

 

 

200 ZSP - 10$

500 ZSP - 19$

1000 ZSP - 26$

500k SP - 26$

1m SP - 33$

avatar - 10$

 

Tylko za pomocą Paypala.

Luv ja ZSZC

<3

 

beztytuuhp.jpg

beztytuu2x.jpg

beztytuu3n.jpg

beztytuuazn.jpg

Opublikowano

Otwierają co jakiś czas. Trzeba mieć szczęście. :)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Server jest offline?

Bo gdy proboje wlaczyc gre wyskakuje mi blad

Left%204%20Dead%20sygnatura.jpg

 

Najlepsze zabezpieczenie - Paczka po Lays

Opublikowano
dopiero sie wylogowalem . a sciagneles nowego clijenta od 26 maja ?

Nie :)

Left%204%20Dead%20sygnatura.jpg

 

Najlepsze zabezpieczenie - Paczka po Lays

Opublikowano
Reg otwieraj co dzienie czy zadziej ?

Mysle ze zadziej

Left%204%20Dead%20sygnatura.jpg

 

Najlepsze zabezpieczenie - Paczka po Lays

Opublikowano

Gdy włączam grę nie pojawia mi się przycisk start tylko okienko błędu.Nic w nim nie pisze tylko małe puste okienko wyskakuje z jednym przycisiem "ok".Stało się to po tym jak próbowałem się bawić botem to mnie wywaliło z gry i od tej pory nie mogę jej włączyć.Reinstalowałem już grę.

 

Zna ktoś przyczynę?

Opublikowano

@up Ja mialem to samo. A dokladnie nie dziala mi ten caly db-bot (NIE WYSZUKUJE MI CHARA) bawilem sie tym zszc loaderem od NoEX'a tez nie dzialal na początku pisało "Server is offline visit our website" a później jak chciałem go normalnie uruchomić to miałem to co ty.

Tylko ja zrobiłem tak: usunołem media.pk2 i wgrałem jeszcze raz i działało. Spróbuj

Zjedz TURKA!

 

12104j.jpg

Opublikowano

Ludzie po co wam bot do serwera z ratami x30 ? -.- Ale nie ważne, nawet jak by raty były x5kk to byście na bocie jechali ; d

 

Jak założyłem konto jakies 2 miechy temu, to normalnie się zaloguje ? Bo jak nie, to nie ma sensu pobierać.

Opublikowano

Ludzie po co wam bot do serwera z ratami x30 ? -.- Ale nie ważne, nawet jak by raty były x5kk to byście na bocie jechali ; d

 

Jak założyłem konto jakies 2 miechy temu, to normalnie się zaloguje ? Bo jak nie, to nie ma sensu pobierać.

 

Zalogujesz się.

Luv ja ZSZC

<3

 

beztytuuhp.jpg

beztytuu2x.jpg

beztytuu3n.jpg

beztytuuazn.jpg

Opublikowano

Ludzie po co wam bot do serwera z ratami x30 ? -.- Ale nie ważne, nawet jak by raty były x5kk to byście na bocie jechali ; d

 

Jak założyłem konto jakies 2 miechy temu, to normalnie się zaloguje ? Bo jak nie, to nie ma sensu pobierać.

Po to, aby szybko wbić satysfakcjonujący nas lvl ;).

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...